Welkom in de shoutbox, gast
andy
Meneer Verhoek zal het niet naar z'n zin hebben. Als ie al verkocht wordt (wat ik niet verwacht) zal het toch echt het buitenland gaan worden. PSV staat drie-dubbel-rood (voor wat het waard is) en Ajax heeft (helaas voor Verhoek) Derk Boerighter gisteren opgehaald in Waalwijk. Een speler die ik echt graag hier gezien had volgend seizoen. En inderdaad werkt het gezeik na de wedstrijd tegen Vitesse onvermijdelijk door.
ajax heeft alleen gezegd dat ze boerighter volgen lees ik op ere live. dus nog niet binnengehaald.dus laat verhoek dan maar lekker naar ajax gaan. komt tie nog wel van terug.. wij een mooi centje in de clabkas hij op de bank daar.. adios!
0
|
Zondag 17 april 2011 om 12:34 uur |
DHFC070
Bosschaart is in bijna alles een voorbeeldprof voor veel voetballers zolang hij maar niet in het veld staat. Buiten het veld een topper. Heeft altijd tijd voor supporters, geeft volgens mij de meeste clinics, zeurt niet op de bank enz.
Buiten dat hoop ik ook niet dat ze met hem doorgaan want dan blijft de kans dat hij opgesteld gaat worden. Je kunt moeilijk ontkennen dat hij ons dit seizoen nog geen punten heeft gekost.
Het is jammer want hij speelt soms top maar heeft dan net die ene beslissende fout.
0
|
Vrijdag 15 april 2011 om 18:09 uur |
JB
Ferdy
Aad
Wat calimero gehalte! Als de club weer eens onnodig in een negatief daglicht gesteld wordt dan voel ik me op de pik getrapt ja is daar wat mis mee dan.... bij mij zit het groen geel tot op de laatste vezel in me lijf ja calimero gehalte tssssssssss
Toch even reageren ....
Behalve Vicento zet niemand ons in een kwaad daglicht. Wel wordt er, zoals de laatste tijd meer het geval was, wat overdreven aandacht aan de misstap van een ADO-speler besteed.
Blijft echter dat Vicento zich als een verwende, domme puber gedroeg. Hij liep al minuten naar een rode kaart te solliciteren naar een rode kaart en omdat de bank te traag reageerde kreeg hij hem ook.
En hij stak weldegelijk zijn middelvinger op.
Vervolgens stond onze persvoorlichtster mee feest te vieren (mag overigens) en vergat Vicento te vertellen dat hij moest bedanken voor een interview. Tenzij de leiding van ADO dacht: "Na alje domme acties: schwalbes, rode kaarten, etc. moet je maar eens flink op je bek gaan. Daar leer je van."
Was dan niet zo'n goede gedachte want we liggen weer onder een vergrootglas en in zo'n positie moet je je als speler, bestuur en supporter koest houden.
0
|
Dinsdag 5 april 2011 om 10:56 uur |
Haagse Kelt
ADO supporter Leidschenveen
Geschrokken Immers: Jodenjacht leek mij onschuldig
’Ik heb me volledig mee laten slepen in de euforie’
UPDATE DEN HAAG - Middenvelder Lex Immers (24) van ADO Den Haag is een dag na zijn verbale uitspattingen tijdens een supportersfeestje tot inkeer gekomen. De geboren Hagenaar heeft spijt dat hij fanatiek heeft meegezongen met beledigende liedjes over Ajax en Joden.
© anp Dat deed hij zondag na de triomf tegen Ajax (3-2) in het supportershome van de Haagse club waar ook de trainers John van den Brom, Maurice Steijn en ploeggenoot Charlton Vicento van de partij waren.
Verklaring
,,Ik heb me volledig mee laten slepen in de euforie na de bijzondere overwinning'', liet Immers maandag weten. ,,Ik ben me op dat moment totaal niet bewust geweest van de beledigende toon naar een hele bevolkingsgroep. Een geuzennaam en een bevolkingsgroep heb ik door elkaar gehaald en daar heb ik spijt van. Ik had dit niet mogen doen en accepteer uiteraard de boete die mij wordt opgelegd.''
