Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: elke

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 562
Volgende pagina

Ricky

Haagse Roel schreef:

Jaja , als hier kritiek hebt moet je wel een oplossing aandragen anders moet je je mond houden. Zum Kotzen !!!

Nee hoor , bagataliseer de boel maar weer......op de box zijn sommigen al weer blij als we degradatie ontlopen....2014 is het inmiddels. Te triest voor woorden dat je deze poppenkast nog de hand boven het hoofd houdt.
En geloof me, elke bvo in NL is als een wespen nest, bizar gewoon wat daar allemaal op de achtergrond speeld@@!!
0
Zondag 2 februari 2014 om 01:28 uur

marcellino

070 schreef:

Ik zal t nog 1 keer zeggen en dan hou ik er voor altijd over op. Jij beweerde dat we andere spelers hadden moeten halen, a-spelers noemde je die, of scorende spelers. En dat is mijn hele punt, dat je nooit durft of kunt zeggen wie dat dan zijn. Leuk hoor, gelijkhebberig roepen dat we zo`n slecht team hebben (wat best meevalt als we maar een inspirerende en vooral kundige trainer hadden, maar das een andere discussie), maar noem nou eens alternatieven...
je lijkt wel een klein kind die zijn zin wil hebben.
ik ga geen namen noemen anders krijgen we weer een discussie over het geld.of ze wel bij ons passen of weet ik het wat.
ik ben zeker niet van plan mij uit te laten lokken door jou nogmaals de feiten zeggen genoeg.
wat mist ado al bijna 30 jaar een scorende spits en wat halen wij al dertig jaar midden velders elke keer als ado een scorende spits haa km d doen we het goed dat ziet bijna iedere supporter van ado op waarschijnlijk tien supporters na en laten deze nou net op deze shout zitten.
ik hoor jou een vele andere roepen we spelen niet slecht maar toch lukt het niet.
waar zou dat dan door komen.het spelletje gaat nog steeds om winnen en dat doe je door te scoren.
van duinen kan best wel groeien maar heeft gewoon weg op dit moment niet het vermogen om iets te voorzeren laat staan te scoren.
wildschut kan best wel voetballen maar staat nou niet bekend om zijn scorend vermogen.
wie gaat ze dadelijk maken dan..
je hebt totaal geen evenwicht in deze ploeg en iets te veel van het zelfde.
maar blijf jij en nog een paar shouters maar hoprn dat de omekeer komt ik zeg je dat die niet gaat komen.
en dat heb ik je aan het begin van de competitie gezegd en doe dat nu weer.
ik hoop dat ze erin blijven en leren van hun fouten.
want dat het zo niet door kan gaan weten ze waarschijnlijk bij de directie ook wel of zijn ze toch niet geschikt?
0
Zondag 2 februari 2014 om 00:05 uur

<FCDH>

Steijn: `We vergaten initiatief te benutten`

Ad

Zeg ie dit nou bij elke nederlaag? Pfff
0
Zaterdag 1 februari 2014 om 21:31 uur

supporter-noord

Bert schreef:

We hebben het weer gehad Rien. Je kan er een boom over
Opzetten maar we verliezen wederom.

Die tweede hands auto verkoper met vd Kallen doen de
Tranfers. Enige kennis van zaken ontbreekt volledig bij beide heren. Wie geeft een trainer nou een 4jarig contract.

Maar goed de smerige spelletjes richting Emmen komt ze vroeg of laat duur te staan. Je komt elkaar toch weer tegen. Kunnen ze stof gaan bijten.
Vind ik ook raar. Dat ze bij ADO niet gereageerd hebben toen ze voor Supusepa kwamen. Als elke club dalijk zoiets gaat doen is het gauw gedaan met het betaalde voetbal.
0
Zaterdag 1 februari 2014 om 20:30 uur

<FCDH>

Wat doen die gasten op de training joh? Ze missen elke kans
0
Zaterdag 1 februari 2014 om 20:18 uur

haagse-Dick

Fransje schreef:

Gelukkig is er geen schuld van 8 milj bij marc. Hij heeft alleen garant gestaan voor dat bedrag. Maar er staat nog wel een crediteurensaldo open. Dit zal dan van de winst betaald kunnen gaan worden. Je kan zeggen wat je wil over de waarde op het veld etc. maar financieel is er een gezonde structuur.
En een slechte eindklassering of degradatie zal er voor zorgen dat we er financieel niet op vooruit gaan, Sponsor, supporters ga zo maar door, dus weet niet hoor met kallen en zijn goede bedoelingen. Kan de club ook zo door blijven draaien, denk het niet. Je moet doorpakken anders kan je weer wachten op zo een seizoen met evt degradatie wat elke keer de doodsteek kan betekenen.

