Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kans

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 577
Volgende pagina

Jam

Ferdy schreef:

Sterker nog, ik zou m met korting verkopen aan Celtic t.o.v. Feyenooit. Puur om van Geel te zieken. Haal je m weg uit de NL competitie en lach je Feyenooit stevig uit. Bij Celtic wordt ie denk ik eerste of tweede spits. Bij F gaat ie voorlopig bankzitten. Ik vind t gewoon geen speler voor F en wel n speler in n kick en rush competitie wat Schotland naar mijn idee nog steeds is. Portugal zou ook nog kunnen denk ik.
Ik las hier dat fe spits van Celtic geblesseerd is geraakt vandaag dat vergroot de kans dat Kramer vertrekt dat is mooi
0
Zondag 2 augustus 2015 om 00:02 uur

pajam

Victor schreef:

Er zijn genoeg voorbeelden van spelers die zelfs een heel seizoen nodig hadden om zich aan te passen en daarna sterspelers werden. Daarnaast zijn oefenwedstrijden juist bedoeld om dingen uit te proberen. Ik deel jouw mening dus niet.
ben het helemaal met jou posts en jongere spelers tijd geven eens.
dit is wél meteen de reden waarom je een Gorre niet zou moeten huren ; grote kans dat hij dit jaar nodig heeft om echt op niveau te komen en daarna is ie weg....

hoe talentvol zo`n jongen dan ook is, ik heb er dan liever iets minder talent, maar wel onze speler die we daarna ook tot onze beschikking hebben.

Al is Gorré wel een talent hoor, laat ik daar duidelijk in zijn.
0
Zaterdag 1 augustus 2015 om 22:57 uur

wdr

*Calimero-modus aan*
Feyenoord is een club met een achterban, geschiedenis en prijzenkast waar wij nooit tegen op zullen kunnen. En toch is Feyenoord ergens onze grootste concurrent, omdat de club dicht bij ons is gelegen en ADO totaal overschaduwt. Dat zie je al aan de transferdynamiek: ADO`s topspelers naar Feyenoord, Feyenoord`s afdankers naar ADO. Een ADO trainer en topspeler die steeds openlijk zeggen dat Feyenoord hun grote liefde is. In Den Haag en omliggende gebieden wemelt het van de Feyenoord fans. Zou me niet verbazen als de regio Haaglanden meer Feyenoord dan ADO-fans zijn. ADO houdt zichzelf klein, door wanbeleid en gebrek aan interesse van Hagenezen en bedrijven. Maar ook de aanwezigheid van Feyenoord houdt ADO klein.

Wat zou het mooi zijn als we ooit een geduchte concurrent van Feyenoord kunnen worden. Goede kans dat dit seizoen weer eens een tegenvaller wordt, maar de houding van Wigt/Metgod in het transferverhaal Kramer bevalt me wel, niet meer met de pootjes omhoog liggen als Feyenoord komt. En Feyenoord is duidelijk niet in goede doen, misschien dat wij dit jaar eens bij ze in de buurt kunnen komen? IJdele hoop misschien, maar dat is een belangrijk onderdeel van het ADO-supporter zijn, dromen van betere dagen. Op een mooi jaar, het ziet er weer eens veelbelovend uit!
0
Zaterdag 1 augustus 2015 om 22:15 uur

BLEISWIJK-1

Tommy schreef:

kijk en dit is nou humor kut feyenoord.
Immers krijgt de tweede helft weer een kans.
0
Zaterdag 1 augustus 2015 om 21:10 uur

Tommy

Aad schreef:

Dat zou dan betekenen dat Cillissen (ondanks dat Ajax blufte "voor nog geen 25 miljoen" toch naar Manchester United (hebben in mei al geïnformeerd) gaat.

Nou laat die Amsterdammers dan maar eens flink in de portemonnee graven zou ik zo zeggen.

Werpt wel een ander licht op een eerdere shout waarin de relatie werd gelegd tussen ADO en een keeper van in de dertig (met eigen rollator, dat weer wel) uit Porto Rico of iets dergelijks.
man united heb die argentijns international aangetrokken als keeper en ik zou die natte handoek van een cillessen toch aanraden dat maar niet te doen want dan ken die naast frans hoek op het bankie gaan zitten.
Trouwens de kans dat De Gea daar weggaat is ook aardig geslonken aangezien real madrid afgelopen week al 2 keepers heb gehaald.
ofwel ik geloof er geen moer van
0
Zaterdag 1 augustus 2015 om 15:40 uur

Don

Langebach2 schreef:

Dat is het werk van Van Geel, voor zo weinig mogelijk geld een selectie samenstellen.
yep, het is logisch natuurlijk, Dh zal hetzelfde doen als ze de kans hebben.

Dat feyenoord -met kramer en te vrede, zonder immers- maar lekker 12e mag worden dit jaar
0
Zaterdag 1 augustus 2015 om 13:35 uur

KR96

grijze gek schreef:

Maar zou die Lange Dwarrel weer zo`n goed seizoen gaan draaien als afgelopen seizoen?
Ik weet dankzij hem zitten we nog in de eredivisie maar ben echt benieuwd of hij weer zoveel doelpunten gaat maken bij ADO als zijn hoofd ergens anders is
Het is voor hem natuurlijk pure noodzaak om te presteren volgend seizoen. Als hij bij ADO blijft en er geen klote van bakt acht ik de kans niet groot dat hij nog een mooie transfer kan maken...
0
Zaterdag 1 augustus 2015 om 10:33 uur

Eagle187

schreef:


En wat mij betreft Kramer op de bank als hij niet snel bijtekent, dan inderdaad maar gratis de deur uit. Moet trouwens mar zien of hij dit jaar weer 17 scoort. Vandaag was zijn beste actie een overstapje.
Met zo`n Castillo en Havenaar erbij en Korte achter de hand heb je inderdaad de luxe dat je een Kramer op de bank kunt zetten. Dat kon afgelopen seizoen niet.
Als hij een minder seizoen draait wordt het een van Duinen 2.0 en heb je best kans dat hij alsnog bijtekent. Dan hopen dat hij daarna gewoon weer top draait en je m een jaar later alsnog voor een topprijs verkoopt.
Mja. Dat is natuurlijk het beste scenario en maar de vraag of het ooit gaat gebeuren. Vooralsnog zeg ik aan contract houden!
0
Zaterdag 1 augustus 2015 om 00:20 uur

Advertentie

miq72

Vanavond van 1 van de grote sponsors vernomen dat de kans dat Kramer naar Feyenoord gaat zeer klein is .
Baniyas was met Ado een transfersom overeengekomen die dichter bij de 2 miljoen zat als bij de 1.5 miljoen .
Sorry, weet geen exact bedrag .
Feyenoord heeft een schandalig bod bij Ado neergeled (ver onder 1 miljoen euro) .
Ado heeft onderhandlingen gelijk hierna stilgelegd.
0
Zaterdag 1 augustus 2015 om 00:10 uur

Haagse Roel

Iedereen is blijkbaar overtuigd hier op de box dat Schaken een aanwinst is, zodra ik hem zie zal ik het hem melden

Uit het interview met Fraser op West is wel duidelijk dat Rubigol komt cq al is vastgelegd. Die glimlach zegt genoeg.

Ben het , met dacht dat Jelle was , eens. Kramer ( heeft zich een Joop Korevaar kapsel aangemeten ) moet je echt verkopen. Is totaal niet meer met DH bezig , zelfs Celtic lijkt hem niet te boeien. Wilmaar 1 ding en dat is F`noord.....mooie prijs maken en moven.

De kans dat hij bij ons nog zo`n seizoen draait acht ik zeer klein.
0
Vrijdag 31 juli 2015 om 23:58 uur

Nu online

lernst, Max, TheMariner, Ftuur, grijze gek, Bert, Superjantje, ADO73, Reneetje, carbayon, Langebach2, James, JB, R.E., Kees, Raoul88, Marcie, Twa, Jap, KvR, Brian, JvDH, Bhattoe 74, bimboembam, FC Den Haag!, tjapi01, Luc2000, hagenees abroad, fcdh-denhaag, bert1953, yesyes, haguhnees87, ADO079, jbdh, GS en 444 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 577
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5