Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: psv

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 555
Volgende pagina

Gast

Die aankopen komen wel goed!

Koppers word morgen of dinsdag vastgelegd

Anco jansen of bel hassani komt wel goed als cherry vertrekt ga daar maar van uit!

En er komt nog een buitenspeler voor de breete mitchel schet miss!

Centrale verdediger dat is toch lastig ado moet op psv wachten voor derijck of moeten ze toch verder zoeken naar een type luijcks!!
0
Maandag 8 juli 2013 om 00:32 uur

ADOnieuwegein

MikeDH schreef:

Even een aanvulling.

Er is nog geen bod geweest van PSV op Jens, maar PSV heeft wel geïnformeerd. Denk dat ze actie gaan nemen na verkoop van Strootman.
Ik denk dat het een logische zet is van PSV als ze voor Jens gaan. Utrecht wil alleen wel minimaal 5 miljoen voor hem. Ben benieuwd of PSV dat gaat betalen !!
0
Zondag 7 juli 2013 om 09:16 uur

MikeDH

MikeDH schreef:

DH gaat Mikey niet aan Utrecht verkopen.

PSV heeft volgens mijn bron een bod gedaan op Jens.
Even een aanvulling.

Er is nog geen bod geweest van PSV op Jens, maar PSV heeft wel geïnformeerd. Denk dat ze actie gaan nemen na verkoop van Strootman.
0
Zondag 7 juli 2013 om 08:55 uur

Alessandro

Shouters van Clubachterdeduinen,

Wegens familieverplichtingen heb ik jullie vandaag nog niet kunnen voorzien van een update. Het nieuws dat Gouriye een contract bij ons heeft getekend had ik persoonlijk niet kunnen melden aangezien ik niet dusdanig dicht op de zaken zit om contractnieuws te melden. Daarvoor zullen jullie bij Frans moeten zijn.

Heracles zal na de verkoop van Gouriye Lukoki op huurbasis binnen willen halen en waarschijnlijk maandag of dinsdag presenteren. Daarmee valt er voor ons een optie af, maar met Bel Hassani is buiten de radar nog steeds een optie voor ADO en is Joshua John zo goed als uit beeld.

Chery zal op korte termijn verkocht worden en op dit moment heeft Groningen daar de beste papieren voor. Het verschil tussen vraag en aanbod is dermate klein, dat de clubs binnen enkele dagen een akkoord zullen bereiken. Uiteindelijk zal dit een bedrag zijn rond de 900.000 waarvan ADO na het afstaan van de percentages aan ex-clubs en opleidingskosten een goede 500.000 zal overhouden. De interesse vanuit Duitsland is niet concreet meer. ADO hoopt begin volgende week de nieuwe linksbuiten te presenteren. Momenteel zijn er nog twee opties en dat zijn Bel Hassani, Jerson Cabral en Anco Janssen. ADO bekijkt de prijs-kwaliteit verhouding en neemt zoals ik al aangaf binnen enkele dagen een beslissing. Wel leuk om te melden dat Twente graag af wil van Cabral die inmiddels slecht bij zowel de supporters als de clubleiding ligt. De verwachting is dat Twente flink water bij de wijn doet om Cabral toch te verkopen. Met het geld van Chery moet Cabral gehaald worden.

Wat betreft Derijck zal daar ook begin volgende week duidelijkheid over ontstaan. Het is aan PSV of zij Derijck aan ADO willen verhuren. Derijck geeft België de voorkeur boven ADO maar geeft ADO de voorkeur boven FC Utrecht.

Gr. Alessandro.
0
Zaterdag 6 juli 2013 om 23:02 uur

<FCDH>

Steyn

Cabral einde verhaal het is graag of niet
Steyn wil nog meer kwaliteits injecties
Derijck wil graag terug naar ado maar PSV werkt nog niet mee steyn staat elke dag in contact met derijck
Ado wil meer dan miljoen voor chery
Ado verast nog met een naam die niemand verwacht
Chery als ik vlak voor augustus nog niet weg ben blijf ik bij ado
0
Zaterdag 6 juli 2013 om 20:21 uur

Don

We moeten wel oppassen dat PSV Derijck niet naar ons wil laten gaan omdat ze anders een concurrent sterker maken
0
Zaterdag 6 juli 2013 om 19:55 uur

Advertentie

<FCDH>

Garcia schreef:

PSV schijnt interesse te hebben. Maar dat zal wel alleen zijn als Strootman nog verkocht wordt.
Trainer Phillip Cocu van PSV houdt er rekening mee dat er met Kevin Strootman nog een steunpilaar gaat vertrekken. Dries Mertens, Jeremain Lens, Mark van Bommel en Erik Pieters verlieten de Eindhovenaren na afgelopen seizoen al. Eerder zei technisch manager Marcel Brands dat Strootman niet

0
Zaterdag 6 juli 2013 om 17:45 uur

Garcia

<FCDH> schreef:

Gaat toornstra weg dan?
PSV schijnt interesse te hebben. Maar dat zal wel alleen zijn als Strootman nog verkocht wordt.
0
Zaterdag 6 juli 2013 om 17:40 uur

MikeDH

BLEISWIJK-1 schreef:

Dat gevoel had ik ook gelijk. De hele week worden we al op de hoogte gehouden en geen een keer is de naam Jansen voorbij gekomen.

Of te wel is er wat veranderd. Ik begrijp uit het Utrecht kamp dat Toornstra een serieuze optie voor PSV is. Als Utrecht meewerkt aan een verkoop van Toornstra, wat voor ons 30% inkomsten is, dan zal de bereidheid om v.Duinen aan Utrecht te verkopen ook wat groter zijn.
DH gaat Mikey niet aan Utrecht verkopen.

PSV heeft volgens mijn bron een bod gedaan op Jens.
0
Zaterdag 6 juli 2013 om 16:07 uur

R.E.

BLEISWIJK-1 schreef:

Dat gevoel had ik ook gelijk. De hele week worden we al op de hoogte gehouden en geen een keer is de naam Jansen voorbij gekomen.

Of te wel is er wat veranderd. Ik begrijp uit het Utrecht kamp dat Toornstra een serieuze optie voor PSV is. Als Utrecht meewerkt aan een verkoop van Toornstra, wat voor ons 30% inkomsten is, dan zal de bereidheid om v.Duinen aan Utrecht te verkopen ook wat groter zijn.
Die logica snap ik niet. Als Toornstra door Utrecht aan PSV wordt verkocht en als ADO daar dan 30% van krijgt, hoeft ADO Van Duinen toch juist niet meer te verkopen? Dan heeft ADO toch ook ongeveer 1 miljoen binnen?
0
Zaterdag 6 juli 2013 om 15:20 uur

Nu online

vakkiel, Ronaldo, MichelAdamsMatje, lernst, fcdh-middennoord, ADO73, ADO079, Rob2002, FC Den Haag!, opper, James, Alle ballen op Jort, JB96, Madmax, Marcie, KvR, Swaber, Mike, denhaagmufc, Bleek, rh_vakm, Bollie74, ton, DenHaag070!, GS en 280 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 555
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5