Welkom in de shoutbox, gast
pascal-070
Hoop niet dat die van die Russische club komt die Miliç heeft aangetrokken en dat deze Dimitri dus nu daar overbodig is..
Vraag me toch weer af wie dit gaat betalen want een niet EU-speler van + 21 jaar kost gewoon ruim 5 ton aan salaris.
Allereerst heb ik in aankopen van John van de Brom m eer vertrouwen dan Wetzel. John heeft zelf op aardig niveau gevoetbald en zal dus ook eerder inzien wat een speler kan en niet kan. Bovendien heeft hij bij Agovv spelers voor weinig aangetrokken die zelfs eredivisiewaardig bleken te zijn.
Je heb gelijk dat een speler buiten de EU een vermogen kost. Om precies te zijn 415,000 qua salaris per jaar.
Dit soort spelers kan je alleen aantrekken als het echte versterkingen zijn en dus ook basisspelers.
Hopelijk doet John een goude aankoop, tot nu toe heeft hij in ieder geval nog geen stuiver uitgegeven en alleen maar bespaart.
Daarvoor alle hulde!
![]() |
Donderdag 22 juli 2010 om 16:52 uur |
Midden-Oost
Vandaag nieuwe spits op proef:
Rus voornaam: Dimitri, hij is lang
Rijdt mercedes met Duits kenteken begint met een M
Traint morgen mee en zaterdag te bewonderen in de spits op Laakkwartier....
Hoop niet dat die van die Russische club komt die Miliç heeft aangetrokken en dat deze Dimitri dus nu daar overbodig is..
Vraag me toch weer af wie dit gaat betalen want een niet EU-speler van + 21 jaar kost gewoon ruim 5 ton aan salaris.
![]() |
Donderdag 22 juli 2010 om 16:16 uur |
JB
Nou er zou iemand verkocht moeten worden voordat deze jongen gehaald kan worden werd al gezegt in het interview, dus zodra er zoiets gebeurt (of wellicht een externe sponsor?) zal het vast in een stroomversnelling komen.
Gezien de transferwaardes van de gespotte Zweedse spitsen en hun, vermoedelijk, naar verhouding net zo lage salaris kan je deze jongens inclusief transfersom waarschijnlijk halen voor minder dan het salaris van Oper.
In de Superettan (Zweedse Jupiler) zijn er wedstrijden waar 515 toeschouwers op af komen. Daar kan je niet zo heel veel salaris van betalen.....
En vergeet niet dat Oper gewoon in de begroting voor het komend seizoen zit qua salaris en er daar sowieso dus ruimte is.
Punt is dat je voor de transfer van bijv. Chadli (geen centrumspits overigens) of Demouge rond een miljoen moet neertellen.
En, vrijwel zeker, heel wat meer salaris dan voor zo'n jongen.
Tegen Hibernian zal onze nieuwe Viking er nog niet bij zijn, maar tegen Swansea of Emmen verwacht ik hem wel.
Als vd Brom en Steijn natuurlijk echt tevreden zijn over wat ze gezien afgelopen weekeinde.
![]() |
Dinsdag 20 juli 2010 om 18:40 uur |
Club Achter de Duinen
Berry Powel praat met Fred vd Hoorn over een eventuele overgang naar FC Den Bosch.
Hij zou dan wel flink in salaris moeten inleveren!
Beoordeel het gerucht op betrouwbaarheid
![]() |
Zaterdag 17 juli 2010 om 15:11 uur |
den haag
Wesley Sonck zit momenteel zonder club, nadat hij een contractvoorstel van Club Brugge aan de kant schoof. De aanvaller is momenteel nog op zoek naar een nieuwe club, maar aanbiedingen uit Azerbeidjan en China konden hem niet bekoren. Er komt echter nog wel een interessante club, zo verwacht hij zelf. "De transfermolen moet, mede door het WK, nog op gang komen."
"Ik heb inderdaad al aanbiedingen gehad. In België sprak ik alleen nog maar met Zulte Waregem, maar zij vonden mij te duur. Dat vind ik overigens vreemd, omdat ze me niet eens een aanbieding hebben gedaan", aldus de voormalig spits van Ajax, die liet weten het niet voor het geld te doen. "Anders was ik wel bij Club gebleven. Zij boden mij een contract dat voor Belgische begrippen erg goed is."
De kleine voorhoedespeler zegt onder meer te zijn vertrokken omdat Adrie Koster nog aan het roer is in Brugge. Onder de Nederlandse oefenmeester zat Sonck vaker op de bank dan hem lief is. "Als ik een tweejarig contract voorgeschoteld had gekregen, was ik mogelijk gebleven. Dan zou ik waarschijnlijk langer bij Club blijven dan Koster, want trainers gooien ze eruit, spelers niet. Dan moet je soms geduldig zijn."
Ze konden Derijck ook niet betalen en wij wel dus intressante optie scoort erg gemakkelijk.
En aangezien je na Oper ook Powel(HOPELIJK) kwijt raakt beide met een dik salaris en van Powel een tranfersom denk ik dat het toch mogelijk is.
![]() |
Woensdag 14 juli 2010 om 06:57 uur |
Advertentie
Kees
Berry Powel werkt stage af bij Duisburg meld haaglandenvoetbal.
Op de shoutbox van MSV Duisburg zijn ze blij met de mogelijke komst van Powel. Lees het volgende maar uit een van de reacties:
nach diesem video würde ich spontan sagen, holt ihn !
kopfballstark, guter elfmeterschütze und cooler abschluss.
mir ist natürlich auch klar, dass hier nur die besten szenen zusammengeschnitten sind, allerdings finde ich sie durchaus überzeugend.
ps Ben benieuwd of ADO een transfersom vraagt of genoegen neemt dat er dit jaar geen salaris voor hem betaald dient te worden.
