Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: soort

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 572
Volgende pagina

Kees

kojak1 schreef:

zo,ben erweer,morgen een puntje,misschien wel drie.ben zeer positief vandaag.


ADO Den Haag in ieder geval zonder Ricky van den Bergh en Danny Buijs
30 oktober 2009 om 18:47

ADO Den Haag staat voor de zware opgave om Heerenveen op afstand te houden. Na de teleurstelling van vorige week zaterdag tegen Sparta (verlies in de extra tijd) hunkert de ploeg van Raymond Atteveld weer naar een succesje.

De ADO-trainer kan in ieder geval geen beroep doen op twee middenvelders. Danny Buijs zit een schorsing uit naar aanleiding van de gele kaart die hij tegen Sparta opliep, maar ook Ricky van den Bergh is niet inzetbaar.

Opvallend was al dat Van den Bergh vrijdag niet van de partij was bij de training. Toch niet disciplinair gestraft? Een lachende Atteveld: ‘Nee hoor, blijkbaar leeft dat altijd bij de pers als hij er niet bij is.’ Om er vervolgens serieus aan toe te voegen: ‘Hij heeft achillespeesklachten en heeft de gehele week al niet mee kunnen trainen. Hij heeft dusdanige problemen (een soort ontsteking die daar zit) en dat betekent werk aan de winkel voor de medische staf. Maar het zijn lastige blessures, dus wanneer wij hem terug kunnen verwachten, dat weten wij nu nog niet.’

© HaaglandenVoetbal.nl (TR Media)

Helaas ben ik niet zo positief. Ben er bang voor dat bij Heerenveen alles nu wel een keer meezit en dat wij het slachtoffer worden.

0
Vrijdag 30 oktober 2009 om 20:46 uur

Kees

Johannes schreef:

Het lijkt mij niet meer dan logisch dat er een oplossing gaat komen in Waalwijk om in elk geval de transferwindow van de winterstop te gaan halen, zodat ze een aantal spelers kunnen verkopen om schulden af te lossen en salarissen te besparen. Niemand is geholpen als daar iedereen gratis de deur uit loopt!

Ik vind het overigens ook wel een verplichting om spelers te verkopen als je in de schulden zit. Gek genoeg hoor je daar nooit iemand over.

 

O en Wetzel, haal die Dustley Mulder maar in de winterstop.

Is niet vreemd hoor dat je daar nooit iemand over hoort. Dat is korte termijn politiek en lost het daadwerkelijke probleem niet op.

 

In dit soort situaties moet je een structurele oplossing vinden want anders heb je een korte tijd later hetzelfde probleempje.

0
Woensdag 28 oktober 2009 om 17:52 uur

Kees

Als RKC failliet gaat bestaan Zwarte Piet en Sinterklaas. Met andere woorden allemaal gezwets. Wij moeten toch als beste het spel tussen gemeente en de clubs kennen. En gelukkig maar voor de supporters van RKC dat zij blijven bestaan.

 

En de media vindt het prachtig om te berichten over dit soort zaken.

0
Dinsdag 27 oktober 2009 om 18:15 uur

Aad

<FCDH> schreef:

vanochtend in goedemorgen nederland was er een vent op tv die voorspelde dat er de komende jaren  verschillende eredivisie clubs failliet gaan

Die voorspelling durf ik ook wel te doen.

Veel clubs leven boven hun stand. Te grote selecties en te hoge salarissen. In de afgelopen jaren verdoezelden de transfersommen die werden betaald veel van de gewone exploitatieverliezen.

Nu in de komende jaren o.a. de 5/6 regel en de overal in europa teruglopende sponsor-, reclame- en televisiegelden gaan doorwerken zullen de uitgaven op de inkomsten moeten worden afgestemd. Lukt dat niet snel genoeg dan gaat zo'n club gegarandeerd onderuit. Niet alleen in Nederland maar in alle kleinere voetballanden.

Naast faillisementen denk ik ook dat er veel fusies gaan komen: Limburg United (Roda + Foruna), FC Rotterdam (Sparta + Ecelsior), FC Noord-holland (AZ + Volendam), FC IJmond (Haarlem + Telstar), etc.

Laten wij hopen dat we van dat soort grappen bevrijd blijven.

 

Het begint met tevreden zijn met wat we hebben en berip te tonen voor sommige beslissingen bij ADO (geen nieuwe spelers, hogere entreetarieven, e.d.) die ervoor moeten zorgen dat we als Den Haag een zelfstandige en financieel gezonde club houden.

0
Maandag 26 oktober 2009 om 14:05 uur

Ooievaar

ADO supporter Leidschenveen schreef:

De actie van Soltani in de tweede helft langs de zijlijn was om te huilen, maar die actie was zoooo superslecht, dat ik gewoon stond te lachen. Zet twee kleppen op zijn ogen en doe het hek open, dan kan ie op Duindigt gaan draven. Zo onthutsend slecht, niet normaal. En mijnheer heeft zijn aanbieding van ADO geweigerd.....  Pfff, de stoom komt uit mijn oren !

