Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: elke

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 548
Volgende pagina

<FCDH>

frans swa schreef:

5000? er moet ook nog wat ruimte tussen het veld en de tribunes zijn he? of wou je het veld laten verkleinen?
Hoezo ruimtes? Je maar gewoon bij elke hoek van het stadion grote opening bij gronningen is het toch ook tot het veld
0
Vrijdag 25 april 2014 om 14:32 uur

Beest

haagse-Dick schreef:

Maar gaat mij om het feit dat ik Den Haag woon en een uur mot reizen! Maar respect als je van ver komt, toen ik een paar jaar in Duitsland woonden kwam ik 1x in de maand en duurde ruim 2,5 uur! Een stadion hoort in Den Haag maar begrijp de keus wel voor die plek maar vraag me toch af of dit niet te snel is beslist "het forepark"
andere mogelijkheid was er niet

je kon niet het zuiderpark verbouwen en ook daar spelen plus bij elke wedstrijd lag half den haag opz gat veel beter zo en met randstad rail ben je binnen 10minuten aanwezig vanaf centraal station ben wel benieuwd
waar iemand woont die een uur moet rijzen
0
Vrijdag 25 april 2014 om 13:14 uur

Tommy

jongen jongen wat kennen jullie piepen ik moet elke thuiswedstrijd 30 minuten met de auto om naar den haag te kijken woon voorbij Leiden.
0
Donderdag 24 april 2014 om 23:24 uur

slash070

Edwin schreef:

Het Forepark is hier om de hoek en daar stoppen genoeg trams en bussen (en zelfs treinen!), dus dat is voor de meesten geen argument.

Het is duidelijk, dat de meeste `tegenstanders` van het Forepark om de hoek wonen bij het Zuiderpark en te beroerd zijn om de reis te maken, die de anderen jarenlang gemaakt hebben.
Niks te beroerd ben er elke thuiswedstrijd. Voor mensen die in de bewoonde wereld wonen is het forepark gewoon een klote locatie. Als je daar ealleen een bouwmarkt neer zal zetten zijn ze met een paar maanden failliet, komt normaal gesproken geen hond in die waai hoek.
0
Donderdag 24 april 2014 om 21:47 uur

Rome

Ben blij als Holla weg is met zijn domme gele kaarten elke week. En dan wordt hier gesproken over zijn goede trap... Wanneer heeft ADO voor het laatst uit een corner of vrije trap gescoord? Toen Wesley ze nog nam?
0
Dinsdag 22 april 2014 om 17:38 uur

Dannyy

haagse-Dick schreef:

Youssef Toutouh, transfervrij Kopenhagen. Beelden zeggen niet alles dat weet ik! Maar er zit wel iets in! Wat zal zo een jongen verdienen, hij is nog maar 21?

spelersprofiel

een doelpunt
Scoort hij ze elke week zo? .
0
Vrijdag 18 april 2014 om 23:54 uur

Moi

tanker070 schreef:

Volgens mij wordt Schoenmaker bij ons ook alleen maar gebruikt als mascotte i.p.v. als daadwerkelijk adviseur of cultuurbewaker....

Triest, clubicoon van jewelste. Die man verdiend een standbeeld, zou mooi zijn als dat nog gerealiseerd kan worden nu die nog leeft...
Lex is top binnen Den Haag. Buiten de stad denken de mensen iets anders. Heer Lex is bekend geworden met zijn grappen en Haagse humor. Elke vraag wordt met humor gepoetst. Zijn voetbal-kennis komt nauwelijks voor. Lex moet leren zichzelf te verkopen cq presenteren
0
Donderdag 17 april 2014 om 20:04 uur

Tommy

Dannyy schreef:

Als je in het linkerrijtje wil voetballen moeten volgend jaar Wormgoor, Esajas, Cabral, Holla, Schet, Supusepa allemaal weg.
hahahhaah holla is de beste speler van de club.
Maar ga niet weer al mn argumenten herhalen.
Wie gaat volgend jaar die strakke ballen geven dan? wie gaat al die herstellende overtredingen maken.
Weet nog dat voor holla kwam we allemaal zaten te zeiken dat we niemand hadden die goede vrije trappen nam en dat verhoek elke corner achter trapte.
Mensen vergeten snel

Als Beugelsdijk weggaat is dat jammer maar die is gewoon een heel gemiddelde speler.
Merk je ook wel aan het feit dat ie met clubs als blackpool in verband wordt gebracht.
0
Donderdag 17 april 2014 om 13:41 uur

Advertentie

boppie

pajam schreef:

dat zou natuurlijk kunnen, maar ik denk dat Derijck juist zo`n speler is die bij ons op zijn plaats is en hier ook voor de club door het vuur wilt gaan.

ach, we gaan het meemaken, hij speelt voorlopig niet hier.
En als ie toch komt..... Je weet het, dan gaan we toch met z`n allen hopen dat ie het redt. Dat gun je natuurlijk elke speler die het geel/groen aantrekt.

We zullen het zien
0
Woensdag 16 april 2014 om 21:48 uur

DJ

BLEISWIJK-1 schreef:

Sparta wil kunstgras. RKC is ook met Ten Cate (kunstgras leverancier) aan het onderhandelen. En zo zullen er nog wel een paar clubs over willen.

Ik ben achteraf dan ook wel blij dat we over gegaan zijn op kunstgras.
Idd en elke keer dat ik het stadion in loop denk ik toch, zo best een strakke mat.
0
Woensdag 16 april 2014 om 10:36 uur

Nu online

Martgroen, Bleek, frans swa, FC Den Haag!, 070FCDH070, GroenGeelHart070, Bhattoe 74, yesyes en 185 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 548
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5