Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: hopen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 555
Volgende pagina

pajam

pmc schreef:

we weten nog niet hoelang hij gaat blijven en ik loop liever niet op de dingen vooruit
laten we hopen dat er iets verandert, degradatie kijk ons recht in de bek aan : (
0
Woensdag 5 februari 2014 om 18:35 uur

ADODENHAAG

opper schreef:

Catalin Tira ‏@CatalinTira ·3 uur
Training time @ADODenHaag ... Work hard #MyTIME �� #adofans

Wordt het nu TiraTime?
Nou, langzaamaan hebben Cabral, Gouriye en Schet hun krediet wel een beetje verspeeld. Who`s next. Laten we iig hopen dat Yanic wat gaat brengen. Misschien gaat Mikey daar ook meteen beter van draaien. Ikzelf wil Mitchell de Vlugt graag een keer in het 1e zien; echt een openbaring bij de beloftes.
0
Woensdag 5 februari 2014 om 13:52 uur

H@@GenEES

Johannes schreef:



Maar verwacht nou geen echt antwoord, want Marcellino hoeft nooit een bewijs te hebben. Hij vindt namelijk dat `de hcf heeft het gezegd` en `je kan het ook op google zien` genoeg is.
En inderdaad, ga je er tegen in dan ben je zielig, naïef, een leugenaar en heb je er bovendien geen verstand van.

Van der Kallen is de duivel en hij wil de club lekker leegzuigen en kapot laten gaan. Ok, stoer verhaal - 0,0 bewijs. Ja, hij liet bedrijven failliet gan en dan een doorstart maken. Niet netjes, wel legaal. Gelukkig voor ons KAN DAT NIET MET EEN BVO want failliet is einde licentie en zonder licentie geen BVO. Dus ADO failliet is 8 miljoen kwijt plus `al die bv-tjes` naar de klote; blijft over `al die vastgoeddeals` en die geile masten (waar niet extreem veel op binnen komt tot nu toe, en dat weet ik dan weer). Dus nee, een faillissement is niet in zijn belang. Maar ja, ik ben Johannes en ik ben het niet eens met de bullshit van de uitbater van feestcafé Marcellino... dus ik lul maar wat want ik heb er geen verstand van!
Ik snap werkelijk niet wat het probleem is met marcellino, als ook maar iets van waar hij MvdK nu al een jaar van loopt te beschuldigen waar is, dan moet hij toch ook kunnen bewijzen, maar niets is daar van te zien, zelfs niet de kleinste verwijzing naar cijfers of stukken van boekhouders en/of de gemeente

Hij roet nu al een jaar vanalles maar hij komt met he-le-maal niets, en als je hem dan naar vraagt, ben je een MvdK discipel of een hersenloze, ik kan dan ook geen andere conclusie trekken dat marcellino een agenda heeft

De HCF agenda wel te verstaan, die hebben ook van alles geroepen zonder ook maar iets hard te kunnen maken, ze hebben het zelfs geprobeerd via een fictief figuur die dan onder een alias allerlei onzin geruchten en halve waarheden kon spugen zonder consequenties

En waar zijn Sjakie en HCF nu, precies.... in de vergetelheid waar ze thuis horen en ik mag hopen dat het permanent is.
0
Woensdag 5 februari 2014 om 12:25 uur

gillah

<FCDH> schreef:

Fräser neemt het over bij ADO

Van onze Telesportredactie

Henk Fräser neemt voorlopig de taken van de ontslagen ADO Den Haag-trainer Maurice Steijn waar. Fräser maakt het seizoen af en moet ADO dus behoeden voor degradatie.


Hopen dat de Telegraaf het verkeerd heeft... Fraser zal er toch wel hetzelfde over denken als Steijn? Je hebt nu een ervaren man van buitenaf nodig!
0
Woensdag 5 februari 2014 om 11:32 uur

fcdh1

Ik blijf oprecht hopen dat Martin Jol zijn hart voor de club laat zien en naar ADO komt. Ik vrees echter dat dit niet het geval zal zijn.
0
Woensdag 5 februari 2014 om 11:18 uur

hejjoww

Fräser neemt het over bij ADO
Van onze Telesportredactie



AMSTERDAM -
Henk Fräser neemt voorlopig de taken van de ontslagen ADO Den Haag-trainer Maurice Steijn waar. De hoofdcoach van de Haagse club werd woensdag de deur gewezen. ADO verloor dinsdagavond in eigen huis met 3-0 van Heracles Almelo en is hekkensluiter in de eredivisie.


