Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gisteren

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 560
Volgende pagina

KKH - kalekophagenees

Gewoon die stoeltjes slopers voor €500 euro per stoeltje pakken. Op G ook weer, je verdiend er geen prijs mee dus kappuh nou! Ik vind het ook een kankuh stadion maar de eerste 20 Jaar (hopelijk) zit je er aan vast.

Ik zak gisteren met een voet door zón tering ding heen en een steward staat er naast. Ik nou als ik hem moet betalen moet je het maar zeggen. Niet bewust maar het stond zovol dat je alleen over een stoeltje bij de trap kon komen en met met tenen druk ik er een gat in.

Niks gebeurd maar het bewust eraf schoppen mogen ze van mij dik gaan betalen.

Ook stonden er meer mensen dan dat er in vak G mogen gisteren volgens mij!

0
Zaterdag 19 april 2008 om 20:54 uur

Midden-Oost

Positief:
Dankzij de inzet en organisatie van de LSU toch mooi MN terug. Lees een hoop geklaag maar deze gasten hebben toch op hun vrije avonden de hele gracht groen en geel geschilderd en gisteren al vanaf 16:00 uur bezig geweest voor de sfeeracties en OK een fles rum genuttigd. Die rookbommen en slingers komt Harm de Boer natuurlijk niet even om 18:00 uur netjes afgeven, moeten toch gekocht en het stadion binnen gesmokkeld worden.

Negatief:
Wat een vreselijk drama elftal hebben we toch. Gisteren waren Hoogendorp, vd Haar en Cornelisse met afstand de slechtste (…. en duurste) spelers. Die 3 verdienen meer als heel Volendam bij elkaar en lijken totaal uitgeblust. We kunnen wel gaan zeiken op Vloet maar ook al zou GOD himself op de bank zitten dan zou het nog lastig worden. Achterin met uitblinkers Janmaat en El Moussi zit het wel goed maar voorin kunnen we geen potten breken. Verhoek was wel ijverig maar toch gênant om te zien dat die gozer in 70 minuten niet 1x voorbij die rechtsback kon komen. Ik denk dat we 3 kansjes gehad hebben (in de laatste 10 minuten)

En nu?
Eigenlijk hebben we een droomloting. Go Ahead bakt er al maanden niks meer van en met Excelsior mogen we ook in ons handen knijpen. Mocht ook dat nog lukken dan wordt het, denk ik, De Graafschap in de finale. Een lekker rijtje waar we warme herinneringen aan bewaren, toch? Het geinige is dat we het steeds thuis kunnen afmaken zowel tegen Go Ahead als ook in de best of-3 die we beide keren thuis beginnen en eindigen. De bal is rond maar waarschijnlijk heb ik dan al minimaal 3 schoenen opgevreten.
0
Zaterdag 19 april 2008 om 20:47 uur

kojak1

mj schreef:

beetje kort door de bocht, vind je niet??
ten 1e, zaten er heel veel mensen die je normaal nooit in een stadion ziet op het midden, ondanks de pogingen van ons om zoveel mogelijk echte supporters daar te krijgen.
ten 2e, waren wij al vanaf 16uur in het stadion om alles op te hangen, plakken, nieten, regelen. dus te oud zeker niet.
ten 3e, de meeste hebben het altijd maar over sweer en gezelligheid, ik vond dat het in het begin aardig gezellig was. tot dat het doelpunt viel. dus de zoveelste telleurstelling dit seizoen.
en als we dan collecteren voor in de nacompetitie mooiere en betere sweerakties te kunnen organiseren, en er word door de bekende zeikerds die normaal in het midden zitten gezegd we geven niks want dit is ons vak.. tja.. dan krijg je nooit de boel op gang.
zit normaal in vak O,maar heb gisteren vrijwillig mijn plaats afgestaan omdat mn het daar graag wou proberen.ik heb wel 259 euro betaald voor mijn plaats waar ik gisteren dus niet mocht zitten.maakt mij niks uit,maar de aktie is volledig mislukt,en als ik nu lees dat er toch ook weer een paar stoeltjes gesloopt zijn vraag ik mij af of ik er wel goed aan gedaan heb.kan je wel zeggen dat ze er zo af vliegen,als ik thuis tegen een stoel schop valt ie ook om,dus doe ik het niet.je kan je ook gedragen.ik hoop van harte dat dit een eenmalige aktie was en voortaan op mijn plaats kan zitten waar ik voor betaald heb.trouwens een goeie aktie van KOOS ROEG,mocht ergens anders in het stadion plaats nemen.KOOS,bedankt.
0
Zaterdag 19 april 2008 om 20:35 uur

jajoh

Jerzy schreef:

