Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: rest

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 586
Volgende pagina

Ferdy

Kees schreef:

ADO DEN HAAG OLE OLE OLE

 

HET BEWIJS IS NU OVERDUIDELIJK GELEVERD DAT WE GROEIENDE ZIJN/WEG MET HET DOEMDENKEN

 

cheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleader

JES, wie ken!!!!!!

 

Lees t net pas, super nieuws!!!!!

Ik wil graag de rest van de dag smileys en juichende, zuipende poppetjes zien op de site!bacobacobacocheerscheerscheersroflolstork

0
Woensdag 6 juli 2011 om 15:49 uur

Edwin

Europa shirtjes zijn ook al niet meer te koop. De eerste 10 normale kopers hadden er nog 1, maar helaas was de rest al voor openingstijd verkocht aan de beveiliging en andere 'belanghebbenden'.

0
Woensdag 6 juli 2011 om 14:00 uur

zuid tribune

Net terug van de Fanshop, lange rij fans, in de stromende regen, alle shirts binnen 15 minuten uitverkocht. Denk niet iedereen er één heeft. Ik maar een XXXL voor de zekerheid (de rest was op.....)

0
Woensdag 6 juli 2011 om 13:26 uur

michel@europa

Kees schreef:

Ik ga maar niet de box VERVUILEN met dit stuk.

 

http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=141529

Iedereen heeft zijn of haar mening en die mag ook gegeven worden.

Maar dit stuk is duidelijk van iemand die waarschijnlijk heel z'n leven al anti-den haag is. Zodra het goed gaat met de club krijg je altijd haters, kijk maar naar *j*x, 1 miljoen supporters/15 miljoen haters.

Aan de ene kant vind ik het wel lekker als ze zo praten en lees de reacties eronder. Laat ons maar weer lekker verrassen volgend seizoen :D, en stel het word rechter rijtje, dan doen we het ook niet slecht in de ogen van de rest van nederland:D

0
Woensdag 6 juli 2011 om 09:31 uur

Tommy

<FCDH> schreef:

IMMERS WIL WEG BIJ ADO DEN HAAG

 

Immers wil hogerop
Voor ADO Den Haag dreigt na het succesvolle afgelopen seizoen een leegloop. Coach John van den Brom is al naar Vitesse vertrokken en voor Wesley Verhoek, Jens Toornstra en Timothy Derijck bestaat de nodige interesse. Huurlingen Frantisek Kubik en Dmitri Bulykin hebben de club verlaten en Lex Immers sluit niet uit dat hij ook hij andere oorden opzoekt. 'Ik heb grote ambities en wil graag hogerop,' vertelt de Haagse cultheld aan NUsport. De middenvelder staat naar verluidt in de belangstelling van enkele clubs uit de Premier League.

 

bron AD

 

pfffff komt er weer een.

jb in de buurt?

ik wordt hier zooooooooooooooooooooooooooooooooooooo moe van.

laten we maar zeggen pak de vi van na de loting tegen fc tauge erbij en ga lezen.

voor de rest alleen maar aangedikt

0
Dinsdag 5 juli 2011 om 19:45 uur

tim_b

harry schreef:

uitstekende mail JB ,duidelijkheid en je grenzen aangeven

en je er dan ook consequent aanhouden.wij hebben een heel sterk bestuur.

we hebben ons tijdig versterkt en krijgen nog steeds spelers op proef.als je dat afzet tegen Utrecht en Vitesse die nu nog een basis elftal moeten samenstellen(aankopen)Dan voeren we een consistent

goed beleid.Niemand kan er iets aandoen dat er veel interesse is voor onze spelers,dat betekent nog niet dat ze al elders spelen.

rustig blijven en vertrouwen in ons bestuur hebben.,dat is belangrijk

zij verdienen onze steun

idd en de jupiler toppertjes voor het einde vh seizoen blijven halen zodat we de rest vd eredivisie weer voor zijn ;)

0
Dinsdag 5 juli 2011 om 18:06 uur

Advertentie

JB

BLEISWIJK-1 schreef:

Dit gaat voor een hoop onrust zorgen!

 

Jens en Wesley hoeven niet op te letten, want dat doen hun zaakwaarnemers wel!!!

Zaakwaarnemers letten alleen op eht tekengeld en of hun percentage daravan wel overgemaakt wordt.

 

Voor de rest zien ze hun "vertrouwelingen" het liefst elke 3 maanden van de ene zandbak in het midden-Oosten naar de andere verkassen.

0
Dinsdag 5 juli 2011 om 15:19 uur

pmc

schreef:

Op een zondag kan ik wellicht wel die Apeldoorner brengen en/ of halen. Trouwens ik was bij de 1e wedstrijd van AGOVV bij de terugkeer in het betaalde voetbal, heb ik een gespreksonderwerp....

Manne wat is GVD het FUCKING probleem!!!!!!!!!!!!!!!?????????????? een man op halen bij een station!!!!!!!!!!?????????????? wat een fucking helden zijn jullie zeg!!!!!!!!!!!! meer vraagt deze man niet.

Die ECHTE FANS die wat willen doen voor deze man kunnen mij bellen kom maar 06 54 721 655 en we gaan wat regelen en geen geLUL met de rest van de weggooiers!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0
Maandag 4 juli 2011 om 22:55 uur

Moi


‘We waren bij ADO geïrriteerd over de handelswijze van Vitesse’

Zondag, 3 juli 2011 om 19:42

Voor ADO Den Haag verliep de voorbereiding tot nu bijzonder rumoerig. Trainer John van den Brom vertrok na een soap naar Vitesse en spelers Timothy Derijck en Wesley Verhoek uitten hun ongenoegen over de eventuele contractverlengingen. Inmiddels is Maurice Steijn aangesteld als opvolger van Van den Brom. “Ik heb met Maurice gesproken en ben enthousiast over zijn werkwijze”, zegt algemeen directeur Matthijs Manders. “In hoofdlijnen denkt hij redelijk hetzelfde over voetbal als John, hij is alleen wat directer in zijn benadering naar spelers toe.”

 


In Metro blikt de bestuurder terug op een bewogen periode rond Van den Brom. “Uiteindelijk hebben wij een bod neergelegd en gezegd ‘voor minder doen we het niet, anders blijft hij gewoon bij ons’”, vertelt Manders. “We wilden het geld op dezelfde dag op onze rekening hebben. En dat was geen anderhalf of twee miljoen euro. Die bedragen zijn een eigen leven gaan leiden. Wij waren geïrriteerd over de handelswijze van Vitesse en toen hebben we ooit een keer geroepen dat ze hem voor twee miljoen konden ophalen. Vitesse en John hebben daarvoor excuses aangeboden en Vitesse heeft aan onze voorwaarden voldaan.”

Manders verwacht niet dat er met het vertrek van Van den Brom ook diverse spelers weglopen. “Tot nu toe is er alleen interesse voor Jens Toornstra die nog een contract tot 2014 heeft. FC Utrecht heeft zich gemeld en ze moeten kijken of Jens ook wil. Zijn verhaal is vergelijkbaar met dat van Kevin Strootman. Beiden maken een stormachtige ontwikkeling door, waarvan ik persoonlijk denk dat Toornstra meer in zijn mars heeft. Ik vraag me ook af of Utrecht daadwerkelijk een verbetering is. We hebben Timothy Derijck naar onze maatstaven een goede aanbieding gedaan, maar hij heeft eerlijk gezegd dat hij op meer hoopte en dat hij om zich heen ging kijken. Maar niemand heeft zich bij ons gemeld voor hem.”

“Wesley Verhoek heeft gewoon nog een contract voor twee jaar en hij weet waar hij aan toe is”, vervolgt Manders. “Het is niet aan ons om dat nu te verlengen, dat is een beetje voorbarig. Het is voor de rest niet relevant of hij nu wel of niet een van de grootverdieners is. Misschien wil hij zijn contract openbreken om meer geld te verdienen, ik denk dat dit erachter zit. En diep in zijn hart zal hij ook nog wel eens graag in het buitenland spelen en dat hij daarom van zich laat horen. Maar wij zijn uitermate tevreden over Wesley, willen hem graag behouden en daarover zullen we volgend jaar praten.”

 

bron: voetbalzone/metro

 

0
Zondag 3 juli 2011 om 20:44 uur

rien1

<FCDH> schreef:

Wt toornstra zei raakte mij ook dat ie zei utrecht is een grotere club lekker respect naar de ado supporters toe

Ja, dat zei hij echt! Ik wist echt niet meer wat ik hoorde. Wat zijn dat voor pepernoten. Hij is hier doorgebroken en heeft de kans gekregen. Maar ze vergeten snel! Getuige de uitspraak ''Utrecht is een grotere club als ADO''. 

 

Ik ben daar echt klaar mee met dat soort spelers. Hij is een goeie speler, maar als hij wil, dan gelijk wegwezen. Maar wel voor de goeie prijs. Geldt voor Verhoek en de rest ook. De club moet nog veel harder worden. 

0
Zondag 3 juli 2011 om 20:33 uur

Nu online

barney0700, Ado Vakkie S, Ano-Niem, bommetjebas en 245 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 586
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2-1
2 maart 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Emmen Logo ADO Den Haag
7 maart 2025 om 20:00 uur
De Oude Meerdijk, Emmen

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 28 - 58
2 FC Dordrecht 28 - 53
3 ADO Den Haag 28 - 52
4 Excelsior 28 - 50
5 SC Cambuur 28 - 49
6 Graafschap 28 - 46
7 Den Bosch + 28 - 43
8 Telstar 28 - 41
9 FC Emmen 28 - 41
10 Roda JC 28 - 39
11 Helmond Sp. 28 - 39
12 FC Eindhoven 28 - 38
13 MVV Maastr. 28 - 33
14 Jong Ajax 28 - 31
15 Jong AZ 27 - 30
16 TOP Oss 28 - 28
17 VVV-Venlo 27 - 26
18 Jong PSV 27 - 21
19 Jong Utrecht 27 - 18
20 Vitesse -27 28 - 4