Mag hopen dat snel vervanging komt
0
Woensdag 5 februari 2014 om 11:12 uur

Advertentie

<FCDH>

1905 schreef:

Die Jol kan onderhand wel betaald worden uit het potje, overgebleven winst premie, toch snel 70.000 euro per wedstrijd.
Laten we hopen dat jol ADO wil redden de resterende wedstrijden laat ie nu maar zien dat het een echte ADO man is
0
Woensdag 5 februari 2014 om 10:32 uur

Haagse Kelt

pajam schreef:

nou heren, dames, de fans van die wereldgozer, onze mede hagenees, supporter van de club én trainer; Steijn!

Nu je zin? Nog steeds overtuigd van zijn kunnen?
Waar ligt het nu aan, de plastic gras sprieten stonden schuin? niet alle stadionlampies deden het? supporters riepen boe?

schandalig waar `clubman` Steijn ons naartoe heeft gebracht; direct voor de poort van de Jupiler League!!!

GVD , wat een triestheid vandaag, het deed me echt pijn om dat te zien. We zijn genaaid, te kak gezet, wéér Emmen uit en Telstar thuis.
Zelfs in het nieuwe veilige stadion, mooie faciliteiten voor (potentiele) sponsoren, supporters gesmoord en verdeeld, 11e begroting, kleine miljoen of anderhalf aan transferbudget.....

Met dit alles eindigen we nog in de Jupiler!
Had ik dan maar echt gras en de krakkemikkige Zuiderparkstadion, als we toch weer Telstar-thuis krijgen....

Het is over mensen, wat nu volgt is een afscheidstournee eredivisie en iedereen mag 3x tegen ons scoren.....
De club staat in brand en jij gaat nog ff je gelijk halen, misselijker kan het niet. Want meneer de grote supporter Pajam is op een gratis kaartje ook een keer naar ADO geweest. Bah.
Ik ben er typhusziek van dat mn club aan t gas ligt. Welke supporters nou wel of niet precies lang vertrouwen in Steijn hebben gehouden doet helemaal niet ter zake.
Maar goed, je had gelijk, Steijn had t niet, heeft t niet en zal t niet hebben. Nu blij? Print t en hang t boven je bed.
Ik ben doodsbang dat we weer voor jaren t lachertje zijn vh Nederlandse voetbal en dat met een miljoenenachterland en jaarlijks tientallen talenten in de regio. Die bijna allemaal naar ajax, Feyenoord, Sparta en Utrecht gaan. Diep- en dieptriest.
Kan alleen maar hopen dat Martin Jol de ballen heeft om in te stappen. Maar helaas zal dat wel weer een te naieve gedachte zijn.
0
Dinsdag 4 februari 2014 om 23:35 uur

jajoh

Langebach2 schreef:

Update:

Morgenochtend heeft de technische staf een gesprek met Piet Jansen.
Hij gaat ze goed in de ogen kijken, of ze door gaan.
RVC maakt zeer zich zorgen, dat zij ook supporters aldus Jansen.
Hij zegt niet dat Steijn er uit gaat.
Hij blijft rustig en ik denk dat het aan Steijn is of hij blijft.
Ik mag toch hopen dat een bestuurder zijn verantwoordelijkheid neemt en die niet bij steijn zelf neerlegt. Als je het dan over laf hebt..
0
Dinsdag 4 februari 2014 om 22:58 uur

JP

tanker070 schreef:

Rustig blijven is denk ik geen optie meer, wij zijn de club niet die passanten die de club naar de klote helpen. Tijd voor actie!
Juist laat de pleuris maar uitbreken...... of zullen we hopen op een zogenaamde stunt bij de volgende wedstrijd.... pleur op!
0
Dinsdag 4 februari 2014 om 21:20 uur

Nu online

Raoul88, TheBeverisback, rh_vakm, Bhattoe 74, zuiderwijk, KickOff, Franky, DH1905, Fido en 316 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 555
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
23 februari 2025 om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 FC Dordrecht 26 - 47
3 Excelsior 26 - 46
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Den Bosch + 26 - 42
7 Graafschap 26 - 40
8 Telstar 26 - 38
9 Roda JC 26 - 37
10 Helmond Sp. 25 - 36
11 FC Emmen 25 - 35
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 26 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 26 - 1