Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: competitie

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 545
Volgende pagina

Kees

Ga ik zaterdagavond met gratis openbaar vervoer naar een nieuw en prachtig stadion  om naar een eredivisiewedstrijd te kijken en zit op een plek waar vandaan ik een prima uitzicht heb.

Snel een koffie voor maar 1 euro halen en dan naar mijn plek. He, er is weer een voorprogramma om de boel op te vrolijken en de geluidsinstallatie werkt perfect. De sfeer is prima met veel groen/gele vlaggen, groen/gele slingers en overal vlaggen.

Tijdens de warming up bespreken we onder elkaar wat voor fantastische aankopen er tijdens de winterstop zijn gedaan, hoe sterk verbeterd de communicatie naar de supporters is, de acties met vaten bier en gereduceerd tarief voor de beker-wedstrijd tegen Twente. Ook het gemiddelde toeschouwersaantal in vergelijking met voorgaande jaren blijft maar stijgen en de stad en omgeving zijn weer positief over ons.

De nieuwe led-reclame valt op en we komen tot de conclusie dat die tweede ring ook niet lang meer op zich laat wachten. Bestuurlijk is er eindelijk rust en
is er vertrouwen in de nieuwe Raad van Commissarissen. 

Overmoedig geworden door zoveel goed nieuws in de laatste periode spreken we al over een relatief gemakkelijke tweede helft van de competitie waar we ons veilig spelen.
Verlekkerd denken we aan de nieuwe kwaliteitsimpuls voor volgend seizoen en hopen nog op extra bijdrages door de mogelijke verkoop van Elia en Bodde.

En in eens bedenken we: gvd we zitten bij ADO Den Haag. Onze groen gele trots waar we met zijn allen zoveel van houden.
0
Donderdag 29 januari 2009 om 19:58 uur

DEHAAGSEHYENA00

GOEIE AVOND ALLE ADODENHAAG FANS/SHOUTERS

Het was gisteren een verse nederlaag van 1-5 maar tog vond ik het hartstikke geszellig in vakkie O
Vooraf een leuk optreden van Ronnie Ronaldo (lol) en tijdens de warming up een beetje kijken welke spelers van beide kanten zouden starten....en tot mijn verbazing zag ik onze grote held WATERMAN ingeschoten worden door zwinkels en op dat moment dacht ik van ok laat maar keepen die jongen.....

Toen ik de opstelling hoorde dacht ik al meteen dat het een hele zware avond zou worden en dat wetzel een aantal spelers zoals: Pique,Derreick en Zwinkels spaarde omdat hij zich wil richten op de competitie en vooral de aankomende thuiswedstrijd tegen de Jungens van FC Gruningen (Zonder Markus Berg i.v.m schorsing).....

De 1e helft begon zoals verwacht met veel druk van Fc twente en de dejavu die ik kreeg toen de vrije trap in de 5e minuut genomen moest worden,denk terug aan Theo Janssen kleine 2 maanden geleden 1-0 7e minuut,en ook deze werd eringekopt.
De 2-0 fout van de verdediging die overtikte maar werd onderschept door Blaise Aap `N Kufo (goeie voetballer trouwens)
en de 3-0 ook door `N Kufo....

Maar dan komt in de 34e minuut daar een GEWELDIGE OVERNAME VAN POWEL......SPEELD DE BAL VOOR ZICH UIT......PASSEERD DE KEEPER..........HAALT UIT.........NEE ASSIST NAAR RICHARD ``DE INTIKKER`` KNOPPER EN ROND HEM PRACHTIG AF (in goal gelopen:P)
In de 35e minuut heeft Waterman de bal en denkt ``he Denne(boom) mist een bal,laat ik hem deze bal maar geven`` en jahoor precies in zijn voeten en denneboom haalt van 30 meter een circus schot/lob uit die er vlekkeloos ingaat......1-4.

