Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: waarom

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 557
Volgende pagina

Dappere dodo

Wat een klinklare onzin dat de supporters van NOP de schuldige zijn aan het feit dat mensen weg zouden blijven!?
Had je die supporters van NOP niet had je geen sfeer in het stadion, want achter het doel kan je een speld horen vallen! De ADO kids supporters maken vaak nog meer herrie!

De sfeer gaat sinds de laatste thuiswedstrijd van vorig seizoen alleen maar omhoog, respect voor de boys die dat er in brengen en vast proberen te houden! Alleen kappen met die liedjes waar K in voor komt!

Waarom zouden de NOP supporters de schuldige zijn? Die supporters waren er ook toen we in het ZP onderin de Eerste Divisie bungelden! Ook een hoop nieuwe `trouwe` supporters bijgekomen tijdens de overgang naar het forepark, en ondanks het beton voetbal sinds meneer Steijn zie je bij elke thuiswedstrijd een hoop dezelfde gezichten, door weer en wind.

Waarom zou een neutrale supporter / fan die een keer een wedstrijdje wil bezoeken op de middellijn moeten / willen zitten? gewoon als club geen kaartjes meer voor een vak verkopen maar voor een hele lange zij, dan kunnen zij die toch in het midden willen gaan staan, in het midden gaan staan en diegene die daar niet van gediend zijn schuiven een stuk op.

Vergelijk het nou niet met een bioscoop, waar je wel vaste plekken hebt en daarvoor betaald, dit is heel anders. Alsof ze bij de andere clubs allemaa trouw op hun toegewezen plekje gaan zitten!

Als men dan echt wil dat de NOP supporters opschuiven moeten ze de prijzen nog verder omhoog gooien, voor de echte liefhebbers die graag in het midden willen zitten, iets wat ze ook geprobeerd hebben in het eerste jaar Juup in het nieuwe stadion, maar bij de NC schoven we allemaal op naar het midden en was de sfeer terug!!

Overigens blijf ik in met midden staan, al maken ze de SCC 500.-. Ik heb het er voor over, is en blijft mijn club!
Maar de prijzen van de Lange zijde zijn wel de voornaamste reden dat er een hoop van vakkie G niet over stappen naar NOP
Want je kan mij niet vertellen dat je vanwege het prachtige zicht achter het goal graag daar wil zitten!?
0
Zaterdag 3 september 2016 om 19:49 uur

HB

marcellino schreef:

Als,we genummerde stoelen nemen hb je toch ook het zelfde probleem dan kunnem ze toch nog steeds op m`n zitten of denk je dat ze bij Ado denken weet je waar we zetten 1000 man op een andere plek voor de nou pak hem beet100 klagers die als het slecht gaat weer na een jaar vertrokken zijn.
Ik blijf van mening dat het stadion te klein is voor alle door Ruurd de boer en kornuiten verzonnen restricties op de vakken.
Bij ons is het bekend dat er hartstochtelijk met de wedstrijd meegeleefd wordt.
Bij ons staan er fanatiekelingen op MN vanaf hun zesde met seizoenkaart!?
En die moeten nu weg omdat er geen rekening gehouden is met het fanatismevan de MN sups en met de duizenden supporters die in het zuiderpark boven MN zaten en aan de overkant waar je gewoon voor t grootste deel een kaart kon kopen.
Mensen zoals ik die al die jaren daar gestaan hebben,zien er weinig in om ergens anders te gaan staan om de dood eenvoudige reden dat we niet anders gewend zijn en ook zoiets hebben van; waarom heeft iemand meer recht op deze plek dan ik?
Het argument dat het supporters kost, ligt mijns inziens meer aan het ontbreken van de meest gewilde plekken, doordat er bij ons in verhouding veel fanatieke fans zijn.
Dus denk echt dat er net als voorheen in het zuiderpark gewoon zo snel mogelijk er een verdieping op de langezij op moet, dan kan weer ouderwets de hele onderkant met de fanatiekelingen en daarboven de gematigde supporters.
Iedereen blij en waarschijnlijk weer een ouderwetse Haagse sfeer!
0
Zaterdag 3 september 2016 om 16:46 uur

azijn zeiker

Moi schreef:

De fout ligt niet bij de supporters, wel bij de club/organisatie.ADO schijt in de broek als het om confrontatie met de harde kern. De club zelf doet niets om het station vol te krijgen.
Wat een gelul.. Heb je gezien wat voor stadion verboden er worden uitgedeeld voor helemaal niks.ongeregeldheden zijn er niet meer geweest laatste jaren. Enige reden waarom deze discusie er is ,is dat er een klein groepje az supporters willen zitten en braaf de wedstrijd kijken.. Het liefst zonder sfeer gemaakt door de supporters die er wel wat van willen maken
0
Zaterdag 3 september 2016 om 15:44 uur

Wizard

Vlakko schreef:

Ik vind het dan weer jammer dat jij er zo over denkt.

