Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bank

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 590
Volgende pagina

<FCDH>

Van den Bergh zat op ADO-bank door weinig nachtrust
Ricky van den Bergh leek zondag te zijn gepasseerd toen ADO Den Haag op bezoek ging bij FC Utrecht. De middenvelder werd echter rust gegund door trainer Maurice Steijn.
Ricky van den Bergh celebrates goal against Willem II (photo PRO SHOTS)"Ricky heeft de afgelopen week niet goed kunnen trainen, omdat hij weinig nachtrust heeft gehad", zegt Steijn in De Telegraaf. "Zijn zoontje had last van zijn oren en lag nachten te huilen." De club uit Den Haag won zondag door goals van Danny Buijs en Wesley Verhoek.

In plaats van Van den Bergh stond doelpuntenmaker Buijs in de Galgenwaard in de basis. "Hij was net hersteld van een blessure en hij trainde heel gretig. Daarom viel mijn keuze op hem", aldus de coach, die zijn ploeg in Utrecht met 0-2 zag winnen. ADO klom daardoor uit de degradatiezone en de ploeg van Steijn staat nu één punt boven de streep.

Coach Steijn moest zondag ook derde doelman Gino Coutinho opstellen, wegens een schorsing bij Barry Ditewig en een blessure bij Robert Zwinkels. Coutinho speelde maanden geen wedstrijd, nadat er in een loods die op zijn naam stond een hennepkwekerij werd ontdekt. "Ik zie deze wedstrijd als een positieve stap en ik hoop het negatieve verleden achter me te laten", aldus de doelman.
 

0
Maandag 12 april 2010 om 11:23 uur

Johannes

GOAAOAOAOAOAOAOALLLLLLLL!!!!!!!

 

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa

 

 

 

Mooi ook hoe het doelpunt gevierd werd met de reservespelers!!! Milic tochweer op de bank maar stond lachend vooraan bij het high-fiven en knuffelen. Goede teamspirit op het moment.

0
Zondag 11 april 2010 om 12:52 uur

<FCDH>

buijs in de basis vd bergh op de bank

0
Zondag 11 april 2010 om 12:09 uur

<FCDH>

Nog 4 finales voor Den Haag
Author: Haaglanden Voetbal | E-mail
Voor interim-trainer Maurice Steijn volgen er nog vier finales. Zondag de eerste, tegen Utrecht uit. Robert Zwinkels is er niet bij, evenals zijn vervanger Barry Ditewig. Timothy Derijck is nog een vraagteken. Haaglandenvoetbal.nl kijkt vooruit met Maurice Steijn.

Even terug naar afgelopen zondag, dat rotte gevoel dat je uiteindelijk qua resultaat toch aan zo’n wedstrijd overhoudt, is dat nog lang blijven hangen bij je?

,,Nee, wij zijn eigenlijk toch vrij snel verder gegaan richting de wedstrijd van komende zondag tegen FC Utrecht. Je moet het positief benaderen en als ik dan zie hoe goed de groep gespeeld heeft en hoe hard ze geknokt hebben, dan blijf dat toch het langst hangen. Dat je dan geen punt pakt, dat is eigenlijk het enige verlies dat je geleden hebt en voor de rest heb je de supporters voor je gewonnen en heb je de vaderlandse pers – inclusief Johan Derksen – voor je gewonnen. Dus ik denk dat je het meeste put uit die positieve tendens.”

Heeft de groep nog lang last gehad van het uiteindelijk resultaat of zijn ze daar vrij snel overheen gestapt?

,,Nee, daar zijn ze vrij snel overheen gestapt. Natuurlijk was de teleurstelling super groot en zeker op het moment dat die goal viel. Toen zag je bij ons zo’n zes, zeven man ter aarde storten, maar aan de andere kant moet je die jongens een compliment geven, dat ze het de titelkandidaat zo lang moeilijk hebben gemaakt en dat Ajax uiteindelijk pas tot scoren is gekomen toen Ricky in het doel stond. Dat is toch een compliment waard richting die groep.”

