Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: weinig

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 562
Volgende pagina

Petah

Harry070 schreef:

Ik las op vi dat Giovanni Korte woensdag alweer op het trainingsveld staat. Lijkt me wat vroeg maar hoop dat die er snel weer bij is. Was zaterdag ook gevaarlijk, toen die erin kwam creëerde we gelijk kansen.

Ik zou lekker Gorre en Korte op de flanken doen, of Gorre achter de spitsen en Korte op de flank. Schaken en Duplan zijn nu al een paar wedstrijden drama.

Ben benieuwd trouwens of we vanavond dat Genemuiden op gaan rollen.
Duplan speelt best goed hoor de afgelopen wedstrijden

T probleem is je middenveld en backs die niet aansluiten schaken heeft dubbele dekking en kan weinig als er geen aansluiting is
0
Dinsdag 22 september 2015 om 13:21 uur

KR96

troy schreef:

ik vraag mij ook af welke eikel heeft besloten dat er in gele broeken in plaats van groene voortaan wordt gespeeld. Er zou toch nooit iets aan het embleem en tenue worden veranderd na de overname? Bovendien is het geen porum die gele broeken, zo wordt het tenue nooit geen traditie er is al te veel steeds aan veranderd door de jaren. Ook de 1ste training van het seizoen is ter ziele voor de supporters door alle regeltjes die op stel en sprong in het leven zijn geroepen. Mocht trouwens het logo weer terug komen op de lange zijde dat worden die vakken duurder en verhuizen de sfeervakken allemaal achter het doel, let maar op dat dat gaat gebeuren.
Zo, komt er nog meer azijn uit dat gaatje of is de boel nu leeg? ADO heeft vrijwel geen invloed op het tenue, dit wordt geregeld door de kledingsponsor. Ook heeft ADO weinig te zeggen over het logo op de lange zijde, dit wordt namelijk beheerd door de gemeente. En wat is er mis met regels die ons stadion heel houden? Vind het al triest zat dat er blijkbaar dusdanig veel leeghoofden zijn dat die regels ingesteld moeten worden.
0
Dinsdag 22 september 2015 om 12:01 uur

Daily Shorts

Vakkie-G schreef:

fortuna sittard thuis ...
Juist ! 4-1 werd dat .... Geloof ik !

Toen weinig supporters maar wel ontzettend leuke sfeer , was in kyocera stadion
0
Maandag 21 september 2015 om 20:25 uur

KR96

Kees schreef:

Les 2. Sta dan ook enigszins schuin zodat je sneller kunt draaien bij een diepe bal.

Ben ik hier nog de enige die er de pest over in heeft dat er drie keer achter elkaar is verloren? Onvoorstelbaar hoe makkelijk wij de punten weggeven.
Ik kan vanuit mij bevestigen dat je niet alleen bent, alleen heeft het weinig zin om voor ons als supporter zo teleurgesteld te blijven. Ik hoop dat ADO morgen vertrouwen op kan doen, zoals gebruikelijk zal dat wel weer niet het geval zijn, en donderdag een mooie thuiswedstrijd loot!
0
Maandag 21 september 2015 om 19:06 uur

ADODENHAAG

grijze gek schreef:

Gelukkig hebben we de beste selectie sinds jaren, geen probleem hoor
Danny is één van de minsten de laatste 4 weken. Speelt het liefst op safe, brengt weinig strijd (ik denk door zijn matige fysiek).
0
Maandag 21 september 2015 om 14:11 uur

Advertentie

Madmax

Aad schreef:

Sorry, maar die drie voorin ontbeerden tegen PEC ook alle kwaliteit.

Schaken deed het nog redelijk maar Duplan viel pas op toen hij het veld afliep ("verrek, deed hij ook mee" en behalve zijn doelpunt was Havenaar nu echt niet de man die een bal kon vast houden zodat het middenveld kon aansluiten.
Alle ballen sprongen van zijn voet en ondanks zijn veel geroemde kopkracht verloor hij de meeste van de kopduels.

Nee, ook van deze drie moet je het niet hebben wanneer je naar het linker rijtje wilt.

Wormgoor is hier altijd het pispaaltje maar juist hij was degene die, op 1 ongelukkige terugspeelbal na, in de verdediging overeind bleef en nog voor de 1-1 al een paar keer voorkwam dat we door ons flinterdunne ijs zakten.

