Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: geloof

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 566
Volgende pagina

Bolluhboeah

Kees schreef:

Wat kost die loterij per maand eigenlijk? Heb me daar nooit in verdiept. Ben voor het ongeluk geboren qua loterijen, casino. Let dus op als ik eventueel bij jullie ga meedoen.
Geloof een paar tientjes. Heb het anderhalf jaar meegedaan. Toch wel een zak smarties gewonnen!!! Ik woon sindsdien in Monaco.
0
Vrijdag 2 maart 2012 om 19:37 uur

Kees

Tommy schreef:

ja tijdje geleden had die dat ook al gezegd.
Ik zie het niet en ik denk dat ik niet de enige ben.
Rado brengt veel meer dan alleen zijn voetbal kwaliteiten denk hierbij aan zijn ervaring.
Visser heeft dit niet en in mijn ogen ook gewoon niet de kwaliteiten.
Rado zou in een beter elftal makkelijk meekunnen terwijl visser nog niet eens ballenjongen zou mogen zijn in een beter elftal.
Ik denk dat ik mezelf de reis bespaar morgen en lekker thuis blijf heb na az geen zin in nog zo`n afstaffing.
Zal wel een nepsupporter zijn nu maar dat neem ik op de koop toe.
Ik ben echt zwaar telleurgestelt in ado den haag en zijn leidinggevend personeel en vrees dat we met heel veel moeite misschien in de eredivisie blijven, maar dan afscheid gaan nemen van immers,toornstra rado en misschien nog wel andere.
Den haag heb ik minder dan een jaar alles naar de klote geholpen wat ze naar de klote konden helpen en zullen dat altijd blijven doen.
Tommy, dat moet je helemaal zelf weten. Ik heb er helemaal, maar dan ook helemaal geen zin in om te gaan. Zeker omdat ik geloof dat we een stevig pak slaag krijgen en ik weer aan de zuurstof van ellende moet.

Ik ga echter wel maar met frisse tegenzin. Zwinkels op doel ivm de lengte van Heerenveen vind ik niet vreemd.
0
Vrijdag 2 maart 2012 om 12:09 uur

Sound

Beest schreef:

ik weet het niet hij liep ook aan wes te trekken en hij heb toch een beetje de schijn tegen met zn achterbakse manier van handelen
hij heb ook kontakt gehad met wes dus zou zo maar kunnen dat er toch een kern van waarheid inzit
Jezus man moeten wij je nu serieus nemen? Geloof je zeker ook steeds dat van die LuckyTV filmpjes echt zijn hahaha Dat SMSje is een niet eens zo heel goed gephotoshopped plaatje met een humoristisch trekje. Die laatste zin ook over het bukake feestje in de kleedkamer slaat alles.
0
Woensdag 29 februari 2012 om 14:28 uur

ADOnieuwegein

Is het gewoon niet zo dat vd Kallen een meerderheidsaandeel van de club heeft gekocht en daarmee eigenaar van de club werd. Dus hij kan wel zijn inverstering terug kunnen halen uit transfers, maar dan ook nog niet dubbel opbrengst krijgt uit de verkoop van zijn aandeel. Dus als er nu iemand komt die de club zou willen overnemen, dan dient die gewoon vd Kallen gewoon uit te kopen. Ik geloof dus niet dat er transferopbrengsten in zijn zak verdwijnen !!
0
Woensdag 29 februari 2012 om 12:44 uur

rien1

Moi schreef:

mensen die de heer van der Kallen afeiken, zijn niet goed bij hun hoofd. zonder hen hadden we tegen fc Oss gespeeld.
Valt wel mee "Casper"Als VdK er niet geweest was, had de gemeente ADO echt niet failliet laten gaan met een gloednieuw stadion van (alles icl) 35 miljoen Euries. Dan hadden ze echt eieren voor hun geld gekozen en met Braaksma/Lammerts in zee gegaan. In 1e instantie zouden zij met VdK er proberen uit te komen. Maar dat ging niet door want VdK wilde niet. Overigens wilde 1e partij M.Jol meenemen naar ADO maar volgens geruchten (let wel geruchten) wilde kallen jol er niet in. Toen is Kallen ingestapt en haalde Wetzel naar de club. maar geloof me , de gemeente had ADO nooit kapot laten gaan.
0
Woensdag 29 februari 2012 om 02:04 uur

Advertentie

Bolluhboeah

Bert schreef:

Lees dat stuk op de HCF site maar eens. Daar wordt wat anders beweerd over VD Kallen. Ik ga er verder geen oordeel geven.
Heb het zojuist gelezen. Ontluisterend is geloof ik het juiste woord hievoor!
0
Woensdag 29 februari 2012 om 00:18 uur

liefhebber

Bert schreef:

Lees dat stuk op de HCF site maar eens. Daar wordt wat anders beweerd over VD Kallen. Ik ga er verder geen oordeel geven.
Hallo Bert,

Lees mn shouts van vandaag maar is terug. Dat stuk op de hcf was mij,qua inhoud, al deels bekend! Zoals wel meerdere gevallen over de zakelijke instelling van onze redder in bange dagen. Want dat kan je niet ontkennen. Dat is een feit!
Alleen heb ik hem nog nooit beschuldigd van diefstal uit de ado kas! Dat is wat ik duidelijk wilde maken aan Aad. Ik geloof ook niet dat dit boekhoudkundig mogelijk is, tenzij ze bij de gemeente hebben zitten slapen. Zoals bij ringel en co!
0
Dinsdag 28 februari 2012 om 23:10 uur

Fransje

kako schreef:

Heb er ook weinig zin in gewoon omdat ik er erg tegenop zzie, kind kan zien dat het een vette nederlaag wordt. Heb al tijden geleden een kaart voor deze wedstrijd gekocht op mijn scc voor een maat van me, die voelt de bui ook al hangen, telraam meenemen zei hij.......Heb hem wel over de streep getrokken om weer eens mee tegaan, wij gingen vroeger vaak samen ( Zuiderpark )maar hij haakte af waar ik maar ben blijven gaan. Weet zeker dat het weer jaren duurt eer ik hem meekrijg Ik vindt het in en in triest dat we weer bang moeten zijn om af te dalen.
Zal je iig adviseren je eigen broodje en drinken mee te nemen, ik geloof nooit dat het goed komt zaterdag met de catering.
0
Dinsdag 28 februari 2012 om 19:34 uur

<FCDH>

Bij degradatie is vd kallen weg geloof me
0
Dinsdag 28 februari 2012 om 16:25 uur

Beest

Kees schreef:

"Het is gewoon triest dat ik lees dat sommige, en ik helaas ook, er eigenlijk helemaal geen zin in hebben zaterdag. "
Heel opmerkelijk wat je schrijft. Dat gevoel spraken ADO Den Haag en ik vandaag ook al uit. Voor het eerst in tig jaar.


Zijn er nog meer die geen zin hebben?
Nik kijk er wel tegen aan om twee uur te gaan staan voor een verloren partij want ik geloof niet in een wonder dat ze nu wel voor steijn gaan lopen dus ik ga wel maar ben bang dat ik niet ga om me club te zien vechten
0
Dinsdag 28 februari 2012 om 16:22 uur

Nu online

GS, JvDH, Superjantje, Robbie, Rob2002, RickZ, JB96, Jurrien1992, James, Alle ballen op Jort, tjapi01, ADO73, Twa, ton, fcdh-denhaag, Michiel, LeoH, Langebach2, Boer070, KickOff, vakkiel, MichelAdamsMatje en 329 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 566
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5