Welkom in de shoutbox, gast
anti-beleid
Bert
Volgens mij heeft ADO nooit gecommuniceerd dat wij wederom een pertentage ontvangen als Elia doorverkocht wordt door HSV.
Enkel is er door ADO en de zaakwaarnemer van Elia gesteld dat Wetzel de deal heeft gered door water bij de wijn te doen. Daar kun je honderd- en een mogelijkheden voor bedenken.
Onze Piet heeft indertijd dat percentage bedongen maar ik geloof nooit dat ome Joop, of Hoffmann namens HSV, wederom een stevig percentage hebben toegezegd.
ADO kan nóg wijzer worden van Elia
Door DENNIS JANSEN
De Hagenaar tekende zaterdag een vijfjarig contract bij de Duitse topclub. Mocht Elia voor die tijd worden doorverkocht dan gaat opnieuw een deel naar ADO Den Haag.
Het is een zelfde soort deal als in 2007 werd gemaakt toen Elia van ADO Den Haag naar FC Twente verhuisde. Toen werd afgesproken dat de Haagse voetbalclub twintig procent zou ontvangen indien de jonge aanvaller voor het aflopen van zijn contract zou worden doorverkocht. Dat geschiedde afgelopen weekeinde met zijn overgang naar Hamburg. Niet bekend is hoeveel procent ADO ontvangt als Elia binnen vijf jaar opnieuw wordt getransfereerd.
De Hamburgse club betaalde naar verluidt negen miljoen voor Elia. Enigszins verrassend was de betrokkenheid van André Wetzel zaterdag bij de onderhandelingen. De technisch directeur vertrok zaterdagmiddag om één uur naar Enschede om ‘s avonds ronduit tevreden terug te keren naar Den Haag. „Alle partijen hebben water bij de wijn gedaan,” stelde hij in een reactie.
Het water dat Wetzel bij de wijn deed is de afspraak dat het geld dat ADO Den Haag toekomt (zo’n twee miljoen) in termijnen zal worden uitbetaald. „Dat heeft de onderhandelingen vergemakkelijkt. André Wetzel heeft zich fantastisch opgesteld,” prijst Frank Schouten, de zaakwaarnemer van Elia, de technisch directeur van ADO Den Haag. Schouten: „Eljero heeft wel wat aan ADO te danken.”
En ADO uiteraard ook aan Elia die in 2007 nota bene nog wisselspeler was. FC Twente kocht het nog één jaar doorlopende contract van de aanvaller af met zo’n 350.000 euro. In Tukkerland ontwikkelde Elia zich echter wel en rees zijn ster rap. Twee jaar na de bank in het Zuiderpark tekent de aanvaller een droomcontract bij HSV, één van de grootste clubs in Duitsland.
Hoe betrouwbaar dit is weet ik ook niet Kees?
Wellicht kan Frans hier wat meer info over verschaffen.
![]() |
Zondag 6 juni 2010 om 19:58 uur |
ADO supporter Leidschenveen
Klopt het wel dat Toornstra zijn contract verbeterd is en verlengd naar 2013 ? Op de officiële site van ADO is niets gemeld, en het lijkt me dat dit soort dingen wel worden genoemd.
Wel frappant dat Heerenveen en Groningen ook al moeite hebben om hun poeplap te trekken. Groningen staat volgens mij niet te boek als een club met een dure huishouding en ze hebben elke thuiswedstrijd meer dan 20K toeschouwers in Euroborg.
Van Heerenveen snap ik het al helemaal niet, want die hebben ongelooflijk veel geld verdiend in voorgaande jaren door al die talenten die in Scandinavië en voormalig Oost Europa zijn geschout en met vette winst zijn doorverkocht.
![]() |
Donderdag 3 juni 2010 om 07:46 uur |
Don
Hoewel ik de toekomst redelijk zonnig inzie, en we er beter voor schijnen te staan dan menig andere eredivisieclub, vind ik het toch zorgelijk dat heracles en vvv het begroting zelfs opschroeven komend seizoen. Goed management betaald zich uit in slechte tijden.
Ik ben van mening dat dit soort clubs in principe geen concurrent horen te zijn, maar de realiteit is helaas toch anders.
Weet iemand overigens in welke categorie Den haag qua financien is ingedeeld? Op inet kan ik er weinig over terugvinden.
