Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: niveau

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 579
Volgende pagina

ADODENHAAG

supporter-noord schreef:

ach, ik heb ook al vaak gezegd dat hij geen lantaren paal voorbij komt. Typische counterspits. Het is gewoon een bedroevend niveau wat deze ploeg heeft. Heb 5 minuten leuk voetbal gezien met 3 niet te missen kansen en daarna was het over. Balletje breed en maar weer naar voren peren. Dr zit ook totaal geen voetbal in deze ploeg, echt h e l e m a a l t o t a a l niks. Je zit gewoon naar amateur niveau te kijken. Over een paar weken staat deze ploeg gewoon weer onderin. Ik zou in de winterstop de meeste eruit gooien en een paar amateurs erin zetten, scheelt een hoop aan salaris.
Geen wonder dat die toeschouwers aantallen teruglopen.
Het was inderdaad niet te zien dat deze jongens zo`n 6-7x per week trainen. Al moet je niet vergeten dat het conditioneel zwaar is en het baltempo kunnen amateurs vaak niet hanteren. (al zie je dat Topklassers inderdaad dichtbij het niveau van Poepon kunnen komen, dat is natuurlijk niet een best teken)
0
Zondag 9 december 2012 om 00:27 uur

supporter-noord

<FCDH> schreef:

En wat Vicento betreft in het verleden is hier door verschillende shouters gezegd dat Vicento geen eredivisiewaardige speler is maarja als je hier een andere mening heb word je weggehoond nu blijkt dat sommige shouters het toch niet zo slecht zien
ach, ik heb ook al vaak gezegd dat hij geen lantaren paal voorbij komt. Typische counterspits. Het is gewoon een bedroevend niveau wat deze ploeg heeft. Heb 5 minuten leuk voetbal gezien met 3 niet te missen kansen en daarna was het over. Balletje breed en maar weer naar voren peren. Dr zit ook totaal geen voetbal in deze ploeg, echt h e l e m a a l t o t a a l niks. Je zit gewoon naar amateur niveau te kijken. Over een paar weken staat deze ploeg gewoon weer onderin. Ik zou in de winterstop de meeste eruit gooien en een paar amateurs erin zetten, scheelt een hoop aan salaris.
Geen wonder dat die toeschouwers aantallen teruglopen.
0
Zondag 9 december 2012 om 00:22 uur

<FCDH>

lernst schreef:

Twente maakt ook lekker reclame voor zichzelf , wat er. Blamage
Het Nederlandse voetbal is schrikbarend slecht geworden en in de laaste 4 jaar heel erg achteruit gegaan clubs als PSV Twente en ook 020 blazen hoog van de toren maar n Europa kunnen ze niks meer helsingborg uit Noorwegen wint zonder enige moeite van Twente PSV Twente uitgeschakeld en 020 met de hakken over de sloot verder we zijn een b voetballend aan het worden Nederland is afgezakt naar niveau Noorwegen Zweden Roemenië het is de harde waarheid
0
Donderdag 6 december 2012 om 23:19 uur

hjfff

Iedereen zit op Chery af te geven maar hij is wel de dreigendste speler die je hebt.
Volgende week Vicento op links en die rooie op rechts; niveau ODB.

Geef Kolk dan maar een contractje!
0
Zaterdag 1 december 2012 om 21:28 uur

Prutser 070

tanker070 schreef:

Kan je een beetje rekenen of niet ?
1.000 opzeggingen SCC houders is +/- € 300.000,-
Sponsoren die afgehaakt zijn, reken op een kleine € 250.000,-
Minder dagjesmensen in stadion reken op een € 250.000,-
Minder inkomsten uit catering € 100.000,-
Minder inkomsten uit merchandise € 50.000,-
Onvoorziene uitgaven € 100.000,-

1 miljoen is niks !
Je hebt het over het lopende seizoen waarop we 1 miljoen verlies zouden draaien. Dan begreep ik je verkeerd.

Dat je dat nu al kan zeggen vind ik ten eerste heel knap want we zijn nog niet eens op de helft van het seizoen. Ik vind het dan ook knap dat je al deze cijfers over een seizoen dat tot mei loopt nu al hebt.

Je hebt wel gelijk dat we grote kans hebben dat we over het lopende seizoen weer verlies kunnen draaien maar dat heeft er vooral mee te maken dat we vorig seizoen veel geld binnen kregen voor Derijck vd Brom en Verhoek als we dat dit jaar niet krijgen dan zal het goed kunnen dat we verlies draaien maar kijk de cijfers is even terug dan zie je van hoe ver we komen en dat het er echt al 100 keer beter voor staat dankzij het huidige beleid.

Wij zijn al vele malen verder dan andere Eredivisie clubs, waarom denk je dat het niveau zo hard terug loopt in heel de competitie. Wij vinden het voetbal niet altijd goed van onze jongens maar staan wel 8ste dat zegt toch al genoeg.

Een NAC Breda, VVV, Heerenveen, AZ, Willem II zijn nog bezig met de eerste bezuinigingsronde die wij al hebben gehad.

