Welkom in de shoutbox, gast
miq72
Prima stuk. Alleen koester ik geen enkele verwachting m.b.t. het komend seizoen. Doelstelling zal luiden: handhaving. Kijk, dat is nog eens stappen maken.
Maar zolang deze club zo onstellend veel overhead heeft zo slecht wordt geleid, en deze plucheplakkers blijven zitten, waardoor er geen mensen met know how aan de knoppen draaien maar deze ijdeltuiten, en een slimme zakenman die zich zelf door deze deal prima op de kaart heeft gezet, is het dwijlen met de kraan open. Is het niet dit, dan wel komend seizoen wordt het wederom degraderen geblazen.
oh oh Den Haag
Helaas ooievaar ben ik het totaal met bovenstaande eens .Bij deze club is er totaal geen voetbal know how .Een goed voorbeeld hiervan is Dick Vierling 1 van de belangrijkste mensen op dit moment bij ado .Ik heb jarenlang bij Quick rondgelopen en ken ook de heer Vierling al jaren .Deze man was een zeer goede cricketer en binnen Quick zeker niet bekend als voetbal kenner .Om het anders te zeggen ,binnen Quick heeft er nog nooit iemand aan gedacht om Dick Vierling in wat voor een functie dan ook te betrekken bij de hogere voetbalelftallen .Erg vreemd is dan ook dat deze man zonder enkel verstand van zaken zo een functie bij onze club bekleed .Om steeds maar weer RA als zondebok te gebruiken op deze shoutbox is dan ook onterecht en is duidelijk een teken van onwetendheid .Je kan de leiding iets verwijten en ook Andre Wetzel ,maar zeker niet Atteveld .Atteveld heeft Luicks en Oper gehaald en heeft Toornstra in de basis gezet wat heel goed uitpakt ,Atteveld heeft echter niet onze grote toppers Milic en Soltani bijv.gehaald.
![]() |
Maandag 8 maart 2010 om 21:52 uur |
g
NEE enkelt omdat ze atteveld laten zitten!!!! die ze in de winterstop al hadden moeten ontslaan na 12 wedstrijden geen winst. In plaats daarvan ontslaan ze wetzel en geven ze atteveld carte blanche hahahaha moet niet gekker worden man. Elke goedziende vent ziet toch dat het met Atteveld niet gaat werken... tig spelers die problemen met hem hebben. Straks belanden wij in de nacompetitie en dan?
Ze hadden wetzel lekker moeten laten zitten (voor dit seizoen alleen). Je beste speler in de selectie, de man met de meeste assist en meeste goals vorig seizoen in de 88e minuut brengen.. wat een lachertje! Dit zijn persoonlijke redenen want anders zou je dit doen, dus weer iemand waar atteveld niet mee opschieten kan. Dat zegt al voldoende over zijn capaciteiten
ach ach wat een ellende weer dit kut seizoen
Knopper is na zijn rentree uitermate wisselvallig. Hem zo kort voor tijd inbrengen slaat inderdaad nergens op, maar zoals hij vorig week speelde kan ik me goed voorstellen dat hij gisteren niet in de basis begon.
En die ellende is voor een groot deel veroorzaakt door AW, die geen versterkingen heeft gehaald toen het nodig was. Met alle aflopende contracten overal moet je Atteveld een kans geven een selectie samen te stellen waar hij het wel in ziet zitten. Dan pas kun je hem keihard afrekenen als het niet gaat. Maar hij heeft deze selectie niet gekozen -met uitzondering van Luijkx, Oper, en in mindere mate Toornstra en Hulst.
![]() |
Zondag 7 maart 2010 om 13:59 uur |
Ooievaar
Het is gelul om de zwarte piet bij het bestuur te leggen In bijna opzichten gaat het beter behalve op het veld.
Als RVC kun je alle randvoorwaarden creëren maar als het op het veld niet afgemaakt wordt dan ben je machteloos.
Waarom KNopper niet vanaf het begin voor Toornstra en Buijs en Luijcks iets meer naar achteren laten voetballen. Heb je ook een goede balans.
Gelukkig viel Milic nog in pfffffffffffff.
Wie komt er met lulverhalen over 12 plek, 2e ring, vechten voor een kaartje, begroting omhoog met 2 1/2 miljoen, binnenkort stadionnaam, stappen omhoog maken? het bestuur of ik? We worden gewoon met z'n allen in de maling genomen.
In augustus gingen we van start met een selectie die zich het jaar ervoor met hangen en wurgen had gehandhaafd. En dan beginnen zonder Knopper, Piqué, Ranco binnen 10 minuten weg, en alleen Ricky als aankoop gehaald. In de winterstop wederom noodverbanden aanleggen, had jij dat ook voor ogen in augustus? Ik zag die bui namelijk wèl hangen, dat werd me niet in dank afgenomen, maar daar blik of bloos ik niet van.
Dit bestuur is brandhout, met dat PVDA rekenwonder Henk Jagersma voorop. Feit is dat we in weerwel van al die lulverhalen van dit drollenbestuur geen éne klote zijn opgeschoten. Dat is geen azijnpissen mijnerzijds, maar dat is gewoon een trieste constatering.
Ik sta daar m'n amandelen er uit te brullen maar met zulke klootzakken aan het roer is het vergeefse moeite.
Dat jij en vele anderen hier het een wereldprestatie vinden dat een club als ADO met z'on begrotingen stadion hooguit 15e weet te worden. daar hoef ik me niet aan te conformeren.
![]() |
Zondag 7 maart 2010 om 00:50 uur |
rien1
Maar wanneer gaan we dat linkerrijtje halen makkelijk gezegd ga er maar eens aanstaan. Moet er toch echt nog veel veranderen Roel. Alles valt of staat met een vol stadion.
Dat wij RKC en Willem 2 onder ons houden sportief en wat betreft de meest geliefde club is mooi. Maar het wordt wel tijd dat we gaan doorpakken. Te beginnen met zaterdag moet uitverkocht huis zijn.
Ik heb net effe gekeken op "www eredivisiestats.nl".
Daar staan de verschillende standen en prestaties van de clubs bv uit en thuis. Het is maar een geintje, maar soms denk ik wel eens "speelden we maar alleen uitwedstrijden" .
Geen reet waard, maar toch wel interessant met een
10e plek. (thuis 17e)
Natuurlijk ook wel een verliespartij, maar mooie prestaties met winst bij Vitesse en RKC, en puntendeling bij Feijnoord, en behalve alleen verlies bij Heerenveen, toch punten gehaald bij het gehele rechterrijtje.
Nu thuis die punten halen. Dat moet toch gewoon kunnen??
![]() |
Dinsdag 2 maart 2010 om 16:59 uur |
DeHaagseHyena
Luicks had wat dat betreft net zo gelijk. Die 1-1 hadden we beter kunnen koesteren met dit slechte spel. Maar ja, makkelijk achteraf.
Nu de domper weer (ietsje) is gezakt (ik had verwacht dat ADO nu echt zou winnen), heb ik toch maar weer even gekeken naar de wedstrijden die de concurrenten (RKC,w2,vitesse en sparta) nog krijgen.
Op de site van fc update staan ze netjes op een rijtje. Als ik de laatste 9 wedstrijden van bv Sparta zie, ben ik toch weer positiever. Er vanuitgaande dat W2 en RKC eronder blijven natuurlijk.
Maar goed, het is allemaal papier natuurlijk, maar ik zie dit maar als een incident dat kan gebeuren. Gewoon snel vergeten en met zijn allen achter de spelers voor de wedstrijd tegen Vitesse.
Je hebt gelijk rien en ja op PAPIER was roda jc gewoon sterker en betere kwaliteiten...en moeten ze gewoon 9e worden?
Ongeloofelijk dat dit roda nog zo laag staan want ik kijk al enkele maanden hun wedstrijden op eredivisielive en ze spelen altijd wel aardig?
Wij hebben in de tweede seizoenshelft zeven 6 punten wedstrijden:
Heerenveen thuis 3 punten
willem 2 thuis 3 punten
roda thuis 0 punten
Nec thuis ? punten
vitesse thuis ? punten
rkc thuis ? punten
vvv thuis ? punten
Deze wedstrijden moeten gewoon gewonnen worden....en verlies je van deze wedstrijden er 3 dan speel je nacompetitie.