Overigens Vd Brom toptrainer voor den haag. Ik zie hem echt als een soort adriaanse, iemand die aan t begin van een mooie trainerscarriere staat. 4e plek here we come ;)
Over een jaar of 10 traint hij aan de top (hopelijk met onze helden!!)
![]() |
Woensdag 2 juni 2010 om 19:20 uur |
Johannes
Als ik de laatste tijd je shouts lees bekruipt mij toch het gevoel dat je het niet helemaal in de R.v.C. en Van der Kallen ziet zitten! Of heb ik het mis???
ps Overigens vind ik het meest recente interview met Van der Kallen getuigen van realiteitszin en verblijdt mij. Of heb ik het mis???
Dat gevoel heb ik ook Kees. Een heel realistisch verhaal met erg goed nieuws in de vorm van o.a. Haak, V.d. Burgh en de Zoete. Als dat soort mannen zich er weer mee willen bemoeien - en dat zijn echt geen ja-knikkers maar eerder kritische kenners - dan is V.d. Kallen goed bezig en heeft hij een verhaal waar iets in moet kloppen, anders lachen deze mannen hem vierkant uit.
Het verlengen van contracten en het opzeggen van weer andere contracten geeft vertrouwen dat er ergens bij ADO echt iemand op zit te letten hoor.
Maar goed: we worden nog maar even niet blij, eerst een trainer, dan een nieuwe spits en een nieuwe rechtsback.
![]() |
Dinsdag 25 mei 2010 om 23:07 uur |
miq72
Wat een neus zeg, is toch veel beter dat die blijft..wie wou je anders al die meters laten lopen.....toornstra als enige middevelder dus een 6-1-3 opstelling whahaha...ben blij dat ie blijft;)
Ik weet niet of jij vorig jaar de wedstrijden hebt gezien ,maar Buijs was zeker niet degene die meters maakte !!! Sterker nog in vele wedstrijden liet hij zijn vent gewoon lopen bijv.Falkenburg thuis mtegen Sparta .Danny Buijs vind zichzelf eigenlijk te goed voor ons en zorgt idd voor veel onrust binnen de ploeg en de club .Toen de 7 spelers zich tegen Atteveld keerden heeft hij meteen maar verteld dat hij vond dat deze spelers Ado na dit seizoen moesten verlaten .Dat is geen gerucht maar een feit ,want 1 van deze spelers ken ik al jaren .Nu Hij van Derby County niet het salaris krijgt wat hij bij Ado verdient en Derby ernstig twijfelt aan de kwaliteiten van onze held en hem daarom maar een 1 jarig contract aanbiedt wil meneer toch maar bij Ado blijven ,omdat hij zelf ook weet dat er gen andere eredivisieclub is die zit te wachten op dit soort onruststokers .Dus ga jij je maar lekker verkneukelen op nog een jaar Danny Buijs en Ricky van den Bergh !!! nIk kan je vertellen dat het 1 groot drama word en hoop dat we zo snel mogelijk verlost zijn van deze walgelijke figuren .
![]() |
Dinsdag 25 mei 2010 om 12:34 uur |
adofanjaja
Kan je nagaan wat het zooitje het hier is dat zelfs iemand als Rene Stam na 20 jaar dienst het zo erg vindt dat hij de grote stap neemt om naar 020 te gaan! Zo erg is het hier en een trio Kootwijk Steijn Schoenmaker is echt te zielig voor woorden. Blijkt nu alleen al weer met een interview van Schoenmaker hoe kan je dit soort dingen zeggen, wat een domheid en alles weer via de pers (wordt tweede Wetzel, let op mijn woorden!) Nee we gaan Rene Stam nog missen, mark my words! Echte mensen met een ADO hart die weg gaan omdat de zaken zo slecht worden gedaan en er zo veel spelletjes woren gespeeld misselijk makend!
![]() |
Zaterdag 22 mei 2010 om 08:24 uur |
JB
Groenendijk gaat ondanks positief gesprek niet in op interesse ADO
Donderdag, 20 mei 2010 om 08:23 | Wed € 50 euro gratis op wedstrijdenAlfons Groenendijk wordt niet de nieuwe hoofdtrainer van ADO Den Haag. De clubloze coach, die afgelopen seizoen bij Willem II moest vertrekken, sprak met de Hofstedelingen, maar kwam tot de conclusie dat hij te weinig invloed zou hebben. "Het was zeker een positief gesprek, maar ik zie er toch vanaf."