Ergo we gaan er niet uitkomen. Daarnaast ligt het probleem niet op de Haaglanden/ Aad Mansveld of Lex Schoenmaker tribune waarom het wel of niet uitverkocht is.

Dat ligt toch echt op `West` en de aansluitende 2 hoek vakken.
Als we praten over stadion vol zou dat de discussie moeten zijn.

Niet dat sommigen liever zitten op Midden Noord en daarom weg zouden blijven. Dat is het probleem namelijk helemaal niet.
Midden Noord is uniek door zijn ligging en hoort bij ADO en zal wat mij betreft never ever ooit moeten veranderen.
Waarom denk jij dat een gemiddeld minder presterend clubje elders meer supporters kan trekken?
0
Zaterdag 3 september 2016 om 14:38 uur

Vlakko

Moi schreef:

Het hoort bij de traditie hè. Jammer dat je er zo overdenkt.
Ik vind het dan weer jammer dat jij er zo over denkt.

Ergo we gaan er niet uitkomen. Daarnaast ligt het probleem niet op de Haaglanden/ Aad Mansveld of Lex Schoenmaker tribune waarom het wel of niet uitverkocht is.

Dat ligt toch echt op `West` en de aansluitende 2 hoek vakken.
Als we praten over stadion vol zou dat de discussie moeten zijn.

Niet dat sommigen liever zitten op Midden Noord en daarom weg zouden blijven. Dat is het probleem namelijk helemaal niet.
Midden Noord is uniek door zijn ligging en hoort bij ADO en zal wat mij betreft never ever ooit moeten veranderen.
0
Zaterdag 3 september 2016 om 14:21 uur

fcdh alphen

Eigelijk intreseert het me geen reet wie waar zit of staat maar er zijn nu vele mensen die aangeven als de harde kern achter het doel zou zitten er weer meer mensen naar t stadion komen om vele redenen. Dat betekent meer inkomsten voor de club. Ik neem aan dat de harde kern bij wijze van hun leven nog zou geven voor ado. Waarom gaan de voorstanders van het achter het doel plaatsen niet in gesprek met middennoord en misschien een voorstel doen om het een maand te proberen ofzo..... nogmaals, mij maakt het niks uit zolang er maar sfeer is
0
Zaterdag 3 september 2016 om 13:43 uur

Advertentie

Japie

Waarom speelt Michiel Kramer niet meer?
0
Zaterdag 3 september 2016 om 11:37 uur

Vlakko

Ik durf de claim wel aan Midden Noord zal
never ever ooit gaan wijken van de lange zijde.

Dat is Den Haag in al zijn facetten. Dus kortom daar morgen andere oplossingen voor gaan komen als dat heg zogenaamde probleem is waarom het niet vol zou zitten.

Grootste probleem zit hem al jaren op de Zuid kant en de 2 aangrenzen hoeken. De andere 3 tribunes zijn nagenoeg altijd vol/uitverkocht.

Dus daar ligt de sleutel. Niet op de 2 korte zijdes of lange zijde.
Daar hoor ik alleen weinig mensen over. Lange zijde lijkt leeg doordat de trappen bezet worden maar geloof zomaar dat de lange zijde nagenoeg uitverkocht is de meeste wedstrijden.
0
Vrijdag 2 september 2016 om 21:44 uur

fcdh alphen

Wat ik ook niet begrijp, waarom staat elke wedstrijd die opblaasbare voetbalkooi niet op t plein... altijd vol met enthousiaste kids en wat kost dat nou....
0
Vrijdag 2 september 2016 om 20:49 uur

Wizard

yesyes schreef:

Dan ga je toch lekker achter het goal zitten als je er last van hebt. Of koop dan een wat duurder kaartje voor de eretribune dan ben je van al het gezeik af. Ik vind dat gezeur zo triest. Het is altijd al zo geweest al tig jaren waarom er nu zo over zeiken. Het is alleen een tijd stil geweest op noord. Begint nou eindelijk weer eens te leven daar en gezellig te worden met veel sfeer en steeds meer mensen. Prachtig toch?
Ik spreek voor mensen uit mijn omgeving die door hoofdzakelijk dit niet komen! Waarom zouden mensen die het goed willen zien van een wedstrijd moeten wijken voor mensen die niet eens het voetbal goed volgen? Die simpele argumenten, dan ga je maar achter het goal of op eretribune zitten zijn echt niks waard en leveren je geen supporters op!
0
Vrijdag 2 september 2016 om 20:23 uur

Nu online

lernst, GGH, jbdh, tjapi01, GS, Rob2002, Twa, ADO079, fcdh-denhaag, Erba1, Alexander, Dang3r, john 147 en 263 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 557
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5