Zeik niet. Ik ben gisteren speciaal uit Engeland teruggekomen om die kutpot te kunnen zien. Maar je ploeg aanmoedigen in je eentje in een vol stadion zet niet zoveel zoden aan de dijk. Als die schreeuwers hier die zeggen dat ze sfeer gaan maken dat ook weer eens gaan doen, hou ik mijn mond.
Datgeen waar ik van tevoren bang voor was, is gisteren helaas realiteit geworden. De Midden Noord actie was goed bedoeld, en ook ik zat gezellig om 18.15 !!! al in het midden (precies tegonver de spelerstunnel, is ook wel eens leuk ). In totaal dus bijna 4 uur in het stadion gezeten. Wedstrijd was weer ouderwets kut. Ik vind het ongelovelijk dat VLOET nog niet 1 keer is aangepakt, zoals we dat bij Adelaar wel hebben gedaan! Vloet zet de verkeerde mensen op plekken waar anderen weer juist het best tot hun recht komen. Hij begint steevast met SCHWIEBBE EN VERHOEK..... Wat heeft hij tegen Knopper en Ranckovic? Waaron zet hij Cornelisse op een plek waar hij niets, maar dan helemaal niets te zoeken heeft? De nacompetitie is leuk, maar de eerste ronde zal waarschijnlijk meteen de laatste zijn! Ik heb gisteren (en de afgelopen +- 30 wedstrijden) geen team gezien die WIL promoveren.

Verder hoor ik een hoop geklaag en gezeur over Midden Noord. Gisteren zaten we verspreid over 3 vakken (in de breedte) waardoor het niet , zoals vroeger, 1 hechte groep was. Ten tweede zaten er gisteren een hoop kleine mannetjes tussen die het stoer vonden om er te staan en daar irriteerde ik me mateloos aan! Die pokkeventjes schopten stoeltjes eraf of stonden in m`n nek te hijgen tijdens de wedstrijd. Als ik me dan omdraai en vriendelijk doch dringend zeg dat ie best daar mag staan maar niet als een loops hondje tegen me aan moet reien, kijkt ie je heel stoer aan om daarna een grote bek tegen z`n vriendjes te hebben! Ze zijn g......domme 13 en 14 jaar oud! Na de wedstrijd was de maat vol en waren ze weer stoeltjes aan het slopen, We hebben toen 1 vaste Midden Noord supporter echt tegen moeten houden, want die werd helemaal gek, nadat zo`n ventje ook nog een grote kkbek had gegeven tegen `m........

Sfeer komt als het voetbal daarom vraagt. het is altijd een wisselwerking!!!! Als we weer eens kut spelen, is de sfeer logischerwijs ook niet goed. Als we zien dat de ploeg er alles aan doet dmv vechtvoetbal en een inzet toont die 90 minuten duurt en niet opeens 5 minuten voor tijd, DAN ONTSTAAT ER EEN SFEER WAAR IEDEREEN HET OVER HEEFT EN NAAR TERUGVERLANGT. maar we hebben al een tijd geen band meer met het huidige team en andersom. Vroeger kwamen spelers nog naar het supp. home, nu stappen ze zsm in hun dikke auto`s......

Jammer maar helaas, het zal nog heeel lang duren voordat alles weer wordt zoals het was.
0
Zaterdag 19 april 2008 om 18:04 uur

fc

Eindelijk leuk sfeertje gisteren !!!!

0
Zaterdag 19 april 2008 om 16:36 uur

Advertentie

Fransje

Ik vermaak me kostelijk aan de vele reacties op deze shout over Midden Noord. 

Gisteren tijdens en na de wedstrijd alleen maar supporters gesproken die vol lof waren. Zelfs ouders met kinderen. Sommige ouders verkozen liever een andere tribune op ons aanwijzen en andere wilde juist blijven staan want dat vonden ze wel gezellig. Tuurlijk laat de sfeer nog te wensen over, dat was ook al in het Zuiderpark het geval....niet vermakelijk voetbal is daar een reden voor geweest maar de hoofdzakelijke reden is dat er geen groep meer is die een bepaalde sfeermaat aangeeft, dat had je in het verleden (tot 1993) wel. 

Ons leert dus dat als we het Midden Noord willen terughalen dat niet alleen in het midden staan Midden Noord maakt maar er ook een dergelijke groep die sfeer (songs) kan maken moet terugkomen.

0
Zaterdag 19 april 2008 om 15:28 uur

KKH - kalekophagenees

Positief!

Ik heb me gisteren weer aan de oerwoudgeluiden geergert op vakkie G. Heb er een paar op aangesproken dat er geen aanleiding voor is, wij spelen kut er wordt totaal niet geproviceerd en wij mogen blij wezuh als er een paar voor ons zouden komen spelen.

Maar ze begrijpen je niet dus onmogelijk om ze bij te brengen.

