Welkom in de shoutbox, gast
Aad
Derby set to snap up Dutch midfield star Published 23:00 28/03/10
By MirrorFootball Derby County boss Nigel Clough is in talks with Dutch midfielder DannyBuijs - after flying him in to watch their big derby win overLeicester City. Buijs, who plays for Den Haag, was watched by Clough at the weekendand then headed for Pride Park where he expects to be playing nextseason.
Clough was tipped off about former Feyenoord star Buijs by his numbertwo Johnny Metgod. He is a former Dutch youth international and istipped to shine in the Championship.
"Former Feyenoord star" We hebben het toch wel over dezelfde Buijs ??
Die middenvelder die de laatste 5 / 6 wedstrijden alleen nog uitblinkt wanneer hij ingooit en het veld afloopt tijdens de rust en na afloop. Die als aanvoerder (en verlengstuk van zijn trainer in het veld) niet in staat is zijn medespelers zo te stimuleren dat ze, zo nodig tegen de wil van de trainer in, zich aanvallend uit de naad lopen.
Die middenvelder ?? Die Nigel Clough is komen bekijken toen we tegen NAC mee mochten doen omdat je voor voetbal nu eenmaal een tweede team nodig hebt ?
En hebben we het over die Nigel Clough die hoog nodig eens naar Hans Anders moet ?
Oh, die Buijs.
![]() |
Maandag 29 maart 2010 om 13:25 uur |
<FCDH>
802 Teletekst ma 29 mrt
***OETBAL******************************
**** Crisisberaad bij ADO Den Haag
***************************************
**Maandag vindt er crisisberaad plaats
bij ADO Den Haag.Dan komen de directie,
de spelers,de Raad van Commissarissen
en trainer Raymond Atteveld bijeen.
"Doel is om te kijken hoe we ADO kunnen
behouden voor de eredivisie met deze
spelers en deze trainer.We hebben er
vertrouwen in dat Atteveld trainer van
ADO Den Haag blijft",zei directeur Dick
Vierling.
ADO ging vrijdag kansloos onderuit bij
NAC Breda en staat op de 16de plaats.
![]() |
Maandag 29 maart 2010 om 12:30 uur |
<FCDH>
Atteveld: "Ik zit tegen Ajax op de bank"
Raymond Atteveld denkt niet na over een eventueel vertrek bij ADO Den Haag. Een deel van de spelersgroep zou zijn ontslag eisen, maar de oefenmeester verwacht tegen Ajax gewoon op de bank te zitten.
"Ik heb dergelijke signalen niet opgevangen. Integendeel", zegt Atteveld tegenover de Telegraaf over de motie van wantrouwen die zeven spelers hebben ingediend tegen hem. "Ik zit tegen Ajax op de bank."
ADO ging vrijdag kansloos ten onder tegen NAC, volgens de spelersgroep kwam dat door de tactiek van Atteveld. Hij liet twee spitsen op de bank en posteerde middenvelders Richard Knopper en Ricky van den Bergh in de voorhoede. "Ik heb de tactiek doorgesproken met de staf en enkele bepalende spelers, als we die al hebben, en ervoer geen weerstand", aldus Atteveld.
De oefenmeester ontkent een ruzie met aanvoerder Danny Buijs en Lex Immers in de rust. "Na afloop zijn er wel woorden gevallen, maar daar was ik niet bij vanwege persverplichtingen. Ik hoorde dat het Immers betrof, een emotionele jongen, die erg begaan is met het lot van ADO Den Haag."
Bij terugkomst in Den Haag werd de spelersgroep en technische staf van ADO opgewacht door zo'n driehonderd supporters die verhaal wilden halen. "Daarom zijn wij eerst naar ons stadion gereden om te besluiten hoe we het beste met de situatie konden omgaan", zegt Atteveld in de ochtendkrant. "De directie was daar aanwezig. En tijdens latere gesprekken lieten betrokkenen weten achter me te staan."
![]() |
Maandag 29 maart 2010 om 08:42 uur |
Kees
Ach jezus, alsjeblieft niet... de Kromme..?!?
Denk het wel.
Van Hanegem heeft altijd aangegeven een zwak voor clubs als NAC en ADO te hebben.
Vriend Jagersma vindt de naam Van Hanegem uiterst interessant. Stel je voor dat hij tezamen met hem op de foto mag.
Van Hanegem heeft de kans om waardig afscheid te nemen.
Er komt een contract voor het lopende seizoen met de mogelijkheid tot verlengen. Beide kunnen dan nog elke kant op.
Schoenmaker als bliksemafleider naar de supporters toe.
En last but not least; Marianne kan shoppen in de Hoogstraat.
![]() |
Zondag 28 maart 2010 om 22:15 uur |
Rens
Spelers ADO Den Haag eisen vertrek Atteveld
28/03/2010 18:55
EXCLUSIEF – De dagen van Raymond Atteveld als trainer van ADO Den Haag lijken geteld. Liefst zeven basisspelers willen niet langer onder de trainer spelen.
Afgelopen vrijdag liep het in de rust en na afloop van het uitduel met NAC Breda (3-0 verlies) uit de hand in de kleedkamer van ADO. Scherpe woordenwisselingen hadden plaats tussen trainer en spelers, waarbij een deel van de selectie opstond en aangaf niet langer meer met Atteveld te willen samenwerken.
Onder anderen zeven basisspelers maakten duidelijk het onberekenbare en agressieve gedrag van de trainer helemaal zat zijn. De grote onvrede kwam onder meer tot uiting toen Atteveld na de wedstrijd aangaf dat het beloofde vrije weekend kwam te vervallen en de spelers zich zaterdagmorgen om elf uur op de club moesten melden. Het leidde tot oproer waarbij de spelers aangaven niet te zullen komen. De training vond uiteindelijk ook niet plaats.
De Raad van Commissarissen is vrijdagnacht nog de conversatie met de spelersgroep aangegaan, maar besefte al snel dat de breuk niet zomaar te lijmen is. Maandagochtend heeft er opnieuw een crisisoverleg plaats, waar Atteveld niet bij aanwezig zal zijn.
![]() |
Zondag 28 maart 2010 om 19:15 uur |
Mike
Nac won zeer geflateerd.
Fout van Vd Berg en Zwinkels zorgen voor twee goals.
Een die Amoah had eerder gewoon van het veld gestuurd moeten worden voor die elleboog tegen Verhoek.
En Vd Berg moet beter gaan schieten. Dat heeft hij bij ons nog heel weinig laten zien.
Al met al win je daar deze wedstrijd niet mee maar geeft mij nog steeds hoop. En gewoon met Atteveld.
Dat van gisteren had NIKS met voetbal te maken. Dat leek echt werkelijk nergens op. Ik vraag me af wat de trainer voor opdracht had gegeven: "alle ballen hard en hoog naar voren"? of "verboden meer dan 2 x over te spelen"?
Ik heb een elftal zelden zo zien wegzakken in een seizoen. Atteveld slaagt er niet in, ondanks versterkingen het team beter te laten voetballen. De thuiswedstrijd tegen NAC (onterecht verloren) speelden we gvd een beregoeie pot en moet je nu eens kijken.
Als jij het hebt over twee fouten moet je nog maar eens goed de samenvatting kijken. NAC was ook niet goed maar ADO sloeg werkelijk alles.
![]() |
Zaterdag 27 maart 2010 om 20:38 uur |
Jensen
Nac won zeer geflateerd.
Fout van Vd Berg en Zwinkels zorgen voor twee goals.
Een die Amoah had eerder gewoon van het veld gestuurd moeten worden voor die elleboog tegen Verhoek.
En Vd Berg moet beter gaan schieten. Dat heeft hij bij ons nog heel weinig laten zien.
Al met al win je daar deze wedstrijd niet mee maar geeft mij nog steeds hoop. En gewoon met Atteveld.
![]() |
Zaterdag 27 maart 2010 om 17:29 uur |
Club Achter de Duinen
Boze fans wachten spelersbus op
Een groep boze ADO Den Haag-supporters hebben vannacht de spelersbus opgewacht. Na de beschamende nederlaag tegen NAC, eisten zij tekst en uitleg van spelers en trainers.
Lees het nieuwsbericht
![]() |
Zaterdag 27 maart 2010 om 12:20 uur |
Advertentie
Bert
Treurig dat jij nog steeds grappen maakt over onze club die voor de zoveelste keer dreigt af te stevenen naar de JP.......maar ja je kan altijd nog naar Sparta toch...
Wat moet we dan ons eigen ophangen omdat Ado verloren heeft.
Dacht het niet.
Sinds wanneer is die uitwedstrijd tegen Nac maatgevend. We moeten thuis van Nec en Rkc winnen en nog een keer gelijk spelen.
Meer zit er niet in. Ja dat is armoedig.
Volgend seizoen grote schoonmaak.
In Griekenland hebben ze toch geen cent meer te makken dus zet Aad de Mos maar aan het roer samen met lex Schoenmaker.
Dat zit er tenminste voetbalverstand op de bank.
Milic, Ammi, Bosschaert,Cornelisse gaan al weg.
Veel spelers waaronder Tim Vincken zitten dadelijk zonder club dat biedt kansen.
Ik denk dat we het nog steeds gaan redden Roel.
Blijf wel achter je club staan. En cynisch doen of geintjes maken hoort erbij. Wat moeten we gvd anders.
