Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vol

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 566
Volgende pagina

ouwe garde

Dick schreef:

Je vergeet nog wast. We moeten ook nog wat oude schulden wegwerken. Die 6,5 miljoen met rente zullen we toch moeten betalen. De loopplank die ons geen eredivisieplaats heeft opgeleverd (ook dit doel dus niet bereikt) drukt naar mijn simpele idee als een molensteen. Of betalen Ringeling en De Boer ("degradatie is geen ramp") de door hun aangerichte schade uit eigen zak? Misschien kan Deetman ons nog aangeven waar we die centjes vandaan moeten halen. Anders worden we Fortuna sittard nr 2. We spelen al in dezelfde kleuren.
dit probeer ik al maanden aan iedereen wijs te maken.en nu weer een opening voor 2 a 3000 man want je moet wel zo n geile cc hebben.nee vraag 5 eu geef gratis bier en het stadion zit vol en iedereen heeft een leuk feest.lekker doorgaan pollewop want de fans staan te dringen voor kaarten wachtlijsten staan al vol tot 2015 gaatlekker zo!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Zondag 15 juli 2007 om 21:23 uur

is dit niks kan goed uit de voeten

Benson mag vertrekken bij Vitesse
De toekomst bij Fred Benson ligt niet bij Vitesse. Dit is gebleken uit een gesprek tussen de spits en trainer Aad de Mos, zo is te lezen op de officiële clubsite. Heracles Almelo is concreet geïnteresseerd in de Ghanees.

De jonge aanvaller hoopte komend seizoen op een serieuze kans om eerste spits te worden, maar dit zal niet zo zijn. "Ik heb een gesprek gehad met de trainer en daaruit is gebleken dat ik ook dit seizoen op weinig speeltijd hoef te rekenen. Dat bericht kwam hard aan, temeer omdat ik wel gedacht had een eerlijke kans te krijgen in de voorbereiding."

Benson vervolgt: "Ik heb de afgelopen twee seizoenen keihard gewerkt voor Vitesse en altijd mijn uiterste best gedaan. Ik heb als invaller aardig wat doelpunten gemaakt, waarvan diverse belangrijke, en dan verwacht je toch meer. Helaas zit dat er niet in bij Vitesse."

De snelheidsduivel beseft dan ook dat hij snel op zoek moet naar een nieuwe club. "Je weet nooit wat er gebeurt in de voetballerij, maar ik zal helaas verder moeten kijken dan Vitesse. Het is bekend dat de trainer er nog een aanvaller bij wil en dan wordt het wel erg vol voorin. Voor mijzelf is de teleurstelling dan ook groot."
0
Zondag 15 juli 2007 om 21:19 uur

Drama

<FCDH> schreef:

ik vraag me echt af hoeveel er straks bij de openingswedstrijd zitten? alleen de scc houders mogen erin hooguit 2000 een scc?
Zal redelijk gevuld zijn 
want er zijn veel mensen uitgenodigd
bv mensen die aan stadion werkte
zeg maar de ere tribune zeg maar zal wel vol zitten
de rest leeg 
0
Vrijdag 13 juli 2007 om 11:36 uur

Jurriën2

tjonge jonge schreef:

Is al goed... Maar krijg wat van die successupporters bij Feyenoord..... Gaan gelijk alle haren overeind he....
Oke, ja helaas hebben wij die ook let maar op als we 1e staan in de winter.... Dan loopt het ineens vol
0
Woensdag 11 juli 2007 om 16:21 uur

zuid tribune

Iedereen is weer vol van ons kluppie, die ene negatieveling daar gelaten dan, maar die kunnen we missen als kiespijn. Zou het nu niet fantastisch zijn om de nieuwe trainer en spelers een hart onder de riem te steken, door gewoon lekker die SCC aan te schaffen en ervoor te zorgen dat het Haags Bakkie straks lekker volloopt !!!

