Welkom in de shoutbox, gast
keesvld
Ferrie Bodde, de andere Nederlander in dienst van de club uit Wales, ontbrak maandag bij de eerste trainingssessie onder leiding van de nieuwe coach Paulo Sousa. De populaire middenvelder is volgens Sousa teleurgesteld dat Swansea een bod van Bolton Wanderers op Bodde van ongeveer 3 miljoen euro heeft afgewezen. „Ferrie is een geweldige voetballer, maar hij moet zich wat professioneler opstellen”, zei Sousa tegen Sky Sports.
Bodde (27) herstelt momenteel nog van een zware knieblessure, maar hoopt op tijd fit te zijn voor de start van de competitie begin augustus.
![]() |
Dinsdag 30 juni 2009 om 10:26 uur |
Peco
Dat is 28571 pleuros per dag
Dat is 1190 pleuros per uur
Dat is 19 euro 84 per minuut, ook als die pit ja
Ik denk dat er wel een dame te vinden is die me
klaarstoomt in een minuut en dat ik dan meer dan die 19 euro 84 kwijt ben hoor...dus hij heeft niet het best betaalde beroep van de wereld hahaha
![]() |
Maandag 29 juni 2009 om 22:29 uur |
Bert
"Ferrie is een geweldige speler, maar hij moet een betere professional worden", aldus de Portugees tegenover de BBC. "Hij moet meer respect tonen voor zijn collega`s, de club, mijzelf en natuurlijk voor hemzelf als speler en professional."
Bodde is momenteel herstellende van een een knieoperatie, die hem meer dan een half jaar aan de kant hield. Hij staat in de belangstelling van onder meer Bolton Wanderers en Wigan Athletic. Bolton bood vorige week drie miljoen euro, maar dat bod werd door Swansea afgewimpeld. De club vraagt zo`n zes miljoen euro. Boddes oude club ADO Den Haag krijgt de helft van de transfersom.
"We willen zien hoe Ferries knie er aan toe is na de operatie en hem dan een plaatsje geven in ons team", zegt Sousa. "Ik zou hem graag willen verwelkomen in ons team. Hij is een talentvolle speler, die ons punten kan bezorgen. We willen dat iedereen blij en betrokken is bij deze club. Als je dat niet bent, dan moet er een oplossing gezocht worden."
bron elf
![]() |
Maandag 29 juni 2009 om 19:48 uur |
rien1
Ben benieuwd of ze dan Elia nog wel willlen halen. De vorige voorzitter Beiersdorfer wilde Elia wel graag.
![]() |
Zondag 28 juni 2009 om 19:49 uur |
Serieus?
angelo
adodannyado
Vom HSV berichtet Babak MIlani
Trainer Martin Jol weg. Sportchef Dietmar Beiersdorfer weg – nur wann kommt endlich der erste Star nach Hamburg?
Diese Frage stellen sich die Fans seit Wochen. Das Chaos im Verein haben die Sorgen bei den Anhängern nicht kleiner werden lassen. Die Volksseele kocht. Nur echte Top-Kicker könnten die aufgebrachten Gemüter ein wenig beruhigen.
Der HSV bastelt mit Hochdruck am Transfer von Eljero Elia (21). Das Top-Talent aus Holland soll möglicherweise schon am Montag offiziell vorgestellt werden. Doch das „Versöhnungs-Geschenk“ Elia wird auch ganz schön teuer.
Fakt ist: Die vorgeschlagenen acht Mio in Raten über vier Jahre akzeptiert Elias Klub Twente Enschede nicht. Der holländische Vizemeister drängt auf eine Einmalzahlung - und eine höhere Summe. Ajax Amsterdam würde zwar sofort zahlen, doch Enschede will den linken Flügelflitzer mit dem rechten Fuß nicht zum Liga-Konkurrenten ziehen lassen.
Bleibt wohl nur der HSV. Denn wie BILD erfuhr, hat sich Twente verpflichtet, Elia in der kommenden Saison ein Gehalt von zwei Mio Euro zu zahlen. Das wollen die Bosse jetzt gern umgehen. Somit hat Hamburg die besten, aber auch teuersten Karten. Die Holländer ließen schon durchblicken, dass das Talent des Jahres für über zehn Mio gehen darf.
