Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: waarom

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 579
Volgende pagina

Thijs

Waarom krijg ik Ajax seizoenskaart reclame op cadd
0
Vrijdag 1 juli 2016 om 17:21 uur

Tommy

kojak1 schreef:

de speler is er nog iet,of het commentaar is er al weer volop.
Het staat gewoon allemaal haaks op het beleid wat gevoerd moet worden.
Met ebuehi heb je gewoon een prima jonge talentvolle rechtsback.
Dus waarom zou je een Argentijn van 28 gaan halen???
Het slaat gewoon nergens op
0
Vrijdag 1 juli 2016 om 13:20 uur

Jelle

Aad schreef:

Ik zeg niet snel wat over een speler die ik nog nooit heb zien spelen.

Ik zeg dus nu ook niets over de voetbalcapaciteiten van de goede man, maar uit financieel standpunt zou dit een misser van de eerste orde zijn.
Een speler die qua salaris buiten de geldende norm zou vallen is de pest in je organisatie. Zeker wanneer zijn prestaties tegenvallen.

En wanneer een en ander op schimmige wijze zou worden gefinancierd krijgt ik onmiddellijk last van het fc Twente-syndroom.
Ik vind het ook een raar gerucht. Waarom kies je voor deze man? Ik kan mij niet voorstellen dat ADO na veel scoutings werk bij een rechtsback van 27 is uitgekomen. Rare keuze. Ik denk dat het wel iets te maken heeft met de connecties van Wang. Moet haast wel.

Er zal ook wel een bepaalde constructie aan verbonden zijn waardoor het ADO niet zoveel kost (en ook niet oplevert). Hoeft natuurlijk niet gelijk onreglementair te zijn. Er zal van het Twente-debacle toch wel geleerd zijn?
0
Vrijdag 1 juli 2016 om 10:52 uur

KR96

JB schreef:

Op Transfermarkt geven ze altijd de dubbele "voetbal" nationaliteiten aan, en deze staat daar enkel als Argentijn te boek.
Ik vind het ook een erg vreemd verhaal. Zoals ik al aangaf heeft het een hoog Martin Pavez gehalte. Zelfde land, zelfde melding over een `onweerstaanbaar` contract. Zou niet weten waarom ADO een speler zonder grote kans op doorverkoop uit Argentinië zou oppikken.
0
Vrijdag 1 juli 2016 om 10:33 uur

Dappere dodo

Kan iemand mij uitleggen waarom ze dan in de 5e minuut van de verlenging ineens gaan wisselen?? Doe dat dan na de 90e minuut gelijk
0
Donderdag 30 juni 2016 om 23:07 uur

rh_vakm


Bron: online versie AD

Kees Jansma stopt als presentator

Kees Jansma (69) gaat stoppen als presentator en programmamaker. De voormalige perschef van het Nederlands elftal doet komend seizoen drie programma`s per week voor Fox Sports en zet dan een punt achter zijn televisieloopbaan.

"Het moet niet zo zijn dat mensen zeggen: het is wel een beetje gedaan met hem, het wordt een beetje sneu. Daar ben ik angstig voor. Dan kun je beter zelf de regie bepalen," aldus Jansma die presentator is van `De tafel van Kees`, `Natafelen met Kees` en in het nieuwe seizoen een reisprogramma krijgt, Made in de Eredivisie.

,,Ik ga twaalf afleveringen maken van buitenlandse sterren die groot zijn geworden in de eredivisie. We hebben net Henke Larsson gestrikt en Zlatan staat ook op ons lijstje," zegt Jansma die volgend jaar 70 wordt. ,,Dan is het welletjes en zal ik hooguit op uitnodiging op televisie verschijnen."

Jansma gaat in ieder geval tijd vrijmaken voor ADO Den Haag. De presentator wordt commissaris bij de Haagse voetbalclub. ,,Ik weet nog goed dat ik op m`n 57ste door de KNVB werd gevraagd om perschef te worden van het Nederlands elftal. Kwam ik met die mededeling aan bij mijn vader en noemde ik allerlei argumenten waarom ik het niet zou doen. Zei mijn vader: `Maar één ding heb ik niet gehoord: vind je het leuk?` Hartstikke leuk dus. Dat heb ik nu met ADO Den Haag ook. Hartstikke leuk. Den Haag en ADO, ze zijn leuker dan iedereen denkt."
0
Donderdag 30 juni 2016 om 16:40 uur

haagse-Dick

Marijn schreef:

Denk dat het wel.mee zak vallen met hem.
Waarom met dennis niet, iedere jonge speler heeft er mee te maken
0
Donderdag 30 juni 2016 om 15:32 uur

Thehague070

haagse-Dick schreef:

Steekballetjes ook he, dat hebben we echt gemist
Ik zag dat meerdere mensen niet begrepen waarom die weg "moest" want ajax gaf als reden dat er te veel middenvelders waren...en dat terwijl het het talent van de toekomst zou zijn... deze jongen had toen te maken met een of andere mishandeling van een agent in burger ik denk dat ajax die spelers wilt lozen net als die zakaria el azouzie ofso die kon t niveau ook makkelijk aan...
0
Donderdag 30 juni 2016 om 14:46 uur

Advertentie

marcellino

haagse-Dick schreef:

Hoop dat de KFC voorlopig gesloten blijft Kees......Dit hadden we ff nodig
dit is dus ook de reden waarom kristensen niet een contract heeft gekregen.
en als je tussen de regels door leest is dus niet gehaald om soms mee te voetballen is gewoon gehaald voor nummer 6 en als hij het zelf waar maakt wordt het dus ook onze nummer 6.dus zeker niet voor de breedte wat hier door somigge wordt gesugereerd
0
Donderdag 30 juni 2016 om 13:09 uur

JeffreyP

Vraag me af, als er andere topclubs ook interesse hadden, waarom kiest hij dan voor ons? Hebben we toch een ander spelersbudget als dat wij weten?
0
Donderdag 30 juni 2016 om 11:27 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 364 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 579
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5