Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bijna

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 574
Volgende pagina

Tommy

K.B schreef:

Haha nee die jongen wil graag terugkomen. Mocht gewoon optyften en werd als reden gebrek aan kwaliteit gegeven. Die gaat gewoon naar Heerenveen of Groningen straks.
is al bijna rond met utrecht. clubs zijn er al uit en die komen er samen echt wel uit.
0
Zaterdag 10 mei 2014 om 15:13 uur

haagse-Dick

H@@GenEES schreef:

Hoe kom je daar in godsnaam bij dat Birmingham City een stap omlaag is, hoeveel wedstrijden van de championship heb jij dit seizoen gezien, gezien je mening kunnen het er nooit veel zijn.
Geld en publiek leggen de basis voor succes, maar ze zijn wel bijna gedegradeerd! En er zijn meerdere voorbeelden van topclubs in verval in het engelse voetbal. Financieel gaat Tom vooruit maar daar is alles mee gezegd, maar dat is voor voor een speler doorslaggevend!

Maar Tom Blijft gewoon, probeert gewoon een topsalaris te krijgen bij ons!
0
Zaterdag 10 mei 2014 om 13:24 uur

H@@GenEES

Kees schreef:

Hetzelfde voor Coutinho en Holla. Wat zullen in hemelsnaam de beweegredenen zijn geweest om ze alle drie uit hun contract te laten lopen?

Ok, ze willen meer salaris maar je loopt nu bij drie basisspelers een transfersom mis. Was het de mogelijk naderende degradatie, foutieve inschatting van capaciteiten en was dit niet gebeurd met een technisch directeur?
Dat laatste gaat me een beetje te ver, er zijn zat voorbeelden van clubs waar het ondanks of eerder dankzij een TD helemaal fout gaat, zegt de naam Mark Wotte je nog iets, heeft bijna heel Feyenoord gesloopt
0
Zaterdag 10 mei 2014 om 10:21 uur

Kees

Appie Happie schreef:

Snap niets van Holla (als het waar is natuurlijk). Hij is nu grootverdiener bij Ado. Kan mij niet voorstellen dat je in de 3e bundesliga veel meer kan verdienen. Of hij wil gewoon heel graag weg.
Ik heb het nog ff allemaal nagelezen. PRM heeft een begroting van plus minus 6 miljoen euro en is op het ogenblik schuldenvrij. De club wil zich verder ontwikkelen en heeft hun begroting in zo`n drie jaar bijna verdubbeld.
Op het ogenblik staan ze in de Duitse "derde liga" in de middenmoot.

Ik vraag me af wat Holla daar kan verdienen met een begroting die de helft is van ADO. Holla verdiende hier volgens mij al redelijk tot goed. Sportief gezien is het een enorme stap terug.

0
Vrijdag 9 mei 2014 om 19:46 uur

<FCDH>

Kees schreef:

Preussen Munster is wel een heel grote club in Duitsland qua historie. Echter baggerniveau a la topklasse H.B.S. Onvoorstelbaar dat Holla daarvoor kiest. Zal wel weer de muntjes zijn.
Bijna elke Duitse club heeft een groot bedrijf als sponsor kunnen ze in Nederland nog wat van leren met hun zuinigheid
0
Vrijdag 9 mei 2014 om 17:33 uur

Advertentie

Sprinkhaan070

gillah schreef:

Sno heeft zeker kwaliteiten die wij heel goed kunnen gebruiken: kan goed opbouwen, is fysiek een van de sterkste in de eredivisie en is een leider. Maar ik zie hem, bij wijze van spreken, ook zó het veld af lopen als hier het publiek een beetje aan het morren is na twee keer achter elkaar balverlies.

Maar als Fraser het beste uit hem weet te halen hebben we er een topper bij, zeker weten.
Als het Fräser het beste uit Alberg kan halen.. waar ik me zwaar aan ergerde onder Steijn. Dan kan hij dat ook bij Sno!