Am Donnerstag stellte sich der neue Coach Bruno Labbadia bei einer spontan einberufenen Aufsichtsratssitzung im Stadion-Restaurant „Raute“ den Kontrolleuren vor. In einer starken Rede schilderte Bruno seine Trainer-Philosophie. Die Räte waren angetan.
Hertha-Verteidiger Josip Simunic (31) soll ebenfalls wie Elia an die Elbe wechseln. Doch die festgeschriebene Ablösesumme von 7 Mio Euro ist auch den Aufsichtsräten des HSV zu hoch. Das ließen sie Labbadia wissen.
![]() |
Zaterdag 27 juni 2009 om 13:54 uur |
Advertentie
Kees
Ik kan me herinneren dat Elia al 2 of 3 x eerder gepresenteerd zou worden bij HSV. Maar goed, het staat (weer) in Bild, dus dan maar weer afwachten.
Zag in VI dat voor Kees Luicks ADO het meest concreet is. Probleem is alleen dat er zoveel nieuws elkaar steeds inhaalt, dat je niet meer weet wat er nou serieus is en hoe ver 1 en ander is
![](/modules/fckeditor/editor/images/smiley/fun/spamafote.gif)
Er was tot nu toe 1 keer sprake van dat Elia al vorige week aangekocht zou worden door HSV. Echter 2 dagen voordat dat zou gebeuren brak bij HSV de pleuris uit en kwam de machtstrijd tussen de technisch directeur en algemeen directeur goed in de publiciteit. Dit speelt al enige jaren en mede daarom besloot Martin Jol er vandoor te gaan. Ook de naam van Ajax speelde natuurlijk mee. Bij HSV werd enkel duur verkocht en slechts mondjesmaat gekocht.
Wat is nu de situatie met Elia: Twente wil vasthouden aan 9 miljoen euro terwijl HSV in termijnen (zoals zo vaak) wil betalen en in eerste instantie "maar"5.5. miljoen euro heeft geboden. Ajax kan en wil in een keer betalen maar wel minder dan 9 miljoen.
Munsterman heeft HSV de deur gewezen met de opmerking dat het koopjesjagers zijn zoals eerder o.m. Nigel de Jong en Van der Vaart.
Voordeel is echter dat de nieuwe trainer van HSV, Labbadia, Elia bijzonder graag wil. Dit alles is te lezen in het Hamburger Abendblatt en is stukken betrouwbaarder dan de Bild zeitung.
Al met al een hoop gezeur en ik hoop dat het snel geregeld is.
![]() |
Zaterdag 27 juni 2009 om 12:53 uur |
den haag :;
ADO-begroting met \`enkele miljoenen\` omhoog
Terwijl steeds meer mensen en bedrijven last ondervinden van de Economische crisis, zet ADO Den Haag de weg omhoog in. De begroting van de Eredivisieclub gaat zelfs naar vijftien miljoen euro, zo zegt Henk Jagersma.
"De begroting voor komend seizoen zal met enkele miljoenen omhoog gaan", zegt Jagersma, voorzitter van de raad van commissarissen, tegenover het Algemeen Dagblad. De begroting van de residentieclub stijgt van twaalf naar vijftien miljoen euro voor het komende seizoen.
Volgens Jagersma is het geen opportunisme. De club is weer hot. Seizoenskaarten worden goed verkocht, sponsors staan weer in de rij om aan ADO verbonden te worden en dure spelers als Virgilio Teixeira, Rick Hoogendorp en Hans van de Haar zijn vertrokken.
Jagersma denkt naast de verhoogde begroting ook aan uitbreiding van het stadion. "Komend seizoen moet het stadion eigenlijk wekelijks uitverkocht zijn. In het najaar kunnen we dan denken aan een tweede ring op het stadion", aldus Jagersma.
![]() |
Zaterdag 27 juni 2009 om 09:21 uur |
Club Achter de Duinen
ADO krikt begroting omhoog
Crisis of geen crisis, ADO Den Haag heeft voor komend seizoen de begroting van twaalf naar vijftien miljoen euro opgeschroefd. Dat zegt Henk Jagersma, voorzitter van de raad van commissarissen, in het AD.
Lees het nieuwsbericht
![]() |
Zaterdag 27 juni 2009 om 09:10 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |