Welkom in de shoutbox, gast
Kees
Bert
'Met alle respect, mij zul je niet in het VVCS-team zien spelen'
Dinsdag, 10 mei 2011 om 00:25
Ricky van den Bergh voelt er weinig voor om zich komende zomer te melden bij het VVCS-team, de selectie werkloze voetballers die oefenduels speelt om zich in de kijker van een nieuwe werkgever te spelen. De spits die in het verleden nog eens zeventien en 22 doelpunten maakte in twee opeenvolgende Sparta-jaren, is straks transfervrij. Hij voorziet een overstap naar de Topklasse.
Van den Bergh (30) verkaste na enkele succesvolle jaren in Rotterdam naar RKC Waalwijk. Daarna ging het bergafwaarts bij Heracles Almelo en zelfs bij de club uit zijn geboortestad Den Haag, ADO, wilde het niet vlotten. De laatste maanden speelt Van den Bergh weer op het oude nest in Spangen. Hij zegt in Voetbal International dat hij zich beraadt op zijn toekomst.
“Er is nog geen interesse. Als er niets komt, dan kap ik gewoon met betaald voetbal. Dan ga ik lekker in de Topklasse spelen. Met alle respect, mij zul je niet in het VVCS-team zien spelen. Ik ben dertig, ik maak me niet meer zo druk. Daarbij komt dat de Topklasse een geweldige competitie is. Ik heb eerst een gesprek gehad met Michel Vonk, de nieuwe trainer. Dat was erg positief. Daarna heb ik samen met Wiljan Vloet en mijn zaakwaarnemer om tafel gezeten. Sparta kon mij de helft betalen van wat ik bij ADO verdiende.”
Van den Bergh besloot het voorstel van de Kasteelclub niet aan te nemen. “Ik begrijp de situatie van de club, maar ik heb het voorstel opzij geschoven. Ik wil verder kijken. Het verhaal dat Sparta niet met me verder wilde, slaat nergens op. Als ik akkoord was gegaan, dan had ik ook volgend jaar op Het Kasteel gespeeld.”
![]() |
Dinsdag 10 mei 2011 om 10:26 uur |
Kees
Wanneer komt de club ermee? Op de off. site staat nog steeds:
De prijzen voor de eerste ronde zijn gelijk aan de prijzen van de Topwedstrijden van komend seizoen. De prijzen voor de Finaleronde zullen uiteindelijk 10 euro hoger zijn dan de eerste ronde.
Opmerkelijk is ook dat de club vandaag niets op de site m.b.t. de verkoop van de play offs voor morgen had staan.
Wel knap van de club dat ze de oren naar de supporters laten hangen. Gewoon terugkomen op een foute beslissing. Roda biedt bijv. een gratis kaartjke voor de play offs aan bij aanschaf van een scc. In het verleden waren bij clubs als Utrecht de kaarten zelfs een tientje en toen zat het stadion nog niet voor de helft vol.
Ik hoop dat het nu wel vol gaat lopen.
![]() |
Maandag 9 mei 2011 om 22:11 uur |
rien1
Dan heb jij niet goed gelezen wat ik heb geschreven. Ik schreef dat ik altijd wel zal gaan, maar dat er veel mensen zijn die er het geld niet voor hebben. Je mag gerust weten dat ik die 2 seizoenskaarten en de kaartjes voor de playoffs van mijn vakantiegeld betaal. Dat is het me gewoon wel waard!
En nogmaals kunnen de shouters elkaar hier in hun waarde laten?
Gelukkig heb ik de mazzel dat ik niet op een paar tientjes hoef te kijken. Maar dat neemt niet weg dat de kaarten voor de play-offs voor veel mensen gewoon peperduur zijn, en sommigen zien er daarom zelfs vanaf. Maar het V-woord liet je net al vallen, en de club weet dondersgoed dat op de helft van deze maand dat ''extraatje'' binnenkomt.
