Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: zondag

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 580
Volgende pagina

ADO voor altijd

Atteveld heeft het er altijd over dat niets belangrijk is alleen het clubbelang, zo is dat ook.

Ik snap dan ook niet dat hij zijn eigen belang voorop stelt in de kwestie met Ricky en NIET het verenigingsbelang.

Als hij Ado boven zich zelf stelt zou hij komende zondag Ricky opstellen en allees vergeten, maar ja daar is zijn ego en die van AW te groot voor !!!

0
Zondag 6 december 2009 om 15:55 uur

<FCDH>

Dagkaartverkoop Heracles thuis
ADO Den Haag biedt de mogelijkheid om voor het duel met Heracles Almelo op 13 december aanstaande, op basis van legitimatie, een dagkaartje voor deze wedstrijd te kopen.
Het stadion mag volledig worden uitverkocht, 15.000 toeschouwers, dus het streven is een volledig groengeel gekleurd stadion. Op vertoon van een geldig identiteitsbewijs kan een kaart worden gekocht bij de stadionkassa. Er zal ter controle een kopie van uw identiteitsbewijs gemaakt worden. U mag een kopie meebrengen van dit identiteitsbewijs, dit wordt dan wel gecheckt met het origineel. Op de wedstrijddag dient u ook uw legitimatiebewijs te tonen.
De stadionkassa is geopend op dinsdag 8 december van 16.00 tot 20.00 uur, op donderdag 10 december van 16.00 tot 20.00 uur en op zondag 13 december vanaf 12.00 uur.

Deze dagkaartregeling geldt uitsluitend voor supporters van ADO Den Haag.
Mensen die misbruik maken van de regeling worden aangemeld bij de KNVB. Alle gegevens van de toeschouwers worden gecontroleerd. Op verkochte kaarten is geen restitutie mogelijk. Pinnen bij de kassa is mogelijk.



 

0
Woensdag 2 december 2009 om 12:57 uur

rien1

<FCDH> schreef:

op het middenveld hebben we ricky en in het belang van ado zou ik hem terug halen dus wetzel en atteveld zet ff dat ego opzij voorin zou ik graag een spits erbij die kan scoren?ok we hebben weinig geld zeggen ze ?haal dan bv kolk maar terug je moet toch wat voorin erbij halen?

Ricky moet natuurlijk bij ons blijven. Wat is het toch jammer dat de "echte voetballer" vd Bergh er niet bij is. En wat de ego s betreft, lijkt het mij bij Atteveld nog wel meevallen, maar het ego van Wetzel is niet te tillen, laat staan dat het opzij te zetten is.:(

 

En ja, een scorende ADO-spits is het aloude euvel, en dat kwam weer pijnlijk aan de oppervlakte afgelopen zondag. Als we die spits zouden hebben (maar dat kost een beetje), dan zie ik het best zitten. Want wat  een kansen hebben we wel niet nodig om een goal te maken. Gisteren hadden we tot vanmorgen 5 uur door kunnen voetballen, maar we hadden nog steeds geen ADO-goal gezien.

En de kans om gisteren van Feijenoord te winnen was echt groot.

 

0
Maandag 30 november 2009 om 21:28 uur

<FCDH>

Vrijdag 4 december,20.45 uur:
NAC Breda - Sparta R'dam - 1
Roda JC - ADO Den Haag - 2
AZ - Vitesse - 1
VVV-Venlo - Willem II - 1

Zondag 6 december,12.30 uur:
FC Utrecht - Ajax - 2

14.30 uur:
Feyenoord - FC Groningen - 1
RKC Waalwijk - PSV - 2

16.30 uur:
NEC - FC Twente - 2
Heracles Almelo - sc Heerenveen -1

 

0
Zondag 29 november 2009 om 20:04 uur

Vincent

Mailtje van eredivisie live:


Beste Vincent,

Zondag speelt ADO Den Haag thuis tegen Vitesse. Kun je er niet bij zijn, of wil je niks missen van alle andere wedstrijden? Volg dan de Eredivisie via je mobiel!
 

