Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: soort

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 576
Volgende pagina

Kees

Bert schreef:

Vanmiddag bijeenkomst gehad met een van de captive of industries

van mijn werkgever. Scherp kijken naar welke risico's we inkopen let op rendement etc. etc. etc.

 

Zegt die aan het einde ik wil ook mijn verhaal niet te negatief maken. Heeft iemand nog wat leuks meegemaakt.

 

Steekt die collega van mij een hand op ja ik heb wat leuks meegemaakt.

 

O ja wat dan.

 

Zegt die Ado heeft weer gewonnen:P

Is dat leuk?

 

Ja voor mij wel ja.

Je kon mij onder de tafel vandaan halen van het lachen.

Ik merk aan alle kanten dat onze club zo positief in de belangstelling staat. Ook bij mij op kantoor spreekt iedereen positief over ADO en worden er zelfs arrangementen (diner/parkeerkaart/wedstrijd) gekocht. En gekoof me; dat doen we bij geen enkele andere sportclub. Het bedrijf waar ik werk heeft ruim 4000 werknemers en sponsort in principe geen club en zal ADO ook niet sponsoren maar men koopt wel dit soort kaarten. I gewoon heel erg leuk.

 

Zelf zit ik liever op vakkie T met lauwe koffie, slappe frikandel en echte supporters om me heen.

0
Donderdag 17 september 2009 om 22:45 uur

rien1

Martin schreef:

Het zijn in ieder geval niet dezelfde type spelers, dan zou het pas moeilijk zijn. Atteveld moet gewoon de speler kiezen die beter bij de taktiek past.

Zijn inderdaad 2 verschillende (hoe zeg je dat) "soort" spelers natuurlijk. Al was Bosschaert prima bezig, maar ik zie vd Bergh toch ook wel heel graag voetballen.

Ach, wie zien we op dit moment eigenlijk niet graag voetballen.

Ik was positief verbaasd vanmorgen toen ik de Haagse opensloeg. Allebei weer fit.;)

0
Woensdag 16 september 2009 om 14:04 uur

ADO500

ADODENHAAG schreef:

Snap ik eerlijk gezegd niet. Geen geld voor spelers en wel weer voor zulke dingen.. Waarom wachten we daar niet een paar jaar mee

Heeft toch niets met geld te maken. ADO gaat ze niet sponsoren of zo. Maar op andere wijze bijdragen. Bijvoorbeeld clinics laten geven door spelers en/of technische staf en dat soort activiteiten.

 

Is gewoon binnen de maatschappelijke doelstellingen van ADO Den Haag. Dat is ook een tegenprestatie die met de gemeente is afgesproken voor "de steun" die de gemeente heeft gegeven.

0
Dinsdag 15 september 2009 om 14:31 uur

ADO supporter Leidschenveen

Heerlijk die drie punten, ik zie ze toch als bonuspunten om heel eerlijk te zijn. Wat is die Dembele trouwens goed zeg, het lijkt wel alsof ie lijm aan zijn schoenen heeft zitten. Voor dat soort spelers kom je echt naar het stadion.

0
Zondag 13 september 2009 om 17:57 uur

dirk

Den Haag For Life schreef:

Kon een glimlach niet onderdrukken. Je slaat de spijker keihard op zijn kop.

Dan hier de schriftelijke oprispingen van iemand die zich uitgeeft voor columnist, te lezen op de site van Haags amateurvoetbal.

 

Andre Wetzel, voetbalkenner of mediazieke ex trainer? Column van Theo de Graaff
Saturday, 12 September 2009
Ik had mezelf nog zo beloofd me niet meer druk te maken over de teksten van Andre Wetzel in de media echter zijn oprispingen in het AD van afgelopen vrijdag deden mij direct in de pen klimmen. In het stuk wordt een soort van ruzie gemaakt tussen Wetzel, Jagersma en van der Kallen aan de ene kant en Atteveld aan de andere kant. Daar waar Wetzel cs. roepen dat een 12e plek haalbaar is gaat Atteveld voor handhaving. Ik ben geneigd de koers van Atteveld te volgen en dat zou Wetzel in mijn ogen ook moeten doen. Nog niet 1 keer heeft de TD, die in de wandelgangen spottend Dr. Voetbal wordt genoemd, openlijk zijn steun uitgesproken aan Raymond Atteveld. Nog niet een keer onvoorwaardelijk.

