Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: geloof

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 563
Volgende pagina

Kees

Net de eerste helft bij het tweede gekeken.

Rust 0-3

Ongeveer 450 toeschouwers.

Ammi, Luksik en Lalkovic in de basis.

Tussenstand nu na 87 minuten 1-6 en 1 keer rood voor PSV.

Het beste van de avond was: een koud Jupilerbiertje.


ps Arme Lalkovic. Elke wedstrijd dat hij meedoet wordt het verliezen met een doelpunt of 5 a 6 verschil. Dit is al de vierde keer geloof ik met AZ thuis meegerekend.
0
Maandag 26 maart 2012 om 20:14 uur

Haagse_Aad

oodh schreef:

Steijn: "We spelen achterin met Omeruo, Kum, Horvath en Supusepa. Gezien de laatste wedstrijden is er geen enkele reden om hier verandering in te brengen."
Misschien vast even youtube filmpje voor Steijn maken met fouten van Horvath in afgelopen wedstrijden..

Zoals goal van Twente

Kan me ook nog herinneren dat hij een van de afgelopen wedstrijden weer een overtreding maakte die zomaar rood had kunnen zijn..

Even laten zien dat hij opbouwens 0,0 toevoegt..

Maar goed, omdat Ebi in Steijn zijn armen sprong schijn je niet meer te mogen vinden dat Steijn geen goede trainer is.. als je dat stuk op GGH leest (rené column) hebben we geloof ik de nieuwe Guardioal als trainer..

Terwijl het toch echt gewoon zo is dat we door slecht tactsisch optreden, onlogische opstellingen, rare wissels, niet motiverende speeches tijdens de rust, te lang vast houden aan zwakke schakels in team, spelers na mislopen van transfer niet kunnen motiveren, minimaal 6 punten minder hebben dan met een goeie trainer..

Zaterdag ook weer, op het mokent dat die John Verhoek erin komt weet je al dat je voorin nik meers klaar gaat spelen..

En dan die Visser, elke keer als ik zijn foto zie denk ik waarom updaten ze die niet met een wat recentere foto.. maar zo ziet hij er dus gewoon nog steeds uit... die jongen lijkt wel 14.. en zo speelt ie ook.. klein duwtje en hij is van de bal..
En als je 90 minuten over het middenveld rennt dan zit je heus wel eens ergens tussen met je voet.. maar meer dan dat voegt die jongen niet toe..
0
Maandag 26 maart 2012 om 14:05 uur

DaveDH

Haagse_Aad schreef:

Ben toch wel benieuwd of Ammi dit weekend in de basis staat en dan Omeruo op de plaats van Horvath..
Verwacht het niet omdat Steijn zal zeggen dat het zo goed staat..
Maar als ie een beetje verstand heeft ziet ie dat Horvath een van de zwakkere schakels is in het elftal.. en Ammi was voor zijn blessure een van de betere... tel daar bij op dat de echte plek van Omeruo centrale verdediger is en je ziet dat Steijn als hij een goeie trainer is eigenlijk maar één ding kan doen..

Ammi - Omeruo - Kum - Supusepa
Ik geloof niet dat Ammi al een hele wedstrijd kan aanvangen... maar het zou idd wel mooi zijn als Horvath is een tijdje de bank ging warm houden.
0
Maandag 26 maart 2012 om 12:31 uur

TONH

wesley heeft niet genoeg fruit meer gegeten bij twente geloof ik he?
beetje afgevallen ja
inderdaad heimwee,kan je kapot aan gaan
is toch ook logisch als je hagenees bent en weg gaat
dat vreet je helemaal op van binnen
wesley aardige gosah maar dat rood-wit
staat voah geen meetah
0
Zaterdag 24 maart 2012 om 23:39 uur

Kees

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik heb net geluisterd. Klinkt goed. Even een aanvulling. Dick, Martin en Lex bemoeien zich al met onze club. Ze willen dit intensiveren en ook nog de Mos toevoegen. Alleen jammer dat de Mos afgelopen week ADO weer schade toegebracht heeft. Nergens voor nodig!

Zijn niet de minste namen bij elkaar!!!

O ja, ook nog een oud-speler in Zweden die ze benaderd hebben. Nog even en alle Zweedse talenten komen naar Den Haag.

Bo Augustson dus.

