Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: hopen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 568
Volgende pagina

D.H.zuid-west

Nu maar hopen dat MS niet teveel verdedigend gaat denken want dan gaat het mis. Gewoon blijven voetballen en aanvallen en hopen op de 2-0.
0
Zondag 8 december 2013 om 15:32 uur

pajam

matige wedstrijd, tot nu toe toch vooral de eerste 30 minuten, geluk gehad dat FC Groningen niet scoorde.
We spelen zelf hetzelfde als al langer; matige, lange ballen, hopen dat ie een keer goed valt.

hopelijk pakken we de 3 punten nu!
0
Zondag 8 december 2013 om 15:17 uur

pajam

wdr schreef:

Benieuwd of jou dat lukt pajam! Als jij het niet doet, doe ik het wel mede namens jou, ok?!?
ha ha ha ; )

dat mag wdr, laten we voor lijfsbehoud hopen op minimaal 1 punt
0
Zondag 8 december 2013 om 13:21 uur

OscarZ

Dannyy schreef:

Ik weet niet wat je rookt, maar het is vast sterk spul. Kramer is de slechtste spits sinds... Poepon.
Geinige reactie. Direct en met Haagse humor. En nou maar hopen dat die vele huilebalken op deze saait dit niet persoonlijk nemen en de hele dag van slag zijn.

Als je al die reacties op elkaar leest dan vraag ik me af wat er gebeurd is met die Den Haag supporters die vroeger konden uitdelen en incasseren. En daar hoort cynisme en scherpte bij.
0
Zondag 8 december 2013 om 08:04 uur

Bert

Haagse Roel schreef:

Dat dan weer wel....in tegenstelling van wat een aantal hier suggereren....hoop echt wel dat DH wint !!
Ik verwacht het niet maar hopen dat ze winnen doe ik altijd.

Zou mooi zijn je moet dat rottige Cambuur en Go Ahead een keer voorbij gaan en blijven hopen dat Nec maar blijft verliezen.

Meer als handhaven zit er weer niet in. Sterker nog ik teken voor een 15e plaats.
0
Zaterdag 7 december 2013 om 16:29 uur

Johannes

D.H.zuid-west schreef:

Waarom is er dan toch iemand vanuit de club teruggefloten? Ze zijn toch banger voor de impact van een shoutbox als CADD dan jij denkt. Vergeet niet dat er zat mensen meelezen die niet shouten, en vervolgens mond op mond de info overnemen.
Ik zou het niet groter maken dan het is. Koos Roeg heeft in de loop der jaren wel eens de neiging gehad om op te komen voor collega`s en/of het `clubbelang` en/of zijn eigen belang. Koos is een prima kerel maar hij kan nog wel eens dreigend overkomen. Ik zie daar geen complot in, ik geloof er namelijk niks van dat Koos zich door de directie ergens heen laat sturen om druk uit te oefenen. Als hij boos is, is hij boos. Meer niet.

Tja en dat ze dan dreigen met gerechterlijke stappen tegen die bloedlul van een Sjakie, dat verbaast toch verder niemand mag ik hopen?
0
Vrijdag 6 december 2013 om 16:20 uur

Midden-Oost

gillah schreef:

Ik heb hier de vraag gezien wie er nog supporters zijn van Steyn en waarom. Nu heb ik een vraag voor degenen die anti-Van der Kallen zijn. Wanneer werd de club sinds halverwege de jaren `80 tot nu beter geleid dan nu?
Ik vind Steijn een prima kerel. Ik zou graag een Jol en/of ervaren TD erbij willen zien. Ik gun iig Steijn het allerbeste. Ik ga niet hopen dat ze bij Groningen verliezen. Wat ik Steijn wel aanreken is een dramatisch aankoop beleid, ook het vasthouden aan zijn miskopen (Cabral, Ninos, Malone) is tenenkrommend.