Wat ik niet begreep dat ie knopper als wisselspeler in brengt en niet als basisspeler op heeft gesteld. Knopper was ook een van de betere bij fortuna....
0
Zaterdag 19 april 2008 om 15:06 uur

KKH - kalekophagenees

Jeffrey S schreef:

Ik moet even het volgende kwijt:
1. Wat een kutwedstrijd weer gister. Wij hebben niks te zoeken in de nacompetitie
2. Ik heb een kantoorbaan, maar ik ben fitter dan Ricky Hoogendorp. Wat is die gozer langzaam zeg! Mag wel minimaal 10 kilo af volgens mij! Wat was hij SLECHT!
3.Midden Noord leek wel een kindercreche! Ik heb wel een hoop kinderen slechte woorden geleerd gister, want ik stond me weer aardig te ergeren! Was wel eindelijk weer wat sfeer, maar oh oh wat mis ik het zuiderpark! Maar we hebben wel bewezen dat we er nog zijn! Laat dat klotebestuur nou alsjeblieft die ouders met kinderen lekker achter de goal zetten. Die kinderen zijn toch alleen maar aan het spelen en kijken niet naar de wedstrijd.
4.Laat Vloet nou lekker met Meric en Verhoek op de flanken beginnen en dan vd. Haar ofzo in het midden
5.Ik vond Knopper echt goed invallen. Die moet ook gewoon in de basis staan. Is in mijn ogen onze meest technische speler en zeker een veel betere middenvelder dan Immers!
6.Wanneer halen ze dat kut toegangssysteem nou weg. Het heet de happy crowd control, maar niemand werd er happy van gister
7.Die prijs van de kaartjes moet echt lager. Je ziet toch dat er genoeg animo is, maar het is gewoon veel te duur
8.Wetzel lijkt me een geschikte vent, maar hij red het al niet met VVV denk ik, dus bij ons zal hij het denk ik niet veel beter doen, want onze spelers zijn nog slechter! Maar ik geef hem het voordeel van de twijfel..... als ie komt tenminste
9.Zo dat is eruit. Voel me stukken beter nu
10.Allen een fijn weekend

Ben het 100% met je eens, gisteren laatste wedstrijd van het seizoen en toch maar weer die poortjes aan!
Rot toch eens op met het belazer de boel systeem, weg met die poortjes. Gewoon zoals het zuiderpark buiten toeganghekken binnen controle op kaart en kaartje en klaar is kees!

Als je gisteren 9 euro voor het kaartje had gerekend zaten er ook 10000 man. Dus waarom cholera dure kaarten 16 - 26 euro is schandalig voor de jupiler league.

Als je 6000 maal 20 = 120000 of 10000 maal 12 euro rekent = ook 120000 euro.

Je zit vol, bent ietsje duurder dan de rest van de jupiler league en het is veel gezelliger zie gisteren.

Bestuur wordt wakker a.u.b. voor dat het te laat is!

1. Verander de prijzen naar jupiler niveau
2. Verander toegangs beleid, ook dagkaart verkoop op legitimatie.
3. Geef nou dat supporters home desnoods alleen op wedstrijddagen en een uur later naar de match gesloten. 2 uur voor de match geopend. scheelt met na de wedstrijd dat iedereen tegelijk weggaat in verkeers drukte.
4. Stop met gratis uitgenodigden. club heeft geld nodig!

Beste Dhr. H de Boer u kunt en weet met uw verleden als recherceur vandalisme specialisme voetbal vandalisme wat supporters gek maakt! Regel 1 Bestuur, leiding club en supporters moeten naar elkaar kunnen luisteren. Zo niet dan zijn de poppen aan het dansen!

Makkt u de stap naar vernadering of zit de vuist van Ringelsteijn en Pierre Heijnen ook bij u rectaal verwerkt en bent u de zoveelste buikspreekpop van de SSO en de RVC!

U weet dit uit ervaring

0
Zaterdag 19 april 2008 om 14:56 uur

Jerzy

jaja schreef:

Jij trekt ook alleen hier je bek open zeker.
Zeik niet. Ik ben gisteren speciaal uit Engeland teruggekomen om die kutpot te kunnen zien. Maar je ploeg aanmoedigen in je eentje in een vol stadion zet niet zoveel zoden aan de dijk. Als die schreeuwers hier die zeggen dat ze sfeer gaan maken dat ook weer eens gaan doen, hou ik mijn mond.
0
Zaterdag 19 april 2008 om 14:45 uur

kojak1

Midden schreef:

kk op joh. Moeten wij nou andere clubs gaan nadoen ofzo. Wij zijn Den Haag mafkees.En we staan al sinds mensenheugenis in t midden. Wat heb jij scheit aan je eigen historie zeg. Bah walgelijke mentaliteit van die `Den Haag supporters` tegenwoordig..
kijk,van die figuren als jij moeten we het hebben.als iemand reageert gelijk maar een of andere ziekte toewensen.en jij ben niet geweest gisteren want anders had jij ook die prima sfeer kunnen proeven.en een eigen historie,nou die kan je nu wel vergeten,het is geen zuiderpark meer,en als je dat nou nog niet begrijpt loop je toch een eind achter.ik weet wel dat jeje niet kan vergelijken met liverpool en real en inter en al die andere grote teams,waar de harde kern en supersupporters achter het doel zitten.of heb jij nog nooit gehoord van de spionkop tribune,ik denk het niet.
0
Zaterdag 19 april 2008 om 13:44 uur

Nu online

Alle ballen op Jort, Marcie, Alexander, barney0700, Hansiehansie, KickOff, fcdh-middennoord, vakkiel, GS, Jacco en 169 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 560
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1