Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kans

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 553
Volgende pagina

CrazieD

kipf schreef:

Ongelovelijk gvd hoeruh zooi
Elke kans komt van Malone zn kant af... Geeft steeds 15 meter ruimte.... :/
0
Vrijdag 6 november 2015 om 20:12 uur

Aad

Zoals gebruikelijk worden hier weer spelers op het hakblok gelegd voordat ze ook maar een fatsoenlijke kans hebben gekregen. Want invallen op het moment dat je al kansloos in de wedstrijd bent is gelijk aan geen kans krijgen.

Misschien hebben Korte en Marengo nog de meeste kans gekregen om iets te laten zien maar Gorre en Kastaneer zeker niet.

En beoordelen op spelen in de beloften is wat al te gemakkelijk want welke stimulans krijg je wanneer je op maandagavond voor een handjevol toeschouwers, vaak op een bijveldje, je wedstrijd moet spelen.
0
Woensdag 4 november 2015 om 13:32 uur

ADODENHAAG

Harry070 schreef:

Nog minder rendement? Gebaseerd op?

Die jongen heb nog niet eens een echte kans gehad man
Als echte buitenspeler kan je hem de kans idd nog wel geven. Een blinde ruikt dat hij fysiek nooit een eredivisiespits gaat worden. Kasteneer kan dat misschien wel worden. Maar we zullen zien, mooi dat we in de aanval toch wel keuze hebben en indien iedereen fit misschien zelfs een luxeprobleem.
0
Woensdag 4 november 2015 om 13:25 uur

Harry070

Petah schreef:

Korte heeft nog minder rendement gehad

Gun het die jongen van harte maar hij is te licht denk ik
Nog minder rendement? Gebaseerd op?

Die jongen heb nog niet eens een echte kans gehad man
0
Woensdag 4 november 2015 om 12:48 uur

ADODENHAAG

Dannyy schreef:

Je kan hem altijd wisselen. Zijn snelheid lijkt me geen overbodige luxe tegenover de niet al te snelle backs van Roda.
Kastaneer heeft juist de potentie een grote te gaan worden. Die moet wat meer de kans krijgen. En Gorre is ook zo slecht nog niet.. ik vind dat je voorin wel iets moet kunnen puzzelen.
0
Woensdag 4 november 2015 om 12:15 uur

Ferdy

KR96 schreef:

Ga je dan met de grote mond van Fraser. Doet zijn geloofwaardigheid ook niet veel goeds.
Ach, die kaart is gegeven en dat is er altijd minimaal 1 en nu dus 2. Kan er wel mee leven. Lekker Marengo een kans geven. Zo erg is t allemaal niet, andersom hadden we er 4 geeist dus laat waaien.
0
Maandag 2 november 2015 om 17:00 uur

Advertentie

pajam

Immers in een ADO-vak

Lex Immers maakt niet de makkelijkste tijd door als speler van Feyenoord. Hij speelt al weken niet, moet genoegen nemen met een tribuneplaats en tegen zijn oude club ADO Den Haag was dat niet anders.
Dirk Kuyt roemt de mentaliteit van zijn ploeggenoten Lex Immers (r) en Colin Kazim-Richards. „Zij laten hun verbetenheid in de wedstrijd zien.”
Dirk Kuyt roemt de mentaliteit van zijn ploeggenoten Lex Immers (r) en Colin Kazim-Richards. „Zij laten hun verbetenheid in de wedstrijd zien.”
Foto: Hans van Tilburg
De gepasseerde middenvelder wordt tijdens de volgende transferperiode door de spelers van ADO als een gewenste versterking beschouwd. Tijdens ADO-Feyenoord toonde hij karakter door in een ADO-vak, zo dicht mogelijk tegen het bezoekersvak van Feyenoord aan, te gaan zitten en pal achter zijn huidige club te blijven staan.
Immers werd toegezongen door ADO-fans, maar ziet geen enkele aanleiding zich op dit moment met de Hagenaars te verenigen. „Ik ben nu niet met ADO bezig, omdat ik mij focus op kampioen worden met Feyenoord en zo snel mogelijk in de basis wil terugkeren”, zegt Immers. Bovendien piekert de Feyenoord-leiding er ook niet over hem ’s winters te laten vertrekken. Om een kans te maken in de titelrace hebben de Rotterdammers iedereen nodig.
Als de routinier had willen flirten met ADO, zou hij gisteren in een skybox van een Haagse sponsor hebben gezeten. Maar daar had Immers totaal geen trek in. Hij koos er bewust voor om zijn eigen elftal te steunen en zo dicht mogelijk bij de fanatieke aanhang van Feyenoord te blijven.
Financieel is een overstap van Immers ook ondenkbaar. Bij Feyenoord verdient hij een salaris dat in Den Haag nooit wordt betaald, tenzij de Chinese eigenaren opeens de kassalade opentrekken. Maar dat is tot op heden niet gebeurd.
De spelers van ADO houden wel hoop. Ruben Schaken zegt de situatie van Immers te respecteren. „Lex is een topper. Iedereen weet dat binnen ADO. Hij is een kind van de club, maar je moet ook respect hebben voor Lex’ ambities. Daarom heb ik hem voor deze wedstrijd ook geen bericht gestuurd dat hij hier naartoe moet komen. Natuurlijk zou ik het graag willen, maar je moet goed weten wat er speelt. Je hebt ook met financiën te maken…”
Immers staat vanavond gewoon weer in de basis bij de beloften van Feyenoord tegen SC Heerenveen 2. Hij heeft coach Patrick Lodewijks verteld dat deze elke week op hem kan rekenen en dat hij zolang hij niet in het eerste elftal wordt opgesteld alles zal geven. Immers wil zich terug knokken en een bijdrage leveren aan een mogelijke titel.
0
Maandag 2 november 2015 om 07:19 uur

yesyes

ADODENHAAG schreef:

Zal triest zijn als Immers de enige optie is om te versterken. Nu lijkt het net of er verder echt geen speler beschikbaar is. Ik vind Immers overigens wel passen in dit team.

Eerst op naar vanmiddag.
Maar wel precies zo;n speler wat we missen op die positie. Eerst maar eens winnen zo dan maken we nog meer kans op zijn komst
0
Zondag 1 november 2015 om 11:05 uur

grijze gek

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Marengo en Gorré standbye voor Schaken
Ruben Schaken heeft een blessure aan de voet.
Lees het nieuwsbericht
Schaken schijt in z`n broek voor rotjeknorr, net als alberg lekker op de tribune zetten!
Marengo en gorree een kans geven zondag
0
Vrijdag 30 oktober 2015 om 17:59 uur

Haagse Kelt

grijze gek schreef:

Gaat Henkie wat uit zijn hoge hoed toveren
Ik dacht het niet Henkie
Henkie wil alleen interessant doen
Dat zal het zijn...

Tsjongejonge, overdrijven in negativisme is ook een vak.

Zelfs een leek zoals ik kan bedenken dat bijv standaardsituaties zondag weleens van belang kunnen zijn. Als je die wil oefenen is het wel zo fijn als dat niet meteen in Rotterdam-Zuid bekend is. Dikke kans dat Feyenoord vandaag een mannetje naar de training van ADO heeft gestuurd, dus dat ze morgen geen pottekijkers willen is best te begrijpen.
0
Vrijdag 30 oktober 2015 om 15:18 uur

Nu online

Edje, GroenGeelHart070, lernst, malle eppie, Anne van Schuurman, fransje1, Zuiderparker, ADOfan, Bleek, Jurriën en 169 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 553
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5