![]() |
Zaterdag 27 maart 2010 om 08:00 uur |
Brian
ik vind dat iedereen die negatief is over de selectie en over trainer Ratteveld GROOT gelijk hebben !
Kijk heb je nou nog slecht materiaal zoals RKC dan kan ik dat begrijpen!
Elke week kijk ik met verbasing naar de opstelling Want van Hese is er nog lang niet klaar voor en Over Buijs ben ik ook niet meer te spreken want die levert echt totaal geen strijd meer die zit al met zijn hoofd in engeland.
Verhoek die heb altijd in actie en dat is die tegen zichzelf want hij komt er werkelijk nooit langs de enige die onder de indruk is van die actie is Verhoek zelf.
Nou soltani weten we ;)
Ricky van den bergh weet ik niet wat ik van hem moet vinden maar brengt gewoon niet wat we van hem hadden verwacht zoals als het wel met meer haagse jongens is gebeurt,
Luijckx waar de meeste allemaal razend enthousiast over zijn heb ik totaal geen goed woord voor over want die jongen denkt dat die de ster van ADO is en dan kan die wel met leuke praatjes komen van Bij excelsior heb ik er ook voor gezorgd dat AZ geen kampioen werd dat Was eigen belang net zoals gister want het leek wel of >Luijckx met zijn hoofd al bij NAC zat want hij deed werkelijk alles fout heeft geen één goede bal geraakt hij leidde veel balverlies en ging er nog geneens achteraan.
dan Ahmet Ammi deze week las ik dat hij vertrekt aan het einde van het seizoen Dat is éne kant maar goed ook want IK vond je alleen het vorige voetbalseizoen goed.
Gister ook met die bal van Zwinels ik weet niet waar die naartoe stond te kijken misschien zat die al met zijn hufd in Limburg maar ag ag ag daar moet je 12'de mee worden.
En kijk iedereen mag dit stukje negatief vinden maar die mensen zijn misschien de allerbeste supporters en dat vind ik ook goed hoor :D
Maar soms raken supporters in Paniek en aangeziendat elk jaar zo is en ze steeds zeggen als we stapjes maken dan komt het goed nou iedereen heeft nou al drie jaar zijn bek gehouden goed gedrag vertoond en de enige stap die we gemaakt hebben is naar beneden want als je in Andrés Oper een betere spits ziet dan in Milic dan ben je radeloos !
Ook ga ik regelmatig kijken in het 2'de dan zie ik Daar Raily Ignacio nou alle verdedigers van de tegenstanders waren bijna altijd bang en dan begrijp ik niet dat je een speler haalt die ook nog altijd geblesseerd is.
Ook Atteveld ken beter optyfuh want ik vind het maar een arrogante t eringhond want elke week zoek die een ander doelwit en gaat die weer lagguh want dan hebben ze toch kansjes gecreerd en moet het volgende week beter nou sinds de wedstrijd thuis tegen Roda ging Nog alleen maar slechter
waar is Hulst gebleven Waar is Vicento gebelven waar is Schwiebbe Gebeven Waar Is cornelisse waar was immers gebleven voordat die geblesseerd was Dat was een jonge met strijd maar die is zijn vertrouwen verloren!
Maar Ondanks alles blijven we er toch in :P
Maar je kan niet zeggen dat het slecht met de club gaat en ik kan me voorstellen dat er supporters zijn die elke week tog maar het iniatief nemen om een kaartje van 30 soms 40 euro te betalen en dan zo'n kutuitwedstrijd te zien maar ik bedoel bij uit moet het tog wat beter dan dat het nu is !
en hopen dat alles goed komt maar jongens in Shoutbox is er ook om te zeiken dan ken iedereen in iedergeval zijn frustratie kwijt :P
![]() |
Zaterdag 27 maart 2010 om 05:06 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 22 | - | 46 |
2 | Excelsior | 22 | - | 42 |
3 | SC Cambuur | 22 | - | 38 |
4 | FC Dordrecht | 22 | - | 37 |
5 | ADO Den Haag | 21 | - | 34 |
6 | Graafschap | 21 | - | 33 |
7 | Den Bosch + | 21 | - | 33 |
8 | Roda JC | 22 | - | 33 |
9 | FC Emmen | 21 | - | 32 |
10 | Helmond Sp. | 21 | - | 31 |
11 | Telstar | 22 | - | 29 |
12 | FC Eindhoven | 22 | - | 29 |
13 | MVV Maastr. | 22 | - | 26 |
14 | Jong AZ | 22 | - | 26 |
15 | TOP Oss | 22 | - | 25 |
16 | Jong Ajax | 22 | - | 24 |
17 | VVV-Venlo | 22 | - | 22 |
18 | Jong PSV | 22 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 21 | - | 14 |
20 | Vitesse | 22 | - | -8 |