MvdK reken ik aan dat hij niet heeft doorgepakt naar VdB. Hij had met VdB en Bulykin zijn poot moeten stijf houden. Toen die 2 weg waren was het over en sluiten. We hadden toen echt de kans om door te groeien. Ook het niet aantrekken van een TD is een grote fout. MvdK is een 2e Ringel, een beetje pappen en nathouden en 0,0 ambitie. Ze begrijpen alleen niet dat niemand daar hier in haaglanden geen zin meer in heeft en al helemaal niet voor die prijzen.
0
Vrijdag 6 december 2013 om 10:45 uur

Advertentie

Gast

BLEISWIJK-1 schreef:

He nul.....waar heb je het over. Ik heb de wedstrijd toch gezien. En daarbij is teletekst een van de bronnen waar gezegd wordt waar het niveau heel slecht was.

Dat jij met een Maurice Steyn bril op wil doen geloven dat het zo goed was, is jou probleem.
Wat zit je nou dom te lullen joh teletext hooligan? Niemand is steijn supporter maar clun supporter. Lekker i Types zoals jij zitten er gewoon op te hopen dat er verloren wordt, misselijkmakend gewoon
0
Donderdag 5 december 2013 om 10:14 uur

haagse-Dick

wdr schreef:

Ik ben altijd een Frans aanhanger geweest. Dit is wel een moment waarop zijn geloofwaardigheid, en die van Allesandro, duidelijk gaat worden. Frans zei al een maand geleden dat Jol bij ontslag bij Fulham de nieuwe trainer bij ons gaat worden. Alessandro zei ongeveer hetzelfde, al vond ik zijn bericht op sommige plekken nogal tegenstrijdig. Hij zei eerst dat Jol de nieuwe trainer ging worden maar daarna gooide hij er wat onduidelijkheden in.

Ik hoop echt dat ze gelijk hebben. Zo niet, dan kan ik die berichten ook niet meer serieus nemen. Frans zei eerder ook wat over een nieuwe speler die stof zou doen opwaaien. Die komt dan misschien tijdens de winterstop?

Iedereen, op twee of drie mensen op deze box die vinden dat het niet aan Steijn ligt na, voelt nu toch wel aan dat dit een enkeltje slaapwandelen naar de juup gaat worden als Steijn niet heel snel vervangen wordt.
Laten we hopen dat het bericht idd waar is van eerst frans en daarna allesandro, is het niet waar dan zijn ze voor altijd onbetrouwbaar en zal niemand nog iets geloven of aannemen van hun.

Die mensen willen het niet zien of zijn te laf om toe te geven dat steijn weg moet, ze hebben en zullen hem verdedigen tot de laatste linie. Al heb ik er ook al een aantal gezien die wel zo eerlijk waren om toe te geven dat ze fout zaten met steijn en hem te lang de hand boven de hoofd gehouden.
0
Donderdag 5 december 2013 om 09:58 uur

Haagse Roel

1-1 thuis tegen een subtopper , terechte uitslag.

Die Bakker vind ik wel een aardige voetballer, verdedigend prima voor zijn leeftijd , moet wel meer rust aan de bal hebben zodra die hem veroverd heeft , peert hem nu constant naar voren. Maar ja niet zo vreemd met leermeester Wormgoor naast je..

@ Marcellino : Natuurlijk moeten we bij Kallen zijn , roep ik al twee jaar.
Maar goed Steijn is erin gestapt en het is inmiddels toch echt zijn team dus is hij mede verantwoordelijk. Niet recht lullen wat krom is.

Ach , de meningen zijn inmiddels wel helder , en vallen toch echt steeds meer in het putje van de criticasters die nooit wat mochten zeggen hier. Triest maar waar ,het spel wordt steeds beroerder , de sfeer was al niks maar zit op niveau grafstemming. Nog ff en Woudensteijn is sfeervoller.

Groningen en PSV uit kan je schriftelijk afdoen. RKC thuis mag je hopen dat daar toch echt 3 pnt tegen gepakt worden. Echter ook dat is hoogst onzeker , want dat RKC heeft een link ploeggie met die Sno , vervelende gastjes als die Duits en Braber en welicht Castelen en die gekke Luxemburger in de spits.

En in DH dutten ze maar door....

0
Woensdag 4 december 2013 om 23:55 uur

Nu online

Vak_W, kojak1, Teeg070, Nigel070, Alle ballen op Jort, tjapi01, ADO079, GGH, Dannyy, Nees, RickZ en 401 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 568
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Morgen om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1