Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: helft

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 583
Volgende pagina

Aad

ADODENHAAG schreef:

Ik wil die opstelling wel ff zien. Het is duidelijk dat de opstelling in de 2e helft beter werkte dan in de 1e helft.

Ik wil de pret niet drukken maar het kan ook zo zijn dat Brugge juist in de 2e helft met 2e of 3e keus in het veld kwam.

Hoe dan ook goed resultaat om op voort te borduren.

0
Maandag 10 januari 2011 om 17:53 uur

Kees

ADODENHAAG schreef:

Ik wil die opstelling wel ff zien. Het is duidelijk dat de opstelling in de 2e helft beter werkte dan in de 1e helft.

Kan ook zijn dat Brugge de tweede helft tijdens de rust zo'n 10 spelers heeft ingebracht. Was wel de bedoeling las ik op een van de Brugge-sites.

 

Zegt allemaal niet veel maar beter met 3-2 winnen dan met 3-0 of meer terug naar het hotel.

0
Maandag 10 januari 2011 om 17:52 uur

ADODENHAAG

Ik wil die opstelling wel ff zien. Het is duidelijk dat de opstelling in de 2e helft beter werkte dan in de 1e helft.

0
Maandag 10 januari 2011 om 17:48 uur

ADODENHAAG

ADO comeback kampioen. 2e helft 3 goals!

0
Maandag 10 januari 2011 om 17:46 uur

Vakkie-G

Weet iemand de opstelling van de 1e helft ?

0
Maandag 10 januari 2011 om 16:33 uur

Advertentie

Bleek

Kees schreef:

n het contract van Ammi is een optie opgenomen dat ADO voor 1 april deze eenzijdig mag lichten en verlengen met twee jaar.

ADO biedt echter een lager basissalaris. Beide partijen komen er (nog) niet uit. Wat mij betreft mag hij blijven. Graag zelfs, maar dan voor 1 jaar.

Ook Ammi schijnt niet te begrijpen wat er speelt in de voetbalwereld met zijn uitspraak: '' Ik wil heel graag maar niet tegen een lager salaris''.

 

En dat voor een matige back op leeftijd.. Ik zou zeggen wij hoeven net zo nodig met Leeuwin (die de helft betaald krijgt) dus als hij wil inleveren moet hij zelf nog maar een gesprek aanvragen..

0
Zondag 9 januari 2011 om 11:03 uur

Bert

Kees schreef:

Haha, 1-0 voor jou. Een verdediging met Pascal zorgt sowieso voor een betere aanvoer naar de spitsen dan een verdediging met Derijck of Kum. Ben benieuwd naar de reacties.

 

 

ps Het is overigens onvoorstelbaar hoe populair deze site is. Op de andere sites, die ik overigens graag lees, valt het in deze periodes bijna helemaal stil.

Dus jij wil Kum of Derrijck eruit halen voor Pascal Bosschaert;(

 

De aanvoer zal beter worden. Alleen ziet de verdediging er dan uit als een emmenthaler kaas.

 

Kum en Derijck zijn de kanjers van Den Haag achterin begrijp niet dat sommige dat niet zien. Mischien dat je daarvoor een plek achter de goal moet hebben. Wij zien 1 helft heel goed welke gevaren ze moeten neutraliseren. 

 

Kum en Kubik zijn trouwens de favoriete spelers van Carlo ;)

0
Vrijdag 7 januari 2011 om 19:40 uur

Midden-Oost

Midden-Oost schreef:

Ja hè hè, natuurlijk is hij de beste van de laatste 10 jaar.

 

Wie hebben we gehad dan ? Steinen, Saavreda, Martha, die Griek van Twente, Bakkati, van Boxel, El Moussi, Kahya, Rijaard, Stoffels, en good-old Erwin Hermes, etc..

 

Dat waren nog eens tijden !

Vergeet ik nog Kofi Mensah en Gerald Sandell

 

Nog een paar ex-aanvallers uit de oude doos : Lowie van Schijndel, Rick Platvoet, Regilio Simons, Groenteman, Maarten Bak, Joeri Petrov, Oper, John O'Brian.

 

Herinnert u zich deze nog ? Betrouwbare sluitposten Sanchez of Roland Janssen (7x eenzelfe vrije trap erin zien vliegen).

 

We zijn van ver gekomen, laten we ervan genieten die 2e helft. We pakken die playoffs !!

0
Vrijdag 7 januari 2011 om 16:05 uur

Kees

ADODENHAAG schreef:

Dat gezeik op Bosschaart is volkomen terecht. De fouten die hij maakt maakt een 3e klasse amateur ook niet. Een prof moet presteren voor zijn geld. Dat de één meer wordt afgezeken dan een ander ligt gewoon aan het crediet dat een speler zelf opbouwt. Eerlijk is eerlijk, Bosschaart speelt al 2, 3, 4 jaar slecht.

PARDON!!!!!

 

Toen Pascal er in het Jupilerjaar voor Stoffels in kwam als linksback de laatste twintig wedstrijden ging het ineens lopen en stond de verdediging een stuk beter.

 

Vergeten hoe de tweede helft van het afgelopen seizoen was met een prima Pascal. Ondanks zijn aflopende contract kreeg hij, weliswaar tegen een verlaging, een nieuw contract aangeboden.

 

Pascal zie je ook bijna nooit een bal blind wegrammen maar zoekt de voetballende oplossing. Dat is toch wat wij willen: verzorgd voetbal van achteruit met een gedegen opbouw. Oh, Oh, Oh.

0
Donderdag 6 januari 2011 om 21:53 uur

ADODENHAAG

We zijn een club die eigenlijk dit seizoen pas echt een stabiel team hebben staan en financieel vrijwel gezond zijn. Je moet de selectie idd enigszins bij elkaar houden om constant te blijven spelen. Sponsors komen echt niet omdat je een half seizoen goed speelt, en bovendien zijn bedrijven deze tijden juist iets voorzichtiger. Maar onder goede leiding van de club, goed investeren (in de jonge jongens en goede scouting) kan je een stabiele middenmotor of zelfs Europa League kandidaat worden en als dat stabiel is dan gaat het geld komen. Eerst maar zorgen dat de selectie bij elkaar blijft en een paar leuke spelers als Nijland erbij. Vergeet niet dat er in de zomer weer veel spelers transfervrij zijn, en wie wilt er niet voor een club spelen die voor Europees voetbal speelt? Als we zo blijven spelen als we nu doen, en dat een aantal seizoenen volhouden komt het vanzelf goed. Als we dit seizoen 10e eindigen, maar de helft van de selectie loopt weg hebben we niks. Maar als in de zomer uiteindelijk alleen Bulykin weggaat, dan is er toch geen man over boord? We gaan het zien, eerst maar even hopen dat we dit seizoen goed afsluiten!

0
Maandag 3 januari 2011 om 22:22 uur

Nu online

Alle ballen op Jort, Teeg070, Brian, Rob2002, Aad, Marten, Ran1972 en 217 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 583
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1