![]() |
Dinsdag 13 juli 2010 om 13:09 uur |
Ooievaar
wie legt me dit uit?
Ik snap niet zo goed dat contract Oper wordt ontbonden, maar dat er wel clubs zijn die hem willen hebben..
Hadden we hem dan niet kunnen verkopen?
of heeft hij dit verdiend op basis van inzet en was het altijd al een droom om weer in het buitenland te spelen?
of was hij niet verkoopbaar?
Was toch iets met een éénzijde optie die Oper kan lichten. Hij zal wel wat kunnen vangen in één of andere zandbak of russische deelstaat.
Jammer, maar helaas, we moeten wèl verder natuurlijk.
Persoonlijk vind ik die Poepon een aardige spits, heeft er geloof ik een stuk of 10 ingelegd, ondanks alle misère daar op het Kasteel.
Het salaris van Oper valt natuurlijk weg, zal ook niet misselijk zijn geweest. Misschien is v.d. Brom wel blij dat hij weg gaat. Anders zou het toch merkwaardig zijn.
Anders maar een engelse sloper type Linford. Iemand die oorlog maakt in de zestien en goed met de kop is.
Verwacht nog wel dat er iets uit de hoge hoed wordt getoverd. Dan kan je Vicento rustig brengen.
Overigens aardig stuk in de VI van Brom, wekt vertrouwen.
![]() |
Vrijdag 9 juli 2010 om 22:11 uur |
JB
Dan ga ik maar in de spits staan.
ps Heb nu de motoriek van een zwanger nijlpaard maar wist in het verleden ze altijd aardig in het mandje te leggen. En scoren verleer je niet!
Er zijn voor de spits misschien nog wel wat andere mogelijkheden.
Sorry Kees!
- We kunnen natuurlijk Willem II verlossen van het salaris van Frank Demouge en zo het laatste zetje richting Jupiler League nu al vast geven
Ook zijn er wat "gunsten" verleend aan zaakwaarnemers, die wellicht weer wat "terug doen":
- de zaakwaarnemer van Supusepa is ook de zaakwaarnemer van Geoffrey Castillion, de 19-jarige spits van Ajax-II en allerlei Nederlandse elftallen.
Misschien huren? Is voor Ajax waarschijnlijk ook gunstig, die willen "grote" spitsen van naam halen, dus die jongen loopt over een jaar zo weg daar. Heeft bovendien tropische verrassing Suk voor zich. Misschien dan nu alvast onze kant op dan maar?
Of zeggen we dan: we hebben zelf al genoeg aanstormend talent dat aan de deur klopt, we willen iemand die voorlopig die deur nog even dicht houdt en er zelf 15 inschopt?
- de zaakwaarnemer van Oper is ook de zaakwaarnemer van Michael de Leeuw, de topscorer / talent van jaar van de Jupiler League van het afgelopen seizoen. Lijkt me dat Veendam nog niet in de positie is om financieel al te dwars te liggen.
Als verdedigende / controlerende middenvelder lijkt mij nog steeds Jan-Arie van der Heijden een prima keus.
Heeft het best aardig gedaan bij Willem II afgelopen seizoen en zal bij Ajax nooit verder komen dan het tweede.
En qua salaris waarschijnlijk een betere keuze dan Lindgren.
![]() |
Vrijdag 9 juli 2010 om 13:52 uur |
ADO500
Wellicht is het mogelijk om zowel Chadli als een spits te halen. Neem niet aan dat er rekening mee werd gehouden dat Kyocera zou komen, en er schijnt een potje voor versterkingen te zijn. Neem niet aan dat ze Oper zo maar laten gaan.
Volgens Van den Brom is Kubic beter dan Chadli. Kubic is via één of andere slimme constructie gehaald. Hij is transfervrij en door die constructie hoeven ze geen extreem hoog salaris voor 'm te betalen.
Oper had een heel vreemd contract waarin hij zelf éénzijdig een optie had om met één jaar te verlengen. ADO wilde eigenlijk helemaal niet verder met 'm. Op één of andere manier heeft Van der Kallen 'm nu zo ver weten te krijgen dat hij opzout. Zal wel iets gekost hebben maar altijd een stuk minder dan een jaar salaris.
![]() |
Vrijdag 9 juli 2010 om 09:25 uur |
Johannes
Hij is 32 en buiten de EU. Dat lijkt me wel een risico
Levchenko heeft hééééél erg lang in NL gespeeld en is een zogenaamde voetbalnederlander, daar hoef je geen niet-EU salaris meer voor neer te leggen.
Dat 'ie 32 is is inderdaad de waarheid..! :)
Met de komst van Supusepa en de terugkeer van Mitchel Piqué kan Kum in het centrum gaan spelen waardoor Derijck evt. als defensieve middenvelder kan gaan spelen. Het proberen waard, lijkt mij.
![]() |
Donderdag 8 juli 2010 om 16:22 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 26 | - | 52 |
2 | Excelsior | 27 | - | 49 |
3 | FC Dordrecht | 26 | - | 47 |
4 | ADO Den Haag | 26 | - | 46 |
5 | SC Cambuur | 26 | - | 45 |
6 | Graafschap | 27 | - | 43 |
7 | Den Bosch + | 27 | - | 43 |
8 | Helmond Sp. | 26 | - | 39 |
9 | FC Emmen | 26 | - | 38 |
10 | Telstar | 27 | - | 38 |
11 | Roda JC | 27 | - | 38 |
12 | FC Eindhoven | 26 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 26 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 26 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 25 | - | 27 |
16 | TOP Oss | 27 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 27 | - | 1 |