Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 562
Volgende pagina

jamesjones

ME-DH schreef:

Wordt er moe van gelijk dat gedoe over een trainer die moet ook roeien met de riemen, hij wil van alles maar kan niks uitvoeren, als t aan t bestuur ligt moet hij kijken bij het 3e team van ado voor spelers. ja wat moet je dan als trainer.
Het is niet alleen de kwaliteit. Want bij sommige spelers komt de kwaliteit er nu niet uit. Is ook een beetje ongemotiveerd denk ik.
Hoop dat dat snel veranderd.

Er moet wel wat bij, in verdediging en spits. Maar dat weet iedereen wel bij ADO volgens mij......

Daarnaast had Steijn natuurlijk Chery er vanaf begin in moeten zetten.
Daarnaast vond ik Supusepa eerste wedstrijd behoorlijk als centraal.
Alleen Steijn laat zo weinig vast staan.
Ja Leeuwin op die plek, maar dat moet nu juist niet.
0
Maandag 22 augustus 2011 om 08:15 uur

zuid tribune

Morgen de eerste dag van een nieuwe week vol shouts. Max breidt je capaciteit maar vast uit!
0
Zondag 21 augustus 2011 om 22:26 uur

supporter-noord

Moi schreef:

trouwens, waar is onze sexy lexy gebleven?
Die is vast aan het scouten in het buitenland ( hoop ik )
0
Zondag 21 augustus 2011 om 20:17 uur

Ferdy

Tommy schreef:

pfff kut OLO
haha, jij bent vast niet geslaagd daar

En nu naar t stadion!
Tot zo!
0
Zondag 21 augustus 2011 om 14:55 uur

zuid tribune

Tommy schreef:

dat is bijna altijd zo, al moet je mensen wel ff de tijd gunnen.
zo net na de zomer. mensen met kids enzo.
we zijn trouwens ook niet allemaal manager zoals jij.
ik zou ook nooit voor 70 euro op de hoofdtribune gaan zitten zoals jij simpel weg omdat ik mn geld soms ook anders moet besteden dan ik zou willen.
Hey Tommy, ik moet ook keuzes maken hoor, geloof me! Maar die honderd euro van vandaag, die gaat naar de club, liefst meer, maar dat is de keuze. maar we weten allemaal dat de club op de centen past (en terecht) dus dan mogen de grootste schreeuwerds het zelf doen (wederom terecht). Het verschil is een beetje groot, tussen stemmers en donateurs, that`s all. En zoals je leest zijn de heren (bravo) actueel met hun stand. Morgenavond vast meer !
0
Zondag 21 augustus 2011 om 00:50 uur

Ooievaar

JB schreef:

Zegt de naam Guidetti je iets?

Had zelfs al een handtekening onder een contract bij Joop Munsterman gezet.
En zijn vader ook, omdat hij nog te jong is.

En waar loopt die nu? Niet bij Twente!

Als ze het voetbal ooit nog gezond willen maken, moeten ze het zaakwaarnemersgezwel eruit snijden.

Zie ook het accoord dat ADO met Alves had.
Als zijn zaakwaarnemers niet op het accoord waren terug gekomen, dan was vd Kallen hier door iedereen op een veel hoger voetstuk geplaatst dan Aadsje.
Maar je hebt altijd te maken met andere partijen en hun gedrag kan je niet beïnvloeden.
Gudetti is nog steeds niet maatgevend. Gelukkig maar. ADO is als je het hier mag geloven, en gelukkig doe ik dat niet helemaal, overal mee bezig maar de realiteit is dat er hooguit een paar afgekloven botten worden binnengehaald, en dat waarschijnlijk als je er vijf wedstrijden hebt gepeeld met alle nare gevolgen van dien.

Er is totaal geen sturing, er wordt geen beleid gemaakt, en voor mij staat het vast dat de zo geroemde v.d. Kallen het liefst zo veel mogelijk verkoopt en zo weinig mogelijk binnenhaalt. Keller of Derijck en Calabro voor Buylikin.