Dan net voor rust een van de hoogtepunten in de wedstrijd klink een kreet.....Het Banenlied!...Kufo ik heb geen bananen,ik heb geen bananen vandaag,jodenkoeken,negerzoenen,gele en groene,kufo ik heb geen bananen,ik heb geen bananen vandaag.
Er klinkt geroep in de tribunes dat Zwinkels erin moet komen,wat ook gebeurt in de 2e helft,hij pakt de een naar de andere bal en het publiek wordt gek,alsof we 4-1 voorstonden hahahaha

Leroy Resodihardjo en Lex Immers mochten invallen in de 2e helft en dus Robert Zwinkels (Supahkeepertjuh)
Later werd bekend dat Waterman het stadion had verlaten en een andere identiteit heeft aangenomen:P
Wetzel vertelde waterman in de rust dat hij beter ballenjongen kon gaan worden of loodgieter :P

Adodenhaag speelde een betere 2e helft en creeerde ook daadwerkelijk kansen via powel,buijs,knopper
De 1-5 kon niet uitblijven nadat Robert Zwinkels een paar goeie tot uitstekende reddingen had verricht.
De iklaatmeclubindesteek gingen na 70 minuten naar huis.
Nadat het ADODENHAAGLEGIOEN en de FAGGETS van twente elkaar 80 minuten lang de kk hebben gescholden,sprongen beide groepen op de ``EN WIE NIET SPRINGT IS EEN JOOD``


Na 90 minuten was de stand 1-5 en twente lootte Graafschap thuis en Adodenhaag kijkt uit naar de volgende wedsrijd tegen de jungens Vun Run Juns.
Ik verwacht aangezien dat berg niet meedoet een aanvallend adodenhaag dat ten eerste speelt voor een punt,maar de 3 punten moeten tog wel binnen gehaald kunnen worden.....
Opstelling:   

     Soltani                Powel               Cornellise

Knopper                 Rankovic                 Buijs

Pique         Derreick              Kum         Ammi

                              Zwinkels


Wissels: Resodihardjo ----> Cornellise
             Millic ---------> Soltani
             Swiebbe  ----> Knopper

Uitslag: 2-1
 
1-0 Buijs    25e minuut
2-0 Powel   32e minuut 
2-1 Garcia  67e minuut


Uitverkocht stadion Zaterdag.....en GAAN.....COME ON DENHAAG!!!


Groetuh D.H.H
0
Donderdag 29 januari 2009 om 17:09 uur

marcellino

Rome schreef:

Beetje jammer dat zoveel mensen Wetzel aanvallen.. We staan 14de in de competitie.. Boven clubs als Roda en Vitesse die veel en dan ook veel meer kwaliteit in hun gelederen hebben.. We zijn vorige jaar 5 plaatsen onder Volendam geeindigd.. Zolang we boven Volendam blijven staan doet Wetzel het mijns inzien naar behoren.
deze redenering slaat nergens op kijk alleen al naar de begroting en wat den haag heeft gehaald.

en dat we op plek 14 staan (ik hoop ook dat we er blijven staan)zegt nikshet scheeld maar 3 punten met nummer 16 en dat is toch na competitie.

Als we eerlijk zijn hadden we uit de laatste twee wedstrijden 6 punten moeten halen.

en vorig jaar telt niet meer we hebben het over nu.

we hebben goed ingekocht en staan er beter voor als voor de winterstop maar we zijn er nog lang niet
0
Donderdag 29 januari 2009 om 16:34 uur

Rome

Beetje jammer dat zoveel mensen Wetzel aanvallen.. We staan 14de in de competitie.. Boven clubs als Roda en Vitesse die veel en dan ook veel meer kwaliteit in hun gelederen hebben.. We zijn vorige jaar 5 plaatsen onder Volendam geeindigd.. Zolang we boven Volendam blijven staan doet Wetzel het mijns inzien naar behoren.
0
Donderdag 29 januari 2009 om 16:02 uur

marcellino

Rico schreef:

ben alllang blij dat we het zo goed doen in de competitie! 1ste doel is handhave en de rest kom nog wel!
mensen we moeten niemand afbranden ,we hebben drie goede aankopen gedaan, waar alleen powell nu toch echt moet gaan scoren ik begreep ook niet waarom hij de penalty niet nam had hem toch over die drempel gekregen.


Laten we gewoon de bekerwedstrijd vergeten vind ik ook totaal onbelangrijk.

de competitie is veel belangrijker.


waar we wel wijzer in zijn geworden is dat kaya achterin geen succes is net zo als heese die jongen is gewoon nog te jong en mist ervaring.ranco achterin kan je doen maar dan moet je een snelle speler erbij zetten,horvath vind ik nog zo slecht niet ik denk dat hij alleen even moet wennen dat hij nu op de tweede plan is gekomen.

we hebben het over nog een spits erbij maar misschien is het beter om nog een goede verdediger erbij te halen ik denk toch dat je van de 15 wedstrijden meer op eigen helft speeld en dat er druk komt te liggen bij de verdedeging wat schorsingen en blessures met zich mee brengt.en we hebben gisteren gezien als er een paar uitvallen dat we zo lek als een zeef zijn en dat is toch niet de bedoeling
0
Donderdag 29 januari 2009 om 14:04 uur