Overige uitwedstrijden tegen sparta en feyenoord worden 1 en 1 punt gehaald dus boven verwachting en met de uitwedstrijden tegen twente, nac, heracles en utrecht kun je rustig aan doen en daar en punt proberen te pakken en de punten uit die 7 genoemde wedstrijden halen.....eigelijk minimaal 15 punten uit die 7 wedstrijden!
nog 4 alles op alles thuiswedstrijden te gaan en je staat op 21 punten....er 3 van winnen betekent 30 punten met de wedstrijden uit met kans op drie punten bij utrecht en heracles te gaan en de 3 puntjes tegen de joden thuis ADODENHAAG-AJAX :P
Conclusie: Als de thuiswedstrijde gewonnen worden is er NIETS aan de hand!
ik voorspel 34 uit 34 (lekker orgineel):P
Gr. D.H.H
![]() |
Zaterdag 27 februari 2010 om 17:21 uur |
Advertentie
marcellino
En wat dacht je van kum pfffffffffffff wat een ..... avond. Is er dan ook niemand op het veld of op de bank die verteld dat je met zoveel wind geen lange ballen moet spelen.Wat een drama ohhhhhhhhhhhh pijn in mijn hart hoofd alles. Ze waren vandaag echt allemaal kut maar milic en kum spande de kroon ahhhh. Alleen soltani deed af en toe goede dingen.Heb het er gewoon heet van.
jongens onze achterhoede is al het hele seizoen een drama.
je bent echt niet slechter als roda,maar elke bal word naar de tegenstander gespeeld zelfs uitverdedigen gewbeurd door het centrum en niet naar de zijkant.
tegen feijenoord was het precies zo maar hebben we door werklust en het nodige geluk een punt gehaald.
maar weer op het moment dat we echt moeten winnen laat den haag het af weten.
en hou een keer op met het haags kwartiertje je word door heel nederland uitgelachen het project is gewoon mislukt jammer maar helaas.
het is te hopen dat we tegen vitesse wel drie punten halen want doe je dat niet dan ga je gewoon na competitie spelen.
en we weten allemaal dat het echt geen gelopen zaak is tegen ploegen uit de jupiler.
milic,soltani,kum.en in mindere maten bosschaart(want die herpakte zich nog redelijk de tweede helft)waren echt een drama waarom word er zo lang gewacht met wisselen.
kum ik heb het hier al vaker geroepen heeft totaal geen inzicht neemt veel te veel risico net als bosschaart,op het laast was hij wel in staat om als het niet anders kon de bal in de tribune te schoppen.
achterin moet echt veel veranderen anders ben ik bang dat we extra wedstrijden gaan voetballen ,leuk voor de recette maar minder voor je hard.
![]() |
Vrijdag 26 februari 2010 om 22:58 uur |
Johannes
Vlakko,
Je zit op de verkeerde site met je verhaal. Op deze site geloven ze nl. niet in de eventuele onschuld van mede-supporters. De meeste vinden jou nu gewoon een hooligan want waar rook is, is vuur. Het ligt op deze site nooit aan de steward, politie, media of ADO Den Haag.
DIT is nou eindelijk een zaak waar Westendorp wèl zijn tanden in moet zetten. Dit gaat om zaken die ons allemaal raken. Hetzelfde is aan de hand met je kenteken in combinatie met gegevens van ADO cc's. Leen ik mijn auto uit aan mijn oude vadertje die op een wedstrijddag toevalligerwijs iets in Rotterdam moet doen, dan kan hij zomaar van de weg gehaald worden. Mag niet, moet je je altijd tegen verzetten.
Wat ik tegen heb op de jankacties NA incidenten is dat er dan gezegd wordt dat 1. niemand iets gedaan heeft en 2. dat wat er dan misschien toch gedaan is per ongeluk ging en 3. dat je als supporter niet meer normaal na kunt denken vanwege de passie en dergelijke. Dat is te zielig voor woorden, zeker voor mensen die weglopen met Richard de Mos en zijn PVV (harder en strenger straffen enz.).
