Welkom in de shoutbox, gast
Aad
Ze vragen geen financieel directeur, maar een bedrijfseconoom op HBO-niveau, die ook leiding kan geven, dan is die 4.500 (zal best over te praten zijn) redelijk marktconform.
Of moeten we het geld dat er al niet is gaan uitgeven aan een bobo die zelf de jaarrekening niet op wil zetten?
Ik ben zelf heel lang in beeld geweest voor de functie van financieel manager bij ons cluppie.
Veel info gekregen en daaruit de conclusie getrokken dat ik mijn kop niet in de strop wilde steken en dus afgehaakt.
De functie-omschrijving was dezelfde alleen het salaris beduidend hoger. Ik kan me niet voorstellen dat ervaren mensen die in staat zijn de huidige problemen (mede) het hoofd te bieden hun nek uitsteken. Tenzij ze een voor gezin etc. een onverantwoord risico willen of kunnen nemen.
Ik ben bang dat ADO voor een goede kandidaat ook "risico"-geld moet neerleggen en dan kom je er in de huidige markt niet met 4.500 voor de 50 tot 60 uur die nodig zijn voor de vervulling van de functie.
Tenzij je tevreden bent met een pas afgestudeerde HBO-er waarvan je je af moet vragen of die tegen stress is bestand, leiding kan geven en de flair heeft om adviezen te geven die men eigenlijk niet wil horen.
![]() |
Vrijdag 7 december 2007 om 08:23 uur |
ouwe garde
gaan we weer...................Feit is,
het bestuur was hier volledig schuldig aan!
Sponsoren stonden er,maar het bestuur vond het niet erg dat we zouden degraderen! Niet door de gebeurtenissen afgehaakt,maar puur omdat we geen ere div spelen!
Ontken dit ff.....
helemaal mee eens.met die maaghond van een de boer voorop want die wist het allemaal zo goed.maar als je vanda
ag dan weer de haagse krant lees over nac die lagen 2 jaar terug ook aan het gas.gaan nu goed , wekelijks 15 tot 16 duizend man en gaan staanplaatsen achter de goals maken.maar er word beleid gevoerd en over dingen nagedacht.
hoe kan ons bestuur in het begin van dit jaar nu zeggen dat de toeschouwers aantallen niet belangrijk zijn maar er dan wel 10000 per wedstrijd begroten????
het artikel op ado fans is mooi ,hier staat alles in waar iedereen al bang voor was maar de hoge heren wisten het natuurlijk veel beter.
beste mede fans waar gaat onze club naar toe????
een tweede nac(mooie plaats op de ranglijst ,beleid,vol stadion)of gaan we echt naar de klote .
dan praat j asbak over 1000 tot1300 meer mensen in het kampjaar maar met die aantallen ga je het dus niet redden .
nee het moet echt anders ;lagere prijzen, cc zeker in jupi afschaffen,achter goal staanplaatsen,kids half geld,supp home openen,gratis parkeren maar uitwassen keihard aanpakken.
![]() |
Dinsdag 4 december 2007 om 20:15 uur |
Ooievaar
![]() |
Donderdag 22 november 2007 om 19:12 uur |
Drama
Dat laatste is helemaal juist. De heren gingen er maar vanuit dat alles wel goed zou komen afgelopen seizoen, nee dus.
Vervolgens dacht men ( De Boer : degradatie is geen ramp) dat men na een jaar Jupiler wel terug te kunnen komen en dat supporters massaal de wedstrijden tegen giganten als TOP en Veendam wel ging bezoeken, nee dus.
Wat men vergeten is het beleid, wat bij risicowedstrijden in de eredivisie wellicht gerechtvaardigd is, aan te passen. Om een wedstrijdje Jupiler te bezoeken worden maatregelen getroffen alsof het een thuiswedstrijd tegen Ajakus is.
Te belachelijk voor woorden gewoon. Het wordt tijd dat al die verkwisters en er uitsluitend voor eigen belang zittende figuren gauw de pleiterik maken met als eerste die Ringel.
Ik ben er al langer klaar mee, nu ook weer die reacties, Morgen 3 punten !!!! jah leuk hoor dat gestumper in de marge. Hebben jullie nou niet in de gaten dat je al jaren lang in de zeik genomen wordt ???????? We zouden nu volgens de belofte in de eredivisie spelen in het linkerrijtje mannen en waar staan we ??????.........................Juist.
Nu nog het financiele debacle erbij , Jezus wat heet een (onze) club om zeep helpen zeg.
Ondanks opmerkingen hier mag van mij Maas de boel overnemen, gebeurd er tenminste wat en kunnen we wellicht weer eens genieten van onze trots. Er is niets maar dan ook niets over van de Haagse Branie die FCDH ooit was.
En dat Maas misschien niet helemaal conform de wet gehandeld heeft in het verledendat zal mij een worst wezen. De verantwoordelijken bij Ajakus en Feyenoord hebben ook nooit schone handen gehad hoor.
Zo dat is er weer ff uit.......
leuk om te zeggen morgen weer achter de ploeg staan en voor de rest doet de helft hier hun ogen en oren dicht en HOPEN dat goed komt
en de schuld bij de sups leggen is te makkelijk
dat hele bestuurlijke zooitje moet eruit
maar ben bang dat het te laat is
![]() |
Donderdag 22 november 2007 om 16:27 uur |
marcellino
kijk mensen liever zie ik dat het niet gebeurdt maar ik denk dat het produkt ADO DEN HAAG dood ziek is waar niemand zijn geld wil instoppen.
Ik denk dat ze met een nieuwe start en nieuwe naam meer voor elkaar krijgen.
Wat bepaalde mensen op deze site hebben gezegd klopt gedeeltelijk ADO heeft niet veel geld te spenderen maar kan wel de salarissen blijven betalen.
Het is wel duidelijk dat er geen nieuwe spelers aangetrokken kunnen worden maar dat hadden we na drie amateurs op proef zelf ook wel begrepen.
Dat er daarom spelers moeten vertrekken is logisch voor ons zuur want de selectie mist hierdoor toch concurrentie wat het voetbal nog voorspelbaarder maakt omdat sommige spelers dan niet meer bang hoeven zijn voor hun basis plaats.
En kijkend naar het voetbal op dit moment heb ik toch nog steeds het gevoel dat bepaalde spelers het wel best vinden en hoe moet het dan als er geen concurrentie meer is.
Nee ik denk dat den haag helemaal niet staat te springen om volgend jaar terug te promoveren naar de eredivisie,al zou dat wel moeten want met de voorstellen van de knvb om de eredivisie te verkleinen naar 16 wordt het alleen maar moeilijker.
krijgen we dan toch het fortuna sittard syndroom
![]() |
Donderdag 22 november 2007 om 12:44 uur |
Advertentie
Arendsoog
sorry arendsoog kom je uit een ei mag je een keer naar het voetbal,ik ben al 32 jaar supporter en heb de meeste uit en thuis wedstrijden meegemaakt.
Maar als jij doden niet zo erg vind als vuurwerk heb je echt een bord voor je kop .
En geld gebrek komt omdat niemand zijn geld wil spenderen in een bodemlose put en dat komt niet door de supporters maar door de prestaties van het elftal en bestuur,waarom waren er dan vorig jaar toen nog niet bekend was dat den haag ging degaderen twee grote sponsors die den haag een financieele injectie konden geven waardoor ze gelijk in het linker rijtje terecht zouden komen van de eredivisie misschien niet bij jou bekend maar bij supporters die vaker in het zuiderpark waren toch wel degelijk.
Overnemen wat op de tv of radio wordt gezegd is makelijk,jij bent zeker ook een van de supporters die net als het bestuur de supporters de schuld gaven wat er in den bosch is gebeurt .
sponsors komen als den haag het goed doet en veel op tv komt en als je in de eerste divisie of in de eredivisie onderaan staat zou je wel gek zijn om zo een club te gaan sponsoren dat is weg gegooid geld.
en je weet arendsoog alles draait om geld en daarom worden clubs als feyenoord,ajax en psv ontzien omdat ze de knvb geld bezorgen
maar verder arendsoog slaap lekker
Ik bezoek al ruim 44 jaar alle thuis wedstrijden van Ado, Fc Den Haag en nu weer Ado Den Haag. De laatste tijd geen uitwedstrijden meer. Zelf heb ik er 8 jaar gevoetbald Ik weet dus wel waar ik het over heb.
