Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: elke

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 583
Volgende pagina

Vincent

pajam schreef:

vandaag 1 jaar geleden verloor ik me vader na een ziektebed van een kleine 3 maanden.

R.I.P , we missen je nog altijd
Sterkte.
Uit ervaring weet ik dat het gevoel zal helaas nooit slijten.
Elke keer zullen er weer momenten voorbij komen dat je denk :
` als mijn vader dit nog mee had kunnen maken "
0
Zaterdag 2 november 2013 om 13:52 uur

Waht

Kees schreef:

Juist kille cijfers geven geen weergave van de praktijk zoals blessures, nieuw samengestelde teams en nog een hele rits andere in- en externe factoren.

Als muziekliefhebber kun je muziek slecht of goed vinden maar dat betekent niet of een instrument wel of niet goed bespeeld wordt. Dat is aan de kenner. En zo natuurlijk nog legio voorbeelden.

Vandaar dat ik aangaf dat de daadwerkelijke kenners in de voetballerij a la de trainers en spelers Steijn niet afvallen. En dat blijf ik opmerkelijk vinden in vergelijking met ons: de supporters.
Hahaha nog ff en ga je vertellen dat het geweldig gaat met de club en het eerste team.
Trainers roepen in het openbaar niets naars over elkaar omdat dat afgesproken is. Tevens zien die trainers weinig van onze club.
Wij zitten er bovenop en zien /horen alles van de club en zien elke wedstrijd en krijgen al veel te lang heel slecht voetbal voorgeschoteld.
Nu hebben we momenteel weer te maken met een labiel elftal.
Steijn heeft de vrije hand gehad deze selectie samen te stellen en vooral ook naar karakter gekeken Nou goed gezien.
0
Vrijdag 1 november 2013 om 20:38 uur

wdr

Wat betreft het reageren vanuit de emotie; ik reageer juist vanuit de ratio. De kille cijfers vertellen me dat ADO het slecht doet en in degradatieverkeer verkeerd. De statistieken vertellen dat ADO onder Steijn weinig wint, veel verlies en voor elke twee doelpunten er drie tegen krijgt.

Ik vind juist dat veel voorstanders vanuit emotie reageren: Het is een goeie vent, hij is een echte Hagenees. Van mij mag een trainer een harde vent zijn en uit Timboektoe komen, als hij ADO maar goed laat spelen en resultaten laat behalen.
0
Vrijdag 1 november 2013 om 19:05 uur

R.E.

ADOnieuwegein schreef:

Vanavond 0-4 en dan Cuijk thuis. Op naar de finale !!
Inderdaad, zo had het dus kunnen en moeten gaan en dan zit je al bij de laatste 8! Cuijk uit (waar MVV nu heen moet) was namelijk ook te doen geweest. Hoewel … MVV had natuurlijk ook geen probleem mogen zijn. Bovendien mag volgens mij de verliezer van de bekerfinale dit jaar voor het laatst de Europa League in als de bekerwinnaar zich plaatst voor de Champions League. Hoe dan ook, doodzonde, deze unieke gemiste kans. Ik kan alleen maar hopen dat het elftal leert van deze enorme blunder en vanaf nu wel elke wedstrijd gemotiveerd en scherp speelt. Maar eerlijk gezegd heb ik daar zo langzamerhand niet veel vertrouwen meer in.
0
Vrijdag 1 november 2013 om 12:32 uur

haagse-Dick

Joh mannen morgen krijgen we echt een behoorlijk pak slaag ben ik bang voor, ik ga morgen lekker met me dochtertje naar de bios. Das alvast een pleister op de wond!!! En zoals h@@genEEs(DaveDH) al beaamden dat ado een plicht of een taak is komt mij ook bekend voor. Maar voor je plezier naar het stadion doe je niet meer, het hoort er eenmaal bij he ado. En toch ga ik weer elke wedstrijd!!!!
0
Vrijdag 1 november 2013 om 12:06 uur

Advertentie

Waht

1905 schreef:

Wel opvallend dat dat 020 erg veel amateur teams loten
Ja en de KNVB wil de wedstrijd psv Roda overlaten spelen omdat psv eruit ligt haha.
Dat hele bekertoernooi is voor ons al jaren een frustratie. Altijd verre uitwedstrijden en nooit verrast ons team. Het is een slappe hap en daarom zijn er heel veel mensen die niet eens meer gaan.
Het zijn er een paar die elke wedstrijd 100 % geven en daar heb ik gewoon medelijden mee in veel wedstrijden. Die lopen zich helemaal scheel om luiheid van anderen te compenseren.
Nu had je een amateur tegenstander geloot en al ver geweest maar helaas konden de spelers het weer niet opbrengen 2 goede wedstrijden te spelen in 4 dagen. Excuus voor de nederlaag tegen AZ zal dan ook zijn dat we een te zware week achter de rug hebben.
0
Vrijdag 1 november 2013 om 10:51 uur

H@@GenEES

oodh schreef:

Wat een gedoe hier weer. Nou weer een misselijk makende grap.
Houd me liever bezig met die ellendige zeperd tegen MVV. Kom op een moment ook steeds vaker tot het idee dat wij ons ernstig druk zitten te maken en dat de spelers het afdoen met de volgende wanprestatie. Heb er even helemaal geen zijn meer in.
Had een gelijkspel voorspeld, nog te positief. Kan niet erger dit.
Nah ik denk dat het nog wel erger kan, straks uit bij AZ als we weer een nieuwe oorvijg krijgen, de spelers hebben nu de hele week getraind heb ik begrepen dus die zullen nu wel heel erg moe zijn, te moe om 90 minuten hard te werken.

Ik heb er weinig zin in Zaterdag, ik ga kijken naar DH steeds meer als een taak zien (zoals afwassen of het vuil buiten zetten) ipv een hobby, elke week weer een kut gevoel in je maag

Pffff gewoon een beetje middenmoot spelen met strijdvoetbal, maar zelf dat is te veel gevraagd voor de heren, maar wel zeiken over winstpremies, want anders komen ze niet uit eind van de maand. (niet dat die winstpremies ze nu veel opleveren)

Heb het wel weer gezien hier, ga lekker een seizoentje Seinfield kijken, prettige avond mensen.
0
Donderdag 31 oktober 2013 om 22:09 uur

dirk

Keer op keer zegt Maurice Steijn na een wedstrijd waarin zijn spelers het lelijk hebben laten liggen niet te weten wat de oorzaak daarvan is. Zo ook gisteravond tegen MVV, die uitmondde in een beschamende nederlaag na de euforische overwinning van zaterdag tegen FC Twente.
Eigenwijs als ik ben, denk ik wel de oorzaak te weten zonder ook maar een seconde te hebben doorgeleerd voor het diploma Coach Betaald Voetbal. De samenstelling van zijn selectie, waarvoor Steijn en niemand anders verantwoordelijk is, is onevenwichtig. Volledig in onbalans. Zijn groep telt te veel salonvoetballers en te weinig vechtjassen met een over m`n lijk-mentaliteit.
Een ongeschreven wet in de voetballerij leert dat de prestatiecurve in opgaande lijn gaat als spelers bereid zijn een extra stap te zetten om elkaars fouten op te vangen. Bij ADO Den Haag zie je dat, behoudens afgelopen zaterdag tegen Twente, niet of nauwelijks. Te veel spelers parasiteren op hun -vermeende- talenten en laten bij voorkeur het vuile werk aan in hun ogen minder begaafde collega`s over.
Zo lopen vleugelaanvallers als Gouriye en Cabral niet over van ijver als ze geacht worden bij balverlies hun back te hinderen bij het opkomen. Wat dat betreft herhaalt de geschiedenis zich, want voorheen stak ook Wesley Verhoek amper een poot uit naar de opkomende linksback van de tegenstander, daarbij geregeld de verdenking op zich ladend zich te goed te voelen voor het betere afstopwerk.
Op het middenveld ontbreekt bij ons een ijzervreterachtige middenvelder, zoals bijvoorbeeld Cor Lems en een paar seizoenen geleden toen hij op z`n top was Radosavlevic er eentje was. Danny Holla is met alle respect niet degene die de gaten dicht kan lopen, die zijn offensiever ingestelde collega`s geregeld laten vallen. Hij beschikt over andere kwaliteiten, zoals een goede trap in het rechterbeen.
De middenvelders die nu bij ADO Den Haag rondlopen, denken bij voorkeur vooruit. Dat valt op zich te prijzen, mits ze ook oog hebben voor hun verdedigende taken. Maar als hij wordt opgesteld laat bijvoorbeeld Rick van Haaren zijn tegenstander gewoon lopen alsof het hem niet interesseert, terwijl ook Mathias Gerdt en Ronald Alberg (in aanvallend opzicht grote aanwinsten) niet bepaald geneigd zijn bij balverlies zich de grootst mogelijke inspanningen te getroosten om de bal te heroveren.
Aldus wordt op de toch al zéér kwetsbare defensie, met middenvelder Aaron Meijers als gemaakte linksback, een onevenredige druk gelegd. Daarbij komt dat Gino Coutinho dit seizoen tot dusver absoluut geen rust brengt in de defensie. Hij mag dan door vele fans worden beschouwd als een superkeeper, maar die eretitel is vermoedelijk gebaseerd op zijn prestatieniveau van een aantal seizoenen geleden. Nu zie je nagenoeg elke wedstrijd een Coutinho in de goal staan, die heel erg kwetsbaar is op voorzetten en vrije schoppen. Bovendien geeft hij te veel rebounds weg en gaat hij soms wel erg merkwaardig grabbelend te werk.
Het is te hopen dat Coutinho zijn oude, vertrouwde vorm hervindt. En laat ik na het echèc tegen MVV wellicht tegen beter weten in ook hopen dat ``onze`` helden tegen het AZ van Dick Advocaat weer wel net als tegen FC Twente het zonder uitzondering kunnen opbrengen ten volle te gaan voor de punten en de poen.
Ondertussen is het wachten op het moment dat de papieren van Kanon snel in orde komen, want de defensie behoeft dringend versterking. Of hij dat ook zal zijn, dient afgewacht te worden, al is de roem hem door toedoen van sommige trainingskijkers al vooruit gesneld.
0
Woensdag 30 oktober 2013 om 16:21 uur

