Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: lopen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 580
Volgende pagina

Bleek

H@@GenEES schreef:

Het regent hier ook, denk iet dat het veld daar beter van wordt
Ben ook bang van niet.. Aan de andere kant hebben de ze die dingen toch gegraven om het water sneller weg te laten lopen?!
0
Vrijdag 4 oktober 2013 om 07:26 uur

teeg28

jammer van duinen had er 2 in kennen schoppen maar wat was die jongen weer ant werken en lopen zeg die jongen komt er wel en de doelpunten ook .
ik zou het elftal zo laten staan de eerst kommende wedstrijden gourye gewoon de kans geven want hij kan het wel en cabraltje die moet lekker morge op de trein naar twente heb je niks aan ik zeg als de wedstrijd door gaat zaterdag met ze alle erheen en 90 min lang erachter gaan staan .

denhaag foppe de haan 3 1

ps er moet wel veel beter gevoetbalt worden natuurlijk anders red je het niet en denk dat steyn ook wel blij is anders laatste wedstrijd voor m geweest . is er nog nieuws over jol ????????
0
Woensdag 2 oktober 2013 om 23:46 uur

fransje1

het is heel simpel,
als je steeds je manetje laat lopen win je geen wedstrijd.
0
Dinsdag 1 oktober 2013 om 08:44 uur

Ricky

tanker070 schreef:

Dat dacht Steijn tegen GVVV ook, paar dagen later liepen er 11 zombies over het veld in de kuip.... Ik weet niet waar dit heen moet. Verdediging is van niveau topklasse...
Ligt ook sterk aan ongebalanceerd middenveld.

Als je zag hoe vrij ze die Immers lieten elke x.

Iedereen laat z`n man lopen, voorin geen bal vast houden.

Die Alberg loopt alleen maar te wandelen op dat middenveld.

Irriteer me mateloos man.

Weltrust!

Martin al in het vliegtuig???
0
Dinsdag 1 oktober 2013 om 08:40 uur

Haagse Kelt

HB schreef:

Zijn (on)kunde als trainer heeft niets met respect naar de persoon Stein te maken!

Als speler kon hij lekker ballen en had inzicht in het spelletje al was hij geen (ned) topspeler, verdiendt hij zeker respect van een Den Haag supporter.

Argumenten zoals, hij is een echte hagenees, hij heeft zoveel voor de club gedaan, hij deed voetbalspelletjes na de training op het ado veld, Hij heeft ingevallen als trainer, e.d. verdiendt misschien respect voor hem als speler/ lid van ado.
Dit heeft echter niets met zijn huidige prestaties/kunde als trainer van doen!?

Komt veel meer bij kijken dan alleen inzicht in het spel voetbal, als trainer.

Om in Rene z`n stijl te blijven:

Ik ben gek op ku tj es,
Als kleine jonge was ik er al gek op.
Vind het prachtig om er spelletjes mee te spelen.
Volgens mijn partner ben ik er erg goed mee.
Ben ook wel`s ingevallen voor iemand die lang van huis was.

Alleen gynaecoloog ga ik nooit niet worden, zit er gewoon niet in bij me...helaas.

Ik zei al: NOG een reden. Andere belangrijke redenen zijn het korte tijdsbestek t/m Heerenveen thuis en het nog niet beschikbaar zijn van Jol en wellicht ook niet Verbeek. Dus om Steijn nu te vervangen zie ik gewoon geen meerwaarde in. Of denk jij dat interim Fraser het binnen 1 dag fantastisch gaat doen? ls dat zo is is de kans dat Steijn het ineens fantastisch gaat doen net zo groot. Of zouden de spelers voor Fraser 10 keer zo hard lopen dan voor Steijn? Dan zijn het nog grotere lamzakken dan jij en ik denken.
En door Steijn t/m Heerenveen de kans te geven toon je inderdaad net wat meer respect voor zijn inzet voor ADO op de momenten dat een ander al was afgehaakt. Dat heeft hij m.i. wel verdiend.
0
Maandag 30 september 2013 om 19:59 uur

Advertentie

ADOnieuwegein

Kees schreef:

Nu de emoties bij de meesten zijn bekoeld en er weer rationeel kan worden gedacht:

Zijn er nog meer shouters tezamen met mij die hopen dat Steijn nog minimaal twee wedstrijden de kans krijgt?
Van mij mag dat Kees! Maar er moet wel wat veranderen, als hij dat echt niet ziet is het einde Steijn!!