Hellaas dat zijn de feiten, het verhaal Ringeling wordt naadloos herschreven. Met de aankopen - als ze al komen - die v.d. Kallen voor ogen heeft niveau FC Den Bosch dus, kom je die club volgend jaar weer tegen.

Dit is gewoon pure volksverlakkerij. Dat gekwijl met die v.d. Kallen komt me neus en oren uit. De gemeente Den Haag heeft er ruim viijftig miljoeni ingepompt. Hopelijk grijpen die in, anders kan er weer een mars worden georganiseerd. Deze keer zonder mij.
0
Zaterdag 20 augustus 2011 om 12:57 uur

danz

bakker schreef:

Zakelijk beken Jens verkopen voor 4 mil aan Utrecht
Snijder een jaar huren
Jens is wel goed natuurlijk maar als hij een minder jaar draait
Zakt zijn waarde behoorlijk
Ik weet niet of je het interview met John v Zweden heb gezien?
Jens die gaat niet meer naar Utrecht joh...als ze een serieus bod doen Utrecht dan kom John Van Zweden om het hoekje kijken om Jens toch maar toe te voegen aan de selectie van Swansea City! Dus al draait Jens eventueel een minder seizoen zijn transferwaarde staat vast...Die zal echt never nooit meer zakken.Deze jongen wordt alleen maar beter en beter en hoop nog lang van hem te mogen genieten.En wat Sneijder betreft...Ksstttt wegwezen!
0
Zaterdag 20 augustus 2011 om 12:09 uur

Advertentie

Fransje

www.wijsteunenadodenhaag.nl

Mooi inititiatief, alleen een paar opmerkingen.

- webformulier doet het niet (geeft spam aan) en e-mail komt terug
- Op de page Inleiding en Motivatie wordt verwezen naar pagina 19...vast een foutje
- Er stroomt geen geld terug naar de stichting bij verkoop speler(s) waarbij bijgedragen is! Dat zou niet erg verstandig zijn, maak iig concrete afspraken over de herbesteding van het geld (incl rente). Anders is het verloren geld en kan het wegvloeien in wanbeleid.

Zijn nog wel meer kanttekeningen maar ik vind het vooral een goed initiatief die veel waarde kan hebben voor onze club.
0
Zaterdag 20 augustus 2011 om 08:40 uur

D.H.zuid-west

Thijs schreef:

Onze hoofdsponsor verzorgd alle kosten om de stichting op te zetten en in de lucht te houden zodat alle donaties kunnen worden gebruikt ter ondersteuning vande club!
Allereerst.... een super idee die we allemaal moeten steunen.

Toch loop ik tegen wat zaken aan zoals :

- Ik wil me inschrijven voor deze actie maar ik krijg naam / adres etc niet ingevuld (denk dat ik bepaalde beveiligingen moet uitschakelen.... maar welke?.....misschien een goed idee om dit te vermelden)

- Het tel nr voor vragen (zie vraag en antwoord / vraag ... wat te doen wanneer je geen internet hebt) 1234567890 klopt vast niet.

Zelf loop ik tegen het eerste probleem aan.....
0
Zaterdag 20 augustus 2011 om 00:18 uur

tjapi01

Ik vraag me af om watvoor bedrag het is afgeketst.
Als je namelijk 2 en hakve dag aan het onderhandelen bent dan neem ik aan dat vraag en aanbod niet spectaculair veel van erlkaar vandaan zitten.

Wat meteen inhoud dat den haag wel degelijk geld heeft voor een spits van dit kaliber!!

Jammer dat het is afgeketst maar er zal vast nog wel een andere optie zijn!
0
Vrijdag 19 augustus 2011 om 17:58 uur

Nu online

Alle ballen op Jort, Aad, Raoul88, Madmax, LemonHaze, ADOZoetermeer, Ftuur en 216 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 562
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2