Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bezig

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 558
Volgende pagina

<FCDH>

Ferdy schreef:

Nee, ik hoop t nog steeds. Er zijn initiatieven gaande, meer weer ik ook niet.

Steyn in het interview anderlecht vraagt de hoofdprijs voor bulykin en ado kan dat niet betalen en verder hoor ik weinig of ado er nog mee bezig is

0
Donderdag 7 juli 2011 om 17:36 uur

supporter-noord

Bart schreef:

volgens adofans schijnt verhoek voorlopig te blijven en niet naar kutrecht te gaan, jeetje heeft die gozer dan toch nog een beetje verstand!?

Verhoek vroeg om bedenktijd, die krijgt hij van Utrecht'

07/07/2011 12:21

FC Utrecht stelt alles in het werk om de selectie te versterken, maar kan vooralsnog niet de gewenste aankopen presenteren. Wesley Verhoek (foto), Jens Toornstra en Geert Arend Roorda hebben tot onvrede van technisch directeur Foeke Booy nog altijd geen contract ondertekend.

'Wij hebben absoluut versterking nodig', laat Booy aan Voetbal International weten. Na het vertrek van Dries Mertens, Kevin Strootman (beiden PSV) en Ricky van Wolfswinkel (Sporting Lissabon) wacht hem een zware klus. 'We zijn er dag en nacht mee bezig.'

Mogelijk komt Verhoek op korte termijn de Utrechtse gelederen versterken. 'We hebben een uitstekend gesprek met hem gehad. Hij heeft nu om bedenktijd gevraagd en die krijgt hij.'

Daarmee is de aanvaller de enige speler van ADO Den Haag die een overgang naar Utrecht eventueel ziet zitten. In navolging van verdediger Timothy Derijck brak ook diens ploeggenoot Jens Toornstra de onderhandelingen af.

'Wij zoeken het liefst in Nederland naar spelers', vervolgt Booy. 'Maar als we naar het buitenland worden gedwongen, dan is dat maar zo. Het afhaken van Toornstra is spijtig, zeker omdat de clubs er al uit waren. In 24 uur is hij gedraaid en dat is jammer. Bij Verhoek is het een wat ander verhaal.'

Booy benadrukt dat Utrecht zich aan het salarisplafond moet houden. 'Wij hebben die jongens hele respectvolle aanbiedingen gedaan en zelfs meer dan dat. Als dat dan ook nog niet genoeg is, dan moeten wij afhaken. De salariseisen gingen richting hetgeen wat spelers bij FC Twente, Ajax en PSV krijgen. Dat gaat ons te ver.'

 

hahaha, en zeker nu het bericht over Bulykin weer in het nieuws komt dat ADO nog steeds in de wachtkamer zit.

0
Donderdag 7 juli 2011 om 13:40 uur

pmc

Maurice Steijn rekent er niet op dat John van den Brom spelers van ADO Den Haag zal meenemen naar Vitesse. In de wandelgangen wordt beweerd dat Timothy Derijck en Lex Immers naar Arnhem kunnen verkassen, maar Steijn vreest daar niet voor: “John heeft het al niet zo handig gespeeld hier, als hij dan ook nog onze steunpilaren met een zak geld gaat meelokken, dan vind ik dat niet netjes naar ADO toe”, zei de kersverse hoofdtrainer.

De opvolger van Van den Brom heeft de naar Vitesse vertrokken coach vorige week voor het eerst weer gesproken: “Toen heb ik mijn duidelijke mening gegeven: had mij en andere mensen binnen de club nou even gezegd dat je met Vitesse bezig was”, zei Steijn in Voetbal International. “Ik kwam terug van vakantie en John was weg! Had hij ons op de hoogte gehouden, dan zou iedereen hem begrepen hebben. Vitesse is zijn club en hij stapt op een perfect moment in, want minder dan vorig seizoen kan het niet.”

Bij ADO lijkt het volgend seizoen juist niet beter te kunnen: “Zeker, het wordt lastig om vorig jaar te evenaren. De start was ook niet ideaal, met de hectiek rondom John en wat spelers, maar nu zijn we weer aan het werk. De mensen zijn hier verwend geraakt, dat is waar, maar ik voel veel vertrouwen: vanuit de club, sponsoren en spelers. Het is natuurlijk niet dat ik hier vorig jaar niks heb gedaan. Ik was medeverantwoordelijk voor het succes, dat weten ze bij ADO.”

