Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: hopen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 549
Volgende pagina

derput

pajam schreef:

zou wat zijn; 4 overwinningen op rij, wat een weelde

eerst maar eens NAC verslaan en dan op naar RKC, daar hebben we nog een appeltje mee te schillen!
Hopen op een vol stadion!!
0
Zondag 23 februari 2014 om 17:21 uur

JC77

marcellino schreef:

zie jij ergens staan dat ik de winst op roda had ingecalculeerd!!!!!!
volgens mij zeg ik dat je uit de 6 wedstrijden 12 punten moet halen en dat heb ik .ver voor dat deze reeks begon gezegd.
we moeten hier nu niet gan doen of het wiel is uitgevonden roda kan je een punt pakken .gohead thuis moet je winnen.pec thuis moet je winnen.
nac thuis moet je winnen.groningen thuis moet je winnen.rkc uit minimaal een punt kom je op 14 punten ik schat op 12 wat met deze reeks makkelijk gehaald kan worden.
top dat we nu al 7 punten hebben maar ik weiger om al de credits aan fraser te geven.want het eenige wat veranderd is is de werklust.
het voetbal is nog steeds het zelfde compact van achter en via de counter toe slaan
In de een na laatste zin sla je de spijker op zijn kop: de werklust is veranderd. Hoe triest het misschien ook is, voor Henk Fräser werken de spelers harder dan voor Steyn.

Kortom: alle credits voor de afgelopen drie wedstrijden gaan naar Fräser, hij heeft voor een eerste ommekeer gezorgd. Nu hopen dat we op plek 15 of hoger eindigen en in de zomer rustig bij kunnen komen....
0
Zaterdag 22 februari 2014 om 00:01 uur

Haagse Kelt

Ferdy schreef:

Je denkt toch niet serieus dat dat zo is he?
als t wel zo zou zijn zou t in de winterstop al zijn bekokstooft en zou hij het direct (ad interim)overgenomen hebben om de rest van het seizoen af te maken. No more.
Jol zal never nooit in ADO stappen als hoofdtrainer, veel te ijdel voor en dan laat ik t salaris maar buiten beschouwing.
Ps ik hoop dat ik ongelijk heb daar niet van
Jol heeft t niet per direct overgenomen omdat m dat heel veel centjes kost gezien zn contract.
En ik denk dat ie straks toch voor een grotere club kiest, bijv Feyenoord. Maar ik blijf hopen dat ie de kloten heeft om t gewoon te doen, trainer bij ADO...
Sweet dreams mensuh
0
Vrijdag 21 februari 2014 om 23:50 uur

Haagse Kelt

H@@GenEES schreef:

Pffff koste me weer een jaar van me leven, waarom is het nu toch niet mogelijk om is een wedstrijd zonder billen knijpen mee te maken? blij met de drie punten, zit zeker vooruitgang in, nu hopen op een goed resultaat van de concurrenten (cambuur-roda gelijk zou heerlijk zijn)

Beugelsdijk verdiend een contact voor het leven, lekker om zo is het weekend in te gaan, joden verloren DH gewonnen en het is pas Vrijdag

Yes fuckin yes. Cambuur en Utrecht zullen helaas wel winnen, maar mag toch hopen op een verliespartij v NEC en RKC. Dan staan we 15e, voorlopig prima.
0
Vrijdag 21 februari 2014 om 23:32 uur

H@@GenEES

Pffff koste me weer een jaar van me leven, waarom is het nu toch niet mogelijk om is een wedstrijd zonder billen knijpen mee te maken? blij met de drie punten, zit zeker vooruitgang in, nu hopen op een goed resultaat van de concurrenten (cambuur-roda gelijk zou heerlijk zijn)

Beugelsdijk verdiend een contact voor het leven, lekker om zo is het weekend in te gaan, joden verloren DH gewonnen en het is pas Vrijdag

0
Vrijdag 21 februari 2014 om 23:27 uur

K.B

Zeer lekkere overwinning dit! Hopen dat de uitslagen gunstig zijn. Ik ben er van overtuigd dat we ons over 4 wedstrijden veilig hebben gespeeld. 1 down, 4 to go!

C Za 01/03/2014 ADO Den Haag NAC Breda 
C Zo 09/03/2014 RKC Waalwijk ADO Den Haag 
C Za 15/03/2014 ADO Den Haag FC Groningen 
C Zo 30/03/2014 ADO Den Haag PEC Zwolle 

0
Vrijdag 21 februari 2014 om 22:55 uur

haagse-Dick

H@@GenEES schreef:

Tja sommige van ons moeten ook nog ff werken hé?

Tis al een gejaag op de Vrijdag om alles op tijd voor de bakker te krijgen dan te eten en klaar te zijn voor het voetbal, veel tijd om te shouten is er dan niet. hopelijk wordt dit niet een gewoonte
Daarom geef ik mezelf altijd een vrije dag op wedstrijddagen, kan ik me mentaal vast voorbereiden. Ga nu naar het stadion, allemaal een goeie wedstrijd en hopen dat we elkaar spreken met 3 punten op zak.
........
0
Vrijdag 21 februari 2014 om 18:48 uur

<FCDH>

Zo laten we hopen op 3 punten vandaag zou weer een klein stapje omhoog kunnen zijn :-)
0
Vrijdag 21 februari 2014 om 08:05 uur

Advertentie

Ron001

slash070 schreef:

Morgen spelen we tegen go ahead, niet tegen bayern munchen. Zelf onderschatting is nergens voor nodig, ook al zitten we in deze positie, het wordt een 2-0 overwinning.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e6/Red_bull_1.jpg
Ja dat hoop ik ook, maar ben bang dat we blij moeten zijn met 1 punt en hopen op meer! Gewoon met 2 benen op de grond blijfen staan.En niet te veel redbull drinken!!! Je krijgt er echt geen vleugels van!!
0
Vrijdag 21 februari 2014 om 02:39 uur

haagse-Dick

pajam schreef:

malone eraf, bakker naar het middenveld en Beugelsdijk gewoon basis
Daar kan ik mij wel in vinden....
Nu alleen nog hopen dat het ook goed zal aflopen, maar vertrouwen heb ik voor deze wedstrijd.

....
0
Donderdag 20 februari 2014 om 20:43 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 83 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 549
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
23 februari 2025 om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 FC Dordrecht 26 - 47
3 Excelsior 26 - 46
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Den Bosch + 26 - 42
7 Graafschap 26 - 40
8 Telstar 26 - 38
9 Roda JC 26 - 37
10 Helmond Sp. 25 - 36
11 FC Emmen 25 - 35
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 26 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 26 - 1