![]() |
Maandag 9 mei 2011 om 18:46 uur |
Fransje
Precies, die gasten uit polen lachen ons hard uit als ze die vlaggetjes aktie van ons zagen, jammer dat dh zo diep gezonken is kwa sfeer. Vroeger stond denhaag daar bekend om en scheet de tegenstander al 5 x kleuren als ze het veld opkwamen. Had weleens willen zien of we ook 7de stonden als dit nog zo het geval was. Jammer dat die gasten van vak G dat niet inzien, versprijd zitten had never nooit moeten gebeuren. Jammer maar je zal moeten wachten tot de 2de ring er op komt en dan nieuwe afspraken maken voor andere vakindelingen
Die gasten lachen ons helemaal niet uit, denken juist mee en hebben speciaal voor ons de productie versneld en zijn het komen brengen vanuit Polen. Je vergeet dat dit de eerste geslaagde actie is, nooit eerder is een dergelijke tifo actie gelukt bij Den Haag. Vroeger had de helft van de vlaggen al op het veld gelegen of had de lijnrechter al 100 van die stokken in z'n rug gekregen. Dat het nu wel lukt is te danken aan de medewerking van veel supporters en biedt perspectief voor de toekomst.
![]() |
Zondag 8 mei 2011 om 10:49 uur |
oodh
Dit is vreselijk nieuws maar als er tig clubs achter hem aanzitten ook niet tegen te houden .Feit is wel dat we er steeds meer ernstig rekening mee moeten houden dat dit een seizoen is wat we niet snel meer zullen meemaken .De volgende die zal volgen zal Timothy zijn .Ben bang dat we volgend jaar weer voor degradatie zullen strijden.
We hebben dit jaar ook een ploeg die van iedereen kan winnen maar ook net zo goed kan verliezen. Met Kubik (eerste helft van het seizoen), Bulykin en Derijck achterin heb je natuurlijk spelers die er bovenuit stijgen. Ik reken er ook op dat ze alle drie weg gaan. Goede vervangers zijn voor ons niet te betalen. (Mulder is zelfs een reserve speler in de Jupiler, wat schieten we daar mee op?). Waarom bijvoorbeeld niet voor Nijland aangeklopt? Wordt ongetwijfeld het rechter rijtje volgend jaar. Maar goed, besef wel dat we dit jaar erg gelukkig waren. V.d. Brom wilde Bulykin eerst niet eens hebben. We moeten langzaam groeien maar eerst een forse (?) stap achteruit zetten helaas.
![]() |
Donderdag 5 mei 2011 om 12:55 uur |
BLEISWIJK
Het kan zomaar een voordeel zijn als we als 'underdog' de playoffs in gaan. Ik hoop natuurlijk altijd op 3 punten (zeker voor de diehards die ook nu weer naar het oosten van het land afreizen voor een pittig bedrag), maar mocht dat niet lukken dan scheelt dat weer in de torenhoge verwachtingen.
Ben benieuwd wie er op rechts zal spelen. Wordt het weer een middenvelder? Immers bijvoorbeeld? Ik zou ook Achterberg daar wel 's willen zien.
Johannes,
Ik denk dat ze met Kubik op links en Vicento op rechts gaan voetballen. Vicento speelde vorig jaar, op rechts, tegen Groningen (thuis) ook een goede wedstrijd. En ik denk dat Leeuwin naar het centrum van de verdediging gaat. Volgens mij sowieso zijn beste positie. Ik ga er vanuit dat Ammi over twee weken fit is en dan rechtsback kan spelen. Ik zou dat tegen Heracles gewoon uitproberen. Gewoon starten met het elftal waarmee je ook Roda / Groningen wilt bestrijden. In de twee helft kan je dan nog wat spelers vroeger naar de kant halen. We zullen zien!
