Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: competitie

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 568
Volgende pagina

Fransje

stel dat schreef:

nope was ik niet 


en ik doe ook geen voorspelling, slechts een goed bedoeld advies    voor het geval er een ander kampioen wordt in het stadion

en laat duidelijk zijn dat ik dat echt niet wil , dat zou helemaal wrang zijn na dit k.t seizoen
Er is aan deze wedstrijd geen enkel risico verbonden. Wij zelf kunnen geen kampioen meer worden en zijn al geplaatst voor na-competitie. Daar is in die zin al lang over nagedacht. Het wordt één groot feest voor alle partijen (liever Volendam bij ons dan RKC ergens anders).
0
Donderdag 17 april 2008 om 11:44 uur

ach wat leg ik nou te dromen....

mj schreef:

en jij je kist in!
ik zeg niet dat hij het binnen een jaar moet doen ofwel?
maar hoor al 20 jaar lang dat elke 5 jaar we boven in de top zullen meedraaien..
en als wetzel dan ook nog eens gaat beginnen dat we in een periode van 5 jaar den haag naar een hoger plan gaan tillen..
en wat heeft wetzel nou gedaan in het betaalde voetbal??
gelijk spelen tegen de top?? zozo dat is heel wat!
promoveren met VVV en na 1 seizoen er weer net zo hard uitvliegen is idd wel een aardige prestatie!
met jol gaan er gewoon meer deuren open en zijn er meer mogelijkheden 
Volledige naam Football Club Volendam
Bijnaam Het andere Oranje
Opgericht 1 juni 1977
Stadion Kras Stadion,
Volendam
Capaciteit 8.500
Begroting € 3,4 miljoen
Trainer Stanley Menzo
Competitie Eerste divisie 
--------------------------------------------------------------
naam
Alles Door Oefening
Den Haag
Bijnaam De Residentieclub
ADO
Opgericht 1 februari 1905
Stadion ADO Den Haag Stadion
Den Haag
Capaciteit 15.000
Begroting € 10,8 miljoen
Voorzitter Pierre Heijnen
Trainer Wiljan Vloet
Competitie Jupiler League
--------------------------------------------------------------

Het was een mooie dag op het sportterrein van laakkwartier afgelopen zomer, wedstrijd tegen VVV. Stond met vlagen een ploeg waarvan ik dacht dat we weleens 5 wedstrijden voor het eind kampioen konden zijn. En dan nu de realiteit, onze laatse wedstrijd van het seizoen en de tegenpartij kan bij ons kampioen worden.

 
0
Woensdag 16 april 2008 om 07:52 uur

fc

jajoh schreef:

HIJ KOMT NIET!!!!!!!!!!!!!!!!!! LEUK VOOR WETZEL OOK, AL DEZE ONZIN OPROEPEN VOOR JOL!!!! HAD VEEL ZIN IN A.S. VRIJDAG OP MIJN VAKKIE M, MAAR HET BEGINT NU STEEDS MEER EEN COMEDY TE WORDEN..

WETZEL WETZEL, JE BENT EEN WERELD VENT!
Maak je niet druk... dat zingen valt wel mee, want ikzelf ben een van de weinigen die zingt.
En ik hou me vooral bezig met de wedstrijd!

Gasten geniet ervan zo een vol stadion hebben we nog niet gehad!

Op naar de na-competitie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Zondag 13 april 2008 om 11:41 uur

kojak1

wij kunnen vrijdag de competitie beslissen.het is een kwestie van gunnen.wij zijn al zeker van play offs,zij het niet bij de eerste vijf.die hebben we gisteren vergooid zeg maar.dus maken wij uit wie er kampioen word.en ik moet eerlijk zeggen,we hebben een goeie band met volendam,in ieder geval beter als met rkc.dus wie word het volgens jullie,volendam of rkc.toch nog feest in het aad mansveld stadion,jan smit in de rust laten optreden en iedereen is om.hebben we toch nog 1 gezellige avond gehad.in plaats van lauwe worst een palingboer bij de ingang en klaar is de heen en weer.
0
Zaterdag 12 april 2008 om 10:26 uur

Delft

Sjaak schreef:

let maar op we gaan vanavond weer onderuit,hoop het zeker niet maar ik denk het wel
 
Ik rekenop drie punten tegen Fortuna. Ze hebben een hoop geblesseerden bij Fortuna. Tenzij de vervangers beter zijn dan de basisspelers is dat al een voordeel. Ado moet er vol voor gaan want met een punt schiet het weinig op in deze fase vd competitie.  
0
Vrijdag 11 april 2008 om 18:20 uur

fc

Jerzy schreef:

En laat de bottleneck nou net in die laatste zin zitten...
Nou inderdaad hoe lang lullen we hier nou al over!!!

En voor die 2 mensen die in het midden zitten, het is gv de gv heel de competitie al leeg daar!!
0
Donderdag 10 april 2008 om 12:21 uur

Advertentie

arthur

en laten we jol ook aub niet heilig verklaren opeens.
heeft als speler veel voor den haag betekent, vooral in de jeugd en toen hij later in zijn nadagen terugkwam uit engeland.
verder heeft hij altijd goed naar zijn centjes gekeken, ok, daar ben je per slot van rekening ook prof voor.
als trainer?
goed gedaan met ado amateurs en scheveningen,
beker gewonnen met roda (ook al kotsten ze hem daar uit en moest hij daarna al heel snel weg), goed gedaan met rkc (maar daar hoefde natuurlijk ook niets, da`s altijd makkelijker werken, zonder druk), goed gedaan met tottenham hotspur, zeker in de competitie (maar dat moet ook weer niet overdreven worden als je weet hoeveel miljoen er in die ploeg is gepompt, toen ook al; juan de ramos heeft in amper 4 maanden al meer gepresteerd met tottenham dan jol in zijn tijd: een beker winnen, da`s voor een club als tottenham toch het maximaal haalbare).
feyenoord kiest nu voor verbeek, toch ook tekenend.
0
Donderdag 10 april 2008 om 11:55 uur

fc

Wetzel een aanwinst op dit moment!!!!!!!!!!

