Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: competitie

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 537
Volgende pagina

marcellino

<FCDH> schreef:

ik denk trouwens dat roda of de graafschap degradeerd?volendam blijft erin die spelen gewoon goed
nee volendam heeft vandaag zijn kans verspeeld.

ik denk dat als ze gewonnen hadden goede kans hadden nu denk ik dat ze directe degradatie wel ontlopen maar gaan wel na competitie spelen.

voor den haag zijn dit hele goede uitslagen.
zelfs zo goed dat als de graafschap morgen verliest dit weekend niet meer stuk kan al verliest den haag (wat ik niet denk) van nec.

de wedstrijd tegen roda is van cruciaal belang.
laten ze a.u.b dat bij den haag ook begrijpen en niet de zelfde fout maken als roda met twee spelers die geschorst zijn punten pakken tegen nec is leuk maar niet ten koste van alles.

roda daar draait alles om.
0
Zaterdag 14 maart 2009 om 23:34 uur

Vincent

rien1 schreef:

Natuurlijk speelde die jongen vorig jaar bij Eindhoven, maar ik vond het toen echt een goeie en slimme  speler. Ook pakte hij nog een behoorlijk aantal doelpunten mee achter Caraciolo toen en stond hij in de top van de topscorers. Dit jaar heb ik hem dan hier niet zien spelen, maar als ik het zo hoor en lees doet ie het nog steeds hatstikke goed! Daarom begrijp ik Wetzel echt niet waarom de Meersman geen enkele kans krijgt in de hoofdmacht. Je moet hem wel eens een kans geven. Ik zou het echt jammer vinden als de Meersman ADO verlaat om ergens anders wel die kans te krijgen. Zonde!!   
seizoen club wedstrijden doelpunten competitie
2004/05 Vitesse 1 0 Eredivisie
2005/06 Vitesse 1 0 Eredivisie
2006/07 Vitesse 1 0 Eredivisie
2006/07 FC Eindhoven 11 2 Eerste divisie
2007/08 FC Eindhoven 26 5 Eerste divisie 

Toen hij bij vitesse 3 jaar lang niet aan spelen toe kwam hadden we natuurlijk beter moeten weten..
7 doelpunten in 37 wedstrijden voor eindhoven is ooo niet echt geweldig natuurlijk

weet niet welke top van topscorerslijst jij hebt gezien?

0
Zaterdag 14 maart 2009 om 13:21 uur

ADO supporter Leidschenveen

Stukje tekst van FC Groningen website met de bevestiging dat Vormer en Hadouir volgende week niet meedoen.

Op appel van het thuispubliek werden Ruud Vormer en Kris De Wree ook op de bon geslingerd door arbiter Liesveld, die pas voor de tweede keer zijn opwachting maakte in Euroborg. Zowel Sankoh als Vormer speelden de rest van de wedstrijd in de wetenschap dat ze pas over ruim drie weken weer een officieel duel zouden kunnen spelen. Na de schorsing van volgend weekend ligt de competitie immers een week stil wegens interlandvoetbal. In de slotfase kwam Roda JC nog even over de middellijn nadat de helft van FC Groningen veertig minuten lang was gespaard voor een stormloop in de tweede helft.

Want hoewel enkele spelers van Groningen het - bij het rustsignaal - verbaal met elkaar aan de stok kregen over het vertoonde spel, was die onrust eigenlijk niet nodig. Als er een ploeg in aanmerking zou komen om te scoren, was dat zeker de thuisclub. Na een gele kaart voor Bodor na een overtreding op Danny Holla, combineerden Zweden Granqvist en Berg tot bij hun landgenoot Frederik Stenman om te zien hoe hij in het vijfmetergebied werd afgetroefd door doelman Bram Castro van de Limburgers.

Even later probeerde Ruud Vormer het eens van afstand. Ook de immer gevaarlijke Sekou Cissé zorgde voor wat gevaar. In de tussentijd was Pepijn Kluin na een zeer verdienstelijk en vooral balvast debuut afgelost door de frisse Koen van de Laak die het offensief van Groningen nog meer kracht moest bijzetten. Nog maar eens een gele prent voor Anouar Hadouir wegens het hinderen van Luciano leverde de middenvelder ook een schorsing op voor het komende competitieduel.
0
Zaterdag 14 maart 2009 om 10:35 uur

Kees

OOIEVAAR

Mooie shout van je vandaag, mijn complimenten! Tevens bedankt voor je fijne woorden. 

Zondag a.s. wordt echt er op of er onder. Als we niet de drie punten pakken, wat een hels karwei wordt, ga ik het een beetje somber inzien omdat de competitie nog maar zo kort is.
0
Vrijdag 13 maart 2009 om 19:35 uur

Kaos

Beloften competitie

AZ - Vitesse 4-2
Lens (3x)

jammer dattie nie weg mocht bij az toen
0
Donderdag 12 maart 2009 om 22:54 uur

rien1

Bert schreef:

Ik ga zondag naar Ado Nec met mijn zwager. En zit op een andere tribune hij is klant van een de sponsers vandaar dat ik niet naar Henk Patat kom. Moet al vroeg in het stadion zijn.

Nou hopelijk volgend jaar twee Ricky`s bij Ado wat mij betreft. Maar daar zijn de meningen hier over verdeeld.