Zou het verwoorden als spelen met vuur!!!!!
0
Zaterdag 1 februari 2014 om 18:23 uur

Advertentie

Aad

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

FC Emmen wilde Supusepa voor weinig
FC Emmen heeft zonder succes geprobeerd om tot het laatst van deze transferperiode linksback Christian Supusepa bij ADO Den Haag los te weken.
Lees het nieuwsbericht
Dom, dom, dom .............. elke euro is er een. Nu geen inkomsten en alleen maar aftikken. Zelfs als zakenlui ga ik aan de leiding twijfelen.
0
Zaterdag 1 februari 2014 om 13:29 uur

Ricky

haagse-Dick schreef:

De winst van ADO zit `m in een onderbroek

Waarom verliest ADO een makkelijke pot tegen hekkensluiter NEC, maar wint het wel als de Haagse club tegenover Feyenoord staat? Een ogenschijnlijk lastige kwestie, maar niet als je weet dat het eigenlijk maar door één ding komt: de aanwezigheid van Hagenaar Chris Toet op de tribune. Of beter gezegd: zijn groen-gele onderbroek.


Mooi is het exemplaar dat Chris ooit eens op de kop tikte bij modeketen H&M zeker niet, maar zijn mythische status is ongeëvenaard. Vijftien keer zat hij met de slip onder zijn spijkerbroek de afgelopen jaren in het stadion, geen enkele keer verloor ADO de wedstrijd.

Om de club onder uit de ranglijst zien te krijgen, zou de mascotte dus nog wel wat vaker plaats moeten nemen in het stadion. Maar Toet deelt zijn zeges maar spaarzaam uit. Ook zondag als de club uit speelt tegen Heerenveen blijft hij thuis. Chris houdt namelijk diep in zijn hart nét ietsje meer van Feyenoord.

En dat leverde hem afgelopen zaterdag een pijnlijk moment op toen hij in het stadion de wedstrijd zag tussen ADO en de Rotterdamse club (3-2). Chris zucht: `Ik dacht dat het een mooie dag zou zijn om af te rekenen met de legende.`
Als dat zo is dan spoor ik die Chris op en trek ik hem vanaf nu elke wedstrijd mee naar ADO. Onzin ten top op ad.nl ag ag ag
0
Zaterdag 1 februari 2014 om 12:27 uur

070

Puur naar het elftal kijkend, dus niet naar bestuur en staf, maar met een opstelling Coutinho-Malone-Zuiverloon-Beugelsdijk-Meijers-Holla-Bakker-Albert-Gehrt-Van Duinen-Wildschut en een bank met Gorter, Gouriye, Cabral, Schet, Merencia en Buwalda ben ik erg tevreden. Sterker nog, het is een basiself waar we ons volgens mij goed kunnen identificeren: in elke linie een `eigen speler`, een goede balans tussen techniek en bluf, snelheid en kracht. Als iedereen fit blijft en we weinig schorsingen kennen, heb ik er alle vertrouwen in, ondanks de matige trainersstaf.
0
Vrijdag 31 januari 2014 om 21:39 uur

070

marcellino schreef:

het is toch niet wildschut.
heb ik iets gemist.
we zijn op zoek naar een scorende flank speler en dat is hij totaal niet.
is het gissen hier of is het werkelijk dat hij komt zou de zoveelste miskoop zijn.
Kom jij eens met een voorstel. Het enige wat jij hier doet op de box is werkelijk elke speler afkraken en steijn de hand boven het hoofd houden. Help je vriend maurice eens met een naam van een scorende en betaalbare flankspeler dan.
0
Donderdag 30 januari 2014 om 16:34 uur

Nu online

Kees, Marcie, Heino, rh_vakm, wiegah070, Swaber, FC Jeff, Erik070, Reneetje, KR96, JvDH, 070FCDH070, frans swa, ton, ado united, Erba1, Langebach2, 070downtherivers, KvR, Bleek, ADO079, Dannyy en 120 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 562
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5