Waarom wil men dan dat hij z'n contract verlengt. Met dit soort type spelers maak je alleen maar stappen achteruit. Gisteren ruim 14.000 verwachtingsvolle mensen op de tribunes, die weer met een kater het stadion verlieten. Die zie je voorlopig niet meer terug.

 

Laat de leiding zich eens bezighouden met het versterken van de selectie, dat betaalt zich dubbel en dwars uit. Knapen als Ceulenaer, Leonardo en zelfs Caraciolo heb je meer aan dan deze jupiler speler. Dus geen contractverlenging maar afscheid nemen van Soltani. Wil je omhoog dan moet je daar ook wel het materiaal voor hebben.

 

En als de trainer dan - met name in de thuiswedstrijden - dan ook nog met een logische opstelling en tactiek komt dan moet er toch meer in het vat zitten dan vier thuisnederlagen op zes beurten.

0
Zondag 25 oktober 2009 om 14:29 uur

jajoh

Ongelovelijk allemaal. Wat een wedstrijd...... En weer tegen dat ...sparta! Ik weet niet wat er achterin gebeurde, maar het leek alsof ze voor het eerst samen speelde! Als je als trainer zoet dat Ammi niet uit de verf komt op de plek waar ie begon, moet je toch gvd na een minuut of 20 al ingrijpen!!!?? Waarom ziet iedereen vaak dit soort dingen en een trainer niet. Ook Immers liep vandaag voor jan lul in het veld en Milic zal best een aardige gozer zijn, maar als voetballer is het echt een drama. 2.01 meter zijn en niet kunnen koppen, alleen maar doelloos doorkoppen ipv van te voren kijken waar je medespeler staat, Soltani die ook de laatste paar weken niet presteert en Buijs die alleen maar op Ditewig staat te schelden terwijl hij je op de been heeft gehouden tot die laatste minuut. Rare wedstrijd, rare avond, rare spelers en trainer af en toe.

0
Zaterdag 24 oktober 2009 om 21:43 uur

Advertentie

rien1

Vlakko schreef:

Als RKC failliet gaat spelen ze 'gewoon' de competitie uit.

 

De KNVB heeft nl. een potje voor dit soort gebeurtenissen om het competitieverloop niet te beinvloeden van buitenaf.

 

AZ gaat zeker niet failliet dit seizoen, daar is alles al betaald dan wel binnen wat begroot is en kan zelfs bij doorkomen champ. league voorronde alleen maar mooier worden voor ze.

 

Was overigens erg gezellig zo met zijn allen in Nijmegen!

Goede sfeer in het vak. Nu maar weer massaal naar Heerenveen laten we daar dan ook maar het stadion overnemen.

 

Maar Zaterdag eerst de deceptie van vorig seizoen uitwissen!

Precies!! De KNVB heeft een soort van noodfonds om dit soort zaken op te lossen. RKC speelt de competitie gewoon uit met die hulp. AZ speelt zowiezo de competitie uit, zelfs nu de shirtsponsor (DSB dus)vanaf vandaag van het toneel/AZ-shirt verdwijnt. 

 

En inderdaad, wat was het gezellig in ons uitvak. Ik kwam (weer eens) als 1 van de laatste binnen.  beneden zag ik het mooie volle vakkie en toen ik zo omhoog keek heb ik effe staan genieten

0
Maandag 19 oktober 2009 om 19:12 uur

Vlakko

Als RKC failliet gaat spelen ze 'gewoon' de competitie uit.

 

De KNVB heeft nl. een potje voor dit soort gebeurtenissen om het competitieverloop niet te beinvloeden van buitenaf.

 

AZ gaat zeker niet failliet dit seizoen, daar is alles al betaald dan wel binnen wat begroot is en kan zelfs bij doorkomen champ. league voorronde alleen maar mooier worden voor ze.

 

Was overigens erg gezellig zo met zijn allen in Nijmegen!

Goede sfeer in het vak. Nu maar weer massaal naar Heerenveen laten we daar dan ook maar het stadion overnemen.

 

Maar Zaterdag eerst de deceptie van vorig seizoen uitwissen!

0
Maandag 19 oktober 2009 om 14:38 uur

Kees

Ik ben tevreden. Vorig seizoen verloren we in de slotfase dit soort wedstrijden. Bij NEC werd het toen ook gelijk maar genoeg andere verloren we.

 

Elk puntje moet gewoon koesteren en zeker in uitwedstrijden.

0
Zondag 18 oktober 2009 om 16:24 uur

Kees

RicoFCDH schreef:

Ben ook benieuwd hoe Vicento et gaat doen.

Ach Vicento zal er denk ik wel komen. Het is alleen jammer dat bij ons de selectie zo smal is dat je dit soort spelers al geforceerd moet laten mee doen. Mooier is voor die jongen om in te vallen bij een zekere voorsprong.

0
Zondag 18 oktober 2009 om 14:17 uur

Nu online

superfcdenhaag2 en 251 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 572
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2