Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: euro

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 557
Volgende pagina

Jan-Peter-Holi

Hallo

We hebben toch ook winst gemaakt op de toeschouwers ? 

Er is op 10.000 begroot

11.000 gemmidelt

dus 17 keer 1000 = 17.000  keer 15 =255.000 euro ook weer een speler
0
Woensdag 13 mei 2009 om 16:09 uur

Kees

FC Den Haag! schreef:

Op het moment dat Elia vertrekt krijgen we een behoorlijk bedrag. Daarom is er misschien straks nog wel wat mogelijk. Om de prijs niet te hoog op te laten voeren is het denk ik slim van Wetzel om daar nu niet op vooruit te lopen!

We krijgen maximaal 1.920.000 euro. Mogelijk ietsje minder na aftrek van alle kosten. Blijft een heeeeel mooi bedrag.

0
Zondag 10 mei 2009 om 21:25 uur

Den Haag For Life

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Als we ons handhaven, ben ik er van overtuigd dat het aantal SCC´ers volgend jaar richting de 10.000 gaat.
Niet overmoedig worden. Dat zit er zeker niet in. Er gaan juist ook scchouders afvallen doordat ze de prijs voor de lange zijde gelijk hebben getrokken. Heel veel gaan echt niet 35 euro meer betalen.
0
Zondag 10 mei 2009 om 10:18 uur

?

gewoon schreef:

normale prijs vragen, profiteur
Ken jij niet lezen met je profiteur, vertel dat die gozah die mij die kaartjes heeft verkocht die hij gratis via superpingels heeft gekregen.. Als jij een koelkast koopt voor 200 euro en ik heb een dag later voor 100 euro wil kopen zeg je toch ook dat ik niet goed bij me hoofd ben?
0
Zaterdag 9 mei 2009 om 16:44 uur

kaartje

ik wil dat kaartje zeker wel overnemen!!!!!!!!

bied je 45 euro, hou hem wel vast dan!
0
Zaterdag 9 mei 2009 om 15:03 uur

D-H

iiii schreef:

Waarom niet gewoon normale prijs?

Omdat ik er zelf €30 euro per stuk voor heb moeten betalen, en ze ook op moest halen in timboktoe?

 

Het waren 4 van die superpingels kaartjes die iemand weg deed, aangezien ik deze wedstrijd niet wil missen had ik het er wel voor over.

 

Moet ik voor een kaartje waar ik zelf €30 voor heb betaald een Tientje vragen dan?

0
Zaterdag 9 mei 2009 om 12:59 uur

fcdh sassem

shirtlikker schreef:

moet je eens aan Michael Mols vragen,weggooier
Klopt kolk heeft destijds gezorgd voor een slechte sfeer door de spelersgroep tegen Mols op te stoken. Terwijl Mols toen een van de weinige spelers was die constant speelde en voor iedere bal knokte. Kolk maakte zich toen alleen druk of zijn haar goed zat. Kolk doet nu net of dat hij heel den haag minded is maar wist destijds niet hoe snel hij zijn biezen moest pakken naar Vitesse. Als Kolk morgen ergens anders een euro meer kan verdienen is hij Den Haag alweer vergeten. Wat mij betreft blijft hij lekker weg
0
Zaterdag 9 mei 2009 om 01:02 uur

Advertentie

je

Kaartje Ado Den Haag - Vitesse schreef:

Mensen ik heb 1 kaart te koop voor Ado Den Haag - Vitesse Vak D €75 euro ga ik er niet voor vragen want dat heet namelijk je eigen supporters naaien.

Voor mensen die nog kaarten willen kijk eens op marktplaats.nl daar staan nog 2 kaartjes te koop voor de haaglanden tribune.
naait met 75 euro ook je eigen supporters
0
Vrijdag 8 mei 2009 om 09:10 uur

Kaartje Ado Den Haag - Vitesse

Mensen ik heb 1 kaart te koop voor Ado Den Haag - Vitesse Vak D €75 euro ga ik er niet voor vragen want dat heet namelijk je eigen supporters naaien.

Voor mensen die nog kaarten willen kijk eens op marktplaats.nl daar staan nog 2 kaartjes te koop voor de haaglanden tribune.
0
Vrijdag 8 mei 2009 om 00:43 uur

denhaag07.

Bert schreef:

Ben je gek?  Ga gewoon ergens eredivisielive kijken. € 75,- is al bijne een halve seizoenskaart. De andere helft erbij en je zit er een heel seizoen.
als ik geen kaartje zou hebben dan had ik die 75 euro er zeker wel voor over, wie wil deze belangrijke wedstrijd nou missen????????  Maar ja dat begrijp jij blijkbaar niet.  Dit is een wedstrijd(mocht die goed aflopen) `waar je honderden euro\`s voor over heb!!!!!!!!!!  Jongen wat een feest ga je meemaken als we dalijk gehandhaafd zijn!! heel dat stadion ontploft!!!!!! Haha dan is dat bedrag van 75 euro wisselgeld geloof mij nou maar. Dit wil je simpelweg niet op TV meemaken! En dat blijkt ook wel aan de verkochte kaarten in zo\`n korte tijd
0
Vrijdag 8 mei 2009 om 00:12 uur

Nu online

pajam, Aad, James, Peter87, Marcelvld, J001 en 187 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 557
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2