"De situatie bij ADO is zo dat er veel doorlopende contracten zijn, zowel bij de spelers als de technische staf", vertelt Groenendijk aan het Algemeen Dagblad. "Dan kan ik het niet doen zoals ik wil, want dan heb ik te weinig invloed. Jongens bij ADO steken niet onder stoelen of banken dat ze zelf graag hoofdtrainer willen worden. Dan fungeer je als tussenpaus, en daar voel ik niets voor."
Maurice Steijn, een van de personen waar Groenendijk op doelt, blijft voorlopig hoofdtrainer van de Zuid-Hollanders. Hij verving vijf duels voor het einde van de competitie Raymond Atteveld. Laatstgenoemde botste vaak met zijn spelersgroep en zag afgelopen week zijn contract ontbonden worden.
Heb me kennelijk vergist toen ik positief op Groenendijk reageerde.
Wat een flutverhaal dit zeg.
Als hij nu de WW uitgaat om bij Quick Boys trainer te worden heeft hij ook te maken met al vastgelegde spelers en staf.
Zelfs als hij 5e klas Leidse onderbond gaat trainen heeft hij te maken met spelers, bestuurders en en voor mijn part terreinknechten die hij niet zelf heeft uitgezocht.
In de hele (voetbal-)wereld is er maar 1 trainer die GEEN tussenpaus is:
Ferguson bij ManUtd.
En zelfs hij heeft niet het eeuwige leven.
Hoeveel eigen inbreng (spelers, assistenten) heeft Groenendijk eigenlijk bij Willem II gehad?
En in tegenstelling tot hetgeen ik hier veel lees, denk ik dat dit soort "ik kom de boel hier wel eens op orde brengen" trainers wegblijven omdat er inmiddels wel visie aan het ontstaan is.
Een trainer, ELKE trainer, is een passant, zoals de snor altijd zo mooi zegt.
En visie moet ook op lange termijn stabiel zijn.
Over visie gesproken:
Financieel zijn er geen horrorverhalen voor het eerst in jaren.
Wat ik van iedereen hier begrijp is er met Van Laar een goede keuze gemaakt voor de scouting.
Bij de jeugdopleiding worden goede stappen gezet en ook qua wedstrijdresultaat is het daar gaandeweg het seizoen steeds beter gegaan. Vergeet niet dat er straks op 35-36-37 clubs nog maar 14 volwaardige jeugdopleidingen zijn en dat ADO er daar 1 van is.
Ook na het vertrek van een aantal spelers blijft toch de kern van het elftal dat het bijv. Ajax heel moeilijk kon maken, kon winnen bij utrecht enz., intact.
Bovendien is een flink deel van die basis nog behoorlijk jong.
Verhoek 23, Toornstra 21, Kum 24, Dereijck 22, Immers 23, Zwinkels 27, Coutinho 27 (is voor keepers nog redelijk jong)
En staan er toch ook wel wat jongens (L. Pique, Vicento) serieus aan de deur te rammelen ondertussen.
Moeten we alleen nog een heel groots gebaar naar NAC maken om hun financiële nood wat te lenigen:
Ruimhartig aanbieden ze van het contract met Kees Luijckx te verlossen.
![]() |
Donderdag 20 mei 2010 om 18:25 uur |
Advertentie
morley
Ze leren van de afkoopsommen die ze anders moeten gaan betalen. Groot gelijk dat ze een trainer nog maar een jaar contract aanbieden.
Waarom meerderjarig, als een trainer bevalt dan gewoon weer voor één jaar verlengen. Daar is toch niks op tegen ? Maar die trainers denken dus alleen maar aan geld, mochten ze op de keien belanden, daarom haken ze nu natuurlijk allemaal af.
je kunt een jaarcontract aanbieden met een optie voor nog een seizoen. dat biedt een coach in ieder geval al weer een heel ander perspectief dan als hij aan de slag kan in de wetenschap dat hij na een seizoen plaats moet maken voor ene maurice steijn....
geen idee waar dat vertrouwen in steijn vandaan komt maar als je het per se zo wilt doen dan zul je een oude rot moeten aantrekken die nog 1 jaar wil trainen voordat hij met pensioen gaat. en daarbij een soort van coachingsrol voor steijn wil vervullen.
![]() |
Donderdag 20 mei 2010 om 12:08 uur |
Kees
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |