Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: zondag

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 559
Volgende pagina

zuid tribune

Zaterdagavond weer naar het andere kluppie, FC Köln, zondag weer vroeg naar het Haagse. Bij FC Köln alweer 48.000 van de 50.000 kaarten verkocht......... Zijn er eigenlijk nog meer Haagse 1.FC fans die dubbelen ???

0
Donderdag 1 april 2010 om 22:27 uur

Kees

Bert schreef:

Kees er komen zondag 100 boeren in jou vak. En schreeuwen dat ze kunnen. De meeste komen op klompen.

 

Ik zit gewoon in mij eigen vak met mijn zoontje want de kaartes waren zo aan de man gebracht.

 

Dat krijg je ervan als je grapjes loopt te maken over boeren bij sommige shouts van mij.;)

 

Ik zal een woordenboek meenemen als ik ze wat wil vragen. Hopenlijk hebben ze niet allemaal hun boerenkiel nog aan. Dat stinkt bij jullie zo ;)

 

ps Maar voor alle duidelijkheid. In onze vakken is het reuze gezellig en vaak meer lawaai dan op midden-noord. Die ADO kids en verwanten blijven maar schreeuwen. Prachtig.

Ik hoop dat Midden-Noord zondag ook als twaalfde man aanwezig is.

Overigens zou ik het toejuichen als "achter doel en midden-noord" weer tezamen een plek krijgen. Wordt de sfeer alleen maar beter van.

0
Donderdag 1 april 2010 om 20:59 uur

Bert

Kees schreef:

RIEN,

 

Heb je je scc al weer aan elkaar geplakt?????;(

Kees er komen zondag 100 boeren in jou vak. En schreeuwen dat ze kunnen. De meeste komen op klompen.

 

Ik zit gewoon in mij eigen vak met mijn zoontje want de kaartes waren zo aan de man gebracht.

 

Dat krijg je ervan als je grapjes loopt te maken over boeren bij sommige shouts van mij.;)

 

0
Donderdag 1 april 2010 om 20:01 uur

ADO supporter Leidschenveen

Jol: Afwachten met ADO Den Haag Van onze Telesportredactie
DEN HAAG - Bij ADO Den Haag - Ajax ontbreekt zondag trainer Raymond Atteveld. De coach werd deze week uit zijn functie ontheven, terwijl de Haagse club voor lijfsbehoud strijdt. Volgens Ajax-coach Martin Jol is de onrust bij ADO niet in het voordeel van Ajax.



Martin Jol Foto: JONG, ROB DE "Dat hoeft niet per definitie zo te zijn. Dat verschilt per club. Kijk bijvoorbeeld naar sc Heerenveen en Willem II, waar de trainer tijdens de competitie vervangen is. De resultaten zijn niet veel beter. Het is dus afwachten hoe het voor Den Haag uitpakt”, aldus Jol op de website van Ajax.

Voorts ging Jol ook nog in op de titelstrijd met FC Twente en PSV. "Ik heb er altijd vertrouwen in gehad dat we met een lange adem in de buurt konden komen." Toch realiseert de trainer van Ajax zich ook dat Twente nog altijd vier punten voorsprong heeft. "Wat dat betreft zijn we dichter bij bekerwinst, dan bij een kampioenschap. De beker is een finale; één wedstrijd. In de competitie ligt dat voor ons toch wat anders.”

 

0
Donderdag 1 april 2010 om 16:37 uur

zuid tribune

Zuid tribune bedoelde inderdaad te zeggen: Eén stad, één club en daar zondag met 15.000 als één man achter gaan staan. Zelfs 010 trekt voor 45 minuutjes al 20.000 man.

0
Donderdag 1 april 2010 om 10:39 uur

bakker

Kees schreef:

Dat barcelona stelt ook geen ruk voor. Wij hebben een positief onderling resultaat tegen Barcelona.

 

1-0 om de Residentie-cup gewonnen.

 

En wie scoorde er met zijn linkerbeen vanaf de rechterkant vanuit een vrijtrap ........................................

harry de jong kan ook z'n broertje zijn

zondag gaat hem niet worden lijkt me sterk dat ze ineens de ballen van het dak schieten

ik ken die stein niet zo goed weet wel dat ie 2 jaar geleden nog de B1 aan het trainen was toen ging met kerst een trainer van de A1 weg en werd stein door geschoven en dan eerst jong dit jaar en zondag bepaalt hij de opstelling ben echt benieuwt naar de opstelling

denk wel dat ie het samen doet met een paar bepalende spelers

0
Woensdag 31 maart 2010 om 22:17 uur

Advertentie

langepino

jongens laten we ons eerst ff op aanstaande zondag richten we moeten het nu doen met onze spelers op dit moment!!en ik heb toch echt wel vertrouwen dat het dit seizoen alsnog goed gaat komen!!om te beginnen een sterk spelend den haag tegen onze VRIENDEN uit amsterdam!!misschien een verdiende punt zou mooi zijn!!we moeten toch 1 wedstrijd thuis goed kunnen spelen,en laat dat net de eerstvolgende zijn!!goed voor het zelfvertrouwen!!

