Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bijna

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 539
Volgende pagina

Eagle187

H@@GenEES schreef:

Budget is opgegaan aan Derijck, Belgische faalhaas mag wat kosten, kunt gelijk niets meer doen, wat een beleid, maar het gaat allemaal goed komen.....

Echt waar hoor......

Dat hebben ze bij ADO zelf gezegd
Budget op? Volgens mij heeft ADO nog zicht op bijna een miljoen vanwege de transfer van Toornstra naar feyenoord toch? En krijgt het nu ook nog geld van Immers... LIjkt me dan toch nog wel wat te halen te zijn los van de transfervrije spelers?
0
Maandag 1 september 2014 om 18:39 uur

H@@GenEES

JeffreyP schreef:

Geboden bedrag van Groningen is 2,2 miljoen op van Duinen. Ik had het geaccepteerd ik het voor het zeggen had...
Ja ik ook, dit bedrag krijg je nooit meer voor hem, soms moet je spelers houden maar in dit geval had je echt dat geld moeten pakken en van Duinen moeten laten gaan.

Nu twee keer een overstap mislukt dat gaat je niet in de koude kleren zitten, kan die wel heel dapper doen en zeggen dat die graag voor ADO uitkomt maar we weten bijna allemaal dat als we een promotie of een grote klant mislopen hoe zeer dat kan doen.

Dit ga je straks merken aan zijn spel die de laatste tijd toch al niet zo best was, nu had Den Haag het ijzer moeten smeden, helaas een hoop miljoenen misgelopen.
0
Maandag 1 september 2014 om 16:08 uur

wdr

PEC presteerde de afgelopen jaren ver boven zijn niveau. Wij presteren bijna altijd onder onze potentie.

PEC zal naar mijn verwachting gaan terugvallen, bijvoorbeeld als Jans na dit seizoen vertrekt. ADO kent de afgelopen jaren al een stijgende lijn en nu zijn we de trap van het Chinese luchtkasteel aan het beklimmen.
0
Maandag 1 september 2014 om 10:41 uur

haagse-Dick

Petah schreef:

En winnen van de neuzen en wij verliezen van cambuur ik vind t heel erg grappig dat vele hier denken dat wij zover zijn

Maar. Dat zijn we nog niet op moment mag je gelukkig zijn als je t niveau van pec aantikt wat we ook nog niet doen

Wij zijn heel ver ja, 7 jaar terug kon je bijna supporter worden van WIK of scheveningen.

En niveau van pec aantikken dat zien we wel aan het einde van het seizoen.
0
Maandag 1 september 2014 om 09:57 uur

<FCDH>

Sommige doen net hier alsof ADO weggespeeld is cambuur had puur geluk met ie goals 2 afgeketste goals en een strafschop nah nah ADO was helemaal niet slecht ja ik wil ook met 7-0 winnen maar dat gebeurd tegenwoordig bijna niet meer
0
Zondag 31 augustus 2014 om 18:38 uur

Advertentie

<FCDH>

kako schreef:

Zal die Hahn balen dat hij niet naar ado ging nu derde keeper bij Fey en dan die Vermeer voor 1 miljoen naar Fey bizar
Die Mulder keepte alle wedstrijden bijna en nu krijgt ie te horen bedankt joh haha
0
Zondag 31 augustus 2014 om 16:50 uur

Dannyy

langepino schreef:

Utrecht uit met maar 250 supporters en alleen scc?? Wat een ellende!! Waar is dit nu weer goed voor?
Nergens. Het bestuur heeft het liefst geen enkele supporter mee lijkt het wel. Vind je het gek dat er bijna niemand naar uitwedstrijden gaat, je word behandeld als crimineel.
0
Zondag 31 augustus 2014 om 14:51 uur

KR96

schreef:


Allereerst is het gebruik van krachttermen een zwaktebod, en niet zo netjes van je richting deze shouter.

Creatief moet je altijd zijn, en alsof men nu in de voetbalwereld niet weet dat Wang wil gaan investeren (volgens zijn zeggen dan tot nu toe).

Ik kan best wel goed lezen, en populistisch heeft een andere betekenis dan hoe jij het hanteert.

Waar het mij om gaat is dat shouters van hoog naar laag springen, Dereijck topaankoop tot Dereijck wanaankoop bijvoorbeeld.

Ik mis de supporter die ondanks elk resultaat achter zijn cluppie en spelers gaat en blijft staan.


Het feit dat je kritiek hebt op spelers wil niet zeggen dat je ze niet steunt. Ik vond het bijvoorbeeld ook nogal een onhandige actie van Derijck, maar vind het nog steeds een goede jongen en voor ADO begrippen prima verdediger.

Ik hoop ook van ganze harte dat Schet ook nog eens een keer een goede voorzet geeft, maar het feit dat dit continu niet gebeurt zorgt wil niet zeggen dat ik niet meer die jongen steun.
Ik denk dat (bijna) iedere shouter hier achter de club staat, alleen willen sommige (en of ze dit op de juiste manier doen laat ik in het midden) ook af en toe hun teleurstelling over het spel van het team kwijt. En dat hoort er naar mijn mening ook bij/
0
Zondag 31 augustus 2014 om 13:49 uur

Dannyy

Tommy schreef:

gehrt is er de volgende wedstrijd ook niet.
jij valt fraser aan op wat hij zegt.
dan mag ik toch wel verwachten dat jij je feiten zelf goed heb??
En lef tonen??? ben jij vorig seizoen nu al vergeten???
we spelen 10x beter dan vorig seizoen
Komt door Hansen. Anders was je tegen Groningen en FC Twente hard op je bek gegaan.. Zo goed vind ik ons niet spelen, helemaal niet de 1e helft. Het zit geen enkele lijn in het spel, de buitenspelers leveren bijna geen voorzetten af, wat me toch wel handig lijkt met een spits van 2m05.. En dan zijn er nog een aantal spelers die duidelijk wedstrijdritme missen. We hadden gewoon eerder een buitenspeler en Derijck moeten halen, al was het maar om op elkaar ingespeeld te raken.
0
Zondag 31 augustus 2014 om 11:20 uur

DHFC070

Je zou bijna depressief worden van de negativiteit hier de laatste 2 jaar.
Aandacht vestigen op dingen die goed gaan is niet interessant dat zie je bij de media ook. Klaag, zeur, zuig maatschappij!
0
Zondag 31 augustus 2014 om 11:14 uur

Nu online

James, Rob2002, Ronaldo, lulijzer, ADOZoetermeer, wiegah070 en 297 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 539
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
23 februari 2025 om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 FC Dordrecht 26 - 47
3 Excelsior 26 - 46
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Den Bosch + 26 - 42
7 Graafschap 26 - 40
8 Telstar 26 - 38
9 Roda JC 26 - 37
10 Helmond Sp. 25 - 36
11 FC Emmen 25 - 35
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 26 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 26 - 1