![]() |
Maandag 2 mei 2011 om 16:16 uur |
hjfff
Tegen twente was pas een goede sfeer... dat was een heerlijke wedstrijd met 2 supporters groepen die sfeer maakte,
en wat twente betreft,,je kan zeggen van die boeren wat je wilt maar ze zingen wel altijd bijna de hele wedstrijd.
Bij ons zingen ze wel eens ,,you only singing when you winning tegen de andere supp..maar laat ze dan maar is eerst naar zichzelf kijken. is vaak heel stil.. zeker als het spel klote is.
Klopt als een bus!
Het spel mag nooit van invloed zijn op de sfeer.
Kijk even naar die Duitse en Oostblok Ultras. Die kijken amper naar de wedstrijd en zingen echt gewoon non-stop massaal! Ookal staan ze 0-3 achter; gewoon zingen alsof je 3-0 voor staat.
Zo hoort het te zijn!
Er werd vandaag amper massaal gezongen. Heel toevallig wel weer even na de 1-1. Naast MN ging zelfs een groepje zitten in de 2e helft, zij werden gelijk aangesproken en gingen toch maar weer staan.
De club moet deze dagkaarters en 'nieuwe supporters' beschermen en geen kaarten laten kopen voor de sfeervakken. Je zag duidelijk dat ze nieuw waren, jongens die er wat van zeiden werden uiteraard terecht bloedlink.
![]() |
Zondag 1 mei 2011 om 21:31 uur |
Advertentie
Thijs
1e doelpunt groningen dom balverlies van Verhoek op eigen helft.
2e doelpunt groningen Verhoek dekt stenman tot halverwege eigen helft en laat hem daarna lopen waarna hij kan scoren.
3e doelpunt groningen hele slechte breedte pass van Immers? waarna alles open ligt en een doelpunt niet meer te voorkomen is.
Ofwel eigen domme rotschuld!
Op naar de Plee offs
![]() |
Zondag 1 mei 2011 om 17:08 uur |
tmvnstn
stukkie uit de metro....
ADO Den Haag en FC Groningen strijden zondag voor de vierde plaats. Het zal een bijzondere ontmoeting worden voor twee spelers. Eerder dit seizoen kwamen beide clubs elkaar tegen in de KNVB-beker. Voor de eerste en tweede helft begroetten Thomas Enevoldsen en Ramon Leeuwin elkaar uitgebreid. Ik gaf commentaar bij die wedstrijd en probeerde zo snel mogelijk te bedenken waar zij elkaar van zouden kunnen kennen. Niets schoot me te binnen. Een paar weken later was ik weer bij een wedstrijd van ADO en vroeg het aan Ramon Leeuwin zelf. Het antwoord was mooier dan ik ooit had kunnen bedenken. De verdediger van ADO Den Haag is toen hij op de middelbare school zat vanwege een uitwisselingsproject naar Denemarken gegaan. Hij kwam terecht in het gezin Enevoldsen. Een tijdje later kwam de jonge Thomas in Nederland een weekje bij het gezin Leeuwin logeren. Er is toen ongetwijfeld veel over voetbal gepraat, maar dat ze elkaar jaren later in de eredivisie tegen zouden komen, zullen ook zij nooit verwacht hebben.
![]() |
Vrijdag 29 april 2011 om 15:30 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 27 | - | 55 |
2 | FC Dordrecht | 27 | - | 50 |
3 | Excelsior | 27 | - | 49 |
4 | ADO Den Haag | 27 | - | 49 |
5 | SC Cambuur | 27 | - | 46 |
6 | Graafschap | 27 | - | 43 |
7 | Den Bosch + | 27 | - | 43 |
8 | FC Emmen | 27 | - | 41 |
9 | Helmond Sp. | 27 | - | 39 |
10 | Telstar | 27 | - | 38 |
11 | Roda JC | 27 | - | 38 |
12 | FC Eindhoven | 27 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 27 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 26 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 26 | - | 28 |
16 | TOP Oss | 27 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 26 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 26 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 25 | - | 17 |
20 | Vitesse -27 | 27 | - | 1 |