Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: eredivisie

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 583
Volgende pagina

pajam

Marijn schreef:

Zijn toch allemaal breuken en verdere gevolgen ervan?
gaat mij met name om de regelmaat en de (lange) periode die hij er iedere keer weer uit lag.

bovendien is mij altijd geleerd; hoe ouder je bent, hoe langer herstel duurt

ik ben bang dat Duplan een dure tribuneklant (kan) worden. op basis van zijn verleden een top speler op eredivisie niveau, maar ik ben bang dat wij hem te laat hebben gehaald; we shall see.
0
Zondag 12 juli 2015 om 18:17 uur

ADODENHAAG

GroenGeleGroninger schreef:

Heb jij die spelers al zien spelen om te zeggen dat ze matig ingekocht hebben? Verkijk je er niet op. We gaan het wel zien als de competitie bezig is. Wie weet valt het wel 100% mee met ADO komend seizoen, maar zou ook zomaar es tegen kunnen vallen. Nu kunnen we er nog weinig over zeggen. Transfermarkt is nog een tijd open en elftallen kunnen er morgen weer heel anders uitzien. Ik zie het allemaal wel.
Ahjoh de Eredivisie stelt geen klote meer voor. Net zoals ik je Groningen bagger vindt zonder Chery.
0
Zondag 12 juli 2015 om 18:11 uur

pajam

Dannyy schreef:

Wat een onzin, met een goede spits en een rechtsback hebben we gewoon een top-8 waardige basis.

Gorrè/Marengo - Aankoop - Duplan
Bakker - Alberg - Kristensen
Meijers - Kanon - Steenvoorden - Aankoop
Hansen
8e plaats??

lijkt me zwaar overtrokken;

Kanon/Marengo/Steenvoorden en Gorré moeten zich nog bewijzen, wekelijks eredivisie.

Duplan is zéér blessuregevoelig, welke spits en rechtsback de "aankoop" positie in jou elftal invult kan een verschil in 4 plaatsen hoger of lager betekenen.

8e plaats kan je nu écht (nog) niet zeggen!
0
Zondag 12 juli 2015 om 18:04 uur

pajam

Bleek schreef:

Grappig mijn gevoel zegt het tegenovergestelde.. Blijft toch koffiedik kijken zeker in de vijver waar wij in moeten vissen!

Bij Havenaar heb ik wel het gevoel dat hij ons aan het lijntje houdt in de hoop dat er wat beters voorbij komt.. Ik zou persoonlijk eerder schakelen naar een andere optie voor we straks op het laatste moment nul op het rekest krijgen en er weer een paniekaankoop gedaan moet worden..
Armenteros heeft bij Heracles en Willem II laten zien een sterke aanvaller te zijn in de eredivisie.
Bij Feyenoord misbruikt op alle posities., behalve de zijne en bij Anderlecht kwam hij al snel in botsing met v/d Brom.

Ik geloof wel in hem!

Mijn gevoel zegt me echter dat 1-2 weken voor 31/8 ineens een spits erbij krijgen a la John Verhoek indertijd... : (

Daarom ook geen te hooggespannen verwachtingen van het nieuwe seizoen; ondanks (circa) de 11e begroting van de eredivisie, ga ik voor een plek bij de eerste 15; direct veilig spelen dus en minimaal 1 jeugdspeler die doorbreekt, liefst meer.
0
Zondag 12 juli 2015 om 17:02 uur

H@@GenEES

marcellino schreef:

Het gaat er niet om of hij meer kon verdienen het ging erom wat voor een gevoel hij bij ado had en als jij zijn worden niet geloofd ook goed en wat hij bij ons verdient of bij utrecht kon verdienen zou mij een zorg zijn
marcellino schreef:
Duplan is daar het grootste voorbeeld van kon ergens anders meer verdiemen maar koos toch voor de weg die ado wil volgen en berijken .en we moeten

Dit is wat jij net nog beweerd, dat Duplan meer kon verdienen maar voor Den Haag koos, dat is gewoon niet waar, Duplan koos voor Den Haag omdat die hier een langer contract kon tekenen dan bij Utrecht, (ergo in totaliteit verdiend hij dus meer) als Utrecht hem het zelfde had geboden dan had Duplan gewoon nog in Utrecht gespeeld, en die verhaaltjes van spelers die mee willen den aan het Haagse project neem ik met een flinke korrel zout.

