Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: voetbal

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 566
Volgende pagina

Petah

slash070 schreef:

Het hele beleid van de knvb is een wassen neus. Wat gisteren nog zwaar bestraft werd, wordt een paar dagen later gedoogd. Zowel in- als buiten het veld wordt er geen klote gehandhaafd wat ooit blijkbaar een keer is afgesproken daar
welkom bij het voetbal
0
Dinsdag 3 oktober 2017 om 22:12 uur

zuid tribune

Petah schreef:

omdat tommie een ellenboog gaf en wij zat over spelers hyn moeders zingen

dar gehuil altijd
Met jouw mentaliteit gaat het Betaald Voetbal het niet redden. Spijtig. Ik blijf met prikjes toch hopen op. Ook wij moeten niet over moeders zingen. Zing dan over je eigen moeder, in welke positieve variant dan ook. Petâh, Petâh, je moeder is een ‘onderwijzeres’ die hebben we te weinig, dus welke moeder geeft er extra les!!!
Fijn klinkt dat !!!
0
Dinsdag 3 oktober 2017 om 22:02 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Aanklager: Beugelsdijk 4 duels op tribune
Tom Beugelsdijk heeft van de aanklager betaald voetbal van de KNVB een schikkingsvoorstel gekregen.
Lees het nieuwsbericht
0
Dinsdag 3 oktober 2017 om 14:12 uur

Tante Wil

Aanklager eist forse schorsing voor Beugelsdijk na elleboogstoot

13.10 uur

2


Tom Beugelsdijk hangt een fikse schorsing boven het hoofd. De aanklager betaald voetbal wil de verdediger van ADO Den Haag voor vier wedstrijden schorsen naar aanleiding van een elleboogstoot die Beugelsdijk zou hebben uitgedeeld.
Vlak voor het einde van de wedstrijd tegen NAC Breda van afgelopen zaterdag ging Beugelsdijk volgens de aanklager in de fout door NAC-verdediger Pablo Marí in een luchtduel met zijn elleboog te raken.
Beugelsdijk bezorgde ADO de overwinning door in de tachtigste minuut het enige doelpunt van de avond te maken in Breda, maar dat duel krijgt nu mogelijk een staartje voor Beugelsdijk. ADO beslist dinsdag of de club in beroep gaat tegen het voorstel
0
Dinsdag 3 oktober 2017 om 13:18 uur

Bert

Haagse Roel schreef:

De verdediging wordt geroemd , snap ik wel aan de ene kant , want er wordt behoorlijk wat tegengehouden. Is ook broodnodig want voor dat je het weet bij DH is de bal weer in bezit van de tegenstander. Uitverdedigen !!! hoort ook bij verdedigen mannen.
@Bert ; je opmerking dat als ze kunnen uitverdedigen/opbouwen spelen ze niet bij ADO raakt kant nog wal.......dan stel je de doelstelling wel erg laag.

Maar goed, blijf mij verbazen hier op de box dat blijkbaar een grote meerderheid dit niet ziet. Zeiken over het middenveld/aanval die voornamelijk lange pegels te verwerken krijgen. een gozer als bijv. Rado voor de verdediging had rust en overzicht..........

Enfin , is mijn mening , ben blij met de resultaten hoor maar tegen elke ploeg die een beetje kan voetballen ( H`veen , Utrecht etc.) kom je hierdoor zwaar in de problemen.
Je noemt Heerenveen nou als voorbeeld maar die stonden ook aardig te schutteren gisteren achterin.

Dan kan je wel zeggen was tegen Ajax maar die verkeren ook niet in een bloedvorm.

Ik zie nauwelijks nog ploegen verzorgd voetballen van achteruit. Misschien hooguit Vitesse en Feyenoord maar die werken met andere budgetten.

Natuurlijk zou het helpen als je een type Rado in de ploeg had maar die moet wel voorhanden zijn en betaalbaar zijn.

Het helpt sowieso als je een speler in de ploeg hebt die er met kop en schouders bovenuit steekt zoals die Portugees Edson van een paar jaar geleden. Daarom is het ook zo jammer dat Kishna er langdurig uit ligt want in de tijd dat die mee deed zag je gelijk beter voetbal.
0
Maandag 2 oktober 2017 om 18:23 uur

Advertentie

Aad

Tommy schreef:

Klopt maar dat betekend niet dat je je elleboog opzij hoeft te zwaaien.
Maar ik denk 3 WEDSTRIJDEN 1 Voorwaardelijk.
Dus 2 wedstrijden schorsing.
Voetbal in nederland is ondertussen wel een oude wijven sport.
Omdat iedereen hier het braafste jongetje van de klas wil zijn voor europese wedstrijden
Dat voetbal een ouwe wijven sport is geworden is gelijk een van de redenen dat het Nederlandse voetbal internationaal niets meer betekent. Een beetje stevige tackle of een onbewust zwaaiende arm en de media staan voorop om hel en verdoemenis uit te roepen over degene die die (in hun ogen) moordaanslag pleegt. Daarbij vanuit de dug-out ondersteunt door een overspannen trainer. En het "slachtoffer" is maar al te graag bereid zijn vakbroeder een kaart aan te smeren en een ernstige blessure voor te wenden. Om, na behandeling, zo fris als een hoentje over het veld te stuiven. En ja, dan staat Zeist klaar om het vonnis te voltrekken.

Internationaal lachen ze om de zogenaamde overtredingen in Nederland. Daar laten ze voetbal de mannelijke sport die het hoort te zijn.
0
Maandag 2 oktober 2017 om 17:10 uur

Tommy

Aad schreef:

Welnee man. Het is voetbal en geen ouwe wijven sport. Wanneer je opspringt gaan je armen omhoog. Hou je ze stijf tegen je lichaam kan je beter niet springen want dan kom je nauwelijks van de grond. Probeer het maar.
Klopt maar dat betekend niet dat je je elleboog opzij hoeft te zwaaien.
Maar ik denk 3 WEDSTRIJDEN 1 Voorwaardelijk.
Dus 2 wedstrijden schorsing.
Voetbal in nederland is ondertussen wel een oude wijven sport.
Omdat iedereen hier het braafste jongetje van de klas wil zijn voor europese wedstrijden
0
Maandag 2 oktober 2017 om 16:46 uur

Aad

Tommy schreef:

Even reeel blijven.
Hij mag blij zijn als die er met 2 wedstrijden vanaf komt.
Was een hele duidelijke elleboog.
Ook niet nodig trouwens
Welnee man. Het is voetbal en geen ouwe wijven sport. Wanneer je opspringt gaan je armen omhoog. Hou je ze stijf tegen je lichaam kan je beter niet springen want dan kom je nauwelijks van de grond. Probeer het maar.
0
Maandag 2 oktober 2017 om 16:26 uur

gillah

Francisco schreef:

Juist: alles is trainbaar. Iedere dag een half uurtje loopacties en afronden besteden en je zult zien dat het hard vooruit gaat
Als het zo makkelijk zou zijn zouden we allemaal wel het betaalde voetbal halen. Maar dat is het niet. Wij moeten een spits hebben met basiskwaliteiten voldoende voor het rechterrijtje met doorgroeimogelijkheden naar het linkerrijtje. Zo niet dan is het een miskoop, zeker zonder alternatief achter de hand.
0
Maandag 2 oktober 2017 om 12:07 uur

Nu online

rh_vakm, haagse jr, Tante Wil, buurmanBrutus, R.E., Erik070, Jurriën, Vak_W, fcsoep, Bleek, Ran1972, LeoH, CrazieD, Raoul88, Bolskie en 245 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 566
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1