Word ook moe van die mensen die constant de resultaten erbij halen van spelers die vertrokken zijn. Wat voor zin heeft dat, ze zijn weg. Leuk hoor die Chery, begon leuk (net als bij ons) maar de laatste weken ook niet bepalend. Mooi voor Leeuwin dat het goed met hem gaat, hij heeft bij ons een zware blessure gehad met de vraag of hij nog terug kon komen op zijn oude nivo. ADO wilde het risico niet lopen, en nu doet hij het goed bij Cambuur. Maar was dat van te voren te weten?? Nee. Poepon net z`n geval. Scoort nog steeds niet veel, maar is wel 5 tot 8 kilo lichter als toen hij bij ons liep.

Hou daar mee op, ze spelen niet meer voor ADO, klaar!!! Over tot de orde van de dag
0
Maandag 30 september 2013 om 17:54 uur

1905

Kees schreef:

Even los van de discussie over Maurice Steijn.

Je moet er toch niet aan denken dat je de komende twee thuiswedstrijden verliest. Dan sta je op 4 uit 9. Dan loop je het hele seizoen misschien achter de feiten aan.
Kees we lopen al achter de feiten aan
0
Maandag 30 september 2013 om 12:54 uur

<FCDH>

tanker070 schreef:

Voor mij zijn die beiden (zeer) welkom!
ADO heeft behoefte aan een trainer die de puntjes op de i zet .ze laten het weer uit de hand lopen met alle gevolgen van dien pffff
0
Maandag 30 september 2013 om 12:06 uur

rien1

H@@GenEES schreef:

Ja sorry hoor maar de spelers die jij noemt doen het bij hun clubs niet beter dan dat ze bij DH hebben gespeeld, we hebben gewoon waardeloze spelers, zet daar een waardeloze trainer voor en je staat na zeven wedstrijden 17e.

Zo simpel is het gewoon, ook een andere trainer die wel wat kan gaat dit zooitje brandhout (op 1/2 spelers na) dat zich voetballer durft te noemen niet aan de praat krijgen. Het 2007 all over again

Ik denk van wel. Ik vind het opvallend dat (best wel een aantal) spelers die weg zijn gelijk beter spelen dan hier. Niet allemaal, maar wel een meerderheid de laatste tijden. Spelers zoals Cabral en Gouriye waren in de 1e wedstrijd gewoon oke, maar zijn daarna steeds slechter gaan spelen. Zelfde geldt eigenlijk voor de rest. Allemaal worden ze slechter en slechter of ze lopen met een lange postzegel over het veld (Holla) of dat ze geen zin meer hebben. Alberg was een behoorlijk lichtpuntje, evenals Gehrt in zijn eerste wedstrijd, al viel hij bij een 4-0 achterstand in. Maar na 1 a 2 wedstrijden hebben zij zich (nu al) aangepast aan het bedenkelijke niveau van de rest. Al doen ze nog zo hun best.

Overigens wat is dat toch met Steijn. Vlak voor tijd met nog 8 minuten en een vette achterstand (4-0 of 4-1) gaat hij die jonge knul (Bakker?) in laten vallen. In zo`n oorwassing op dat moment. Net zo deed hij dat met Gehrt.
0
Zondag 29 september 2013 om 21:07 uur

Ron001

<FCDH> schreef:

Cabral in de winterstop terug sturen naar Twente en Verhoek terug halen
Nee man, die diva voelt zich te goed, en wenst dat de spelers voor hem werken! Omschakelen kan de beste jongen niet. Hard naar voren rennen en dan tot de middelijn met zijn man mee hobbelen en hem dan laten lopen!, hadden menig tegendoelpunt aan hem te danken!,
0
Zondag 29 september 2013 om 20:46 uur

Nu online

FFL, wiegah070, MichelAdamsMatje, Marten, twaalfdespeler, Aad, LemonHaze, Erik070 en 227 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 580
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2