 

0
Woensdag 6 juli 2011 om 18:44 uur

jajoh

Tjongejonge,als je al die berichtgevingen etc zo leest over ONZE club en ONZE spelers dat kunnen we toch niet anders dan constateren dat we verdomd goed bezig zijn! Een topclub wordt je als je je hoofd erbij kan houden als bestuur en eigenaar van de club en je dus niet gek laat maken door alle "mannetjes" die een graantje mee willen pikken of clubs die denken ff makkelijk te shopen in Den Haag (toch joodania?, toch meneer de hijskraan?).

Vd Kallen en consorten laten momenteel zien dat ze uit het juiste hout gesneden zijn om op een sluwe maar goede manier het maximale uit iets te halen. het feit dat Toornstra nu aangeeft bij ons te blijven geeft aan dat spelers van een koude kermis thuiskomen als ze bij een andere club op gesprek zijn geweest. Ze beseffen zich dan dat het eigenlijk wel heel goed is bij Den Haag. Rust in de tent, een lekker salaris, waardering en een geweldige achterban.

Wij zijn Den Haag en niemand kan meer om ons heen.... HEEEEEEERLIJK GEVOEL!!

0
Woensdag 6 juli 2011 om 17:58 uur

ronnieg

Hier wel een mooi berichtje van een utrecht supporter op een gastenboek van hun

 

Geschreven door Stephan op 06-07-2011 17:06
Wie had gedacht dat ADO ons in status voorbij zou gaan

 

Denk dat ADO op een hele goede manier bezig is. Niet teveel betalen aan salaris, jonge spelers halen en zorgen voor een goede sfeer bij de club!!

 

Verder zou ik me niet al te veel zorgen maken over alle geruchten. Denk dat Van Kallen een speler al snel laat praten met een andere club, dit omdat ze het toch niet heel slecht hebben bij ADO en mocht de speler een akkoord krijgen met de club dan pas zal van Kallen om de tafel gaan met de club...

 

Overigens wel geweldig dat Derijck en Toornstra aangeven te blijven. Hopelijk wesley ook...

Stiekem hoop ik op een russisch bedrijf als hoofdsponser met als extra'tje Bulykin

0
Woensdag 6 juli 2011 om 17:49 uur

Advertentie

pmc

<FCDH>
Stel er iedereen is bezig met de EL wedstrijd en 1 speler is bezig met zijn transver, dan zou mij dat als speler knap irriteren en dan moet het bestuur wel eens zeggen Verhoek er moet nu rust in de ploeg komen wat wil je!!!!!!!!!!

0
Woensdag 6 juli 2011 om 16:11 uur

Ooievaar

Van Seumeren is bezig deze site plat te leggen. Dag Fransflag

0
Woensdag 6 juli 2011 om 16:01 uur

Ooievaar

JoostJ schreef:

van de officiële site:

 

Toornstra wil bij ADO DH blijven
Jens Toornstra heeft na een goed gesprek met de technische staf van ADO Den Haag, over zijn rol in het elftal, besloten bij ADO Den Haag te blijven. ADO Den Haag en Toornstra zijn in gesprek over het openbreken van het nog 3 jaar lopende contract.
ADO Den Haag wil verder benadrukken dat de club niet genoodzaakt is tot verkoop van spelers. Wel zal zij in geval van serieuze interesse met clubs in gesprek gaan. Zoals bekend heeft FC Utrecht zich gemeld voor Wesley Verhoek. Verder is er geen concrete belangstelling voor spelers bekend. ADO Den Haag gaat het gesprek met FC Utrecht aan om te bekijken of het bod op Verhoek goed genoeg zal zijn om te overwegen.

Dat zou fantastisch nieuws zijn. Als je Toornstra zijn contract wederom weet open te breken, dan zit er wel degelijk muziek in ons cluppie, en zijn alle doemscenario's dus blijkbaar niet aan de orde.

 

Hij is één van de motoren van dit team, als hij ons boven Utrecht prevaleert dan ziet het er gewoon goed uit bij ADO. Zeker als men uitdrukkelijk tegenspreekt dat er spelers verkocht dienen te worden.

 

Verhoek gaat natuurlijk ook niet naar Utrecht, dat zou ik geen positieverbetering vinden. Mits de engels interesse niet geconcretiseerd zou worden, dan zou ik als ik Verhoek was, nog z'on seizoen gaan draaien, dan gaat hij daarna de ballen op Kuyt zijn kop en pantoffel leggen.

 

Ben toch meer geneigd om de officiële ADO kanalen te geloven dan die pseudo grapjas van een Lex Muller.

 

Met het behoud van een speler als Toornstra geef je als club een duidelijk signaal af naar alles en iedereen en zeker naar je trouwe achterban.

 

Het is dus wel degelijk menens met ADO om door te gaan pakken.

 

Goed bezig dus!!

0
Woensdag 6 juli 2011 om 15:02 uur

Haagsebluf

Zelden zoveel gehuichel gelezen als tijdens soap rondom Van den Brom
Woensdag, 6 juli 2011 om 13:15

 

Zelden zoveel gehuichel gehoord en gelezen als tijdens de soap rondom John van den Brom. Vooral Mark van der Kallen, eigenaar en grootaandeelhouder van ADO Den Haag, strooide kwistig met allerlei leugens en verdraaide continu de waarheid. En de media geloofden iets te naief de leiding van de benadeelde Haagse club. Onder Van den Brom beleefde ADO haar wederopstanding. Het was vooral zijn verdienste dat een fantastisch seizoen resulteerde in plaatsing voor het toernooi om de Europa League. De van AGOVV Apeldoorn overgekomen trainer predikte aanvallend voetbal en dat sloeg aan bij de voormalige degradatiekandidaat.

Zelfs de harde kern onder de weinig verwende supporters gedroeg zich voorbeeldig en vierde het succes uitgelaten maar gedisciplineerd mee. ADO leek zich eindelijk af te keren van het zwartgallige verleden. Den Haag en omgeving durfden zich weer te vertonen bij de wedstrijden. De aanhang sprak ook weer trots over het mooie cluppie achter de duinen. Maar financieel stevende ADO op toch weer een fors tekort af. Het seizoen van de wedergeboorte eindigde met een verlies van zeker twee miljoen euro. De KNVB accepteerde kennelijk de rode cijfers, omdat met name Van der Kallen bij herhaling aangaf dat de schuld wel eens totaal kon worden weggewerkt in de transferperiode.

 

Uiteraard was Van den Brom op de hoogte van de lege kas. De trainer realiseerde zich dat het elftal van het historische seizoen vrijwel zeker zou afbrokkelen. Frantisek Kubik was al weg voor de vakantie begon. En Dimitri Bulykin stond bij Anderlecht voor een miljoen op de loonlijst. ADO behoefde een klein jaar slechts een tiende van dat mega salaris bij te dragen. Ook de Rus was derhalve nooit te houden. Nochtans prepareerde Van den Brom zich op zijn tweede seizoen in Den Haag. Hij conformeerde zich aan het zuinige beleid en snapte dat alleen relatief goedkope spelers uit de eerste divisie haalbaar en betaalbaar waren. Tot de toenadering van Vitesse was hij zeker niet bezig met een vlucht uit Den Haag.

 

Anders dan een speler is een trainer officieel niet verplicht zijn werkgever in te lichten als er een andere club wil praten. Dat is een misverstand. In feite handelde Van den Brom niet fout, toen hij met zijn zaakwaarnemer Louis Laros vanuit Marbella afreisde naar Cannes, om geheel vrijblijvend aan te horen wat Merab Jordania hem namens Vitesse had te bieden. In Marbella genoot Van den Brom van een korte vakantie in de woning van Paul Beyersbergen, commissaris van ADO. Dat zijn club dus helemaal van niets wist, is een beetje onzin. De geboren Amersfoorter had er verstandiger aan gedaan als hij zijn tripje naar Cannes had aangekondigd bij ADO. Dat wilde hij nog dezelfde avond na zijn onderhoud met Jordania, maar toen was het nieuws alweer eens uitgelekt.

 

Van meet af aan wilde Van der Kallen maar al te graag meewerken aan een overgang van Van den Brom naar Vitesse. Hij rook een buitenkansje en kon de afkoopsom uitstekend gebruiken voor de sanering van het tekort. Hij sloeg dan ook meteen door, schroefde de prijs belachelijk hoog op en riep van alles over de onbetrouwbare trainer. Uiteindelijk moest Van den Brom voor een deel meebetalen aan de afkoopsom. Hij was te fatsoenlijk om arbitrage aan te vragen bij de KNVB. ADO had dan nooit de half miljoen ontvangen voor een vertrekkende werknemer, die nog niet eens anderhalve ton verdiende. Maar Van den Brom wilde vooral de fans uit Den Haag niet nog meer kwetsen. Er waren al de nodige dreigementen tegen hem geuit.

 

Dat is nu ook het dilemma voor hem. Hij zou graag een paar spelers van ADO willen overnemen, maar vreest voor een explosie van haat en vergelding. Zijn vertrek zal de leegloop in Den Haag toch wel stimuleren, want types als Timothy Derijck, Jens Toornstra, Lex Immers en Wesley Verhoek volgen nu ongetwijfeld zijn en het voorbeeld van Kubik en Bulykin. ADO behoort bij voorbaat tot de grote verliezers van de zomer. Zij het niet in de beleving van Van der Kallen, die elke transfers zal toejuichen. En de logische terugval van de club mogelijk zal aangrijpen, om straks schadevrij te verdwijnen...

 

LEX MULLER

Sportjournalist sinds mensenheugenis. Schrijft al sinds 1966 over voetbal. Bezocht WK's vanaf 1974. Werkte tot 1994 voor kranten, waaronder twintig jaar bij het Algemeen Dagblad. Switchte daarna naar de televisie, maar legt zich sinds 1 januari 2011 volledig toe op sport op internet.

0
Woensdag 6 juli 2011 om 14:01 uur

JB

oodh schreef:

Bij VI op de sire staat dat er twee gesprekken zijn geweest tussen Utrecht en Toornstra en dat de clubs er al uit waren. Op Haaglanden heeft hij het zelf over één globaal gesprek. Ik vrees dat wanneer de clubs er al uit waren dat het niet om erg hoge bedragen gaat. Dat valt me dan tegen.

De sfeer in het Utrechtse is op het moment nu niet van dien aard dat meneer van Seumeren daar heel vrolijk van wordt.

 

Zelf is hij druk bezig om het stadion overeind te houden.

Maar in zijn achterhoofd houdt hij er rekening mee straks aan 1 van de lichtmasten opgehangen te worden door de eigen supporters.

Die willen bloed (of eigenlijk liever spelers) zien voor het geld dat Utrecht ontvangen heeft.

 

Er zijn er al die FvS "de Utrechtse Jordania" noemen.

 

Vandaar waarschijnlijk de motivatie om, zoals hier al gesuggereerd werd, gelijk ja te zeggen toen ADO met forse (absurde?) transfersommen kwam voor Verhoek en Toornstra.

0
Woensdag 6 juli 2011 om 12:41 uur

Nu online

Aad, 070downtherivers, Kees, pwr, yesyes, Dappere dodo en 256 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 558
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2-1
2 maart 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Emmen Logo ADO Den Haag
7 maart 2025 om 20:00 uur
De Oude Meerdijk, Emmen

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 28 - 58
2 FC Dordrecht 28 - 53
3 ADO Den Haag 28 - 52
4 Excelsior 28 - 50
5 SC Cambuur 28 - 49
6 Graafschap 28 - 46
7 Den Bosch + 28 - 43
8 Telstar 28 - 41
9 FC Emmen 28 - 41
10 Roda JC 28 - 39
11 Helmond Sp. 28 - 39
12 FC Eindhoven 28 - 38
13 MVV Maastr. 28 - 33
14 Jong Ajax 28 - 31
15 Jong AZ 27 - 30
16 TOP Oss 28 - 28
17 VVV-Venlo 27 - 26
18 Jong PSV 27 - 21
19 Jong Utrecht 27 - 18
20 Vitesse -27 28 - 4