We zullen niet degraderen en zelfs geen nacompetitie spelen, maar van enige progressie ten opzichte van de paar voorgaande jaren is geen enkele sprake.
Wormgoor speelde idd een aardige wedstrijd, en das nou net wat ik aangaf op jaarbasis is dat veel te weinig 1 of 2 aardige wedstrijden. En dat Duplan tegen Pec een mindere wedstrijd had, kan gebeuren, maar in die andere 5 wedstrijden ervoor heeft hij duidelijk laten zien een versterking te zijn voor ADO. Havenaar maakt er gewoon 15+ meer hoeft hij niet te doen als spits bij ADO, Schaken vond ik de afgelopen 2 wedstrijden ook minder dan de zijn eerste 3, maar ook die vind ik ten opzichte van Schet, Duinen een versterking.
0
Maandag 21 september 2015 om 11:35 uur

Ferdy

KR96 schreef:

Had Fraser nog iets zinnigs te melden? Naast het feit dat hij blamerende spelers blijkbaar zijn excuses aan moet bieden?
Nee, niet echt. Zei maar weinig. Adriaanse gaf m wel af en toe n koekie vond ik
Programma is wel leuker nu met Egbers. Jammer dat die Mulder er nog zit.
0
Zondag 20 september 2015 om 23:14 uur

marcellino

Haagse Roel schreef:

Mits je zo op het verkeerde moment treft
Je moet je niet zo laten opnaaien joh , ben het vaak wel met je eens maar je kan tocch niet ontkennen dat er nog een hoop misgaat........en dat heeft niets met een tussenjaar te maken.
Beste Roel.
over taktiek of spelwijze mag je van mening verschillen maar als er onzin gepraat wordt dan zeg ik er wat van.

iedereen hoor ik hier roepen ze beloven plek 5 en kijk waar we nu staan.
Door wie is dat beloofd dan er is duidelijk naar buiten toe gecommuniceerd dat dit een tussen jaar is en een wel denkend mens weet dan dat je niet degradeerd maar ook geen rol van betekenis gaat spelen dus rond plek 8 en 14 en ieder wel denkend mens ziet toch dat je daar de selectie voor hebt.
wat ik ook niet begrijp is dat iedereen het zo slecht vind terwijl je op dit moment tegen de 4 beste ploegen van de eredivisie hebt gevoetbald.en tegen twente en utrecht wat ook geen koekenbakkers zijn.
je krijgt nu de zwake ploegen waar je gewoon uit de eerste 4 wedstrijden als het mee zit 12 punten kan halen maar laten we het houden op 10.daarna krijg je feyenoord en dan weer 2 zwakke ploegen.
als je in een flow zit van 3 of vier wedstrijden winnen zeg ik dat je feyenoord thuis ook kan pakken.
en dan ziet de wereld er anders uit.
kijk verlies je tegen de zwake broeders ook dan is er alle reden voor om ze af te maken inclusief bestuur maar daar is het nu toch veel te vroeg voor.over vier wedstrijden wordt hier weer geroepen dat we kampioen worden en dat bepaalde spelers die nu klote zijn de hemel in worden gepresen.
wacht gewoon af tot de winterstop en is het dan zo dat er te weinig is gebracht dan gaan ze echt wel spelers halen.

0
Zondag 20 september 2015 om 18:08 uur

Jordy

Dannyy schreef:

Als Kanon deze week hard traint is hij denk ik wel fit om in ieder geval een helft mee te doen in plaats van Meijers. Het is nou al 4 weken geleden dat Fraser zei dat hij geen last meer had.
Kanon en Beugelsdijk zou echt top zijn achterin die 2 beesten centraal, alleen weinig opbouwend vermogen. Kanon is trouwens ook onze beste speler op fifa
0
Zondag 20 september 2015 om 17:37 uur

Ronaldo

BLEISWIJK-1 schreef:

Met deze selectie is dat gewoon onzin. Doelstelling plaats 8 t/m 12 blijft gewoon een normaal uitgangspunt. Wat ze ook gecommuniceerd hebben!

Alleen was het niet zo slim van Wigt om te roepen dat we de beste selectie sinds jaren hebben.

Het is nu gewoon de kunst om de rust te bewaren en van de week gewoon twee keer te winnen.
Wigt heeft zijn uitspraak, als hij deze ooit heeft gedaan, ontkracht in een interview in het AD. Met als reden te weinig respect voor voorgaande selecties.
0
Zondag 20 september 2015 om 14:49 uur

Nu online

James, Franky, Aad, pitbull, KvR, FFL en 260 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 562
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2