Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: jaren

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 537
Volgende pagina

haagse-Dick

BLEISWIJK-1 schreef:

En Wigt is beste directeur sinds jaren....

Gemeente had volgens vd. Kallen ook de kosten voor het jeugdcomplex moeten betalen.

En we hebben op dit moment een liquiditeitsprobleem van circa 1 miljoen. Wat we dus op korte termijn nodig hebben. Hierna verwacht hij geen grote problemen meer.
En Wigt is beste directeur sinds jaren....

Zeg alleen die mongool van de pvv die niet uit den haag komt en niks van ADO weet!

Je ken ook overdrijven!
0
Donderdag 17 maart 2016 om 18:25 uur

BLEISWIJK-1

<FCDH> schreef:

Vd kallen wil dat de gemeente elk jaar gemeenschapsgeld in ADO steekt
En wang moet ze afspraken nakomen
En Wigt is beste directeur sinds jaren....

Gemeente had volgens vd. Kallen ook de kosten voor het jeugdcomplex moeten betalen.

En we hebben op dit moment een liquiditeitsprobleem van circa 1 miljoen. Wat we dus op korte termijn nodig hebben. Hierna verwacht hij geen grote problemen meer.
0
Donderdag 17 maart 2016 om 18:21 uur

KR96

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Duplan 32, fit en zelfkritisch
Edouard Duplan is inmiddels al 32 jaar maar aan zijn spel is dat totaal niet af te zien.
Lees het nieuwsbericht
Dit is zo`n absolute geweldenaar. Toen hij naar Den Haag kwam vreesde ik dat hij na 2 wedstrijden geblesseerd zou zijn, maar hij is zo`n beetje de fitste van allemaal. Zonder twijfel een van de beste spelers die we in jaren hebben gehad.
0
Donderdag 17 maart 2016 om 12:00 uur

fcdh17

fcdhbubbles schreef:

Niet als je mensen met verstand aan het roer heb staan gooz ;-)
Hebben we al jaren niet gehad
0
Woensdag 16 maart 2016 om 13:24 uur

H@@GenEES

Petah schreef:

van waar dat blind vertrouwen in wigt eend

Hij heeft geld uitgegeven wat er niet is
Hij heeft nul ervaring
Hij heeft kramer te goedkoop verkocht
Fraser verlengt op een moment dat zo iets eigenlijk niet kon
Persconferentie ingelast waarmee het kwaad tot erger is geworden hij had toen ook richting Peking kunnen gaan voordat ie dat deed
Er gaan nu brieven uit over salaris personeel maar je trek wel ebecilio aan
Maandenlang heeft hij de achterban voor de gek gehouden over dat het contact zo goed was met China

Dus de man voegt nul toe nou kan wang ook nul toevoegen maar wang is eigenaar dan kan niemand veranderen
En met wigt kan hij niet werken dat blijkt wel dus wat is de meerwaarde ervan on de man aan te houden als die relatie toch verziek is

En dat kan bij de volgende ook gebeuren die kans is groot maar de kans dat het met wigt gaat werken is nul simpele

Hij heeft geld uitgegeven wat er niet is

Heeft geld uitgegeven wat Wang heeft toegezegd, als jouw baas je een budget toezegt dan ga je daar naar handelen, lijkt mij heel erg sterk dat de directie anders deze aankopen had gedaan gezien het beleid de afgelopen jaren voor Wang.

Hij heeft kramer te goedkoop verkocht

Kramer wilde naar 010 en niet naar Saoedi Arabië en tot de dag van vandaag zijn voetballers nog steeds geen slaven en hebben een grote zeggenschap waar zijn wel en niet gaan spelen, hier heeft de directie geen zeggenschap in, of wil jij hem hier tegen zijn zin houden?

Fraser verlengt op een moment dat zo iets eigenlijk niet kon


Ik zie niet wat dit met Wang te maken heeft, is gewoon een directie beslissing waar ik het ook niet mee eens ben hoor, maar dit heeft natuurlijk niets met de situatie Wang te maken.

Persconferentie ingelast waarmee het kwaad tot erger is geworden hij had toen ook richting Peking kunnen gaan voordat ie dat deed

Dat hebben ze gedaan omdat ze met de rug tegen de muur stonden en Wang onvindbaar was na talloze vruchtloze pogingen met hem in contact te komen, zie al die keren dat hij zou komen en wegbleef, dus ff naar Peking gaan was geen mogelijkheid.

