Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: eredivisie

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 592
Volgende pagina

Kees

Marijn schreef:

Als ADO zijnde proberen te verhuren natuurlijk! 1e elftal van sparta prima voor zo`n jongen, daarna kijken of hij ook eredivisie aankan. Ik vroeg het omdat jong sparta natuurlijk ook mogelijk is, zo oud is hij nog niet toch?
Maar dan moet je hem wel eerst een contract aanbieden. We zijn geen club die 101 contractspelers kan betalen. Voor zover je dat úberhaupt wil.

Daarnaast kuunen wij (nog) niet subtoppers uit de eredivisie halen. Navenant is dan meestal ook de opbrengst uit transfers. Kramer gaat ook weg tussen de 1.5 en 2 miljoen. En dat is nog heel veel voor onze club.
0
Vrijdag 19 juni 2015 om 08:56 uur

Marijn

Jos Raaf schreef:

1e elftal natuurlijk
Als ADO zijnde proberen te verhuren natuurlijk! 1e elftal van sparta prima voor zo`n jongen, daarna kijken of hij ook eredivisie aankan. Ik vroeg het omdat jong sparta natuurlijk ook mogelijk is, zo oud is hij nog niet toch?
0
Vrijdag 19 juni 2015 om 08:37 uur

Bert

jajoh schreef:

Zegt onze Cadd makelaar doe met de meest onmogelijk namen komt aanzetten dagelijks ....
Spitspositie blijft moeilijk in te vullen als je een beperkt budget hebt. Ik neig naar Cas Peters en Vincent Jansen. Maar je krijgt er geen garantiebewijs bij dat ze slagen in de eredivisie.

Het is ook jammer dat we niet wat meer SCC houders hebben. Reken maar eens uit wat 2000 man aan extra inkomsten opleveren. Daar zou je Kramer een heel mooi verbeteringsvoorstel voor kunnen doen. Hou je nog geld over.
0
Vrijdag 19 juni 2015 om 07:32 uur

EagleForce

Feyenoord-spits en Havenaar verschijnen op radar van zoekend ADO
Laatste update vrijdag 19 juni 2015 om 005

ADO Den Haag is druk bezig met de selectie voor komend seizoen. De club gooide de afgelopen periode lijntjes uit naar Mitchell te Vrede en Mike Havenaar, zo weet VoetbalPrimeur.

Met beide spitsen is inmiddels gesproken. Een akkoord heeft het nog niet opgeleverd. De club lijkt zich op deze manier in te dekken voor een eventueel vertrek van clubtopscorer Michiel Kramer. Te Vrede zit bij Feyenoord op een dood spoor en werd ook al aan PEC Zwolle gelinkt. In De Kuip zijn de vooruitzichten van Te Vrede slecht. Colin Kazim-Richards en Dirk Kuyt werden al vastgelegd voor komend seizoen.

Havenaar tekende eerder dit jaar voor HJK Helsinki. De naam van de oud-speler van Vitesse dook ook al op bij sc Heerenveen, maar technisch directeur Hans Vonk ontkent dat de Japanner in beeld is. Bij ADO is hij dat wél. Zijn contract in Helsinki loopt eind augustus af. Hij scoorde daar tot op heden vier keer in veertien wedstrijden.

ADO kan komende zomer met geld uit China gaan investeren. Dat heeft de nieuwe algemeen directeur Jan Willem Wigt van de Chinese eigenaar te horen gekregen. "Dat is een toezegging, maar ik ga geen bedragen noemen", zei Wigt eerder tegen Omroep West.

Havenaar speelde al drie seizoenen in de Eredivisie. Bij Vitesse was hij in zijn eerste jaar nog bankzitter, maar veroverde hij daarna een basisplaats. Uiteindelijk maakte hij 26 competitiedoelpunten voor de Arnhemmers.

Poll
Zou Havenaar een goede spits voor ADO zijn?

Ja 100%
Nee 0%

11 stemmen

http://www.voetbalprimeur.nl/nieuws/441647/feyenoord-spits-en-havenaar-verschijnen-op-radar-van-zoekend-ado.html
0
Vrijdag 19 juni 2015 om 00:19 uur

<FCDH>

ADO den haag hoort bij de 10 meeste interessante clubs van de eredivisie waarover gediscuseerd wordt op twitter 250.000 berichten

Vprimeur

Bv Heerenveen en Utrecht komen niet in de lijst voor
0
Donderdag 18 juni 2015 om 15:56 uur

H@@GenEES

Madmax schreef:

Gewoon het zelfde scenario als voorheen. Fräser spreekt met evt potentiële versterkingen (Wat uiteraard een goed gesprek is geweest) met de kanttekening dat er wel eerst geld moet zijn om ze te halen. Denk daarbij aan geld van verkochte speler(s) of geld uit China (Maandje of 8 waarschijnlijk) achteraf wilde de desbetreffende spelers wel.....maar konden niet gaan zitten wachten op ADO, en kiezen voor andere club. Zoiets zal het wel weer worden.
Maar je gaat je toch niet versterken in een tussenjaar? Ben je nu zo dom of is Wang nu zo slim? Wacht nu maar gewoon af, volgend seizoen jonguh.... Dan gaan we mee doen om de eerste 5 plaatsen in de eredivisie, let maar op
0
Donderdag 18 juni 2015 om 14:22 uur

Dannyy

070-Hagenees schreef:

Jahanbakhsh waarschijnlijk naar brighton. Is toch zonde?? Niet dat wij hem konden halen...maar toch
Zonde van zo een talent inderdaad, die Engelse competities verpesten al die talenten. Krijgen tientallen miljoenen en weten van gekkigheid niet meer wat ze er mee moeten, neem nou Raheem Sterling. Liverpool wil hem niet verkopen voor 40(!) miljoen aan Manchester City. Als iemand wel eens naar Liverpool kijkt dan weet je dat hij misschien 5 miljoen waard is, meer niet. En daarom word de Eredivisie nooit meer een grote competitie, alles gaat om geld.

Eigenlijk moet er gewoon een regel ingevoerd worden waarin er maximaal 5 buitenlandse spelers onder contract mogen staan, maar dat gaat natuurlijk nooit gebeuren.
0
Woensdag 17 juni 2015 om 14:52 uur

Advertentie

Dannyy

Petah schreef:

Had van Haaren eerder nog een kans gegund als Jansen van Haaren heeft ook altijd als top talent te boek gestaan en is pas 23
Alleen maar omdat Steaua hem heeft gehaald, die competitie is nog slechter dan de Eredivisie. van Haaren is zelfs zo goed dat hij bij FC Dordrecht op de bank zat.
0
Woensdag 17 juni 2015 om 12:11 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Curaçaose held Merencia zoekt club
Papito Merencia speelde voor ADO Den Haag 41 minuten in de eredivisie.
Lees het nieuwsbericht
0
Woensdag 17 juni 2015 om 10:17 uur

grijze gek

Held van Curaçao zoekt club

Het was een wedstrijd die je nooit meer vergeet. Er gebeurde zoveel. De omstandigheden waren moeilijk. De kleedkamers waren heel slecht. De vloeren waren vies en we werden lek geprikt door muggen. Het veld was ook heel slecht, zeker na die enorme bui, toen er allemaal plassen op stonden. Je kon niet meer normaal voetballen. Er was van alles waar je door geïrriteerd kon raken, maar we zijn er goed mee omgegaan.”

Merencia speelde voor ADO Den Haag pas 41 minuten in de eredivisie en krijgt geen nieuw contract. "Er zijn wat contacten met andere clubs, tot nu toe alleen in het buitenland. Of ik in de onderhandelingen met een nieuwe club nog de volgende play-offronde van Curaçao in september ter sprake breng? Daar wil ik sowieso bij zijn en dat zal ook geen probleem zijn, want
0
Woensdag 17 juni 2015 om 09:28 uur

Nu online

carbayon, Fido, FC Den Haag!, Jurriën, JB96, Bolskie, Lellow, pwr, ton, ADO079 en 193 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 592
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2-1
2 maart 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Emmen Logo ADO Den Haag
7 maart 2025 om 20:00 uur
De Oude Meerdijk, Emmen

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 28 - 58
2 FC Dordrecht 28 - 53
3 ADO Den Haag 28 - 52
4 Excelsior 28 - 50
5 SC Cambuur 28 - 49
6 Graafschap 28 - 46
7 Den Bosch + 28 - 43
8 FC Emmen 28 - 41
9 Roda JC 28 - 39
10 Helmond Sp. 28 - 39
11 Telstar 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 28 - 33
14 Jong Ajax 27 - 31
15 Jong AZ 26 - 30
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 27 - 26
18 Jong PSV 27 - 21
19 Jong Utrecht 26 - 17
20 Vitesse -27 28 - 4