Inderdaad erg jammer dat De Mos zo heeft uitgehaald. Dat schreef ik ook al direct ondanks dat ik een groot voorstander van zijn komst ben. Maarre, ik geloof dat dat al een beetje bekend was
0
Zaterdag 24 maart 2012 om 18:53 uur

Advertentie

super fc denhaag

Bert schreef:

Dat ze de Mos buiten de deur houden begrijp ik wel. Gaat hem alleen om de afkoopsom.

Die zogenaamde Ado sentimenten hebben in de praktijk weinig opgeleverd.

Harm van Veldhoven halen daar hebben we meer aan.
dat ie bij andere clubs misschien voor een afkoopsom is gegaan ok. maar daar zal ie bij denhaag toch niet op uit gaan. ik geloof best wel dat ie denhaag ook in de top wil zien voetballen. en het zou ook een mooie prestatie (zowel voor de club als voor hem zelf) zijn. ik zou het een grote aanwinst vinden.
0
Zaterdag 24 maart 2012 om 11:59 uur

Bolluhboeah

pmc schreef:

Toch wat vaker lezen kritiek genoeg OOK het huidige bestuur en zeer zeker trainer een een aantal spelers.

Maar de Mos binnen halen is vragen om problemen met zijn waarschijnlijke dubbeleagenda te op zichten van zijn dochter, alleen al om de schijn te vermijden niet doen.
Ik geloof niet meer dat ie een dubbele agenda heeft. Hij is dik in de zestig en hoeft niet meer zo... Hoewel ik de naam van Henk houwaart wel mis in deze discussies. Vastgeroest in Belgie, wellicht wat kruipolie gebruiken.
0
Vrijdag 23 maart 2012 om 16:14 uur

Bolluhboeah

Tommy schreef:

Ferrie Bodde wat een drama voor die jongen zal mij inziens nooit meer terug keren in het betaalde voetbal moet weer geopereerd worden of is dat net dat weet ik niet precies.
Helaas kan je jens en bodde niet met elkaar vergelijken.
Jens is aanvallende middenvelder Bodde meer een verdedigende.

Denk dat Swansea trouwens ook wilde plannen heb en dat ze die uit gaan voeren ook.
En dat heb echt niet alleen te maken met van Zweden want die heeft het daar ook niet allemaal voor het zeggen.
Daar willen ze ALLEMAAL vooruit.
Hier willen ze alleen maar GELD verdienen
Nou...Bodde scoorde ook wel veel hoor. En inderdaad Van Zweden heeft geen meerderheid, maar ik geloof dat men in Wales wel gecharmeerd is van het Nederlandse voetbal, dus ook Den Haag. Dorus de Vries deed het ook erg goed, helaas maakte hij een fout door naar Wolves te gaan.

Maar verder ben ik het he-le-maal met je eens. Ik heb het eerder geshout: v/d kallen ziet 15.000 portemonneetjes, terwijl hij eigenlijk 15.000 supporters moet zien die hij moet zien te vermaken met goed voetbal, of ons althans de indruk te geven dat hij daarmee bezig is.

Voetbal moet zijn kerntaak zijn! Je druk maken om catering, merchandise etc. is slechts bijzaak.
0
Vrijdag 23 maart 2012 om 13:39 uur

Bolluhboeah

FFL schreef:

Als twente zaterdag weer zo speelt, dan is het een schande als we niet winnen :p
Geloof mij nou maar, zwalkende teams hervinden zich tijdens een wedstrijd tegen ADO. AZ had ook een slechte reeks, maar toch weer zomaar 6-0! Ik heb het al zovaak meegemaakt.
0
Woensdag 21 maart 2012 om 23:17 uur

HB

Aad schreef:

Tsjonge, is me dat toch even nieuws!!


P.S. Al tig keer geshout
Tis wat, gewoonlijk krijgen spelers van ons de zwaarste straffen,zijn ze ineens mild, geloof me ze doen het erom!
0
Maandag 19 maart 2012 om 18:34 uur

Nu online

GS, vakkiel, ton, Robbie, Huge, ADOZoetermeer, Alle ballen op Jort, HaagseRobin, MichelAdamsMatje, fcdh-denhaag, tjapi01, ADO73, Sapperderflap, Rob2002, Eeuwig Den Haag, KvR, James, FFL, FC Den Haag! en 267 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 563
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5