0
Dinsdag 10 juli 2007 om 22:08 uur

Ties

Jurriën schreef:

Hoeveel SCC zijn er nou al verkocht??
Kijk maar op eerdere shouts. Kunnen alle azijnzeikers weer 6 pagina`s vol schrijven over hoe weineig er verkocht zijn ! Iedereen vergeet alleen dat we nu geen ere- maar eerste divisie spelen en dat het dus logisch is dat er uberhaupt minder kaarten verkocht zullen zijn. Los van het drama dat de lange zijde niet bevolkt mag worden door mensen die daar al 100 jaar zitten lijkt me dat toch logisch. Maar ja, dat is een veel te realistisch beeld en valt dus niet goed bij iedereen die graag wat te zeuren wil hebben......................Duzzzzzzzzz.....op naar de volgende 6 pagina`s met alleen maar negatief gelul zou ik zeggen !
0
Vrijdag 6 juli 2007 om 11:20 uur

Haagse Roel

denhaag schreef:

Nou dat de verkoop slecht loopt is niet helemaal waar.
Voor de middelste vakken misschien......

Ik vind dit wel een goeie maatregel !!!!!!
Droom lekker verder van een vol stadion beste kerel !!!

Ik had het ook gehoopt , maar dan wel in de eredivisie. Ben het met Joop en Ooievaar eens.

Voor mij geen SCC, eerst die belachelijke sanctie eraf dat ik blij mag zijn het stadion te betreden en dat de heren bepalen waar ik ga zitten.

Zoals eerder aangegeven, FCDH de rug toekeren kan ik ook niet, neem wel een CC en zal in een half leeg stadion gewoon af en toe een kaart voor een zijvak kopen. de realiteit zal zijn dat ik dan gewoon lekker op Vak O kan gaan zitten ( al voor de wedstrijd en anders in de rust). 

Maar vooraf het bestuur al een vrijbrief geven door een SCC aan te schaffen als beloning voor het wanbeleid van de afgelopen jaren kunnen ze vergeten.

Let op mijn woorden : Voor de winterstop zijn bovenstaande belachelijke maatregelen opgeheven en kan iedereen gewoon een (halve) SCC voor O aanschaffen .

NB : Kojak ; nu weet je ook mijn strategie.............
0
Donderdag 5 juli 2007 om 17:04 uur

Advertentie

jajoh

dh schreef:

vakkie M wordt gezellig geloof ik
Vak M is al vol. Zou mooi zijn als nu L gaat verkopen! Krijg ie zo`n mooi hoekie met fanatics!!
0
Donderdag 5 juli 2007 om 09:42 uur

DJ

Ooievaar schreef:

Ik ga er vanuit dat Vloet/Fräser de neuzen de zelfde richting op laten staan. Die gasten moeten nu maar eens doen waarvoor ze fors worden betaald en dat is: Gaan voetballen en dat blijven doen totdat het kampioenschap binnen is. Ik heb ruimschoots gezegd wat ik van de gang van zaken vind, maar nu richt ik me op het seizoen na het komende - ga er vanuit dat deze schande zo snel mogelijk wordt uitgewist - en dat is meedoen in het linkerrijtje, NO EXCUSES ANYMORE!!!!!!!!

Vind ik ook na alle ongein van de afgelopen tijd om het maar ff zachtjes uit te drukken er vol gas tegenaan. Wil die ellende met leuk, winnend voetbal en sfeer op de tribune weg gewist hebben.
0
Woensdag 4 juli 2007 om 10:54 uur

HARRY

denhaag schreef:

EERSTE THUISWEDSTRIJD GELIJK TEGEN RBC !!!!

JA WE KUNNEN GELIJK AAN DE BAK  !!

MISSCHIEN MAAR BETER OOK, GELIJK RBC..

Ik vraag me alleen af of iedereen ze scc / cc heeft voor die tijd !
Moet natuurlijk wel een beetje vol zijn die wedstrijden ...
0
Dinsdag 3 juli 2007 om 14:56 uur

Nu online

ADO079, Max, Jap, den haag, GGordeau, Teeg070 en 235 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 566
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5