Nogmaals: in dit geval zijn grenzen overschreden en zou er nu een collectebus voorbij komen t.b.v. het geld voor Westendorp dan zou ik er wat in gooien ook nog.
![]() |
Woensdag 24 februari 2010 om 12:55 uur |
Ron001
Herman Choufoer,Arons,Hartman enz dat waren clubmensen,de enige clubman die nu nog bij de club rond loopt is Schoenmaker,maar die mag alleen koffie inschenken.
V/d Kallen zit nu twee jaar bij club maar in alle gelederen zie ik geen verbetering,scouting niet,commercieel niet,jeugdopleiding niet.
Ik had gehoopt nadat de bezem door de club werd gehaald er goeie mensen op de vakante plaatsen zouden worden gezet,maar het is allemaal nog zeer amateuristisch. En dat valt me tegen.
Sorry voor de evt. schrijffouten waar enkele z.g.n. hoog geleerden hier zich eigen aan storen. Oja, een baas heb ik niet en heb ik nog nooit gehad ook.
Ja , dat is ook wel zo. Maar verlopig moet je momenteel bij onze fc klein denken, maar scouting is redelijk tot goed. Gezien de jonge jongens die het in mijn ogen toch niet slecht doen.
Daar bij moeten we verlopig vechten tegen lijfsbehoud en hier moeten alle supporters rekening mee houden!
Zie rkc, spelers gehaald en in de rode cijfers!! 020 In geld problemen??
Willem 2 goede spelers en vechten om lijfsbehoud, Trainer weg en
Maar hopen op beter!!
Bij ons gaat dhr. van der Kallen nu zelf als een bok op de kist zitten.
Dus de komende tijd zal hij wel gaan luisteren en kijken waar de swakke plekken zitten!! Ik heb er wel vertrouwen in.
Maar nu kijken of we de lijn door kunnen zetten tegen Fyenoord (1 punt ben ik al blij mee) . Maar het gaat mij nu om het elftal, zijn ze nu goed op elkaar ingespeeld, en vangen ze elkaars fouten op!! Ik zal zeggen KNALLEN MET DIE BALLEN!!!!!
![]() |
Vrijdag 19 februari 2010 om 15:51 uur |
Haguecityfirm
Herman Choufoer,Arons,Hartman enz dat waren clubmensen,de enige clubman die nu nog bij de club rond loopt is Schoenmaker,maar die mag alleen koffie inschenken.
V/d Kallen zit nu twee jaar bij club maar in alle gelederen zie ik geen verbetering,scouting niet,commercieel niet,jeugdopleiding niet.
Ik had gehoopt nadat de bezem door de club werd gehaald er goeie mensen op de vakante plaatsen zouden worden gezet,maar het is allemaal nog zeer amateuristisch. En dat valt me tegen.
Sorry voor de evt. schrijffouten waar enkele z.g.n. hoog geleerden hier zich eigen aan storen. Oja, een baas heb ik niet en heb ik nog nooit gehad ook.
![]() |
Vrijdag 19 februari 2010 om 14:42 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 28 | - | 58 |
2 | FC Dordrecht | 28 | - | 53 |
3 | ADO Den Haag | 28 | - | 52 |
4 | Excelsior | 28 | - | 50 |
5 | SC Cambuur | 28 | - | 49 |
6 | Graafschap | 28 | - | 46 |
7 | Den Bosch + | 28 | - | 43 |
8 | Telstar | 28 | - | 41 |
9 | FC Emmen | 28 | - | 41 |
10 | Roda JC | 28 | - | 39 |
11 | Helmond Sp. | 28 | - | 39 |
12 | FC Eindhoven | 28 | - | 38 |
13 | MVV Maastr. | 28 | - | 33 |
14 | Jong Ajax | 28 | - | 31 |
15 | Jong AZ | 27 | - | 30 |
16 | TOP Oss | 28 | - | 28 |
17 | VVV-Venlo | 27 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 27 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 27 | - | 18 |
20 | Vitesse -27 | 28 | - | 4 |