Volgende week zondag voor Roda effe ergens afspreken mail hier nog over.
 
Goed Bert! Mooi dat je mijn shout hebt gezien. Je weet dat ik geen mail kan versturen om 1 of andere duistere reden, dus kan ik niet anders dan zo. 
En natuurlijk spreken we nog af voor Roda! Ja toch? 
Lijkt me leuk om in dezelfde bus te zitten. 
Misschien komen er nog meer shouters die naar Roda-uit gaan?? Nou ja, Bert ik hoor nog van je.
Veel plezier dan tegen NEC. En hopen op 3 puntjes.

Alle concurrenten hebben zware tegenstanders behalve de wedstrijd Heracles-Volendam. 
Maar dan trapt Ricky die ballen er maar naast, zodat Heracles na-competitie gaat spelen. En dan komt ie maar hier volgend jaar. Van mij mag het. Ik weet ook niet alles, hoor nogal wat verhalen en wat is nou waar en wat niet. Ik weet het niet, maar hier zou hij op zijn plaats zijn.  
0
Donderdag 12 maart 2009 om 21:57 uur

Advertentie

Robin 1

Ik begrijp het hele gezeur niet.
Wetzel functioneert naar behoren.
Een nette man die samen met v.d. Kallen bezig is de club op poten te zetten.
Er moest aan het begin van dit seizoen een geheel nieuwe organisatie komen, schulden moesten weggewerkt worden, en de selectie moest op peil gebracht worden.

Vergeet niet dat we vorig jaar aan het einde van de competitie gewoon op de zesde plaats stonden.
In de winterstop is het elftal versterkt met in ieder geval twee goede aanwinsten (Powel heeft mij nog niet overtuigt)

Langzaam trekken we meer publiek, en de resultaten zijn zoals je zou mogen verwachten met dit elftal.

Wetzel doet gewoon goed werk, en maakt voorlopig z`n grote mond waar.
Daarom nogmaals, is gewoon allemaal onruststokerij en nergens op gebaseerd.

Het enige wat ik mij inderdaad kan voorstellen dat dit van heren komt die het bij onze trots te rustig vinden en het nodig vinden weer onrust te trappen
0
Donderdag 12 maart 2009 om 12:18 uur

Vincent

Ik heb vandaag contact gehad met koos roeg, supporterscoordinator. Heb hem wat vragen gesteld nav intrekken buscombi tegen roda.Hij vond het goed als ik deze antwoorden op de shout zou plaatsen:

V)Is dit geen competitie-vervalsing? 
A) Zowel de politie haaglanden, de veiligheids organisatie van ADO en ik zelf, supporters coordinator van ADO (en groot voorstander van eigen vervoers regelingen) konden zich voor de volle 100% in deze
verandering vinden 

V) is roda niet gewoon bang dat er teveel supporters van ado komen ?
A) nee, want dan hadden we nog voor een andere oplossing kunnen kiezen, bijvoorbeeld max 300 man met eigen vervoer ofzo, ADO mag nu met 1000
man  komen

V) Gaat ado nog in protest bij de knvb?
A) Nee ADO is het eens met dit besluit

V) Kunnen mensen die wel al een auto-combi kaart hebben ergens hun geld terug krijgen ?
A) Bij ADO

0
Woensdag 11 maart 2009 om 20:00 uur

Aad

Frans-je schreef:

De oom van mijn nicht die kent iemand die voetbalt bij een club en daar de vader van zijn dochter haar vriend die kent Buijs niet. Heeft er dus niets over te zeggen.
Ik ben het wel met je eens. Die weet dit en die dat.
Maar Buijs zal zelf wel aangeven wat hij gaat doen.
Ik kan me voorstellen dat hij met NAC praat. Misschien wil hij graag bij ADO blijven (vooral na afgelopen zondag) maar hij zou gek zijn als hij niet voor een alternatief zorgde.
Als ik ADO was ging ik gauw met hem aan tafel zitten. Maar van der Kallen, Wetzel én Buijs zullen hun beslissing ook wel willen laten afhangen van de competitie waarin we volgend jaar spelen: Ere- of bierddivisie.
0
Woensdag 11 maart 2009 om 13:36 uur

Vincent

Bert schreef:

Zie je zondag Vincent, tegen Nec.

Ik vind dit te gek voor woorden. Die kleine van mij gaat nou ook niet mee en jij dus ook niet wat ik goed kan begrijpen.
 
Ga eerst eens zelf kijken hoe dat gaat met die bus Tegen 010 zat ik in het thuisvak op uitnodiging toen konden de Ado supporters in een soort kooi gaan staan wachten. Daar wil ik dan niet met een klein kind bijstaan met die intimiderende ME lui om je heen. 

Kut Roda!

Dit is pas competitie-vervalsing!!!

Door de auto-combi zijn er zeker al teveel kaarten verkocht? en proberen ze nu op deze manier mensen af te schrikken?

 

Heen zal nog wel gaan, maar je moet er ook rekening mee houden dat we daar verliezen en dan is de terugreis niet zo leuk denk ik..

 

0
Dinsdag 10 maart 2009 om 20:57 uur

Nu online

Dang3r, poemba, CashD070 en 133 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 537
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 VVV-Venlo 25 - 26
16 TOP Oss 25 - 26
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5