Je hebt wel gelijk dat we er helaas nog niet zijn en daarom begrijp ik ook de keuzes om Castelen en Bodde niet een contract aan te bieden. Aangezien we nog steeds teveel uitgeven aan salarissen.
0
Dinsdag 27 november 2012 om 15:04 uur

Advertentie

gillah

tanker070 schreef:

Kan je een beetje rekenen of niet ?
1.000 opzeggingen SCC houders is +/- € 300.000,-
Sponsoren die afgehaakt zijn, reken op een kleine € 250.000,-
Minder dagjesmensen in stadion reken op een € 250.000,-
Minder inkomsten uit catering € 100.000,-
Minder inkomsten uit merchandise € 50.000,-
Onvoorziene uitgaven € 100.000,-

1 miljoen is niks !
Een tekort van 1 miljoen loop je inderdaad zo op... Maar er staan natuurlijk ook weer dingen tegenover, zo is Immers nu nog verhuurd waardoor je aankomende zomer al gegarandeerd bent van een transfersom zonder dat je selectie er zwakker van wordt en zal Toornstra ook deze winter of na het seizoen vertrekken. Wat de uiteindelijke balans zal zijn is afwachten.

Ik ben het er (van een afstand, ik ben niet direct betrokken bij de club en ken ook niemand met inside information) niet mee eens dat er wanbeleid wordt gevoerd bij ADO. Okay, Steijn heeft me nog steeds niet overtuigd, het veldspel ziet er afgrijselijk uit (maar dat is bij Groningen, Heerenveen, RKC, NAC, Roda, VVV en Willem II niet anders). Wel zijn de afgelopen jaren de financien een stuk beter geworden, er worden geen miljoenenverliezen meer gedraait en de begroting is steeds gestegen en wat nog belangrijker is: er staat een veel betere selectie dan 5 jaar geleden. We zijn van rechtstreekse degradatie kandidaat een middenmotor geworden. Er worden eindelijk weer eens goede aankopen gedaan met Holla, Wormgoor en Meijers. Waar Bulykin, Kubik en Rado nog toevalstreffers waren die aan zijn komen waaien, zijn dit doordachte aankopen die ons op een hoger niveau brengen en op een leeftijd zijn waarop ze doorverkocht kunnen worden.

Dat het nu wat minder dreigt te gaan heeft meer te maken met de mondiale economie dan met wanbeleid, bovendien hebben daar nog veel meer clubs last van. Dat er in onzekere tijden geen geld wordt gestoken in spelers zoals Bodde, Castelen en een technisch manager waarvan het de vraag is of ze ons echt sterker maken vind ik zeer verstandig, ook al gaat het om kleine bedragen. Door elke keer een risico`tje te nemen staat een club als NAC nu namelijk aan de afgrond.
0
Dinsdag 27 november 2012 om 14:15 uur

Kees

Ruudje16 schreef:

Ben ik niet helemaal met je eens. Sta toch zeker twee keer per maand zondagmiddag langs de lijn. Errug gezellig !!
Als ik naar de publieke belangstelling en het niveau kijk valt het me erg tegen. Bij mijn cluppie (SV Voorburg) hadden we voroeger jarenlang gemiddeld meer dan 1000 man als het ff meezat. En altijd feest.

Welke club kijk je dan?
0
Maandag 26 november 2012 om 16:47 uur

D.H.zuid-west

Kees schreef:

Wees gerust, ik kan Bert ook ff niet volgen. Maakt niet uit, we hebben drie punten en dan is alles geoorloofd.
Pfff hoe moeilijk kan het zijn??

Bert herhaalde een stukje tekst die Miq eerder schreef aan Roel aangaande het lage niveau van de geplaatste shouts. Nu komt hij zelf met een shout die, m.i., ook niet echt veel op heeft met onze club.

Thats all....

Deze shout is niet lullig bedoelt maar puur ter info en kunnen we nu weer verder gaan met interessante zaken zoals het heugelijke feit dat we 8e staan en ook blijven staan na dit weekend
0
Zondag 25 november 2012 om 00:25 uur

Bert

miq72 schreef:

Jullie moeten me ff helpen please .
Ik zit in een hevige strijd met hele vervelende Jood die dankt dat ie op onderstaande site een aanmeldwedstrijd heeft gewonnen .300 euro !!
Ik moet er 5 inhalen voor MORGENAVOND 24.00 uur .HELP EEN ADO SUPPORTER TEGEN EEN JOOD DIE HEEL RAAR LOOPT TE DOEN EN MELD JE AUB FF HIER AAN .KOST JE 1 MINUUT VAN JE TIJD .

http://www.cashparadijs.nl/aanmelden?ref=2125

KOST JE NIETS EN JE HEBT ER GEEN LAST VAN !!!!!!

idd Roel was de 1e shout die ik in maanden heb gezien en helaas geeft zo een shout het niveau van veel shouters de laatste tijd prima weer .Ik kom over een tijdje wel weer eens kijken .Groeten allemaal
0
Zaterdag 24 november 2012 om 23:31 uur

DHFC070

Zozo weer bagger spelen maar toch 3 punten zegt veel over het niveau tegenwoordig in Nederland maar wat maakt het uit.

Nu thuis is wat leuker spelen en resultaat halen zodat mensen niet wegrennen en het halve stadion leeg is.
0
Vrijdag 23 november 2012 om 23:51 uur

Nu online

wiegah070, FFL, FC Jeff, Franky, Dang3r, GGH, Joost70, CashD070, Tante Wil en 177 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 579
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 VVV-Venlo 25 - 26
16 TOP Oss 25 - 26
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5