0
Woensdag 31 maart 2010 om 22:03 uur

Ruudje16

Kees schreef:

Dick Vierling ,,Kijken of Raymond in andere functie bij club betrokken kan blijven"
30 March 2010 om 23:12
Na het uitgeven van het persbericht, dat ADO Den Haag hoofdtrainer Raymond Atteveld op non-actief had gesteld, sprak Haaglandenvoetbal.nl met directeur Dick Vierling. Hij gaf tekst en uitleg en sprak ook even over de toekomst van Atteveld.

 

Jullie hebben vandaag besloten om Raymond Atteveld op non-actief te zetten. Waarom is dat inzicht ineens binnen 24 uur gewijzigd?

,,In eerste instantie was het zo, dat zeven spelers (Lex Immers, Ahmed Ammi, Richard Knopper, Danny Buijs, Ricky van den Bergh, Wesley Verhoek en Timothey Derijck - red.) aan hadden gegeven, dat zij niet meer onder Atteveld door wilden gaan, maar na het overleg gisteren schaarden zij zich met de rest van de selectie achter het besluit om het seizoen onder Raymond af te maken, maar met een nadrukkelijke rol voor Maurice Steijn."

Maar het waren toch zeventien spelers die aan hadden gegeven niet meer verder te willen met RaymondAtteveld?

,,Dat heb ik ook bij jullie gelezen, maar wij weten niet beter dan dat het er zeven waren."

Even terug naar het gewijzigde inzicht!

,,Na dat besluit om Raymond het seizoen af te laten maken – met dus die nadrukkelijke rol voor Maurice - hebben toch verschillende spelers van die zeven weer signalen afgegeven in en buiten de media, dat zij niet werkelijk achter dit besluit stonden. Daarmee kwam dus de grond voor dit gezamenlijke besluit te vervallen. Het betekende tevens dat de situatie voor de hoofdtrainer niet anders dan onhoudbaar kon worden bestempeld en daarom hebben wij besloten om Raymond het seizoen niet af te laten maken."

Dus in feite zijn jullie door deze spelers op het verkeerde been gezet?

,,Dat klopt, wij dachten dat er voldoende draagvlak zou zijn, maar dat bleek dus niet zo."

In jullie persbericht staat verder, dat partijen (ADO Den Haag en Atteveld) de komende weken met elkaar in overleg zullen treden over de toekomst. Wat is dan de insteek?

,,Voorlopig hebben wij Raymond nu in de luwte gezet en wij gaan straks in overleg met elkaar om te kijken of Raymond toch in wat voor functie dan ook bij de club betrokken kan blijven."

Donderdag is het 1 april en dat is de datum in het betaalde voetbal waarop je spelers met een aflopend contract moet laten weten of je wel of niet met ze door wilt gaan. Zijn de brieven al de deur uit?

,,De brieven zijn de deur uit en het gaat louter om een formele kwestie, wat je overigens in deze periode bij meer clubs ziet (onder meer Willem II, Vitesse en Sparta - red.) en in die brief staat dat het contract formeel wordt opgezegd. Maar deze spelers (Horvath, Lorenzo Piqué, Tillema, Bosschaart, Cornelisse, Koksal, Gielisse, Knopper, Schwiebbe, Hulst, Soltani, Verhoek en Vicento - red.) kunnen alsnog een aanbieding krijgen."

Wat is er waar van het verhaal, dat de zeven spelers - en dan met name van degenen van wie het contract nog doorloopt, transfervrij mogen vertrekken als Atteveld komend seizoen toch weer voor de groep zou komen te staan?


,,Dat is beslist niet waar."

Wat voor rol krijgt Bob Kootwijk nu, want hij was toch één van de assistenten onder Raymond Atteveld?

,,De rolverdeling is duidelijk. Maurice en Bob gaan het samen doen, waarbij Maurice de eindverantwoordelijke is. Wij verwachten, dat de spelers onder de eindverantwoording van Maurice zich optimaal zullen inzetten voor de laatste cruciale wedstrijden."



© Haaglandenvoetbal.nl (TR Media)
 

Eind goed, al goed..................

 

Hoewel, kom er net achter dat ik zondag naar m'n schoonmoeder "moet".

0
Woensdag 31 maart 2010 om 19:24 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Oproep aan de fans
Zondag a.s. staat de wedstrijd FC Den Haag-@J@KUS op het programma. Om onze spelers en technische staf een hart onder riem te steken willen wij dat iedereen de training van a.s. zaterdag komt bezoeken.
Lees het nieuwsbericht
0
Woensdag 31 maart 2010 om 14:20 uur

Don L

a.s. zondag geen woorden maar daden en SCHUIM OP DE BEKKEN opstelling als volgt:

 

                                Zwinkels

Ammi    derijk   luycks   Kum

buijs    immers  vd bergh  toornstra

            verhoek    oper

 

of 4 3 3   met  soltani verhoek  oper

0
Woensdag 31 maart 2010 om 12:01 uur

Nu online

James, Raoul88, Jurriƫn, buurmanBrutus en 341 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 559
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
23 februari 2025 om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 FC Dordrecht 26 - 47
3 Excelsior 26 - 46
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Den Bosch + 26 - 42
7 Graafschap 26 - 40
8 Telstar 26 - 38
9 Roda JC 26 - 37
10 Helmond Sp. 25 - 36
11 FC Emmen 25 - 35
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 26 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 26 - 1