Er gaan nu brieven uit over salaris personeel maar je trek wel ebecilio aan


Salaris wordt voor een groot deel door Twente betaald, dus dat zal heus niet zo stevig op de begroting drukken, keertje oe oe oe in het stadion roepen kost waarschijnlijk meer.

Maandenlang heeft hij de achterban voor de gek gehouden over dat het contact zo goed was met China

Dat is ook gewoon niet waar want vanaf het moment na het ontslag van Fontein wist iedereen (behalve jij dan blijkbaar) dat het tussen de club en Wang niet boterde.

Zoals je kunt zien zijn al jouw argumenten eenvoudig te weerleggen met controleerbare feiten, het is gewoon niet zoals jij het zegt, naar mijn mening en wat ik aan feiten ken heeft de directie altijd in het belang van de club gehandeld, misschien hebben ze hier en daar een steekje laten vallen (Fraser verlengen) maar in tegenstelling tot jouw vriendje Wang heeft deze directie het beste met de club voor.







0
Woensdag 16 maart 2016 om 10:30 uur

Olitano

Waht schreef:

Is wel leuk dat je zegt dat we allemaal niet op de hoogte zijn van de ins en outs van de club. Aan wie ligt dit ?
De club doet geheimzinnig over alles !
Transfer opbrengsten worden niet naar buiten gebracht.
De club bracht maanden lang naar buiten dat de comminicatie met China zo goed verliep tot aan de bekende persconferentie van onze Wigt waar hij als een lampekap zat te lullen met een aantal mensen naast hem die schaapachtig zaten te lachen.
Paar weken geleden ook weer dat de financien zijn geregeld met allerlei constructies en weer brengen ze niets naar buiten. Weer iedereen gissen.
Nu weer het overleg, ze brengen niets naar buiten dus iedere Pers gaat lekker fantaseren waardoor je weer als club een lachtertje bent.

Volgens mij is dan terecht dat je onzin en kritiek gaat krijgen.
Het is triest maar de club is door de soap voor geen enkele meter opgeschoten en leid alleen maar imago schade waardoor sponsoren wel overslaan en of weglopen.
Zo zwart wit heb ik dat niet bedoeld. En je hebt gelijk dat sommige presentaties (kennisoverdracht, kennisoverdracht) niet heel professioneel over kwamen.

Maar alles klakkeloos aannemen van de zijde van Wang is ook te eenzijdig. Veel supporters hebben kritiek op de Telegraaf, op VI en Omroep West. Maar als je terugkijkt op hun nieuwsdeling van de afgelopen jaren dan moeten we toch toegeven dat ze, behoudens incidenten, het toch vaak aan het goede eind hadden.

En dat is ook nu weer zo. En dat is niet in het voordeel van Wang met zijn Aanhang.
0
Dinsdag 15 maart 2016 om 10:43 uur

pajam

Dennis72 schreef:

Zal niet alle subsidies al vergeven zijn ?

De beursgang van Vansen is afgerond en dan zou het geld komen

Geen idee wat het probleem is wordt er wel moedeloos van
Ik denk het niet, China heeft een 10 jaren plan voor voetbal opgezet en in die gehele periode zal er subsidie zijn.
0
Dinsdag 15 maart 2016 om 09:14 uur

Haagse Kelt

Petah schreef:

Eduardo iakovenko
T feit dat hij zelfs met de boete de club overnam
Feit dat hij hier weer is geweest
Feit dat hij een Chinees wie geld kost erbij zet

Redens waarom ik geen vertrouwen heb in wigt
Persconferentie
Geld uitgeven wat er niet was beloftes van wang ok maar van der kallen kreeg ze gels ook niet makkelijk
Het trainers naar China verhaal heb t idee dat den haag daar niet echt mee bezig is geweest
Kunnen we beginnen over t salaris daar daar viel misschien over te praten
Hij wou nadat ie interim directeur was te graag blijven zitten
Kramer verhaal
Kanon te goedkoop weggedaan ging gelukkig niet door
Beleidsplan wat er gewoon niet is anders had iemand die een persconferentie inlast dat ook wel openbaar gegooit
Wigt: Persconferentie dom, inderdaad niet handig, maar kan me wel voorstellen dat de frustratie inmiddels aardig was opgelopen. Maar je hebt gelijk, dat had hij zo niet moeten doen.