0
Zaterdag 28 november 2009 om 00:51 uur

rien1

Bert schreef:

Dank je Rien wellicht wil Ooievaar ook mee. Lijkt mij wel zo gezellig.

Die kleine van mij gaat ook mee als hij zaterdag zelf niet hoeft

te spelen. Uiterlijk zondagavond weet je meer ok?

Ik wil/kan niet zonder hem gaan want dan is het hommeles hier in huis.

 

Misschien zijn er mensen die zich aan deze berichten storen. Sorry maar ik wil graag naar Roda en probeer daarbij ook een beetje op de kosten te letten. Als er mensen meerijden scheelt mij dat wat geld.

Zit met 1,5 huis dan moet je een beetje op kleintjes letten.

 

Bovendien is er een oproep van Ado om zoveel mogelijk met elkaar mee te rijden als je met de auto gaat.

Precies. En daarbij is het zeker gezellig onder elkaar. Ja natuurlijk wil die kleine van jou ook mee, haha.

Doe hem maar de groetjes, .

 

Jammer dat je niet mee kan, Ooievaar. Maar dat komt echt wel weer een keertje goed.;)

 

En ja Bert, als er bepaalde mensen zich al aan dit soort oproepen storen, nou dan weet ik het ook niet meer. Gewoon maar laten gaan.

Ik hoor dan uiterlijk zondag dan wel wat je doet.   

0
Vrijdag 27 november 2009 om 19:43 uur

Advertentie

Ooievaar

Bert schreef:

Dank je Rien wellicht wil Ooievaar ook mee. Lijkt mij wel zo gezellig.

Die kleine van mij gaat ook mee als hij zaterdag zelf niet hoeft

te spelen. Uiterlijk zondagavond weet je meer ok?

Ik wil/kan niet zonder hem gaan want dan is het hommeles hier in huis.

 

Misschien zijn er mensen die zich aan deze berichten storen. Sorry maar ik wil graag naar Roda en probeer daarbij ook een beetje op de kosten te letten. Als er mensen meerijden scheelt mij dat wat geld.

Zit met 1,5 huis dan moet je een beetje op kleintjes letten.

 

Bovendien is er een oproep van Ado om zoveel mogelijk met elkaar mee te rijden als je met de auto gaat.

Kan helaas niet, maar hoop snel weer eens mee te gaan, is me goed bevallen. Overigens is dit een supporterssite dus vind ik het niet meer dan normaal om mensen op zo veel mogelijk mensen op te roepen om de wedstrijden te bezoeken.

 

Als we de spelregels een heel klein beetje veranderen kunnen we misschien zondag wel waterpoloën tegen Feyenoord(...)

0
Vrijdag 27 november 2009 om 18:13 uur

Johannes

POsitief stuk tekst met de goede toon op de officiële clubsite, positieve interviews met Milic en Cornelisse van de week, geluiden dat het met de teamspirit nog steeds goed zit. En nu zondag vol erop (en er achter!) en vooral aanvallen over de vleugels, met Leerdam en een A-junior liggen daar echt vette kansen. Verhoek en Soltani: laat maar zien wat je waard bent.

 

1 Sparta - Psv - 3
2 Heracles - Roda - 1
3 Heerenveen - Rkc - 1
4 Willem II - Twente - 2
5 Az - Vvv - 1
6 Vitesse - Ajax - 2
7 ADO - Feyenoord - 1
8 Utrecht - Nac - 1
9 Groningen - Nec - 1

0
Vrijdag 27 november 2009 om 16:41 uur

<FCDH>

Geen kassaverkoop op zondag
Wilt u zondag bij de wedstrijd zijn en heeft u nog geen kaart? Ga dan vrijdag of zaterdag nog naar de Primerawinkel en haal via Ticketbox uw kaartje, want zondag zal er geen kassaverkoop zijn bij het stadion.
Ook mét Club Card kunt u dus geen kaart meer kopen bij het stadion op de wedstrijddag, de verkoop verloopt echt puur en alleen via Ticketbox. De enige kassa die zondag geopend zal zijn is de Infokassa, waar bijvoorbeeld invaliden hun kaart kunnen afhalen. Houd hier rekening mee en mis de topwedstrijd van zondag niet!

