Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vanavond

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 573
Volgende pagina

Aad

Marcel schreef:

Per direkt afscheid nemen van Waterman aub!!!!!
Ik denk dat we hem gewoon moeten houden.
A. Hij is contractueel voor een heel seizoen gehuurd.
B. Naar Sparta kan hij niet want de regelementen schijnen 3 clubs per seizoen te verbieden.
C. Mocht ik B. verkeerd begrepen hebben dan is hij voor Sparta in ieder geval 3e keus.
D. Na vanavond wil zelfs Bal Op Dak 7 hem niet als keeper.
0
Woensdag 28 januari 2009 om 23:26 uur

rien1

Bert schreef:

Ja en dan op het middenveld Schwiebbe. Maar die heeft denk ik rare dingen gezegd tegen Wetzel want die wordt volkomen genegeerd. 
Ook iets waar ik me over opwind. Waar in godsnaam  is Schwiebe! Dan kan Wetzel van alles verkondigen, maar die jongen hadden we vanavond goed kunnen gebruiken. En trouwens in de competitie hoort hij minstens op de bank, liever in de basis. Wat is dat toch voor ongein met die Wetzel. Hij had ook Boschaert erin kunnen zetten. Zijn ongelijk is nu wel aangetoond op deze manier vind ik. Want wat er nu stond was nogmaals onthutsend zo slecht gewoon.

Oke, Bert, en de andere shouters morgen vroeg op.
Welterusten allemaal 
0
Woensdag 28 januari 2009 om 23:25 uur

rien1

Bert schreef:

Zijn gelukkig Derrijck als het goed is en in ieder geval Kum er ook weer bij.
Dat zal zeker een slok op een borrel schelen, Bert. Wat ik vanavond heb gezien, daar krijg ik nachtmerries van!
En ja, we misten 3 mensen achterin (derijck,pique,kum), maar ik heb er een rotgevoel aan overgehouden voor zaterdag en daarna. Ik weet niet hoe dat ineens zo erg komt. 1 wedstrijd slecht spelen oke, maar dit was onthutsend gewoon!! 
0
Woensdag 28 januari 2009 om 23:13 uur

Bert

rien1 schreef:

En ZE moeten er ook staan! En dan bedoel ik dus NIET Horvath, NIET Khaya en NIET v.Hese!
Alsjeblieft, zet Kum, Derijck en Pique er maar in. 
Zelfs als die geblesseerd zijn spelen ze volgens mij nog 10 x beter dan die drie stokies. Wat werden die kinderlijk uitgespeeld. Natuurlijk is Twente een stuk beter, maar dit was gewoon lachwekkend. Het is dan ook te hopen dat de 3 weer terug keren zaterdag.

Ik ben blij dat ik thuis ben, ik zeg eerlijk dat ik het daar niet meer aan kon zien. En het is ook nog op de landelijke tv geweest. Wat een slechte beurt     
Tweede helft stond het wel gelijk een stuk beter Rien. Met Zwinkels en Resodihardjo. Hese viel vanavond ook door de mand.

Soltani ook hele eerste helft niet gezien. Tweede helft ging wel beter. Waterman moet uit de selectie. Vreselijk jammer dat wij deze op papier talentvolle keeper hebben gehaald. Zo zie je maar weer alleen jonge talenten halen is ook niet alles.    
0
Woensdag 28 januari 2009 om 23:10 uur

Bert

kenner schreef:

het begon al met de opstelling, wat doet die kahya daar achterin daar had ranco moeten staan en swiebbe op het middenveld,je kan zien dat we kum, dereick en pique echt missen en over waterman TJAen meneer wetzel wat heb u tegen swiebbe?????
Zwinkels was vanavond de super keeper die ik graag zie. Hoop dat hij geleerd heeft vd wedstrijd tegen Heracles.

Waterman was weer een drama. Commentator probeerde een hoop goed te pratenover hem tuurlijk had hij de pech dat Twente goed begon maar die vierde goal dat kan echt niet. Dat zie nog geeneens bij vierde klasse amteurvoetbal. Wat een drama je kan goed aan zijn spel zien dat hij het niet naar zijn zin heeft bij Ado. Waterman kan beter weg gaan zei de commentator lijkt mij ook zelfs Coutinho gaat het niet slechter doendan dit .........ongelovelijk.
0
Woensdag 28 januari 2009 om 22:56 uur

Let maar op

Shit man Rob, je bent echt een slimme vent. 

Laat ik in ieder geval gezegd hebben dat vandaag de wedstrijd dankzij wanbeleid van Wetzel verloren gaat. Laten we hopen dat we niet nog meer blessure / schorsingen krijgen want dan wordt het niet alleen uiteschakeld voor de beker maar nog erger..

Succes allemaal vanavond!
0
Woensdag 28 januari 2009 om 19:20 uur

Danny

Vind schwiebbe een goede speler op het middeveld. Als ranko een plek terug word gezet had ik hem er 100% zeker neergezet. Wetzel denkt er anders over. De geer is er nog lang niet klaar voor. Laten we het beste hopen vanavond!
0
Woensdag 28 januari 2009 om 17:38 uur

Let maar op

Haha, als er niet wordt gedacht vanuit de dol trieste gedachten dat alles rozengeur is dan moet je een persoon gelijk maar negeren en wordt hij als irritant bestempeld. Ongelooflijk!

Het zijn gewoon feit die ik op noem! Laat ik het dan enigzins bijstellen en zeggen dat bij afwezigheid van 2 centrale verdedigers en een middenvelder, voetballers als El Moussaoui, Schwiebbe en de Meersman minimaal op de bank zouden moeten zitten. Zelfs dit is niet het geval. Dat is gewoon wanbeleid. Ik wens jullie veel succes vanavond. Ik ben ook supporter en hoop dat we winnen, maar ik mag toch zeker wel mijn mening over Wetzel geven of niet soms? Die man is gewoon geen goede trainer, sla de statistieken er maar eens op na!
0
Woensdag 28 januari 2009 om 17:08 uur

Advertentie

yo

Mijn opstelling voor vanavond:
             
                         Zwinkels

                Horvath        Ranko 
Ammi                                         van Hese
                    Swiebbe
      Buys                            Cornelisse
                   Knopper
                                            Soltani
                          Powel

0
Woensdag 28 januari 2009 om 16:39 uur

Mitchel

Vanavond komen al die nep supporters... bij mij op school komen al die zogenaamde stoere gangsters naar ADO... dus vanavond zie je allemaal van die stoerdoenertjes dus heb ik maar besloten om voor 1 keer maar familievak ga... k`wil niet al die nep supporters tussen hebben die alleen komen als ado goed draait en om daarna te rotzooien en club kapot te maken terwijl supporters nu net Goed in nieuw zitten
0
Woensdag 28 januari 2009 om 15:31 uur

Nu online

Ado Vakkie S, Rooie91, Brian, Dannyy en 92 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 573
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1