Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: nieuws

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 554
Volgende pagina

rien1

pmc schreef:

Daarom heb ik maar al vast weer een aantal vrachtwagens met zout besteld kan ik alles met een kilo zout lezen en zie ik wel wie er het tweede weekend van augustus op het veld staan en wie er in de dug out zitten.
ADO kennende zal het wel weer lang gaan duren, en zitten ze weer overal naast.
Stond elders trouwens nog een aardige vergelijking (voor zover dat kan) met Twente en ADO.

In 2002 was Twente zowat failliet, en aan de hand van de toen dure NKufo weer een top 5 club geworden met veel successen. Dat was een reactie van iemand op het nieuws dat Bulykin misschien naar ADO gaat.

En zo kan het gaan.....
0
Dinsdag 8 mei 2012 om 18:12 uur

DaveDH

BLEISWIJK-1 schreef:

Even belangrijk nieuws. Govert de Kramer vertrekt bij ADO!

Ik denk dat er daarom weer wat geld vrijkomt voor Bulykin!!!
Er is ook een transfer voor de WC dame.... ADO probeert de toilet juffrouw van PSV los te weken.... bij meer nieuws meld ik het
0
Dinsdag 8 mei 2012 om 18:11 uur

BLEISWIJK-1

Even belangrijk nieuws. Govert de Kramer vertrekt bij ADO!

Ik denk dat er daarom weer wat geld vrijkomt voor Bulykin!!!
0
Dinsdag 8 mei 2012 om 18:04 uur

rien1

BLEISWIJK-1 schreef:

Rien ik ken die Dennis Jansen niet, maar het is wel een opsomming van oud nieuws. Ook dit neem ik daarom niet zo serieus.

Ik heb nog steeds het idee dat ze Boymans eerst halen om vervolgens Bulykin te presenteren. Hierna van Duinen veel minuten bij Dordrecht laten maken. Ik zou het wel een meesterlijke zet vinden.

Maar zal Treb al aan het zweten zijn? Ik denk het inmiddels wel. Mijn hoop is gevestigd op Southpark. Misschien kan die weer een update geven van wat vd Kallen vandaag allemaal gedaan heeft.
Ik had nachtdienst dus reageer ik nu pas op je "vroege" shout van vanmorgen.
Maar hier wil ik toch effe op regeren.

Die Dennis Jansen is (na vorig seizoen bij ons) de hele competitie Ajax- achterna geweest. Maandag was Yorrick nog de (zeg maar) ado-volger en een dag later ineens weer hij.
Het verhaal komt bij mij over dat hij wel de klok heeft horen luiden maar die klepel moet ie nog zoeken. En inderdaad oud nieuws en lijkt het of het iets "spectaculairs" moet uitstralen.

Maar misschien komt het omdat mijn hoop (Bulykin) weer voor de zoveelste keer de grond in is geboord.


Ik ga weer even shouts lezen vanaf pagina 18 tot 1.
0
Dinsdag 8 mei 2012 om 16:18 uur

Kees

miq72 schreef:

Haagse Aad heeft de koelkast met vriesvak gewonnen .
Ado heeft bij Utrecht geinformeerd naar Frank deMouge .
Wil niet zeggen dat ie komt of niet komt maar mochten de andere kanshebbers niet komen valt het niet uit te sluiten dat ze bij hem terecht komen .
Je maakt me dag goed.

ADO wil dus op korte termijn een waardige eredivisie-spits binnenhalen. Goed nieuws.

Voor de vele shouters hier hoop ik overigens van ganse harte dat Bulykin komt. Ik gun het hier iedereen die zo met de club meeleeft en het zal de SCC verkoop en opzeggingen stevig beïnvloeden.

Zelf hoeft ie van mij niet te komen maar soms moet je je ergens overheen zetten.
0
Dinsdag 8 mei 2012 om 12:40 uur

Advertentie

Haagse Roel

Kees schreef:

Boymans komt niet!
Goed nieuws !!!
0
Dinsdag 8 mei 2012 om 11:30 uur

BLEISWIJK-1

rien1 schreef:

Ado rekent op.de komst van boymans.De aanvaller wil liefst een jaar verhuurd
Worden , om daarna alsnog in alkmaar te slagen. Een terugkerr van bulykin is voorlopig geen optie voor de
Hagenars.
Ado.gaat er vanuit dat boymans in het nieuwe seizoen het groengele tricot om de schouders krijgt. De kans op bulykin is daardoor minimaal geworden. De spits is op zoek naar een nieuwe werkgever.bulykin wil spelen. Bulykins naam zong de afgelopen dagen nadrukkelijk rond in den haag.De rus zelf zou wel openstaan voor een terugkeer. Ado is al weken bezig om de selectie vorm te geven voor komend seizoen. Als toornstra en/of immers vertrekt of beide vertrekken, dan ziet ado perspectief in Alberg en Holla. Ado rekent ook op het vertrek van Kum . Hij kan zijn contract verlengen maar legde de aanbieding naast zich neer.(Dennis Jansen, AD).

Nou Treb, kom er maar in.
Rien ik ken die Dennis Jansen niet, maar het is wel een opsomming van oud nieuws. Ook dit neem ik daarom niet zo serieus.

Ik heb nog steeds het idee dat ze Boymans eerst halen om vervolgens Bulykin te presenteren. Hierna van Duinen veel minuten bij Dordrecht laten maken. Ik zou het wel een meesterlijke zet vinden.

Maar zal Treb al aan het zweten zijn? Ik denk het inmiddels wel. Mijn hoop is gevestigd op Southpark. Misschien kan die weer een update geven van wat vd Kallen vandaag allemaal gedaan heeft.
0
Dinsdag 8 mei 2012 om 09:04 uur

rien1

<FCDH> schreef:

Kijken of de snor nog wat weet vanavond?
Die zal misschien zeggen dat Bulykin weg moet bij Ajax, en dat er geruchten zijn dat hij terug kan naar ADO. Mocht dat verhaal over Bulykin waarheid zijn, dan houden ze het grote nieuws tegenworrdig wel heel goed binnen de kantoormuren.
Maar ik laat me graag positief verrassen.
0
Maandag 7 mei 2012 om 19:53 uur

miq72

Jij geen nieuws over BuLy Southpark
0
Maandag 7 mei 2012 om 17:48 uur

Langebach2

Als dat zo is dan is dat echt geweldig nieuws Southpark!!!!!
0
Maandag 7 mei 2012 om 17:32 uur

Nu online

ADOZoetermeer, bennyboy1960, Sjaak69 en 181 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 554
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2