Als jij na 32 jaar nog steeds niet door hebt, dat harde kern van Ado Den Haag een storende factor is bij het werven van een goed gevulde sponsor portefeuille, waarmee we een goed bestuur kunnen aantrekken en een behoorlijk elftal mee kunnen kopen, zijn we snel uitgepraat.
Waarom denk je dat Aegon toch maar gekozen heeft voor Ajax. Van insiders weet ik dat ze graag de uitdaging met Ado hadden aangegaan om er een topclub van te maken. Dat had pas reclame voor ze geweest “van niets naar de Top” Aegon doet het. Maar bang voor hun naam hebben ze toch maar besloten te kiezen voor zekerheid. Neem maar van mij aan, zo zijn er meer
Siemens, ING bank, Unilever, allemaal bedrijven die graag willen bouwen om een club naar de top te brengen, Ado zou ideaal zijn, mooi stadion, goede locatie je naam zo langs de A12 en A4 maar niemand durft het aan hun naam te verbinden aan een club waarbij iedere thuiswedstrijd de meest vreselijke ziektes van de tribune rollen. Mensen beledigd worden en onze donkere medemens wordt uitgejoeld. Ik hou van die club, maar schaam me diep voor klein deel van haar supporters en dat doen vele met mij. Wat rest, is hoop voor de toekomst, want een faillissement is heel dichtbij. Er is geen geld meer voor de salarissen er is geen geld meer om het stadion af te bouwen. De ruimte van de club van 500 is nog steeds niet af, daar door lopen deze leden rond in de businessclub dit pikken deze leden weer niet kost ook weer sponsors.
De cateraar gaat schade claimen hij mist omzet, zo wordt de ellende steeds groter.
Een grote sponsor zou uitkomst kunnen brengen, maar ja als we zelf geen eens door hebben
hoe de mensen over ons denken zou ik inderdaad zeggen, slaap lekker verder en schreeuw je club staand, vanaf je plek waar je eigenlijk moet zitten, lekker verder de afgrond in.
![]() |
Donderdag 22 november 2007 om 12:33 uur |
Drama
er schijnt 4 a 5 miljoen kwijt te zijn bij de club? arzach ontkent dat maar ze geven natuurlijk nooit helemaal openheid van zaken er is veel aan de hand bij onze club dat is wel duidelijk
als ze al gaan praten over we gaan er van uit dat aan het eind van de maand alle salarissen kunnen worden betaald nou dan zit het wel heel erg mis?
gaat krijgen
zie het fortuna senario al voor me
![]() |
Maandag 19 november 2007 om 11:04 uur |
mike
Maar wat die Kesler allemaal roept slaat ook nergens op..
Men is weer veel te bang dat Den Haag promoveert, en dus moeten er weer andere middelen gebruikt worden..(net als die rode kaart voor Immers enz.)
![]() |
Vrijdag 16 november 2007 om 16:19 uur |
Drama
Ooievaar
ik geef toe ook ik was blij met de 2-2 tegen volendam uit maar is dat eigenlijk niet gek dat we al blij zijn om dat gelijkspel daar normaal gesproken moeten we daar toch dik winnen met 1-5 ofzo?we staan 8ste doen al niet meer mee om het kampioenschap we zijn gvd de derde stadt van nederland en nooit kunnen we is relax een wedstrijd van onze kant uitkijken het is altijd verliezen gelijkspel of net an winnen ik hoop dat we morgen winnen dan kan ik weer een beetje dromen dat we de weg naar boven toch zijn ingeslagen of is dat maar een illusie?
![]() |
Zaterdag 10 november 2007 om 17:36 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 26 | - | 52 |
2 | FC Dordrecht | 26 | - | 47 |
3 | Excelsior | 26 | - | 46 |
4 | ADO Den Haag | 26 | - | 46 |
5 | SC Cambuur | 26 | - | 45 |
6 | Den Bosch + | 26 | - | 42 |
7 | Graafschap | 26 | - | 40 |
8 | Telstar | 26 | - | 38 |
9 | Roda JC | 26 | - | 37 |
10 | Helmond Sp. | 25 | - | 36 |
11 | FC Emmen | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 26 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 26 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 25 | - | 27 |
16 | TOP Oss | 26 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 26 | - | 1 |