Dit betekent overigens niet dat ik niet bij ben met zijn komst, integendeel, maar we moeten nu niet net gaan doen dat spelers Den Haag kiezen om andere redenen dan ordinair geld verdienen, er is geen speler in de eredivisie die ook maar ene fuck geeft om het Haagse project als ze niet de conten krijgen die de zaakwaarnemers vinden dat ze moeten verdienen, punt.



0
Zaterdag 11 juli 2015 om 22:34 uur

Adonees

JerryFC schreef:

Juist.
Zou die dan wel voor ado gekomen zijn? Had t idee dat ie meer wist over burton.. Hij stond vlak naast me en zn maat vroeg m: speelt ado in de eredivisie en hij antwoordde met : ja volgens mij wel. ( dat weet je toch wel als je met die club bezig bent?) Ook sprak ie een nederlands sprekende speler van burton op de tribune aan en die speler vroeg m : waarom twijfelen ze nog? Toen zei quincy komt goed 100%. Lijkt er toch een beetje op dat t meer om burton ging.
0
Zaterdag 11 juli 2015 om 20:34 uur

GroenGeleGroninger

Dannyy schreef:

Ik hoor net dat Gorrè geen bal heeft geraakt. Duplan is ook maar matig, tot nu toe dus niet echt een versterking gebleken.
Maak je niet druk. Het is maar een oefenpot. Daar gebeuren de gekste dingen. RKC won bijv. paar jaar terug ook van Bayer Leverkussen in zo`n oefenduel, moet ik dan ook geloven dat RKC Waalwijk een betere ploeg heeft dan Leverkussen? Nee toch zeker. ADO is ook nog maar een paar weken in voorbereiding en speelt met een gemankeerde opstelling door het ontbreken van een spits. Tja, dan kan het allemaal wel eens tegenvallen maar dat komt wel goed. Bovendien heeft Duplan toch wel bewezen een goede Eredivisie speler te zijn.
0
Zaterdag 11 juli 2015 om 18:13 uur

Advertentie

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Gorré: eredivisie ligt me wel
Dean Gorré heeft Swansea nog niet uit zijn hoofd gezet.
Lees het nieuwsbericht
0
Zaterdag 11 juli 2015 om 11:33 uur

GroenGeleGroninger

jamesjones schreef:

Ja maar die was niet eigendom van een investeringsmaatschappij die het merendeel van zijn salaris betaalde ipv de club.
Toendertijd waren de transfersommen die je kreeg voor spelers in de Eredivisie ook een stuk hoger. Was het nog normaal dat een Nederlandse club 16 miljoen euro betaalde voor Sulejmani van Heerenveen. Salarissen waren toen een stuk hoger, is daarna allemaal versoberd mede door de crisis.
0
Donderdag 9 juli 2015 om 11:27 uur

jamesjones

<FCDH> schreef:

Jvz de juiste mensen zitten nu bij ADO alleen over wang is ie nog niet te spreken
Ook vind hij Gorre dus goede speler bij o21 maakt 18 goals. Maar Kramer maakt er 18 ofzo in Eredivisie maar vind ie niks haha
0
Woensdag 8 juli 2015 om 23:09 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 224 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 583
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2-1
2 maart 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Emmen Logo ADO Den Haag
7 maart 2025 om 20:00 uur
De Oude Meerdijk, Emmen

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 28 - 58
2 FC Dordrecht 28 - 53
3 ADO Den Haag 28 - 52
4 Excelsior 28 - 50
5 SC Cambuur 28 - 49
6 Graafschap 28 - 46
7 Den Bosch + 28 - 43
8 Telstar 28 - 41
9 FC Emmen 28 - 41
10 Roda JC 28 - 39
11 Helmond Sp. 28 - 39
12 FC Eindhoven 28 - 38
13 MVV Maastr. 28 - 33
14 Jong Ajax 28 - 31
15 Jong AZ 27 - 30
16 TOP Oss 28 - 28
17 VVV-Venlo 27 - 26
18 Jong PSV 27 - 21
19 Jong Utrecht 27 - 18
20 Vitesse -27 28 - 4