Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: elke

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 564
Volgende pagina

wdr

Haagse Kelt schreef:

Je hebt een punt, al maakt iedere TD of trainer weleens een inschattingsfout. Maar Steijn is wel te vaak in de fout gegaan en dat komt denk ik oa door onervarenheid en t gebrek aan een kwalitatief goed technich klankbord binnen de club. Plus natuurlijk dat voor een duppie op de eerste rang willen zitten v Beyersbergen/vd Kallen
Hoewel ik hier een van de grote voorstanders ben van het vertrek van Steijn, vind ik het overdreven als elke beslissing van Steijn onder een vergrootglas wordt gelegd. Je kan niet altijd voorzien dat spelers het goed gaan doen of juist floppen. Ook bij een succesvolle club als Ajax worden verkeerde inschattingen gemaakt (Boerrigter, Gabrich, Kerlon, Mido 2.0), overal wel.

Dat Mokhtar niet werd binnengehaald is sneu, maar niemand kon voorzien dat hij het zo goed zou gaan doen. Mokhtar niet halen en Boussaboun en Kolk wél is natuurlijk al bedenkelijker, omdat in Mokhtar potentieel zit en in die anderen niet, die waren al ver over hun top, net als Lurling nu.

Je weet niet altijd hoe het gaat lopen, ik was destijds positief over het aantrekken van Cabral en Gouriye. Cabral leek me een te nemen risico omdat hij enig talent heeft dat er misschien uit zou komen. Het niet slagvaardig versterken van de verdediging is natuurlijk een grote fout gebleken. Omeruo en Koppers die vertrokken blijken wel belangrijk te zijn geweest en we kregen er alleen Zuiverloon en het fantoom Kanon voor terug. De beslissing om Leeuwin te laten gaan is fout gebleken. Van tevoren was dat niet te voorspellen, maar aangezien de verdediging onvoldoende versterkt is had je hem er goed bij kunnen hebben in de verdediging. Esajas en Tira zijn dus prut-aankopen, waarom spelers halen die je geen kans gaat geven?!? Gehrt is de topaankoop van dit seizoen, goed werk. Aankoopbeleid is helaas matig gebleken is mijn conclusie en dat valt Steijn en de zijnen deels aan te rekenen.
0
Donderdag 23 januari 2014 om 10:12 uur

supporter-noord

Haagse Kelt schreef:

Nee, dat zie je goed. Ze hadden Tommie al lang een fatsoenlijk kontrakt moeten aanbieden. Hij verzaakt bijna nooit, ondanks zn beperkingen. Als er nog wat meer zijn mentaliteit zouden hebben hadden we 5 plekken hoger gestaan. Zo`n grootverdiener als Holla krijgt steeds voor idioot domme dingen geel of rood, dat gebeurt Tommie bijna nooit. Denk dat we ons wezenloos schrikken als we t verschil in salaris zien.
Dat gold natuurlijk ook voor v Duinen. Ok, die valt nu wat tegen, maar kan me voorstellen dat t gebrek aan waardering toch in zo`n koppie gaat zitten. En dan kom ik weer op mn stokpaardje: dit kun je Steijn niet allemaal aanrekenen, er had gewoon allang een technisch zwaargewicht moeten zijn die dit soort dingen goed regelt ipv 2 cowboys die met alles voor een duppie op de eerste rang willen zitten waardoor ADO steeds haar neus stoot...
ik vind die Holla gewoon een miskoop. Kan me niet echt bekoren. Ook veel te veel gele kaarten, bijna elke wedstrijd. Die is dalijk om de wedstrijd geschorst.
0
Donderdag 23 januari 2014 om 00:10 uur

ADODENHAAG

Dannyy schreef:

Heb hem nog nooit zien spelen, hoe kan ik over hem oordelen..
Esajas speelt altijd bij de beloftes. Hoort tevens elke week tot de slechtsten. Met Cabral de slechtste aankoop van het rijtje. Die Schet is echt geen slechte.
0
Woensdag 22 januari 2014 om 22:36 uur

JerryFC

Voorin is het drama. Slechter kan het haast niet gaan.

Ik zou ervan maken;
.......................Coutinho................
Zuiverloon..Beugelsdijk..Kanon..Meijers.

…..............Holla...Bakker/v Haaren.....
..........................Gehrt..................

..........Schet.........Tira........v Duinen........

Maarja, wie ben ik.
Steijn zal zijn oogappeltjes Malone en Wormgoor nooit passeren.
Tira bevalt mij prima in het 2e. Type Makaay. Zie je soms 10min niet, maar zodra er een situatie voor de goal is is hij erbij betrokken. Prima in de kaats en loopt altijd op scherp. Best snel en loopt op elke bal, a la Mikey. Kramer voegt weinig toe, is 2.17m maar zorgt met de kop niet voor gevaar. Op de grond handelt hij te langzaam. Prima voor de laatste 15min.
Kanon heb ik regelmatig gezien op de trainingen.
Rustig aan de bal, sterk in de duels en raakt niet in paniek als er druk op hem word gezet.
Schet viel prima in tegen NEK. Veel snelheid, goeie voorzet en trok zondag 2 tegenstanders naar zich toe.
Mikey is een loper, geen aanspeelpunt. Die moet voorin zwerven tussen de verdedigers en zodoende vrij komen te lopen.
Bakker doet weinig verkeerds en beviel prima tot zover. Tevens verdedigend sterker dan v Haaren. Dit komt onze verdediging ten goede.
0
Woensdag 22 januari 2014 om 10:53 uur

ADODENHAAG

Ronaldo schreef:

Kan iemand mij uitleggen waarom Giovanni Korte nog steeds niet heeft getekend, Haagse jongen of is hij misschien geen vriendje van Steijn? Ik kan i.i.g. niet verklaren waarom hij bij de Graafschap al een tweede gesprek heeft gevoerd als Ado hem wil behouden.
Kan ik wel antwoord op geven. Heeft 2 jaar elke wedstrijd bij de beloftes de kans gehad zich te bewijzen. Heeft maar enkele goede wedstrijden gespeeld, draait nu zijn beste seizoen bij FC Dordt, maar denk dat ADO twijfelt over zijn mogelijkheden. Niet onterecht hoor, ik denk dat Schet en Gouriye in potentie een niveau erboven zitten.
0
Dinsdag 21 januari 2014 om 22:04 uur

Een oudere supporter

jajoh schreef:

Hoe ver kan je de weg kwijt zijn????? DE CLUB IS VAN ONS, SUPPORTERS DUS!!! Zonder supporters ook geen club Beste Jansen.

Dus waarom vraagt hij mensen om thuis te blijven? Het trieste is juist, meneer jansen, dat jullie WETEN dat het klote gaat maar er niets aan doen!!!! Wat een mongool, niet normaal.
Jansen is gewoon de spreekpop van de club. Maar ja, dat wilde hij zelf.
Club vergeet dat wij betalende sponsors zijn en dat wij niet elke keer als een stel randdebielen willen worden behandeld terwijl zij niet de enige noodzakelijke maatregel neemt die eigenlijk allang genomen moest worden. En nu zit men met de gebakken peren en is men volledig de weg kwijt en in paniek.

0
Dinsdag 21 januari 2014 om 16:07 uur

Advertentie

Dannyy

ADODENHAAG schreef:

Zo ziet het er idd naar uit, ik had het idee dat we hem wel konden gebruiken. Al is een trainer nu toch wel een stukkie belangrijker, maar zoals hier al werd afgevraagd.. wie wilt ons op dit moment in godsnaam trainen. We hebben niet eens een belachelijke slechte selectie, maar ADO zit nu in zo`n kutperiode, krijg je jongens maar binnen een paar weken weer op de rails..
Bijna elke trainer wil ons nu trainen, want ze kunnen het onmogelijk slechter doen dan Steijn en ons spelersmateriaal is gewoon goed.. Er zijn zoveel trainers beter als Steijn alleen het bestuur denkt dat Steijn het weer op de rails krijgt..
0
Dinsdag 21 januari 2014 om 11:44 uur

ADODENHAAG

Fransje schreef:

Kunnen we dan ineens wel 90 minuten zingen? Dan zijn we pas echt weggooi publiek!
Het gaat om die mensen die nooit meezingen. Er is een kern die wel altijd meezingt (heb ik het vooral over de vaste gasten op M & N & O). Ik denk dat elke supporter zich nu wel beseft dat Steijn wegzingen op dit moment het beste idee is..
0
Maandag 20 januari 2014 om 23:04 uur

dirk

Hoezo Blue Monday? Wij ADO-fans weten niet beter dan dat elke maandag tegenwoordig een Blue Monday is. Het lijflied van de club: ,,Ook al staan we onderaan, we weigeren Steijn te ontslaan, he he, he ho.``
0
Maandag 20 januari 2014 om 15:14 uur

wdr

Kris28 schreef:

Zag op Twitter een bericht langskomen met een artikel van de NOS dat steijn op non actief was gezet.. Overigens niet veel later weer verwijderd van de site..
Was het op enige wijze betrouwbaar, of kwam het van een bron die elke grapjas zou kunnen zijn?
0
Maandag 20 januari 2014 om 14:55 uur

Nu online

Fido, Marcie, lernst, DH070, ADO079, Rikkie1, superfcdenhaag2, Erik070, den haag, FC Jeff, wiegah070, Anne van Schuurman, Kees, haguhnees87, Adonees, FFL, Tante Wil, Erba1 en 259 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 564
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5