Geuzennaam
Op VI.nl gaat Immers dieper op de zaak in. ,,Iedereen in en rond Ajax loopt weg met de geuzennaam van Joden. Als ik zing We gaan op Jodenjacht doel ik erop dat we Ajax willen verslaan. Niets meer en niets minder. Ik heb het dus helemaal niet over een bevolkingsgroep.''
Respect
,,Kijk alle beelden voor, tijdens en na de wedstrijd tegen Ajax in het stadion er maar op na. Ik heb respect getoond voor elke speler van Ajax. Met trainer Frank de Boer en aanvoerder Jan Vertonghen heb ik nog een tijd gesproken. Natuurlijk, ik was vroeger een fanatieke supporter, maar dat heb ik leren scheiden.''
Onschuldig
,,Ik heb voor de camera's ook niet lopen provoceren. Vervolgens heb ik dat afgesloten en ben ik met de eigen fans een feestje gaan vieren. Er werd van alles gezongen, waarbij ik niet klakkeloos mee liep te schreeuwen. Agressieve teksten heb ik genegeerd, maar de leus We gaan op Jodenjacht leek mij onschuldig.''
Voorbeeldfunctie
,,Op en rond het veld heb ik een voorbeeldfunctie. Maar als ik thuis op de bank zit of tussen de supporters ergens sta, dan ben ik daar niet mee bezig. Dat moet ik blijkbaar veranderen. Ik heb nu ondervonden dat er overal iemand kan staan die het opneemt met zijn telefoontje opneemt en het de wereld in slingert'', aldus Immers. (BVDL/ANP)
bron AD
0
|
Maandag 21 maart 2011 om 19:34 uur |
Advertentie
Vincent
Die speelt inderdaad geen wedstrijd meer lijkt mij. Los van het feit dat die veel voor Ado heeft betekend.
Brom laat hem ook niet meer invallen. Hooguit de laatse thuiswedstrijd als eerbetoon.
heb je tegen nec niet goed opgelet bert.
ranko liep al warm en had zijn jack al uit, totdat ammi uitviel met een blessure en hij n'toko erin moest brengen.
ranko mocht toen logischerwijs weer op de bank gaan zitten.
hij zal niet meer in de basis staan, maar als we 4/5-0 voor staan komt hij er heus wel weer een keer in..
0
|
Maandag 14 maart 2011 om 17:40 uur |
ADO supporter Leidschenveen
De komende 3 weken worden ook spannend vanwege de opzegtermijn van 1 april a.s. Ik ga er vanuit dat Bosschaart en Ranko niet meer terugkomen na dit seizoen. Ranko wellicht in een andere functie.
Ik lees op HCF dat Bob Kootwijk ook moet vertrekken. Als dat waar is, vind ik dat niet zo gek. Drie man op de bank ( het tweede heeft een nieuwe coach ) is te veel van het goede. Brom, Steyn en Kootwijk voor het eerste is echt te veel. Bovendien schijnt hij een redelijk bruin salaris te verdienen uit het Wetzel tijdperk.
0
|
Maandag 14 maart 2011 om 07:46 uur |
Aad
Geweldig hoe sommige shouters (ik neem aan volwassenen) lopen te huilen na zo'n tegenvallende wedstrijd en je eigen spelers zo afvalt.
Ik val de spelers niet in zijn totaal af. Maar ik constateer alleen het falen in deze wedstrijd. Eigen overschatting en onderschatting van de tegenstander.
En die brede bank van ons bleek vandaag toch ook behoorlijk smal want de vervangers van Ammi (Kum) en Pique (Bosschaert) zorgden voor een hoop onrust in de verdediging.
Jammer maar de rest was ook hopeloos uit vorm en dan kun je niet winnen.
Maar de teleurstelling is bij mij al weer wat weggeebd. Voor het seizoen tekende ik voor de 12e plek. Nu staan we nog steeds 5e en zullen echt niet meer in de degradatie-nacompetitie terechtkomen.
Dus wat zeur ik ................
0
|
Zondag 13 maart 2011 om 15:53 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |