Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gespeeld

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 577
Volgende pagina

Bollie74

En we staan nog 2 weken op plaats 8. Gewoon goed gespeeld vandaag alleen jammer dat we niet die 2e konden maken. Gewoon iedereen ff genieten van het feit dat we niet verloren hebben van ze dit jaar.
0
Zondag 24 februari 2013 om 16:40 uur

ADODENHAAG

1e kwartier hadden we 2-0 achter kunnen staan maar aan het einde van de 1e helft ging het prima!!! Hopelijk kunnen ze eindelijk wat veerkracht laten zien door ook een prima 2e helft te spelen. We spelen trouwens een soort 4-4-2 die van mij altijd wel gespeeld mag worden!
0
Zondag 24 februari 2013 om 15:18 uur

edgar


www.ajax.nl....

23 februari 2013

ADO Den Haag is zondagmiddag de volgende tegenstander voor Ajax, dat donderdag werd uitgeschakeld in de Europa League. ADO Den Haag voert al geruime tijd de middenmoot van de Eredivisie aan. De Haagse ploeg oogt stabiel, uitgebalanceerd en gretig.
Wondervoetbal valt er dit seizoen van ADO Den Haag niet te verwachten. Al was de actie waarmee spits Mike van Duinen tegen PEC Zwolle een tegenstander omspeelde, voor zijn ploeggenoten aanleiding hem de bijnaam ‘Dennis’ (van Bergkamp) te geven. Van Duinen begon het seizoen op de flanken, maar eiste de afgelopen maanden zijn favoriete positie, in het centrum van de aanval, op. Dit ging ten koste van oud-Ajacied Rydell Poepon. De spits heeft het sinds zijn overgang van De Graafschap niet eenvoudig bij ADO Den Haag.

De Haagse ploeg moet het vooral hebben van het hechte collectief. Dat, samen met het uitgedokterde spelsysteem van Maurice Steijn, heeft ertoe geleid dat de financieel krap bemeten club het meer dan voortreffelijk doet in de Eredivisie. De oefenmeester laat zijn equipe steevast in een 4-3-3-systeem spelen. De bezetting van de vleugels is daarbij opvallend variabel. Aaron Meijers, Rydell Poepon, Mike van Duinen, Tjaronn Chery, Stanley Elbers, Santi Kolk en Charlton Vicento hebben er al gespeeld.



Danny Holla is dit seizoen de topscorer van ADO.


ADO herbergt een aantal echt Haagse spelers. Tommie Beugelsdijk, de eerder genoemde Van Duinen en natuurlijk Santi Kolk. De aanvaller is aan alweer zijn vierde episode bij de groengele brigade bezig. Spelers als Vito Wormgoor en Danny Holla hebben dan wel geen Haagse roots, ze vertegenwoordigen wel het voetbal wat de fans van Midden-Noord willen zien: de mouwen opstropen, negentig minuten gaan en nooit opgeven. Holla is topscorer dit seizoen. De aanvoerder scoort voornamelijk vanaf de strafschopstip, dat dan weer wel.

Interessant is wat Steijn gaat doen met Kenneth Omeruo. De Nigeriaan won onlangs met zijn land in Zuid-Afrika de Afrika Cup. Hij is van nature een centrumverdediger. Die plek bekleedde hij ook in het Nigeriaanse elftal. Bij ADO staat hij al het hele seizoen rechtsback. Omeruo is op huurbasis actief in Den Haag. Zijn club Chelsea roept hem waarschijnlijk komende zomer terug. Omeruo werd tijdens zijn absentie prima vervangen door Dion Malone, Een aanvallend ingestelde rechtsback met een hard schot, die werd aangetrokken van Almere City.

Linksachter staat een bekende voor het Amsterdamse publiek. Dico Koppers werd afgelopen transferperiode voor de rest van het huidige seizoen verhuurd door Ajax aan ADO. De eerste wedstrijd na zijn overgang stond Koppers meteen in de basis. Veel hielp het niet. ADO werd weggetikt door PSV en verloor met 7-0. Enkele andere spelers van ADO Den Haag met een Amsterdams verleden zijn Christian Supusepa, Wormgoor en Chery.

ADO Den Haag mikt dit seizoen op een plek in de play-offs voor Europees voetbal. Het is bekend dat ADO altijd getergd aan de start verschijnt als Ajax de tegenstander is. Meestal resulteert dat in het Haagse in een partijtje krachtvoetbal, waarin Ajax nog weleens punten morst. In Amsterdam gaat het over het algemeen eenvoudiger. Sinds de rentree van ADO in de Eredivisie in 2003 won Ajax thuis drie keer niet van de club. Twee gelijke spelen in 2005 en die ene 0-1-nederlaag in 2010. De winnende treffer van toen was van Wesley Verhoek, op aangeven van Ricky van den Bergh. Beiden spelen nu niet meer voor ADO Den Haag. Desondanks blijft oppassen het devies voor Ajax als de tegenstander ADO betreft.

Tekst: Ajax.nl/Arnout Verzijl
0
Zondag 24 februari 2013 om 03:28 uur

Kees

Langebach2 schreef:

spelers met 020 achtergrond......
Zwinkels, Supusepa, Koppers, Wormgoor,Mulders
Paul Mulders was ik zelf helemaal vergeten. Heeft daar in de jeugd gespeeld. Zijn er dus zes in totaal met Poepon erbij.

Sorry, loterij ongeldig. Je hebt geen koelkast gewonnen vandaag. Volgend jaar nieuwe kansen.
0
Zaterdag 23 februari 2013 om 23:08 uur

pmc

Alle wedstrijden op de aftrap zijn afgellast.

Onder 17 14.30 uur
ADO Den Haag onder 17 - SC Heerenveen B1
Scheidsrechter: De heer M. Patty
Wedstrijd wordt op kunstgras gespeeld bij SV Leidseveen
0
Vrijdag 22 februari 2013 om 16:26 uur

pmc

KNVB-coach Maria van Kortenhof heeft achttien speelsters geselecteerd voor de dubbele ontmoeting van het Nederlands elftal voor speelsters onder 17 jaar tegen Noorwegen. Oranje komt maandag 25 februari (19.00 uur) en woensdag 27 februari (12.30 uur) in actie tegen de Noorse leeftijdsgenoten. De dubbele ontmoeting vindt plaats in Vianen. De wedstrijden worden gespeeld op de voetbalvelden van vv Brederodes op Sportpark Blankenstijn.

De volgende speelsters zijn geselecteerd:
Yentl Abbing (CTO Amsterdam Talent Team), Suzanne Admiraal (ADO ’20), Lucie Akkerman (SO Soest), Lineth Beerensteyn (ADO Den Haag), Sharon Bruinenberg (Beloften PEC Zwolle), Mandy van Dijk (ADO Den Haag), Jessie Eikenhout (CTO Amsterdam Talent Team), Riff Ekelschot (CTO Amsterdam Talent Team), Jip van Haaster (CTO Amsterdam Talent Team), Tiny Hoekstra (SC Heerenveen), Hiske Huisman (CTO Amsterdam Talent Team), Inessa Kaagman (Hollandia), Jessie van Leeuwen (ADO Den Haag), Corine Peels (Brabantia), Jill Roord (FC Twente Voetbalacademie BV), Kelly Steen (Zandvoort s.v.), Laura Strik (Margriet) en Kim van der Werff (ATC `65 / Beloften FC Twente Vrouwen).
0
Donderdag 21 februari 2013 om 18:33 uur

Peppie

<FCDH> schreef:

Ja klopt maar waren we toen om deze tijd al veilig?
We zijn nog niet veilig..

8e - ADO 31 punten
18e - Willem II 14 punten

23 van de 34 gespeeld, 11 te gaan 11x3 = 33.
0
Donderdag 21 februari 2013 om 15:57 uur

Kees

Ik begreep zojuist op mijn werk (ja, pmc) dat er ergens in maart/april/mei een interland van de dames tegen de USA wordt gespeeld in ons stadion. Komen toch zo`n 7500 man/vrouw op af.
0
Woensdag 20 februari 2013 om 13:43 uur

Advertentie

Vincent

Kees schreef:

Overigens heeft Holla 8 gele kaarten. Zeven dit seizoen en één van vorig jaar. Bij negen weer zitten. Stond in het AD vanochtend.
Meijers 7 keer geel en 1 keer rood met 1 wedstrijd minder gespeeld doet het dan een stuk beter..:-))

Omeruo met 5 keer geel in slechts 17 wedstrijden zit ook aardig op schema

In een uitwedstrijd pakken we gem 2.5 keer geel en 0,3 keer rood btw

Ps. Als dat vliegtuig donderdagavond neerstort wordt de wedstrijd dan wel gespeeld denk je?
0
Dinsdag 19 februari 2013 om 23:02 uur

ADOnieuwegein

Langebach2 schreef:

Ben benieuwd hoe Steijn het gaat oplossen tegen 020, Omeruo is ook weer terug.
Gewoon laten staan zoals het is. Malone op rechts en Vito en Tommie in het centrum. Dat gaat al wedstrijden goed zo, dus vind niet dat je dan moet gaan wisselen. Ook al heeft Omeruo de Afrika cup gewonnen. Hij heeft daar goed gespeeld.........als centrale verdediger, maar centraal staat het goed bij ons. Vito en Tommie zijn killers en die uitstraling heeft Omeruo niet. Dat zien aanvallers ook.
0
Dinsdag 19 februari 2013 om 08:06 uur

Nu online

Aad, ADO079, Peter87, sander75, Lellow, Tante Wil, pajam, Marcie, grijze gek, VAKKIE-l, WestlandSupport en 213 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 577
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5