Het beroep van Barry Ditewig heeft uiteindelijk niets uitgehaald, had jezelf toch nog stille hoop?

,,Ja natuurlijk, omdat er eigenlijk niet zo heel veel aan de hand was en dan hou je wel degelijk stille hoop. Alleen weet je dat hij de laagste straf heeft gekregen die er is, dus in dat geval hoop je dat de straf in ieder geval niet hoger uitvalt en dat hebben ze dan ook niet gedaan. Wij hebben het geprobeerd en die ene wedstrijd, het zij zo!”


Er komt nu een cruciale week aan met binnen acht dagen FC Utrecht, NEC Nijmegen en RKC Waalwijk. Waar leg je dan de accenten op, richting die week en richting die wedstrijden?

,,Het accent ligt alleen maar op het onderhouden en het fris houden van die gasten. Conditioneel zijn ze topfit, dus daar hoeven wij niet meer aan te werken. Het enige feit dat je nu moet doen, is zorgen dat de groep fris blijft en dat je het gevoel geeft aan die groep, dat wij met z’n allen die wedstrijden als collectief ingaan. En de selectie van 24 man, waar toch ook spelers bijzitten met een hoop teleurstellingen en waarvan er straks toch weer zes op de tribune moeten gaan zitten en zeven op de bank beginnen, het gevoel geven dat wij het met z’n allen moeten gaan klaren. Met name een stukje frisheid en beleving, daar moeten wij het de komende weken van hebben.”


Eerste vereiste is, dat je het zelf moet doen, maar zit je voor jezelf dan toch stiekem te rekenen van nog vier wedstrijden, dat moeten zoveel punten opleveren? Of zit je zo niet in elkaar?

,,Nee, want je hebt geen idee hoe het eraan toegaat bij die andere ploegen. Bij Sparta zal ook ongetwijfeld wel wat gebeuren en je hoeft dan ook niet gek op te kijken als die van Heracles winnen, want dan wordt het gat naar hen toe alweer wat lastiger. Maar ik denk dat wij alleen maar naar onszelf moeten kijken. Wij gaan in ieder geval naar Utrecht toe voor de punten, dus het is geen tegenhouden wat wij daar gaan doen. Wij willen echt voor de winst gaan en ik hoop dat wij daar kunnen winnen, maar in ieder geval één punt kunnen pakken en dan moet je die twee thuiswedstrijden volle bak gaan. Dan zou het uiteindelijk nog op de laatste wedstrijd aan kunnen komen.”

Zondag zonder supporters naar Utrecht, wat voor soort wedstrijd verwacht jij?

,,Ik verwacht een strijd tussen twee ploegen die veel inzet zullen tonen en ik heb Utrecht zelf vorige week tegen AZ aan het werk gezien. Ik vind het een goede ploeg met zeker voorin heel veel kwaliteiten, dus ik verwacht dat het er vol op zal gaan in de Galgenwaard. Wij zullen ons mannetje moeten staan daar!”

De speelwijze die je zondag gaat hanteren, wijkt die nog sterk af van afgelopen zondag?

,,Nee, die zal hetzelfde zijn als afgelopen zondag.”

Tot slot, wie zijn er zondag zeker niet bij?

,,In principe missen wij Robert Zwinkels en is Timothy Derijck nog een twijfelgeval, want die heeft last van zijn enkel en is vandaag (vrijdag -, red.) ook eerder gestopt op de training. Dus dat moeten wij even afwachten of hij wel of niet inzetbaar is.”



Bron: Haaglanden Voetbal
 

0
Zaterdag 10 april 2010 om 22:51 uur

gonz2

Nog zo'n (briljante) gek uit de comments van de HCF;

 

 

I love you Den Haag!

But you don't love me...

 

ADO is als een lekker wijf met een rot karakter. Als ik vanuit mijn werk over de A12 rijdt zie ik haar liggen en ben ik weer in 'n oogopslag verliefd (honey i'm home!).

Die lekkere rondingen, die mooie voorgevel. Niet te opvallend en te schreeuwerig als een Lolo Ferrari maar ingetogener en jong, meer een Doutzen Kroes. Een vrouw voor het leven totdat... ze haar bek opentrekt, en opeens zie je haar staan, in haar duster met haar krulspelden. Elke keer wordt je er door verrast. Zei ze dat nu werkelijk? Waarom doet ze dat nou? Die lucht op de plee kan toch niet van haar zijn?

Toen je als jochie verliefd op haar werd was ze ouder en rijper. Je had haar nooit voor jou alleen maar daar kon je mee leven. Je moest haar delen met al je vrienden en met die klootzak die je had geweigerd bij de disco omdat je sportschoenen aan had. Maar alleen zij wist hoe ze je kon bevredigen. Je hing aan haar warme lippen en je deed wat ze wilde. Je schreeuwde, huilde en smeekte als ze er om vroeg. Je hebt voor haar in een politiecel gezeten en je was bereid voor haar te sterven.

De wijsheid komt met de tijd zeggen ze wel eens. Helaas niet bij haar.

Ik verloor mijn lange haar en wordt langzaam grijs. Ik doe geen rare dingen meer zonder over de gevolgen na te denken. Zij niet! Zij wordt met het jaar mooier, jonger en dommer. Ze kunnen haar zo op de bank zetten in het programma 'Lekker Slim'.
"In welk land werd de Vietnam oorlog uitgevochten?"
"Uuuuh Duitsland?"
En daar hoor jij bij?!
Je bent niet meer die 18 jarige jongen die een overval in scene zet om zijn ex terug te winnen. Je hebt je verder ontwikkeld. Maar zij???

Ach, misschien is het niet allemaal haar schuld. Zij wordt immers gemanupileerd door mensen die je -zonder met je ogen te knipperen- af zou willen schieten maar je begint je toch steeds vaker af te vragen waarom zij het allemaal toestaat.

Een lekker wijf met een heleboel loverboys. Dat is ADO Den Haag!

En jij?
Jij rijdt over de A12 en wordt weer smoor verliefd.
Vraag me niet waarom...

 

Door:

 

35 jaar supporter en TBS

0
Zaterdag 10 april 2010 om 20:45 uur

Bert

Vandaag was iedereen op mijn werk erg positief over Ado. Mijn collega van 020 had met angstzweet in zijn handen op de bank gezeten bekende hij. Zelfs hij vond dat 020 erg veel mazzel had gehad. En ook over de rode kaart had hij zijn twijfels.

0
Dinsdag 6 april 2010 om 20:29 uur

Advertentie

ADO supporter Leidschenveen

Mr. FC DEN HAAG schreef:

Nee, waarschijnlijk zullen ze wel eentje van het 2e elftal meenemen of wilde ze Stam op de bank plaats laten nemen?

Christiaan van Wijngen zal ongetwijfeld op de bank zitten als Countinho in de goal staat.

0
Dinsdag 6 april 2010 om 19:25 uur

Mr. FC DEN HAAG

Robin Straub schreef:

verhoeven? nou, liever niet :P

Nee, waarschijnlijk zullen ze wel eentje van het 2e elftal meenemen of wilde ze Stam op de bank plaats laten nemen?

0
Dinsdag 6 april 2010 om 18:59 uur

dirk

<FCDH> schreef:

Waarom hebben wij gvd geen derde keeper op de bank?????of waren de wissels al op??????

Geen ploeg heeft twee reservekeepers op de bank zitten. Denk eens na.

0
Zondag 4 april 2010 om 21:54 uur

Johannes

<FCDH> schreef:

Waarom hebben wij gvd geen derde keeper op de bank?????of waren de wissels al op??????

Vrijwel niemand heeft een derde keeper op de bank zitten.

 

Ik ben heel benieuwd naar Coutinho. Hij was tegen NAC thuis goed op dreef. Van Wijngen op de bank en duimen dat Gino gewoon 90 min. kan blijven staan...

 

Vandaag overigens echt enorm genoten van de volledige steun en support van het HELE STADION. Geweldig, ouderwets!!

0
Zondag 4 april 2010 om 18:48 uur

Nu online

Jurriƫn, Alle ballen op Jort en 210 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 590
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5