 

0
Vrijdag 27 november 2009 om 13:31 uur

<FCDH>

ADO GAAT IN GESPREK MET SUPPORTERS OVER ONVREDE

 

Support our team!
ADO Den Haag maakt sportief – mede door blessures en schorsingen – een moeilijke periode door. Juist nu kan iedereen tonen een echte supporter van ADO Den Haag te zijn. Echte supporters steunen hun club door dik en dun; in voor- en tegenspoed. Komende zondag tegen Feyenoord heeft ADO Den Haag ieders positieve steun hard nodig: Support our team!
Structureel gaat het goed met ADO Den Haag en haar supporters. Het imago van ADO Den Haag heeft geen stapjes, maar sprongen vooruit gemaakt; vooral dankzij het goede gedrag van de supporters. De kwetsende spreekoren, die ertoe geleid hebben dat de vorige thuiswedstrijd tijdelijk werd stilgelegd, beschouwt ADO Den Haag dan ook als een betreurenswaardig incident.

ADO Den Haag heeft dat ook laten weten aan de tuchtcommissie van de KNVB. De tuchtcommissie is namelijk een onderzoek gestart naar aanleiding van de gebeurtenissen tijdens de wedstrijd tegen PSV. Een incident is natuurlijk geen incident meer als het daarna weer gebeurt. Bij herhaling van kwetsende spreekkoren en/of het stilleggen van een wedstrijd zal de KNVB ADO Den Haag ongetwijfeld hard straffen.

Het is dan ook van groot belang dat we onze club alleen op een positieve manier ondersteunen. Kwetsende spreekkoren en/of het stilleggen van de wedstrijd brengen de club enorme schade toe. Dat is iets wat we met elkaar niet willen. Daarvoor houden we teveel van onze club. ADO Den Haag heeft van supporters gehoord, en ook op sites gelezen, dat over een aantal zaken onvrede heerst. We gaan hierover op korte termijn in gesprek. Hier bewijst zich de waarde van het maandelijks overleg met alle supportersgroepen. We spreken niet meer over, maar met elkaar. ADO Den Haag wil waar nodig zaken verbeteren en uitleg geven waar onduidelijkheid over is.
De komende wedstrijd tegen Feyenoord zullen veel ogen op ons gericht zijn. We kunnen het ons niet veroorloven als het misgaat. We mogen niet in gevaar brengen wat we met elkaar hebben opgebouwd:

- ADO Den Haag speelt voor het tweede achtereenvolgende seizoen in de Eredivisie. Topclubs komen weer op bezoek. En met de steun van onze supporters en sponsors kunnen we ook de komende jaren laten zien dat ADO Den Haag in de Eredivisie thuishoort.

- Het wordt steeds drukker in het ADO Den Haag Stadion. Iedereen kan in zijn of haar eigen sfeer de wedstrijden bezoeken: kinderen en hun ouders op de Familietribune, zittend of staand op de Haaglandentribune, onze fanatieke supporters op de Aad Mansveldtribune en onze sponsors op de eretribune.

- Het Multifunctioneel Centrum hebben we samen toch mooi voor elkaar gekregen: een plek waar alle supporters doordeweeks en op wedstrijddagen een drankje kunnen drinken. Het gebouw staat er inmiddels. En als de gemeente eenmaal de horecavergunning heeft afgegeven, kan het ook open!

Dit alles staat komende zondag ook op het spel. Natuurlijk gaat het tegen Feyenoord in de eerste plaats om de punten. En als we met elkaar het team op een positieve manier steunen, kunnen we eraan bijdragen dat de drie punten in Den Haag blijven. Maar zeker is dat niet. De bal blijft rond. Zeker is wel dat als we de club op een positieve manier steunen, we niet in gevaar brengen wat we met elkaar hebben opgebouwd: Support our Team!


www.adodenhaag.nl
 

0
Vrijdag 27 november 2009 om 13:29 uur

Nu online

vakkiel, GroenGeelHart070, Aad, ADOZoetermeer, Prutser 070, RemcoOnX, LemonHaze en 238 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 580
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Vandaag om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1