Hoe dat komt? Simpel, Wetzel is boos, boos dat hij niet meer de hoofdtrainer is. Boos dat hij "zijn" ADO in "zijn" stad Den Haag moest loslaten. Op aandringen van heel veel mensen is dat gebeurd, als ik de geluiden mag geloven mag hij blij zijn dat van der Kallen hem zo'n aftocht heeft gegund, maar laat ik niet in herhaling vallen. Het stukje in het ADO.

Wetzel heeft het over stapjes vooruit, en ik moet hem nageven, een paar stapjes betekent 2 stapjes, betekent 2 plekken en je kan alles zeggen van Wetzel, 2 plekker hoger dan de 14e plaats is inderdaad de 12e plek. Goed gedaan Andre.... De rest is natuurlijk klinkklare onzin. Atteveld wordt nu opgezadeld met een opdracht die bijkans onmogelijk is. Met een elftal dat niet goed genoeg was om voor meer te gaan dan handhaving moet hij nu, aangevuld met Ricky van den Berg, 12e worden. ONvoorstelbaar dat een persoon in minder dan een jaar met zoveel tongen praat maar eigenlijk ken ik Wetzel niet anders dan op deze wijze.

Voor de echte liefhebbers wil ik de stukjes in het AD aanraden over zijn aantreden bij Westlandia en de eerste 2 overwinningen in dat jaar toen hij er begon. Dr voetbal had natuurlijk allang gezien wat er allemaal in zijn ploeg zat aan kwaliteit, er was alleen een grootheid nodig het eruit te halen. En wie anders dan dr. voetbal had dit klusje kunnen doen.... Mooie woorden die snel vergeten waren, ook door Wetzel zelf, toen Westlandia dat jaar degradeerde.

In mijn vorige column zei ik het ook al, Andre steun Atteveld openlijk en hartelijk. Het gaat je veel krediet opleveren.

Mijn conclusie is nog steeds dezelfde, Wetzel is een boze ex trainer.



 

0
Zaterdag 12 september 2009 om 14:18 uur

Kees

Schitterende poll overigens op www.adofans.nl m.b.t. Luinge. Leuk op de actualiteit ingespeeld en persoonlijk hoop ik dat hij op een waardige wijze onthaald wordt. Zeker als je bedenkt dat het misschien wel zijn laatste of een van de laatste wedstrijden is dat hij bij ons fluit.

 

Preachtige man die geen eenheidsworst is en juist dit soort personen zijn de krenten in de pap in een amusementsfabriek.

 

0
Donderdag 10 september 2009 om 23:04 uur

Advertentie

CrazieD

anti td schreef:

Ik heb er nog een!

 

WE MAKEN STAPJES JA JA

WE MAKEN STAPJES JAJA

 

WE MAKEN STAPJES JAJA

 

MET WETZEL ......lalalala........daar kom ik nog niet helemaal uit...

 

 

Iemand?

Weet je anti, jouw hele hetze tegen Wetzel begint steeds irritantere vormen aan te nemen.. Weet je, normaal gesproken reageer ik niet op dit soort onzin.. maar voor jou maak ik graag een uitzondering.. ;)

 

Ik moet je eerlijk bekennen, ik snap al jou ophef niet.. en dan vooral het feit dat je een nick aanmaakt met de naam "anti-td".. is het dan echt zo eenzaam op dat zolderkamertje van je in je ouderlijk huisje..? Of ben je het nu eindelijk zat om aan je zwansjuh te pielen, iedereen die het verhaaltje realistisch bekijkt ziet dat er fouten zijn gemaakt door Wetzel, en juist door jou "soort" wordt het elke keer weer naar boven gehaald, is dit een soort van, goed voorbeeld, doet volgen..;)

 

Beetje na-apen.. pff.. en dan nog zo lopen zeiken over het feit dat hij zijn job niet goed doet, ik ben met de meeste eens dat HIJ niet alleen het imago omhoog heeft gehaald, alleen hebben meerdere trainers, td's dat geprobeerd.. alleen is hem het wel gelukt.. en jah.. sommige dingen hadden handiger aangepakt kunnen worden... maar dan nog.. ik vindt dat hij zijn taken redelijk tot goed uitvoerd..

 

Nou wetzel-lover.. rukze, en tot lees...

 

Gegroet CrazieD

 

Den Haag 4 evâh..!!

0
Donderdag 10 september 2009 om 22:14 uur

Bert

<FCDH> schreef:

en ook komen steeds de stroomkosten terug bij ons waarom zijn die bij ons altijd zo hoog dan?

Ze moeten met RWE of Westland energie in zee gaan. Die kopen goedkoop stroom in van tuinders.