Rico

ben alllang blij dat we het zo goed doen in de competitie! 1ste doel is handhave en de rest kom nog wel!
0
Donderdag 29 januari 2009 om 13:56 uur

Advertentie

ADO supporter Leidschenveen

Twente is echt 5 maten te groot. Moet je eens kijken wie ze nog op de bank hebben. Theo Janssen, Herschi, Elia was er niet eens bij en Wielaert net weg. Ik gun ze de tweede plek in de competitie, boven Ajakkes.
0
Donderdag 29 januari 2009 om 08:44 uur

Marco

We kunnen nu allemaal wel treurig doen, maar dit is na gisteravond nog nergens voor nodig. Je speelt met een verdediging die nog nooit samengespeeld hebben, en tegen een topclub als Twente (die zelfs Schalke 04 thuis van de mat spelen) kan je dan weggespeeld worden. Van de vier doelpunten eerste helft kun je er zeker drie op de rekening van deze verdediging zetten (kopbal N`Kufo mag nooit, die bal van Horvath op Perez mag nooit en die fout van Waterman mag nooit gebeuren). Zaterdag is de verdiging weer compleet, dat scheelt een slok op een borrel. Dan gaan we er met zijn allen gewoon weer tegenaan. Wat me wel zorgen maakt is dat de basis op dit moment goed is, maar dat we in de breedte te kort komen. Wanneer dit het geval wordt, kunnen we echt doorgroeien.

Overigen spreekt de Telegraaf net van een schande om een afspraak te maken met je keepers dat de een de beker keept en de ander de competitie. Dit zijn regelingen die niet in het betaald voetbal voor kunnen komen. De beste moet keepen. Ik hou niet van de Telegraaf, maar hierin geef ik ze volkomen gelijk. Iemand hier ook mee eens?

Fijne werkdag allemaal
0
Donderdag 29 januari 2009 om 07:28 uur

Haagse Roel

Aad schreef:

En dat laatste is helemaal waar.

En ik ben er niet trots op maar ik heb steeds gezegd dat Waterman nog niet in de schaduw van Zwinkels mocht staan en helaas heb ik gelijk gekrege.
Als verzachtende omstandigheid geldt wel dat hij 2 centrale verdedigers voor zich had die er totaal geen kijk op hadden. Aan de verkeerde kant dekken of van een te grote afstand.
Gauw vergeten deze wedstrijd. Met Derijck en Kum en Pique staan we er zaterdag beter voor.
De rest heeft dan ook wat goed te maken dus het komt goed.
Lig met griep op de bank, toen ik de opstelling zag, achterin bedoel ik, was ik er al bang voor. Van Hese is gewoon nog niet toe aan eredivisievoetbal, werd overlopen. Centrum met Horvath ( vooraf wel logisch)en Kahya ??? was dramatisch slecht. Horvath schuldig aan twee goals en tsja Waterman` s rol is nu echt uitgespeeld. Lullige voor hem is dat hij dit seizoen niet meer voor Ned. Club mag uitkomen.  Cornelisse liep ook weer als een oud wijf te ballen ........Nou ja, maar snel vergeten.......Competitie is veel belangrijker, Met Pique, Derijck en Kum en Zwinkels op goal is er veel meer voetbal en rust.

** Compliment voor het publiek , klonk mooi op tv, 1-5 en maar blijven zingen
0
Woensdag 28 januari 2009 om 23:31 uur

rien1

Bert schreef:

Ja en dan op het middenveld Schwiebbe. Maar die heeft denk ik rare dingen gezegd tegen Wetzel want die wordt volkomen genegeerd. 
Ook iets waar ik me over opwind. Waar in godsnaam  is Schwiebe! Dan kan Wetzel van alles verkondigen, maar die jongen hadden we vanavond goed kunnen gebruiken. En trouwens in de competitie hoort hij minstens op de bank, liever in de basis. Wat is dat toch voor ongein met die Wetzel. Hij had ook Boschaert erin kunnen zetten. Zijn ongelijk is nu wel aangetoond op deze manier vind ik. Want wat er nu stond was nogmaals onthutsend zo slecht gewoon.

Oke, Bert, en de andere shouters morgen vroeg op.
Welterusten allemaal 
0
Woensdag 28 januari 2009 om 23:25 uur

Nu online

Dang3r en 104 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 545
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2