Ik vind juist dat Wigt mbt geld uitgeven de club voor meer ellende heeft bespaard. Nl door die Hondurees niet te halen die als non EU speler een vermogen had gekost terwijl Wang niet betaalt. En voor Kramer moest je een vervanger halen, dat is met Havenaar prima gedaan. Kost wat, maar dan heb je ook wat. Duplan was een risico, maar pakt ook zeer goed uit en is een verademing na al die koekebakkers op de vleugels vd laatste jaren. Investering in de jeugdopleiding was een must gezien de concurrentie van een Sparta, Feyenoord etc. Zelfs Utrecht dreigde hier talenten op te halen, dus goed gehandeld. En die schermen en stoeltjes waten een wens van veel fans en sponsors.

Trainers naar China, ook zo`n idioot verhaal. Wang begeleidt dat totaal niet, terwijl hij juist vd Chinese situatie op de hoogte is, dus duidelijk had moeten maken welk niveau nodig was, welke verdiensten er tegenover stonden etc. Niks van dat alles, lekker ADO laten zwemmen en daarna beledigd doen.

Dat ie wou blijven zitten, ok, maar is dat zo erg? En was er een betere voorhanden dan? Die genoegen nam met de vage toekomstplannen v Wang? Woerts in ieder geval niet, die had snel door dat Wang met luchtkastelen bezig was.

Kramerverhaal. Je bedoelt dat Kramer voor veel meer geld verkocht had kunnen worden? Een mythe. Kramer wilde naar Feyenoord toen die Arabieren afhaakten. Daar had Michiel desnoods een arbitrage voor over gehad.

Kanon is eigendom van een stel investeerders die zijn salaris grotendeels betalen onder de voorwaarde dat Kanon verkocht wordt als er concrete belangstelling is. Gewoon part of the deal dat hij hier speelt, heeft voorganger v Wigt geregeld en kan Wigt dus niks aan veranderen.

Tja, dat beleidsplan. Ten eerste weten wij niet of Wigt dat niet heeft geschreven, want dat is bedrijfsgevoelige info die je niet zo maar op straat gooit. Ten tweede hoe kan je zo`n plan maken als totaal onduidelijk is wat Wang met de club wil en hoeveel hij wil en kan investeren. Iemand die geen enkele belofte heeft waargemaakt is geen serieuze gesprekspartner. Als Wang om een beleidsplan heeft gevraagd zie ik dat meer als de aandacht afleiden vh eigen falen.
0
Dinsdag 15 maart 2016 om 00:06 uur

Advertentie

Haagse Kelt

pajam schreef:

als het moet overleef je daarmee ; pak je 34 punten.
eredivisie is behoorlijk zwak.
Daar kan je je nog weleens in vergissen. Als een Cambuur en De Graafschap vervangen worden door Sparta en NAC is de eredivisie zo zwak nog niet en kan je zo maar in t drijfzand vd nacompetitie terecht komen. Iedereen is nu ff vergeten dat we de afgelopen jaren daar niet zo ver vanaf waren en dat menig eredivisieclub (zoals NAC, Roda, Willem II en Sparta) op die manier er ook uit gedonderd zijn. En dan moet je maar weer zien dat je snel terug komt. Wat dat betreft hebben we in 2008 erg veel geluk gehad. Het 2e jaar in de eerste divisie ga je er financieel heel veel op achteruit, vraag maar aan Sparta. Dat is trouwens regionaal een behoorlijke concurrent en die gaan de concurrentie op t gebied v jeugdspelers en sponsors weer vol met ons aan de komende jaren.
0
Maandag 14 maart 2016 om 22:38 uur

DHFC070

Dat Wang niets wilt investeren prima maar waarom dan wel loze beloftes doen?
De vertrouwensbreuk is denk ik nog het grootste probleem waarbij de waarheid wel ergens in het midden zal liggen.

Een echt beleidsplan schrijven op basis van luchtfietserij en aannames m.b.t. inkomsten voor trainingscomplex, TV schermen etc. is natuurlijk niet echt een beleidsplan. Derhalve kan er prima een plan van aanpak gemaakt worden om kiet te draaien op de begroting zonder het geld van Wang. Vd Kallen is hier namelijk jaren in geslaagd.

Na het verhaal Fontein krmp een beleidsplan lijkt meer op een vertragingstechniek omdat het vermogen/budget voor internationele uitbreiding van United Vansen op papier verdampt is op de beurs in China.
0
Maandag 14 maart 2016 om 18:05 uur

Nu online

john 147, fcdh-middennoord, buurmanBrutus, DenHaag070! en 191 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 537
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2