Onder Fräser is het elftal maar ook bijna iedereen individueel beter geworden vind ik!
0
Vrijdag 9 mei 2014 om 16:21 uur

H@@GenEES

pajam schreef:

z`n andere aanbiedingen zijn toch 2e/3e divisie clubs uit Engeland en Duitsland?

Dan is een NEC die in de eredivisie blijft zo slecht nog niet.
Voor ons wel, maar voor hem niet
2e/3e division salarissen in de UK liggen nog steeds hoger dan bij NEC die bijna failliet is
0
Vrijdag 9 mei 2014 om 12:14 uur

Dannyy

<FCDH> schreef:

Nu we hier toch weer een discussie over dat slap voetballende Utrecht hebben wat den haag jullie gaat Utrecht het komend seizoen boven ons eindigden of gaan wij boven hun eindigden weer
Denk dat wij 3-8 eindigen en Utrecht 12-16. Utrecht heeft bijna geen Eredivisiewaardige spelers, zeker niet als Mulenga, de Ridder, Delpiere en Toornstra vertrekken.
0
Vrijdag 9 mei 2014 om 11:53 uur

pajam

Tommy schreef:

nou ik vind het triest dat rkc qua veldspel helemaal wordt overklast door de nummer 7 van de juup sorry.
(en nu niet aankomen met mvv- den haag asjeblieft )
voorlopig is de eerste helft bijna voorbij en staat RKC `gewoon` 0-1 voor
0
Donderdag 8 mei 2014 om 19:29 uur

Sprinkhaan070

D.H.zuid-west schreef:

Blij dat jij het niet voor het zeggen hebt zeg...

van Haaren heeft voor zijn doen veel te weinig gebracht dit seizoen en ik begrijp ook niet in waarom je hem boven Jansen plaatst die een zeer goede indruk heeft achtergelaten voor zijn blessure.

Ik denk overigens niet dat het Holla en Sno wordt, gewoon 1 van de 2,, niet allebei.

En waarom zit je nu al te denken om na komend seizoen Alberg, Malone en Gehrt te verkopen Als deze jongens een goed seizoen draaien is het juist verstandig om de ploeg nog minimaal een jaartje langer bij elkaar te houden i.p.v. maar weer direct te gaan cashen (en weer opnieuw te moeten beginnen). Iedere keer maar weer je beste spelers verkopen gaat je niet structureel naar het linkerrijtje brengen.
Jij ziet totaal niet wat ik typ geloof ik! Ik zet van Haaren niet boven Jansen. Ik zeg dat als van Haaren zo speelt als tegen Cambuur de laatste wedstrijd vind ik hem een meerwaarde. Niets meer niets minder!

Jansen is een jaar uit de roulatie geweest, is jong en talentvol. Maar om nou te zeggen dat hij top was voor zijn blessure is overdreven. Hij deed redelijk mee... viel nooit op!

Holla en Sno kunnen prima samen op het middenveld. Sno kan namelijk ook aanvallend ingesteld spelen. Doet hij namelijk nu bij RKC. Duits staat daar als verdedigende middenvelder.

En ja na komend seizoen is het heel goed mogelijk dat je één van die 3 spelers kwijtraakt aan een top 5/6 team. Dat kan namelijk een club als ADO Den Haag niet tegenhouden wanneer er een goed bod van ong. 2 miljoen komt.

Bijna elke club in de eredivisie verkoopt zijn beste spelers na zo een 2 jaar.

Je lult totale onzin vriend!

0
Donderdag 8 mei 2014 om 12:15 uur

Nu online

rh_vakm, R.E., Erik070, Jurriën, Vak_W, fcsoep, Bleek, Tante Wil, buurmanBrutus, Ran1972, LeoH, CrazieD, Raoul88, Bolskie, fcdh-denhaag, Lellow, RickZ en 220 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 574
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1