R.E.

slash070 schreef:

De overwinning op twente was niet "zeer gelukkig"of met mazzael, dat heeft de ploeg zelf afgedwongen met passie,strijd en ook met behoorlijk voetbal, iedereen was daarom weer trots op de club!
Ondanks die passie, strijd en behoorlijk voetbal hadden we niet mogen klagen als Twente bij rust 0-1 of 0-2 voor had gestaan of bij 2-2 een van de grote kansen had benut. Dan mag je wel spreken van "zeer gelukkig". Er was dus nog geen enkele reden voor optimisme, ook omdat het tijd wordt dat ADO eindelijk eens punten gaat pakken van concurrenten als Roda, Heracles, Go Ahead en PEC. Die wedstrijden zijn voor de stand op de ranglijst namelijk véél belangrijker dan wedstrijden tegen Vitesse en Twente.
Nog iets anders: als het waar is dat Poepon bij ADO 40% meer verdient/verdiende dan bij NAC, worden bi jADO veel te hoge basissalarissen betaald. Haal daar nou eens een flink stuk af en geef de spelers de mogelijkheid om bij te verdienen door goed te presteren. Dat zal de inzet en de motivatie ongetwijfeld doen toenemen, hoe onbegrijpelijk het ook is dat de spelers nu zo`n moeite hebben om die motivatie elke wedstrijd of zelfs maar regelmatig op te brengen.
0
Woensdag 30 oktober 2013 om 12:15 uur

R.E.

R.E. schreef:

Zo ver ben ik nog lang niet. Laten we eerlijk zijn: alle drie de tot nu toe behaalde overwinningen (NAC, Vitesse en Twente) waren zéér gelukkig. Een echt verdiende overwinning heeft ADO dus nog niet behaald. En de verdediging maakt nog steeds een uiterst zwakke indruk.
Vreemd dat vele shouters zich zand (kunstgras eigenlijk) in de ogen hebben laten strooien door de zeer gelukkige overwinning tegen Twente en heel gemakkelijk dachten over de wedstrijd tegen MVV. Al voordat de wedstrijd tegen MVV begon, waarschuwde ik voor te veel optimisme (zie hierboven). Nu staan we ALLEMAAL weer met onze benen op de grond (kunstgras eigenlijk).
In eerste instantie vond ik de steun die Holla namens de spelers aan Steijn gaf, misschien nog wel een mooi gebaar, maar die steun leidt blijkbaar niet tot het besef bij de spelers dat elke wedstrijd 100% inzet vergt. En Steijn zelf is al helemaal niet in staat om zijn spelers met enige regelmaat optimaal te motiveren (en beter te maken!). ADO heeft geen trainer nodig die goed ligt in de spelersgroep, maar een trainer met gezag, die zijn spelers op scherp zet en daardoor ook beter maakt.
0
Woensdag 30 oktober 2013 om 11:30 uur

Nu online

GS, TheMariner en 306 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 583
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5