Laat de volendam en de na-competitie maar komen!!!!!!!!!!
0
Woensdag 9 april 2008 om 18:33 uur

Haagse Roel

Als supporter van FCDH wordt je , dat zijn we wel gewend, toch keer op keer behoorlijk in de zeik genomen. Nu zijn het investeerders die over onze rug de toekomst van onze club bepalen :

FCDH is op sterven na dood en investeerder v.d Kallen is in eerste instantie diegene die opstaat en bereid is, na een financiele injectie om de club de competitie te laten afmaken, bereid is 8 miljoen in de club te steken. Een hoerastemming maakt zich meester over de supporters.....v.d. Kallen is de man......terecht want hij doet wat anderen nalaten namelijk FCDH redden. Al snel wordt duidelijk dat v.d Kallen Wetzel op het oog heeft als nieuwe coach. De meeste supporters kunnen zich wel vinden in deze keuze.

Echter in het plan van v.d Kallen is opgenomen dat de schuldeisers ( boven Eur. 5000) genoegen dienen te nemen met 30 % .
Deze crediteuren passen hiervoor en eisen een beter voorstel, ook de gemeente wordt hierin betrokken echter deze haakt af onder het motto " wij hebben genoeg gedaan en daarmee BASTA.

Blijkbaar is bovenstaande mededeling aanleiding voor het kamp Braaksma om de tegenaanval in te zetten : Zij schuiven Martin Jol naar voren als eindverantwoordelijke voor het TD beleid en bieden blijkbaar  meer aan de crediteuren. Een slimme zet . Wetzel mag door iedereen gezien worden als een goede keuze........Jol is andere koek.

De geschiedenis leert dat Wetzel een leuke voetballer was die bij FCDH heeft gespeeld, Jol is , na het helaas veel te vroeg heengaan van Aad Mansveld, het nieuwe boegbeeld van de club.

In de media gonzen de geruchten dat Jol eraan komt terwijl uit diezelfde media ook blijkt dat Wetzel bijna rond is met de club........( lees RvC en onder de voorwaarde dat de Crediteuren akkoord gaan met 30%)

Als supporter wordt je er compleet gestoord van en hink je constant op twee gedachten : V.d Kallen met Wetzel /Kootwijk ?? of toch maar de Braaksma groep met Jol en wellicht meer investeerders omdat JOL komt.

Vreemd is wel dat in die Braaksma groep ook Jansen zit waar , zoals iedereen bekend, Jol niets mee te maken wil hebben....................

En onze a.i. directeur Arzbach weet  logischer wijs ook niet meer hoe hij alles moet verkopen aan de media/supporters.

Moraal van dit verhaal : Investeerders preken dat zij het beste voor hebben met de club echter wel wanneer hun EIGEN belang voorop staat......samen optrekken levert voor de club dubbel rendement op heren .............maar ja daar gaat het niet om he !!??




0
Maandag 7 april 2008 om 17:08 uur

KKH - kalekophagenees

Altijd gezeik schreef:

Daarom kan er bij de club niets georganiseerd worden. Het moet altijd afgezeken worden. Het is nooit goed. Supporters en graag op degene die iets organiseren, maar doen zelf geen ene moer om medesupporters het naar de zin te maken. Weggooiers.

Voor de niet zo snuggeren. Wolter Kroes is GEEN Amsterdammer.
Geef je gelijk mijn fout Wolter Kroes is geen amsterdammer. Maar waarom geen compleet haags feestje van maken met Anouk, Kane, Harrie Jekkers, haagse reigers of zo. Lekkere Haagse Groepen die bij Den Haag passen.

Als Harrie Jekkers live o`o` Den Haag komt zingen gaat het dak eraf en kan je de andere supporters gelijk het haagse volkslied uit hun hoofd laten leren.

Maar waarom een feestje, is er wat om te vieren?

Wij zien allemaal prutsers in het veld lopuh of niet soms!

Latten ze gewoon lekker een goeie positieve met de juiste instelling wedstrijd spelen tegen Volendam en bewijzen dat ze na competitie waardig zijn.

Den k je dat er veel mensen na de nacompetitie gaan als ze weer zo slecht spelen?

Positief wordt een mens als ie in een positieve omgeving zit, negatief als je in een negatieve omgeving bent.

Organiseer een Open dag voor Ado Den Haag is toch veel leuker. of betaal met alle spelers en supporters een afdakje voor de gehandicapten zodat die niet in de zeikregen hoeven te zitten elke wedstrijd. Wordt het voor hun een soort dugout, is ook onwijs gaaf. De club is gemaild maar lat niks van zich horen.
 
Positief denken, laten we daar tijdens volendam eens met ze allen geld voor geven! We mogen gratis naar binnen tijdens Volendam, als iedereen 2 euro zal geven dan kunnen we dit toch makkelijk realiseren.

United we stand!
0
Zondag 6 april 2008 om 14:16 uur

Nu online

TheMariner en 241 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 568
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2