Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: weg

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 548
Volgende pagina

hg

Ook verheydt al weg blijf niks over?
0
Donderdag 11 juli 2019 om 14:44 uur

DHFC070

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Spelers schieten na elk duel 11 ballen publiek in
ADO Den Haag heeft ook komend seizoen MUNT Hypotheken weer als shirtsponsor.
Lees het nieuwsbericht
Goed nieuws dit en MUNT Hypotheken timmert aardig aan de weg de laatste tijd. Volgens mij wel een goede sponsor voor de langere termijn ook.
Schiet me eigenlijk te binnen iemand enig idee hoe het is afgelopen met dat StarBalm rechtzaak gebeuren?
0
Donderdag 11 juli 2019 om 14:27 uur

ghostdrift

Cabral is net als Kramer geen optie
Tekenen maar zodra er weer wat anders opduikt
willen ze weer weg
0
Donderdag 11 juli 2019 om 10:38 uur

Aad

slash070 schreef:

En dat `meer of minder` in je tekst mbt De Wit vs Hamdi komt misschien ook een beetje ongelukkig over
Een beetje humor op zijn tijd is nooit weg
0
Woensdag 10 juli 2019 om 19:31 uur

Aad

GroenGeelHart070 schreef:

Dit bedoelde ik er inderdaad ook mee te zeggen. Kiezen voor Wang kan veranderingen gaan brengen. Ik denk dat het vooral positieve veranderingen zullen zijn
Nou ik denk van niet.

Ten eerste zijn de Chinezen zich op dit moment er wel van bewust dat ze een kat in de zak hebben gekocht en de enige reden dat ze de tent nog niet hebben dicht gedaan zal liggen in het feit dat ze nog niemand hebben kunnen vinden die ze zonder al teveel gezichtsverlies van die kat verlost.

Bovendien is de houding van de machthebbers in China duidelijk veranderd. Waar een aantal jaren geleden nauwelijks werd gekeken waar het Chinese kapitaal in werd geïnvesteerd wordt hier nu zeer kritisch naar gekeken. Zo maar even een bedrijf of een voetbalclub overnemen is er niet meer bij. Vergunningen voor het investeren in het buitenland worden alleen nog maar gegeven als uiteindelijk China er (financieel) beter van wordt.

Daarom hoeft ADO, zoals ik het zie, niet te rekenen op een kapitaalinjectie (oude afspraken daar gelaten). De nieuwe AD zal zeker als opdracht krijgen de rode cijfers weg te poetsen. Of door het genereren van meer inkomsten of door flinke bezuinigingen. Het eerste is al 10 jaar of meer geprobeerd en mislukt. Het tweede zal ook moeilijk worden omdat voor de weinige spelers met waarde niet of nauwelijks belangstelling is en de een of andere idioot in de organisatie de nieuwe AD opzadelt met langdurige dure contracten voor oudere spelers zonder enkele restwaarde. Weinig kans dus op nieuwe kwalitatief betere spelers. We zullen het moeten doen met wat we hebben.
Alleen in de overhead valt wat te besparen maar dat vereist impopulaire maatregelen en durft die nieuwe AD die te nemen?
0
Woensdag 10 juli 2019 om 15:00 uur

Vakkie-G

Een oudere supporter schreef:

Hoorde toendertijd dat hij bij de commerciele afdeling werd weggepest omdat hij vond dat de boel serieuzer moest worden aangepakt.

Het idee van de China lounge heeft heel lang boven ADO rondgehangen. Dat is wel typisch ADO. Als je een idee binnenbrengt en je doet zelf de uitvoering niet, dan verliest de club razendsnel de interesse. Na twee trainingsweken was het duidelijk dat de komst van de Chinese speler niet door zou gaan. En toen Chun vervolgens aangaf, dat het China lounge-project niet levensvatbaar was, omdat er – zonder een Chinese speler in de selectie – te weinig belangstelling bestond vanuit het Chinese bedrijfsleven, werd Chun door de meeste medewerkers van de commerciële afdeling en door Piet Jansen eigenlijk niet meer serieus genomen. Alleen Mohammed Hamdi – die nu helaas weg is – bleef voortdurend contact houden en bleef Chun andere mogelijkheden voorleggen.


Mohammed Hamdi
Op een gegeven moment stelde Mo Hamdi hem voor om sponsor te worden bij de club. Als hij dat zou doen, dan moest de club hem weer serieus nemen. Mohammed vertelde dat de club behoefte had aan een hoofdsponsor voor de jeugdafdeling, omdat Van Arkel ermee zou gaan stoppen. Als Chun daarin zou stappen, kon niemand meer zeggen dat alle verhalen over China gebakken lucht waren. Chun had hierin wel interesse, maar dan zou er bij De Aftrap wel een ontvangstruimte moeten komen. Als hij zijn naam aan de ADO-jeugd zou gaan verbinden, wilde hij Chinese bedrijven gaan uitnodigen. En daarvoor moest het wel een beetje aangekleed zijn. Omdat het niet duidelijk was of ADO de belofte dat op 1 januari het gehele jeugdcomplex herbouwd zou zijn wel zou kunnen nakomen, bleef Chun een paar maanden aarzelen. Zonder ontvangstruimte was de sponsoring – wat hem betreft – weggegooid geld.
0
Woensdag 10 juli 2019 om 12:17 uur

HJ

Ik krijg altijd kriebels bij CV`s voor commerciële functies waarbij iemand niet fatsoenlijk meer dan een jaar op 1 plek zit; kan ook zijn dat iemand telkens net op tijd weg is voordat de boel klapt of telkens weg moest vanwege tegenvallende prestaties.

Dat gezegd hebbende baren de specifieke functies wel opzien...

Maar ik walg een beetje van John, hij verlaagd zich een beetje tot het niveau van sommige shouters; probeert gewoon aandacht naar zich toe te trekken door het gelijk (voorbarig) wereldkundig te maken. Voor mijn gevoel was/is het volgens mij niet definief? Dus het voelt als aandachttrekkerij en het voelt ook niet handig en slim; kan beter naar buiten komen als het al rond is nietwaar?
0
Woensdag 10 juli 2019 om 11:08 uur

Law

Ken de goede man niet, dus kan niet over hem oordelen. Het is een grappig feit dat hij bij al Jazira zat maar wat ik me afvraag is waarom hij daar na pakweg 1,5 jaar weg gaat. Neem aan dat het ie bij ons minder gaat verdienen dus voor het geld heeft ie het niet gedaan. Hoe lang is hij trouwens daar al weg?
0
Dinsdag 9 juli 2019 om 17:04 uur

Advertentie

FC Den Haag!

ado_denhaag070 schreef:

Frans is back
en helaas al weer weg zonder nieuws....
0
Dinsdag 9 juli 2019 om 12:16 uur

hg

Madmax schreef:

Donis Avdijaj vervolgt zijn loopbaan in Turkije. De oud-aanvaller van Willem ll tekende maandag een contract bij Trabzonspor, de nummer vier van het afgelopen Süper Lig-seizoen. Het contract van Avdijaj werd in maart door Willem ll ontbonden.
Ook 1 van t lijstje weg
0
Maandag 8 juli 2019 om 20:55 uur

Nu online

lulijzer, pajam, wiegah070, Kees, Aad, Edje en 231 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 548
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5