 

Een beetje tuinbouwbedrijf heeft tegenwoordig een WKK installatie. Dat is een soort uit de kluiten gewassen turbinemotor die op gas draait. De warmte die de motor afgeeft gebruikt de tuinder voor zijn gewas. De stroom die de motor opwekt heeft hij niet (altijd) nodig en levert het bedrijf weer aan bedrijven als RWE.

 

RWE kan bovendien als een stuk sponsering de rekening (deels) laten vervallen.

 

0
Dinsdag 8 september 2009 om 17:38 uur

JB

Vlakko schreef:

Ik vraag me af of de Snor echt zo slecht geinformeerd is over het reilen zeilen bij onze club.

Heb het idee dat er tegenwoordig overigens goede positieve lijntjes liggen naar hem vanuit de club.

 

Dus wat betreft de hogere kosten en lijk uit de kast vraag ik em af of die het echt bij het onjuiste eind had.

 

Wat me meer zorgen baarde was zijn opmekring dat meerdere clubs het water aan de lippen staat rondom ons Den Haag. Bedoelde hij nu ons of Feyenoord met die bewuste rare opmerking?

 

Overigens wel goed om te horen dat v/d Gun er nog niet uitkomt in Wales, zo blijven er kansen voor Den Haag.

Ik vraag me wel degelijk af of hier sprake is van een lijk uit de kast. Mijn gok is dat er eigenlijk sprake is van het tegenovergestelde.

 

Zoals wel vaker hier besproken wordt de transfersom van een speler verdeeld over de looptijd van het contract in de kosten van de club genomen.

 

In het AD was er sprake dat het extra miljoen voor 800.000 betrekking had op de transfers in de winterstop.

 

Aangezien we met zijn allen weten dat Wetzel Buijs, Derijck en Powel nooit voor die 8 ton heeft kunnen kopen (als dat wel zo is die man gelijk erelid maken ) is hier dus iets anders aan de hand.


En volgens mij het volgende:

vd Kallen is zakenman, die heeft gezien de inhoud van het contract van Danny Buijs de transfersom afgeschreven in 6 maanden.

Omdat hij er, vanuit voorzichtigheidsprincipe, vanuit ging dat Buijs na 6 maanden voor een grijpstuiver weg zou kunnen zijn.

En dit betekend dat er in de exploitatie van dit en komend seizoen niet meer afgeschreven hoeft te worden op de transfersom van Danny Buijs.

Met andere woorden, er heeft eigenlijk alleen maar een verschuiving in de tijd van kosten plaats gevonden.

 

Vandaar dat vd Kallen ook zo luchtig reageert en zegt dat niemand hoeft bij te lappen en dat ADO dit uit eigen vermogen oplost.

Er vloeit namelijk bij dit soort kosten geen geld uit de kas.

 

Hebben trouwens die extra electriciteitskosten misschien iets te maken met onze dames die ook in het stadion spelen en dat dit niet in de begroting voor vorig seizoen was voorzien?

0
Dinsdag 8 september 2009 om 00:38 uur

JB

Een oudere supporter schreef:

Wat ik me afvraag: Zou de financiële administratie bij ons cluppie wel goed op orde zijn?

Dat denk ik wel.
En als ze 2 jaar geleden in de loop van de sollicitatieprocedure de functieomschrijving van financieel directeur niet drastisch naar beneden hadden bijgesteld naar die van een soort hoofdkassier, dan had ik het zeker geweten.

De hele discussie gaat niet over de betaling van de 1e termijn.
Wetzel heeft het alleen maar over het niet leveren van de vereiste bankgarantie.

Voor de 1e termijn die al snel betaald moest worden vraag je normaal gesproken geen bankgarantie.
Waarschijnlijk had ADO de vrijgave van Elia bij HSV nog tegen kunnen houden als die betaling niet tijdig was gedaan.

De bankgarantie is de zekerheid dat de toekomstige betalingen ook daadwerkelijk worden gedaan.

Het valt mij trouwens op dat men zich eerst de afspraak niet kan herinneren bij Twente en dat nu de financieel directeur het er plotseling over heeft dat ze al een poosje wachten op de bank die de gevraagde garantie moet opstellen.
Volgens mij hebben ze bij Twente bewust de bank laten wachten zodat ze tot 1 september zelf nog over hun geld konden beschikken voordat dit dmv de garantie geblokkeerd zou worden.
0
Donderdag 3 september 2009 om 22:18 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 193 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 576
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2